Lek.

Małgorzata Bryksy

Gastrolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • H

  Wspaniały lekarz , dobry człowiek :) Spokojna , uważna , kompetentna , troskliwa i wyrozumiała. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i cierpliwość do rodziców. Syn , niestety , wydoroślał i musieliśmy pożegnać się z panią doktor . Gdzie znajdziemy tak rewelacyjnego gastrologa ? Czy spotkam, jeszcze kiedykolwiek , tak ciepłego i zaangażowanego lekarza ?

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • H

   Wspaniały lekarz , dobry człowiek :) Spokojna , uważna , kompetentna , troskliwa i wyrozumiała. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i cierpliwość do rodziców. Syn , niestety , wydoroślał i musieliśmy pożegnać się z panią doktor . Gdzie znajdziemy tak rewelacyjnego gastrologa ? Czy spotkam, jeszcze kiedykolwiek , tak ciepłego i zaangażowanego lekarza ?

  • M

   Pani doktor Małgorzata Bryksy jest wspaniałym lekarzem, kompetentnym, posiadającym ogromna wiedzę z dziedziny gastrologii. Mój syn chodził od lekarza do lekarza, nikt nie mógł postawić właściwej diagnozy - co mu jest, dlaczego ma tak złe wyniki badań. Teorii było chyba kilkanaście, co jedna to bardziej przerażająca. Aż trafiliśmy na Panią Małgorzatę Bryksy. Chyba już na trzeciej wizycie Pani doktor Bryksy postawiła trafna diagnozę, która została pózniej potwierdzona badaniami. Syn ma bardzo rzadka (0,5 % światowej populacji) wrodzoną biochemiczną nieprawidłowości. Dzięki szybkiemu zdiagnozowaniu dziecka, syn unikną niepotrzebnej, kosztownej i inwazyjnej diagnostyki. Naprawdę polecam Panią Doktor. Jest poprostu świetna.

  • E

   Podzielam wcześniejsze opinie. Rewelacyjny i kompetentny specjalista. Pani doktor prowadzi syna od niedawna ale w pełni jej zaufaliśmy!! Naprawdę lakarz z powolania ( a dziś o takich trudno).

  • S

   Kompetentna, miła, dokładna. Starannie i bez pośpiechu bada dziecko, słucha rodzica, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie omawia leczenie. Czujemy się przy niej dobrze "zaopiekowani" - drugiego takiego pediatry do tej pory nie spotkałam i polecam każdemu! :)

  • S

   Dobra, stanowcza, życiowa. Trafiłam do niej przypadkowo po zasięgnięciu opinii w internecie. Jestem zadowolona z jej podejścia do pacjenta, trafnej póki co diagnozy i sposobu leczenia.

  • P

   Pani doktor jest rewelacyjnym lekarzem, który wysłuchuje rodzica, zbiera uważnie wywiad i naprawdę stawia trafne diagnozy (nie tylko w dziedzinie gastrologii), potrafi skojarzyć różne objawy z różnych gałęzi medycyny. Prowadzi moje dwie córki, które mają nietolerancje pokarmowe. Uratowała moje wyjące z bólu brzucha dziecko i mnie od wariacji z bezsilności kierując małą na dietę z mleka opartego na aminokwasach, gdzie poprzedni lekarze nie chcieli o tym słyszeć i zbywali mnie teoriami, że dziecko się przejada lub też nie dojada lub że się z nim nie bawimy i dlatego płacze i wymiotuje? Pani doktor trafiła też z diagnozą mononukleozy. Córka gorączkowała i była osłabiona przez pół roku, w rejonie byłam z nią średnio co tydzień, zbywano mnie teoriami, że pewnie ząbkuje albo ma bakterie w drogach moczowych, a pani doktor widziała małą tylko dwa razy i za drugim razem postawiła trafną diagnozę, którą potwierdziliśmy badaniami krwi. Wysłuchując o różnych nietolerancjach występujących w mojej rodzinie zasugerowała konsultację immunologiczną co obecnie okazuje się także strzałem w dziesiątkę. Przy tym jest kontaktową, miłą osobą z wiedzą godną pozazdroszczenia.

  • M

   Z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią doktor.Jest miłą ciepłą osobą a do tego bardzo dobrym lekarzem.Wysłucha rodzica i bierze pod wzgląd jego uwagi i obserwacje , co w naszym przypadku było istotne , gdyż większość lekarzy sugerując się dobrymi wynikami -zbywała nas. Pani doktor zastosowała leczenie, jednocześnie podejmując się poszerzenia diagnostyki u dziecka.Obecnie czekamy na wyniki , ale myślę , że dla każdego rodzica świadomość , że lakarz angarzuje się w leczenie dziecka i chce mu pomóc-a nie bagatelizuje problemu jak to było w przypadku inne pani doktor gastrolog- jest najwięszą miarą jego kompetencji. Do tego bardzo dobry kontakt z panią doktor.