lek.

Magdalena Potembska - Eberhardt

Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej, Proktolog

2 opinie +dodaj

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 2006 roku rozpoczęła pracę w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej w Szpitalu w Pruszkowie. Jesienią 2012r. uzyskała tytuł specjalisty… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Klinika Femmed

  Karola Chodkiewicza 7 U 3, Mokotów
  02-593 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Usługi

  Konsultacja proktologiczna 150 zł
  Botoks od 600 zł
  Leczenie nadpotliwości od 1 300 zł
  Przeszczepy tkanki tłuszczowej od 2 500 zł
  Konsultacje medycyna estetyczna chirurgia ogólna i estetyczna od 100 zł
  Usuwanie znamion i włókniaków od 250 zł
  Wypełniacze od 1 000 zł
  Osocze bogatopłytkowe od 800 zł
  Skleroterapia od 350 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Faktycznie, lekarz Potembska-Eberhardt jest niezwykle ciepła w obyciu i delikatna podczas zabiegów. Jednak po tym, jak 2 zupełnie różne zabiegi nie przyniosły najmniejszych efektów, nie można ocenić lekarza dobrze. Na pewno nie polecam skleroterapii - ani jeden fragment nóg nie wygląda lepiej, a małe siniaczki po iniekcji utrzymują się już wiele miesięcy, mimo spełnienia wszelkich zaleceń Pani doktor. Mezoterapia pod oczami też miała przynieść skutek już po jednym zabiegu i tu absolutnie zero efektów, ale o takiej możliwości już zostałam uprzedzona.

 • Pani Doktor Magdalena Potembska Eberhardt, jest osobą o wyjątkowym podejściu do pacjenta, ma w sobie dużo empatii, cierpliwości i ogromną wiedzę, jest lekarzem otwartym i nowoczesnym. Nigdy nie zostawia człowieka w potrzebie.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 2006 roku rozpoczęła pracę w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej w Szpitalu w Pruszkowie. Jesienią 2012r. uzyskała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Od wiosny 2013 roku jest asystentką Klinicznego Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
  Obecnie w trakcie Studiów Doktoranckich – z zastosowania osocza bogatopłytkowego w chorobach ręki. Członek Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Towarzystwa Flebologii. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia medycyny Estetycznej. Uczestnik wielu konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i naczyniowej.
  Trener w zakresie lipofilingu i osocza bogatopłytkowego w firmach Beauty Med i Medisolution. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry, leczenia pajączków naczyniowych i żylaków.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy