Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów dziecięcych w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka AWF w Krakowie, kierunek fizjoterapia. Ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, kierunek oligofrenopedagogi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia rozwojowe

Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne KINESIA Inny

Szczerze polecam Panią Gosię jako świetnego fachowca i bardzo empatycznego człowieka. Chodziłam do Pani z Synkiem od kiedy miał 3 miesiące ponieważ był dużym niemowlakiem i miał osłabione mięśnie brzucha przy jednoczesnym wzmożonym napięciu na karku, opóźniało to jego rozwój ruchowy. Już po pierwszej wizycie, masażu i sugestiach ćwiczeń widziałam znaczną różnice. Na kolejnych wizytach nakładaliśmy specjalną taśmę na brzuch która zdecydowanie pomogła Synkowi wzmocnić mięśnie brzuszka. Staś dzięki pracy Pani Gosi mając 8 miesięcy pięknie siedzi, raczkuje i chodzi przy meblach. Jestem pewna, że bez dobrego wsparcia Pani Gosi tak szybko by się to wszystko nie potoczyło. Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni z pomocy. Polecam !

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne KINESIA Inny

Bardzo polecam Panią Gosię, pomogła naszemu synkowi na osłabione napięcie mięśni brzucha oraz wzmożone napięcie w rączkach. Synek ( kiedy zaczynaliśmy wizyty miał 6 miesięcy, kiedy kończyliśmy miał 9,5 miesiąca) miał problem z rozwijaniem się, z uwagi na te napięcia. Pani Gosia popracowała z nim na kilku wizytach, po 3 miesiącach dogonił równików.
Pani Gosia ma w sobie bardzo dużo czułości i wyrozumiałości do maluchów. Jest otwarta na współpracę z rodzicami, wizyta u niej to nie tylko rehabilitacja dziecka, ale i wsparcie dla rodzica. Miłe rozmowy, rady, doświadczenia ze swojego życia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiliśmy na Panią Gosię!

Jedyną trudnością, była kwestia zapisywania z wizyty na wizytę - terminy do Pani Gosi były bardzo odległe. Czasem wizyty były odwoływane z uwagi na jakieś szkolenia, wtedy termin niestety przepadał. Można się zapisać na listę rezerwową.

mgr Małgorzata Bieszko

Dziękuję serdecznie za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc, ale nie było by to możliwe w tak krótkim czasie, gdyby nie świetna współpraca z rodzicem, za którą bardzo dziękuję!
Pracuję obecnie nad większą dostępnością terminów, już wkrótce zostaną wprowadzone pewne zmiany.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne KINESIA Inny

Bardzo polecam panią Gosię, chodziłam z córką do niej przez 10 miesięcy i wszystkie trudności córki udało się wspólnymi silami wypracować. Pani Gosia jest bardzo cierpliwa, pomocna i empatyczna.. Z całego serca polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam Panią Gosię. Nie zrażała się humorami syna tylko konsekwentnie dobierała ćwiczenia i realizowała ćwiczenia. W końcu syn się przekonał, iż rehabilitacja to może być fajna zabawa. Każda wizyta u neurologa potwierdza skuteczność ćwiczeń u Pani Gosi.


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne KINESIA Inny

Całym sercem polecam Panią Gosię. Z wielkim zaangażowaniem przeprowadziła terapię mojej córeczki. Na bieżąco tłumaczyła wszystko co robi. Już po jednym spotkaniu efekt był zdumiewający, a córka czuła się dużo lepiej. Pani Gosia jest sympatyczną i ciepłą osobą, która ma wspaniałe podejście do dzieci. Dziękujemy za pomoc!


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne KINESIA Inny

Bardzo rzeczowy i dokładny specjalista! Świetnie zajmuje się małym pacjentem, sprawia wrażenie bardzo pewnej tego co robi. Ponadto dba o świadomość samych rodziców, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie objaśnia ćwiczenia które rodzice mają przeprowadzać z dzieckiem w domu. Dzięki pogodnemu usposobieniu Pani Małgosi, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna, a dziecko czuje się swobodnie.
Polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Panią Małgorzatę spotkaliśmy zupełnym przypadkiem, a okazała się wspaniałym terapeutą, który potrafił holistycznie i z ogromnym zaangażowaniem podejść do małego pacjenta z długą rehabilitacyjną historią. Nie sądziłam, że zyskamy tak wiele dobrych tropów i wskazówek jak pracować z synem, gdzie szukać pomocy. Podzieliła się z nami wiedzą i doświadczeniem. Żałuję jedynie tego, że spotkałyśmy się tak późno:) Bardzo polecam, to specjalistka, której opiece warto powierzyć dziecko.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne KINESIA Inny

Pani Małgosia jest wspaniałym specjalistą! Wszystkie wspólne zajęcia i ćwiczenia zalecone do domu dały szybkie efekty. Dodatkowo, podejście do dzieci Pani Małgosi jest wyjątkowe, a atmosfera na zajęciach przemiła. Zaczęliśmy terapię u Pani Gosi gdy syn miał 3 miesiące i m.in. asymetrię urodzeniową oraz wzmożone napięcie mięśniowe, dziś ma skończone 6 miesięcy i ani śladu po tych schorzeniach. Bardzo polecamy!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne KINESIA Inny

Pani Malgosia jest zdecydowanie fizjoterapeutką z powołania. Jest szalenie uzdolniona i bardzo pracowita. Ma cudowne podejście do dzieci. Bardzo szybko nawiązała ciepłą i pozytywną więź z naszym synkiem. Jest zawsze bardzo uważna i wrażliwa na sygnały wysyłane przez synka. Ćwiczenia wykonuje z nim delikatnie oraz bardzo precyzyjnie, a co najważniejsze łączy przyjemne (różne zabawy/ masażyki, wykorzystywanie kreatywnych zabawek) z pożytecznym (ćwiczenia, rozciąganie powięziowe, wykorzystaniu medycyny osteopatycznej i terapii manualnej). Pozwala nagrywać filmiki instruktażowe do ćwiczenia z synkiem w domu. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy oraz proponuje powtórzyć pokazane ćwiczenia w jej obecności. Dodatkowo jest osobą bardzo pozytywna i otwartą, troszczącą się swoich pacjentów.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Całym sercem polecam Panią Malgosię, specjalista pełen pasji do swojej pracy, wciąż ją udoskonala o nowe możliwości i wsparcie dla naszych dzieci, niesamowicie oddana swojej pracy i małym pacjentom. Pani Małgosia w dwie wizyty "posadziła" moją córkę. Dokładnie tłumaczyła jak ćwiczyć w domu. Co istotne, Pani Małgosia specjalizuje się w terapii powięziowej - to jest hit, polecam dla mam, które obawiają się m.in. kolek u noworodków, zaparć etc., ale nie tylko u noworodków!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania