Mgr

Magdalena Socha-Sala verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna MAVITAUsługa: emocjonalne obżarstwo

  Pani Magdalena skutecznie wydobywa mnie z przepaści obżarstwa. Myślałem że jest to już niemozliwe i że zajem się na śmierć. Ale Pani Magda potrafi wydobyć człowieka z dna, zmotywować, poradzić fachowo. Psychodietetyk z powołania. Dziękuję i Polecam!

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Anna Opalińska
  Anna Opalińska
  Dietetyk
  al. Piłsudskiego 31, II piętro, pokój 228, Rzeszów
  Pani Ania jest bardzo sympatyczną osobą. Dokładnie odpowiada na wszystkie zadane pytania i poświęca tyle czasu… więcej
  Umów wizytę

  Grzegorz Zawadzki
  Grzegorz Zawadzki
  Dietetyk
  Wierzbowa 15, http://www.zawadzki.fitdietetyk.pl, Rzeszów
  Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Grzegorza. Dieta skuteczna, ciekawa i urozmaicona, wyniki były widoczne po… więcej
  Umów wizytę

  Agnieszka Bara
  Agnieszka Bara
  Dietetyk
  Stanisława Jabłońskiego 12, Rzeszów
  Szukałem osoby która jest dietetykiem i jednocześnie układa plany treningowe. Wtedy trafiłem do Pani Agnieszki.… więcej
  Umów wizytę

  Karol Augustowski
  Karol Augustowski
  Dietetyk
  Stanisława Jabłońskiego 12, Rzeszów
  Gdyby każdy lekarz był jak Pan Karol. Jestem zadowolony nie tylko od jakości samej wizyty, lecz też od atmosfere,… więcej
  Umów wizytę

  Ewelina Polak
  Ewelina Polak
  Dietetyk
  Siemiradzkiego 6, Rzeszów
  Polecam Panią Ewelinę. Jest bardzo sympatyczną osobą. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Otrzymałam dietę ułożoną… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • www.mavita.info; www.facebook.com/www.mavita.info.
   W zawodzie dietetyka pracuje od 2009r. Zanim rozpoczęłam prace w poradni ukończyłam z bardzo dobrym wynikiem studia dzienne na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka UR w Krakowie. W międzyczasie w WSNS w Lublinie zdobyłam dyplomy z zakresu Dietetyki i Planowania Żywienia oraz Psychodietetyki. Posiadam także certyfikat z dietcoachingu (I, II st.). Obecnie szkole się w nurcie terapii behawioralno-poznawczwej, aby lepiej poznać i zrozumieć przyczyny leżące u podstaw problemów z odżywianiem.

   Studia dzienne, podyplomowe oraz liczne szkolenia dały mi przede wszystkim rzetelną wiedzę oraz bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Jednak teoria to nie wszystko. Najwięcej o zawodzie dietetyka dowiedziałam się prowadząc indywidualnie konsultacje oraz zdobywając wiedzę z psychologii odżywiania. To one pokazały w jaki sposób mam pracować z osobą, aby kuracja odchudzająca była satysfakcjonująca a jej efekty trwałe.

   Wychodzę z założenia, że nadwaga i otyłość to tylko objaw, innych nich żywieniowe, bardziej złożonych, niewidoczny na pierwszy rzut oka problemów. Wiele osób pomimo, iż posiada dużą wiedzę z obszaru żywienia nie jest w stanie schudnąć lub po każdej próbie odchudzania dopada je efekt jo-jo. Dlaczego tak się dzieje? Na te pytania odpowiada psychodietetyka pomagająca pacjentowi odnaleźć źródła braku kontroli w sferze odżywiania, wzbudzić i podtrzymać wewnętrzną motywację oraz zrozumieć siebie i własne emocje.

   Działając jako dietetyk w Rzeszowie, staram się także rozpowszechniać rzetelną wiedzę o żywieniu, gdyż w moim przekonaniu stanowi ona podstawę przy wprowadzaniu stałych zmian w naszym codziennym funkcjonowaniu. W moim gabinecie dowiesz się na czym polega racjonalne żywienie, jak zapobiegać chorobom poprzez odpowiednie żywienie, co jeść w konkretnych jednostkach chorobowych oraz raz na zawsze rozprawimy się z powszechnie panującymi mitami na temat odżywiania.

   Jesteś głodny wiedzy? Masz problemy ze zdrowiem albo czujesz, że utraciłeś kontrole nad jedzeniem? Zapraszam Cię do Poradni Dietetycznej Mavita, gdzie przy dobrej kawie porozmawiamy jak mogę Ci pomóc

  Choroby

  • diety w otyłości i nadwadze
  • diety w cukrzycy
  • diety w chorobach układu krążenia
  • diety w chorobach tarczycy
  • diety w chorobach autoimmunologicznych
  • diety dla sportowców
  • diety dla kobiet w ciąży i karmiących
  • wsparcie psychodietetyka
  • diety w chorobach układu pokarmowego
  • diety dla dzieci i młodzieży
  • nauka czytana etykiet na poduktach spożywczych
  • nauka komponowania zdrowych posiłków
  więcej

  Usługi

  Poradnia Dietetyczna MAVITA

  ul. Grodzisko 3A/5, 35-060 Rzeszów, podkarpackie

  Pierwsza wizyta 100 zł
  Dieta specjalistyczna od 150 zł
  Dieta odchudzająca 120 zł
  Wizyty kontrolne od 40 zł
  Konsultacja dietetyczna dla rodzin/par 130 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T
   Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna MAVITAUsługa: emocjonalne obżarstwo

   Pani Magdalena skutecznie wydobywa mnie z przepaści obżarstwa. Myślałem że jest to już niemozliwe i że zajem się na śmierć. Ale Pani Magda potrafi wydobyć człowieka z dna, zmotywować, poradzić fachowo. Psychodietetyk z powołania. Dziękuję i Polecam!

  • K
   Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna MAVITAUsługa: nadwaga

   Ogromna wiedza i bogate doświadczenie.
   Świetny kontakt z pacjentem.
   Doskonale zbilansowane, przemyślane diety.
   Proste przepisy. Pani Madziu dziękuję za pomoc.
   Szczerze polecam wszystkim!
   Prawie 15 kilo mniej:)

  • J

   Najlepsze co mnie w życiu spotkało, to spotkanie z Panią Madzią.Uratowała i zmieniła moje życie. Fachowe podejście do pacjenta oraz ogromna wiedza. Nie żałuję ani jednej wizyty spędzonej w gabinecie.

   Magdalena Socha-Sala2016-11-02

   Dziękuje Pani Jagodo, jest mi niezwykle miło usłyszeć takie słowa.

  • A

   Cóż nie napisze nic nowego ponieważ moja opinia jest podobna do poprzednich.
   Pani Madzia jest niesamowicie miłą osobą, wspiera w trakcie diety, zawsze szybko odpowiada na maile a ja pisałam dość często :) Diety są przygotowane przejrzyście a przepisy - pyszne! Pomogła nie tylko schudnąć ale przede wszystkim zmienić sposób odżywiania w mojej całej rodzinie za co jestem niesamowicie wdzięczna.
   Polecam z całego serca!

  • M

   Pani Madzia to nie tylko świetny dietetyk to również wspaniała osoba. Fajnie ułożona dieta i wsparcie z jej strony, daje gwarancję na zdrowsze życie. To dzięki niej zrozumiałem, że trzeba zmienićswoje nastawienie a reszta jest kwestią czasu. Z mojego punktu widzenia, w Rzeszowie to najlepszy dietetyk.

  • M

   Pani Madzia profesjonalny dietetyk , dzięki jej opiece i skutecznemu menu dietetycznemu, wizytom i wsparciu udało mi się stracić na wadze około 14 kg. Polecam serdecznie poradnię Mavita gdyż gdybym sama nie spróbowała to nigdy bym nie uwierzyła że jest to do zrobienia. Monika

   Magdalena Socha-Sala2015-10-20

   Dziękuję Pani Moniko, do zobaczenia na wizycie.

  • P

   Spotkanie z Panią Magdaleną to najlepsze co mogło mi się przytrafić :) Miła, kompetentna, pomocna. Jadłospisy to był strzał w dziesiątkę. Moje próby odchudzania zawsze kończyły się fiaskiem ale dopiero z Panią Magdą udało mi się osiągnąć sukces. Od września 2014 ubyło mi niemal 17 kg i czuję się naprawdę wspaniale. Polecam z całego serca:)

   Magdalena Socha-Sala2015-10-20

   Bardzo dziękuje za miłe słowa Pani Paulino.