Umów wizytę Zapytaj lekarza 475 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie, Nazywam się Magdalena Rachubińska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Witam. Godna polecenia ciepła i konkretna osoba. Wie doskonale jak naprowadzic na " odpowiednie tory". Niektóre nasze problemy są zakorzenione głęboko w środku. Sami nie dajemy sobie rady. A przy kilku wizytach,okazuje się że trzeba odpowiedniej osoby i kilku kroków a okazuje się że to nie takie trudne. Ta pani poprowadzi "za rączkę",☺polecam.matka z córką.

  Magdalena Rachubińska2018-05-17

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię :) oby droga była odpowiednia! Pozdrawiam serdecznie.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: anoreksja

  Nasza córka trafiła do Pani doktor Rachubińskiej z objawami anoreksji. Aktualnie po kilku miesiącach jest znów pełną życia i wigoru nastolatką, a po chorobie ani śladu. A nam spadł z serca ogromny ciężar. Córka ceniła sobie te wizyty, z czego wnioskujemy, że nie było problemu z nawiązaniem kontaktu i otworzeniem się przed obcą (przynajmniej początkowo) osobą co dla osoby chorej jest na pewno ważne. Polecamy taką pomoc.

  Magdalena Rachubińska2018-05-17

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię i cieszę się z efektów! Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Bardzo dobry i.profesjonalny lekarz.Spotkania odbywają sie w prywatnym gabinecie, gdzie kazdy moze poczuc sie komfortowo.Cieszę sie ze poddalam sie terapi u Pani Magdy ,,poniewaz zyskałam kontorlę nad własnym życiem. Pani Doktor pomogła mi po stacie najblizszej mi osoby.. Pokecam wszytkim ktorzy pragną zmian w soim zyciu .10/10.

  Magdalena Rachubińska2018-05-07

  Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie :)

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Do Pani Magdaleny trafiłam m.in. z powodu silnych i niekontrolowanych napadów złości. Pomoc Pani Magdaleny okazała się nieoceniona. Z wizyty na wizytę jest coraz lepiej. Dzięki Pani Magdalenie wiem, że moje życie może wyglądać inaczej.

  Magdalena Rachubińska2018-04-09

  Dziękuje za pozytywną opinię. Cieszę się, że widzi Pani efekty mojej pomocy. Pozdrawiam serdecznie :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Ciężko jest napisać opinię o wizycie u jakiegokolwiek psychologa jeżeli nie jest się w najlepszej formie psychicznej. Od dłuższego czasu borykam się ze swoimi problemami, a wizyta u Pani Magdy była bardzo pomocna dlatego uważam, że zasługuje Ona na tą opinie. Wysoce profesjonalne podejście oraz rozmowa rzuciła nowe światło na pewne sprawy. Została mi zaproponowana dalsza pomoc w odpowiedniej dla mnie formie, ale na ten moment temat jeszcze sam nie wiem czego ja chcę. Sama świadomość, że mogę do Pani Magdy się odezwać wpływa na mnie pozytywnie. Serdecznie pozdrawiam

  Magdalena Rachubińska2018-04-05

  Dziękuje za pozytywną opinię i mam nadzieję, że wszystko się poukłada. Pozdraiwam serdecznie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychoterapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  W ostatnim okresie cierpiałem na coraz gorsze okresy depresyjne, postanowiłem wyjść z tej sytuacji, więc zacząłem brać antydepresanty i po długim odwlekaniu postanowiłem pójść do psychologa, więc wybrałem się do pani Magdaleny. Na spotkaniach panuję bardzo przyjazna atmosfera, pani Magdalena bardzo uważnie słucha i odpowiednimi pytaniami i komentarzami naprowadza mnie na wnioski, na które nigdy wcześniej nie wpadłem. Chodzę na terapie dopiero miesiąc, ale już czuję znaczną poprawę. Bardzo polecam

  Magdalena Rachubińska2018-03-27

  Dziękuję za pozytywną opinię :) pozdrawiam serdecznie

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Polecam!!!
  Pełen profesjonalizm, miła i przyjazna atmosfera :) pomoc w rozwiązaniu każdej sytuacji. Korzystam z pomocy Pani Magdaleny od kilku miesięcy i widzę duża zmianę w podejściu do życia.
  Pozdrawiam

  Magdalena Rachubińska2018-03-22

  Dziękuję za pozytywną opinię i pozdrawiam serdecznie :)

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Dzięki psychoterapii u Pani Magdaleny wreszcie nauczyłam się lubić samą siebie, żyć w zgodzie ze sobą i dzięki temu dużo lepiej funkcjonować. Dostrzegam i bardziej rozumiem swoje zachowania, dzięki czemu świadomiej i co najważniejsze szczęśliwej żyję. Podczas terapii udało mi się wspierając się na słownym ramieniu Pani Magdy przebrnąć przez ciężkie życiowe wybory oraz odnaleźć głęboko zakopane pokłady wiary w siebie i swoje możliwości. Czuję, że dzięki tym ponad rocznym spotkaniom w moje życie zostało tchnięte ponownie życie, które nareszcie wykorzystuję tak jak zawsze chciałam .
  Chciałabym serdecznie polecić psychoterapię u tak mądrej, ciepłej, wspierającej i świetnej w swoim zawodzie osoby jaką niewątpliwie jest pani Magdalena Rachubińska
  Dziękuję bardzo za wsparcie i pomoc

  Magdalena Rachubińska2018-03-22

  Dziękuję za ciepłe słowa. Mam nadzieje, że życie będzie dla Pani coraz piękniejsze :) pozdrawiam serdecznie!

 • T
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

  Wizyty odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki szczegółowej analizie Pani Magdalena wskazała przyczynę moich problemów oraz metody radzenia sobie z nimi. Silny i analityczny umysł. W 100% polecam - bo warto. Pozdrawiam

  Magdalena Rachubińska2018-03-21

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię, pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: MEDSOLVER Sp. z o.o. Sp k.Usługa: psychoterapia indywidualna

  Rozmowa przebiegła bardzo miło i sympatycznie.Pani Magdalena jest bardzo kompetentną terapeutką co z łatwością mogę powiedzieć po pierwszym spotkaniu.Polecam serdecznie

  Magdalena Rachubińska2018-03-14

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię, pozdrawiam.

Pytania pacjentów (31)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie,

  Nazywam się Magdalena Rachubińska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji.

  Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną i zdrowia oraz studia pedagogiczne w zakresie resocjalizacji. Moja praca magisterska z psychologii dotyczyła relacji interpersonalnych w związkach miłosnych.
  Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii IPZ w Warszawie, posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem również w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Łódzkim, prowadząc badania na temat psychospołecznego funkcjonowania kobiet, które w dzieciństwie doświadczyły wykorzystania seksualnego.


  Zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych, a także konsultacjami psychologicznymi, diagnozą oraz interwencją w sytuacjach kryzysowych. Moim zadaniem jest pomoc w poprawie funkcjonowania, wsparcie pacjenta w dążeniu do poprawy swojej sytuacji życiowej, lepszego rozumienia siebie, a także odkryciu tego, co było dotąd nieznane.

  Pracuję w nurcie integracyjnym, co pozwala mi łączyć różne techniki terapeutyczne. Podczas pracy upewniam się, iż niezwykle ważnym aspektem psychoterapii jest dostosowanie jej do potrzeb pacjenta, jego możliwości i problemów. Każdy jest odrębną jednostką, która ze względu na specyficzne przeżycia potrzebuje czegoś innego.


  Praktykuję w:
  - Prywatnym Gabinecie Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej (ul. Plantowa 5 - Łódź Żabieniec)
  - Poradni Zdrowia Psychicznego Medsolver (ul. Obywatelska 100)
  - Poradni Psychiatryczno-Psychologicznej PSYCHE (ul. Tybury 4a)
  Wspieram swoich pacjentów w sytuacjach kryzysowych. Spotykam się również z przypadkami zaburzeń seksuologicznych, osobowości, odżywiania, nastroju i stanów lękowych.

  Ponadto współpracuję z Centrum Psychologicznym Psychotesto, gdzie prowadzę praktyczne szkolenia dla studentów psychologii. Na Uniwersytecie Łódzkim natomiast prowadzę zajęcia dydaktyczne z psychologii rodziny.


  Pracowałam stacjonarnie z młodzieżą w Centrum Kształcenia i Wychowania w Dobieszkowie, gdzie prowadziłam terapię indywidualną oraz konsultacje dla młodzieży i ich rodziców. Spotykałam się z różnymi problemami młodych ludzi, poczynając od bycia ofiarami przemocy przez uzależnienia do depresji, samookaleczeń i prób samobójczych.

  Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas licznych staży i wolontariatów. Przez ponad rok pracowałam z osobami uzależnionymi od narkotyków w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień (Stowarzyszenie MONAR) w Łodzi. Podjęłam się także praktyki z dorosłymi uzależnionymi od alkoholu w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień w Łodzi. Przez długi okres czasu zajmowałam się także dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w Szpitalach Psychiatrycznych, gdzie pacjenci zmagali się z różnymi trudnościami i zaburzeniami (ofiary molestowania/wykorzystania seksualnego, próby samobójcze, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, otępienie, choroba Alzheimera, itp.). Ponadto praktykowałam również w Domu Dziecka nr 2 i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 w Łodzi.


  Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.


  Zapraszam do spotkań w bezpiecznej atmosferze, która umożliwi uporać się z trudnościami.


  Proszę o umawianie wizyt telefonicznie. Zawsze mam przy sobie kalendarz, więc wspólnie dobierzemy najszybszy i najlepszy termin.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Łódzki

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Szpital im. J. Babińskiego, Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnień, Łódź
 • Ośrodek Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień, Stowarzyszenie MONAR, Łódź

Certyfikaty

Zdjęcia