Lek.

Małgorzata Bryksy

Gastrolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: bóle brzucha, eozynofilia

  Najlepszy gastrolog dziecięcy z jakim miałam do czynienia, wspaniały lekarz i człowiek. Pani doktor jest cierpliwa,uprzejma, wnikliwa i przede wszystkim kompetentna.

 • Szukasz gastrologa? Pacjenci polecają:

  Janina Zahradnik-Bilska
  Janina Zahradnik-Bilska
  Gastrolog, Internista
  Zachodnia 5/12a, Kraków
  W 100% polecam. Cierpliwość, dokładność, wnikliwość to muszą być atuty lekarza i w przypadku Pani doktor tak właśnie… więcej

  Piotr Kołodziejczyk
  Piotr Kołodziejczyk
  Chirurg, Onkolog, Gastrolog
  Dr Jana Piltza 43 (wejście od ul. Czerwone Maki 45), Kraków
  Super rzeczowy bardzo konkretny lekarz nie zleca badań dla których nie ma podstaw.Bardzo pozytywnie. więcej

  Georges Kamtoh
  Georges Kamtoh
  Chirurg, Gastrolog
  Dr Jana Piltza 43 (wejście od ul. Czerwone Maki 45), Kraków
  Jestem już po 3 wizytach. Jestem pełna uznania dla Pana doktora. Jest osobą bardzo profesjonalną, zanim podejmie… więcej

  Monika Augustyn
  Monika Augustyn
  Gastrolog, Internista
  Tadeusza Szafrana 5D, Kraków
  Bardzo miła kompetentna osoba .pani Monika zadawala dużo pytań w celu ustalenia szczegółów choroby.zlecila dodatkowe… więcej

  Małgorzata Zwolińska-Wcisło
  Małgorzata Zwolińska-Wcisło
  Gastrolog
  Wadowicka 6, Kraków
  Pni dr Zwolińska to profesjonalny lekarz ma wiedzę i spokojnie tłumaczy pacjentowi co i jak. Jestem po drugiej… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: Zaparcia

   Niestety nie jestem zadowolona z wizyty lekarskiej. Brak podejscia do malego dziecka i delikatnosci. Pani doktor przeprowadzila dlugi wywiad i zostawila bardzo malo czasu na badanie. Mowila w trybie rozkazujacym do dziecka, bardzo oschle. Pospieszala ze na korytarzu czeka kolejny pacjent. I na koniec pouczala ze sama wychowala 3 dzieci. Wizyta byla prywatnie i dziecko nie chcialo wspolpracowac ale trudno sie dziwic skoro podejscia do dziecka nie bylo a Pani Dr zostawila sobie za malo czasu na badanie zerkajac co chwile na zegarek. W gabinecie brak zabawek dla dziecka zeby go zajac i ulatwic badanie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: bóle brzucha, eozynofilia

   Najlepszy gastrolog dziecięcy z jakim miałam do czynienia, wspaniały lekarz i człowiek. Pani doktor jest cierpliwa,uprzejma, wnikliwa i przede wszystkim kompetentna.

  • H

   Wspaniały lekarz , dobry człowiek :) Spokojna , uważna , kompetentna , troskliwa i wyrozumiała. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i cierpliwość do rodziców. Syn , niestety , wydoroślał i musieliśmy pożegnać się z panią doktor . Gdzie znajdziemy tak rewelacyjnego gastrologa ? Czy spotkam, jeszcze kiedykolwiek , tak ciepłego i zaangażowanego lekarza ?

  • M

   Pani doktor Małgorzata Bryksy jest wspaniałym lekarzem, kompetentnym, posiadającym ogromna wiedzę z dziedziny gastrologii. Mój syn chodził od lekarza do lekarza, nikt nie mógł postawić właściwej diagnozy - co mu jest, dlaczego ma tak złe wyniki badań. Teorii było chyba kilkanaście, co jedna to bardziej przerażająca. Aż trafiliśmy na Panią Małgorzatę Bryksy. Chyba już na trzeciej wizycie Pani doktor Bryksy postawiła trafna diagnozę, która została pózniej potwierdzona badaniami. Syn ma bardzo rzadka (0,5 % światowej populacji) wrodzoną biochemiczną nieprawidłowości. Dzięki szybkiemu zdiagnozowaniu dziecka, syn unikną niepotrzebnej, kosztownej i inwazyjnej diagnostyki. Naprawdę polecam Panią Doktor. Jest poprostu świetna.

  • E

   Podzielam wcześniejsze opinie. Rewelacyjny i kompetentny specjalista. Pani doktor prowadzi syna od niedawna ale w pełni jej zaufaliśmy!! Naprawdę lakarz z powolania ( a dziś o takich trudno).

  • S

   Kompetentna, miła, dokładna. Starannie i bez pośpiechu bada dziecko, słucha rodzica, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie omawia leczenie. Czujemy się przy niej dobrze "zaopiekowani" - drugiego takiego pediatry do tej pory nie spotkałam i polecam każdemu! :)

  • S

   Dobra, stanowcza, życiowa. Trafiłam do niej przypadkowo po zasięgnięciu opinii w internecie. Jestem zadowolona z jej podejścia do pacjenta, trafnej póki co diagnozy i sposobu leczenia.

  • P

   Pani doktor jest rewelacyjnym lekarzem, który wysłuchuje rodzica, zbiera uważnie wywiad i naprawdę stawia trafne diagnozy (nie tylko w dziedzinie gastrologii), potrafi skojarzyć różne objawy z różnych gałęzi medycyny. Prowadzi moje dwie córki, które mają nietolerancje pokarmowe. Uratowała moje wyjące z bólu brzucha dziecko i mnie od wariacji z bezsilności kierując małą na dietę z mleka opartego na aminokwasach, gdzie poprzedni lekarze nie chcieli o tym słyszeć i zbywali mnie teoriami, że dziecko się przejada lub też nie dojada lub że się z nim nie bawimy i dlatego płacze i wymiotuje? Pani doktor trafiła też z diagnozą mononukleozy. Córka gorączkowała i była osłabiona przez pół roku, w rejonie byłam z nią średnio co tydzień, zbywano mnie teoriami, że pewnie ząbkuje albo ma bakterie w drogach moczowych, a pani doktor widziała małą tylko dwa razy i za drugim razem postawiła trafną diagnozę, którą potwierdziliśmy badaniami krwi. Wysłuchując o różnych nietolerancjach występujących w mojej rodzinie zasugerowała konsultację immunologiczną co obecnie okazuje się także strzałem w dziesiątkę. Przy tym jest kontaktową, miłą osobą z wiedzą godną pozazdroszczenia.

  • M

   Z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią doktor.Jest miłą ciepłą osobą a do tego bardzo dobrym lekarzem.Wysłucha rodzica i bierze pod wzgląd jego uwagi i obserwacje , co w naszym przypadku było istotne , gdyż większość lekarzy sugerując się dobrymi wynikami -zbywała nas. Pani doktor zastosowała leczenie, jednocześnie podejmując się poszerzenia diagnostyki u dziecka.Obecnie czekamy na wyniki , ale myślę , że dla każdego rodzica świadomość , że lakarz angarzuje się w leczenie dziecka i chce mu pomóc-a nie bagatelizuje problemu jak to było w przypadku inne pani doktor gastrolog- jest najwięszą miarą jego kompetencji. Do tego bardzo dobry kontakt z panią doktor.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG