mgr

Magdalena Rachubińska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

25 opinii +dodaj

Witam serdecznie, Nazywam się Magdalena Rachubińska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Moja mama, kiedy zauważyła, że mam problem zaczęła szukać pomocy w internecie. Znalazła Panią Magdalenę i zaproponowała mi umówienie na wizytę. Na początku miałam mieszane uczucia, bałam się. Jednak ostatecznie podjęłam decyzję, że mogę spróbować. Już na pierwszym spotkaniu, pomimo ogromnego stresu, poczułam, że to jest to czego potrzebuję. Pani Magdalena okazała się bardzo miła i profesjonalna. Pomogła mi z problemem, z którym przyszłam, ale nie tylko. Otrzymałam pomoc również w kwestii innych problemów, które "wyszły w praniu", jeśli tak to mogę określić. Dzięki zaufaniu jakim obdarzyłam Panią Magdalenę ostatecznie udało mi się także podjąć bardzo trudnego dla mnie tematu. Pani Magdalena pomogła mi z niejednym problemem, a także zmieniła moje myślenie i naprowadziła je na odpowiednie tory.

  Magdalena Rachubińska2018-07-19

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię i cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

 • G
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: depresja

  Bardzo miła, kompetentna i godna polecenia osoba. Nie krytykuje, jest bardzo wyrozumiała, pomaga z każdym problemem. Wizyty odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, którym nie można nic zarzucić. Bardzo sobie cenię każdą wizytę, ponieważ czuję się na nich komfortowo, z każdej wynoszę coś pozytywnego. Uważam, że wybranie się na wizytę do tej osoby jest bardzo dobrą decyzją, której nikt nie powinien żałować.

  Magdalena Rachubińska2018-07-04

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię i pozdrawiam serdecznie.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Pełen profesjonalizm, rzetelne podejście do pacjenta jednocześnie komfortowa atmosfera Polecam każdemu kto poszukuje pomocy zdefiniowaniu i rozwiązaniu problemów, w trudnych życiowych momentach.

  Magdalena Rachubińska2018-06-22

  Dziękuję za pozytywna opinie i pozdrawiam serdecznie!

 • O
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, rzetelność. Oczekiwany przeze mnie cel został osiągnięty. Czuję, że zostałam uważnie wysłuchana, zrozumiana i poprowadzona przez tę krótką, ale efektywną terapię. Polecam!

  Magdalena Rachubińska2018-06-14

  Dziękuję za pozytywną opinię i trzymam kciuki by efekty się utrzymywały. W 5 miesięcy można wypracować wiele, pozdrawiam!

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Do Pani Magdaleny przyszedłem z problemem, które był dla mnie niczym szczyt Himalajów, dzisiaj jest to zaledwie pagórek. Podczas wizyt pani Magdalena uważnie sucha tego co mam do powiedzenia i na podstawie tego zadaje "pytania" i daje "rady" dzięki czemu zacząłem postrzegać otaczający mnie świat w jaśniejszych barwach. Jeżeli ktoś chce zmienić swoje życie na leprze to pani Magdalena jest odpowiednią osobom. Polecam na 100%.

  Magdalena Rachubińska2018-06-14

  Dziękuję za pozytywną opinię. Powoli pagórek przeskakujemy. Pozdrawiam serdecznie :)

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Witam. Godna polecenia ciepła i konkretna osoba. Wie doskonale jak naprowadzic na " odpowiednie tory". Niektóre nasze problemy są zakorzenione głęboko w środku. Sami nie dajemy sobie rady. A przy kilku wizytach,okazuje się że trzeba odpowiedniej osoby i kilku kroków a okazuje się że to nie takie trudne. Ta pani poprowadzi "za rączkę",☺polecam.matka z córką.

  Magdalena Rachubińska2018-05-17

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię :) oby droga była odpowiednia! Pozdrawiam serdecznie.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: anoreksja

  Nasza córka trafiła do Pani doktor Rachubińskiej z objawami anoreksji. Aktualnie po kilku miesiącach jest znów pełną życia i wigoru nastolatką, a po chorobie ani śladu. A nam spadł z serca ogromny ciężar. Córka ceniła sobie te wizyty, z czego wnioskujemy, że nie było problemu z nawiązaniem kontaktu i otworzeniem się przed obcą (przynajmniej początkowo) osobą co dla osoby chorej jest na pewno ważne. Polecamy taką pomoc.

  Magdalena Rachubińska2018-05-17

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię i cieszę się z efektów! Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Bardzo dobry i.profesjonalny lekarz.Spotkania odbywają sie w prywatnym gabinecie, gdzie kazdy moze poczuc sie komfortowo.Cieszę sie ze poddalam sie terapi u Pani Magdy ,,poniewaz zyskałam kontorlę nad własnym życiem. Pani Doktor pomogła mi po stacie najblizszej mi osoby.. Pokecam wszytkim ktorzy pragną zmian w soim zyciu .10/10.

  Magdalena Rachubińska2018-05-07

  Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie :)

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Do Pani Magdaleny trafiłam m.in. z powodu silnych i niekontrolowanych napadów złości. Pomoc Pani Magdaleny okazała się nieoceniona. Z wizyty na wizytę jest coraz lepiej. Dzięki Pani Magdalenie wiem, że moje życie może wyglądać inaczej.

  Magdalena Rachubińska2018-04-09

  Dziękuje za pozytywną opinię. Cieszę się, że widzi Pani efekty mojej pomocy. Pozdrawiam serdecznie :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Ciężko jest napisać opinię o wizycie u jakiegokolwiek psychologa jeżeli nie jest się w najlepszej formie psychicznej. Od dłuższego czasu borykam się ze swoimi problemami, a wizyta u Pani Magdy była bardzo pomocna dlatego uważam, że zasługuje Ona na tą opinie. Wysoce profesjonalne podejście oraz rozmowa rzuciła nowe światło na pewne sprawy. Została mi zaproponowana dalsza pomoc w odpowiedniej dla mnie formie, ale na ten moment temat jeszcze sam nie wiem czego ja chcę. Sama świadomość, że mogę do Pani Magdy się odezwać wpływa na mnie pozytywnie. Serdecznie pozdrawiam

  Magdalena Rachubińska2018-04-05

  Dziękuje za pozytywną opinię i mam nadzieję, że wszystko się poukłada. Pozdraiwam serdecznie.

Pytania pacjentów (32)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie,

  Nazywam się Magdalena Rachubińska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji.

  Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną i zdrowia oraz studia pedagogiczne w zakresie resocjalizacji. Moja praca magisterska z psychologii dotyczyła relacji interpersonalnych w związkach miłosnych.
  Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii IPZ w Warszawie, posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem również w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Łódzkim.

  Zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży od 14 roku życia i dorosłych, a także konsultacjami psychologicznymi, diagnozą oraz interwencją w sytuacjach kryzysowych. Moim zadaniem jest pomoc w poprawie funkcjonowania, wsparcie pacjenta w dążeniu do poprawy swojej sytuacji życiowej, lepszego rozumienia siebie, a także odkryciu tego, co było dotąd nieznane.

  Pracuję w nurcie integracyjnym, co pozwala mi łączyć różne techniki terapeutyczne. Podczas pracy upewniam się, iż niezwykle ważnym aspektem psychoterapii jest dostosowanie jej do potrzeb pacjenta, jego możliwości i problemów. Każdy jest odrębną jednostką, która ze względu na specyficzne przeżycia potrzebuje czegoś innego.


  Praktykuję w:
  - Prywatnym Gabinecie Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej (ul. Plantowa 5 - Łódź Żabieniec)
  - Poradni Zdrowia Psychicznego Medsolver (ul. Obywatelska 100)

  Wspieram swoich pacjentów w sytuacjach kryzysowych. Spotykam się również z przypadkami zaburzeń seksuologicznych, osobowości, odżywiania, nastroju i stanów lękowych.

  Ponadto współpracuję z Centrum Psychologicznym Psychotesto, gdzie prowadzę praktyczne szkolenia dla studentów psychologii. Na Uniwersytecie Łódzkim natomiast prowadzę zajęcia dydaktyczne z psychologii rodziny i psychologii wychowania.


  Pracowałam stacjonarnie z młodzieżą w Centrum Kształcenia i Wychowania w Dobieszkowie, gdzie prowadziłam terapię indywidualną oraz konsultacje dla młodzieży i ich rodziców. Spotykałam się z różnymi problemami młodych ludzi, poczynając od bycia ofiarami przemocy przez uzależnienia do depresji, samookaleczeń i prób samobójczych.

  Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas licznych staży i wolontariatów. Przez ponad rok pracowałam z osobami uzależnionymi od narkotyków w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień (Stowarzyszenie MONAR) w Łodzi. Podjęłam się także praktyki z dorosłymi uzależnionymi od alkoholu w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień w Łodzi. Przez długi okres czasu zajmowałam się także dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w Szpitalach Psychiatrycznych, gdzie pacjenci zmagali się z różnymi trudnościami i zaburzeniami (ofiary molestowania/wykorzystania seksualnego, próby samobójcze, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, otępienie, choroba Alzheimera, itp.). Ponadto praktykowałam również w Domu Dziecka nr 2 i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 w Łodzi.


  Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.


  Zapraszam do spotkań w bezpiecznej atmosferze, która umożliwi uporać się z trudnościami.


  Proszę o umawianie wizyt telefonicznie. Zawsze mam przy sobie kalendarz, więc wspólnie dobierzemy najszybszy i najlepszy termin.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Edukacja

 • Uniwersytet Łódzki

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Szpital im. J. Babińskiego, Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnień, Łódź
 • Ośrodek Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień, Stowarzyszenie MONAR, Łódź

Certyfikaty

Zdjęcia