Zapłać wygodnie online

 • Omiń kolejkę u lekarza i miej płatność z głowy.
 • Odwołaj do 24 h przed wizytą i otrzymaj zwrot kosztów. Zobacz szczegóły

Adresy (2)

Wolności 22A lok.7, Śródmieście, Częstochowa
Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Płatności online Jak to działa?
34 344..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Witam. Z wykształcenia jestem pedagogiem, absolwentką UJD w Częstochowie oraz psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym, w procesie certyf...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Myśli samobójcze
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • UJD Częstochowa
 • KCP Kraków

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacje online

Konsultacją psychoterapeutyczną online można nazwać wstępem do terapii, leczenia. Jest to pierwsze spotkanie z terapeutą, podczas której omawiany jest charakter problemu pacjenta oraz prognozowany jest przebieg psychoterapii. Nie jest to rozpoczęcie psychoterapii, a jedynie początkowe nakreślenie jej kształtu przez psychoterapeutę. Zdarza się, że konsultacja psychoterapeutyczna wymaga kilku sesji terapeutycznych. Aby z etapu konsultacji psychoterapeutycznej przejść do rozpoczęcia właściwej terapii, musi dojść do porozumienia pomiędzy terapeutą a pacjentem na płaszczyźnie określenia celu terapii.
Sesja trwa 50min.Wolności 22A lok.7, Częstochowa

130 zł

Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska

Konsultacją psychoterapeutyczną można nazwać wstępem do terapii, leczenia. Jest to pierwsze spotkanie z terapeutą, podczas której omawiany jest charakter problemu pacjenta oraz prognozowany jest przebieg psychoterapii. Nie jest to rozpoczęcie psychoterapii, a jedynie początkowe nakreślenie jej kształtu przez psychoterapeutę. Zdarza się, że konsultacja psychoterapeutyczna wymaga kilku sesji terapeutycznych. Aby z etapu konsultacji psychoterapeutycznej przejść do rozpoczęcia właściwej terapii, musi dojść do porozumienia pomiędzy terapeutą a pacjentem na płaszczyźnie określenia celu terapii.
Sesja trwa 50min.

Pozostałe usługi


Wolności 22A lok.7, Częstochowa

130 zł

Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska

Interwencja kryzysowa jest działaniem podejmowanym na rzecz osoby lub rodziny będącej w stanie kryzysu. Celem interwencji kryzysowej jest przywrócenie równowagi psychicznej i umiejętności samodzielnego radzenia sobie, a dzięki temu zapobieganie przejściu reakcji kryzysowej w stan chronicznej niewydolności psychospołecznej.
Sesja trwa 60 min.Wolności 22A lok.7, Częstochowa

130 zł

Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska

Poradnictwem dla rodziców lub wychowawców/opiekunów można nazwać spotkanie którego celem jest poznanie, omówienie i nazwanie problemu napotkanego w procesie wychowania dziecka, a następnie wspólne wyciągnięcie wniosków oraz podzielenie się przez pedagoga/psychoterapeutę wskazówkami lub zaleceniami co do dalszych kroków. Poradnictwo wychowawcze to forma, z której mogą skorzystać rodzice oraz opiekunowie dzieci oraz podopiecznych od okresu niemowlęctwa do czasu osiągnięcia przez nie dorosłości lub samodzielności. Jest to jednorazowe spotkanie lub seria sesji.
Sesja trwa 50 min.Wolności 22A lok.7, Częstochowa

130 zł

Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska

Psychoterapia indywidualna jest serią regularnych spotkań/sesji terapeuty z pacjętem. Odbywają się one minimum raz tygodniu, w stałym terminie, zawsze z tym samym specjalistą. Czas trwania terapii jest sprawą bardzo indywidualną – najczęściej zależy od trudności pacjenta i jego motywacji do zmiany – w przybliżeniu można określić przedział czasowy od 6 miesięcy nawet do kilku lat.
Zadaniem pacjenta na sesji jest mówienie wszystkiego, co przychodzi mu do głowy, tak zwane "wyrażanie wolnych myśli" oraz dotrzymywania umowy-kontraktu zawartego z terapeutą, która dotyczy: płatności, czasu trwania, nieobecności, współpracy i wszelkich innych zasad ustalanych podczas pierwszych kilku konsultacji. Pacjenci nie otrzymują zadań domowych.
Sesja trwa 50min.Wolności 22A lok.7, Częstochowa

130 zł

Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska

Psychoterapia młodziezy charakteryzuje się tym, iż do gabinetu na pierwszą rozmowę konsultacyjną zapraszani są, nie nastolatkowie a ich rodzice. Terapeuta pragnie poznać ich punkt widzenia a następnej kolejności spotyka się z nastolatkiem, by poznać jego sposób patrzenia na zgłaszany kłopot. Terapia zawsze poprzedzona jest owymi konsultacjami, które mają na celu nazwanie problemu i zastanowienie się jaka forma leczenia będzie najbardziej adekwatna: indywidualna, grupowa, rodzinna. Czasami też terapeuta w trakcie konsultacji może wskazywać na inne niż psychoterapia formy pomocy.
Sesja trwa 50 min.Wolności 22A lok.7, Częstochowa

200 zł

Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska

Psychoterapia partnerska/małżeńska rozpoczyna się sesją konsultacyją na której terapeuta spotyka się z parą aby wysłuchać z jakim kłopotem się borykają. Nastepnie umawiane jest minimum jedno spotkanie indywidualne z każdym z partnerów aby mieć pogląd na osobiste podejście i osobowość każdego z nich. Nastepnie powracamy do sesji wspólnych na których pracujemy nad odbudowaniem lub zbudowaniem od nowa dobrej, bezpiecznej, zdrowej i satysfakcjonującej relacji między partnerami. Główny nacisk w terapii par kładziemy na odkrycie przyczyny kryzysu w związku oraz wyposażenie małżonków lub partnerów w konkretne narzędzia służące do rozwiązania zarówno tych zadawnionych, jak i bieżących problemów.
Istnieje też możliwość spotkania się z jednym z partnerów w celu uzyskania wstępnej oceny problemu oraz porady, jak postępować w sytuacji kryzysu lub problemów w związku, kiedy druga strona nie wyraża chęci współpracy.
Sesja wspólna trwa 90 min.
Sesja indywidualna trwa 60 min.Wolności 22A lok.7, Częstochowa

200 zł

Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska

Psychoterapia rodzin ma za zadanie pomóc w zidentyfikowaniu problemów, z którymi boryka się rodzina, a także w rozpoznaniu ich przyczyn. Taka forma terapii wykorzystywana jest często do analizy nieporozumień i konfliktów w relacji między rodzicami i ich dziećmi w różnym wieku oraz innymi członkami rodziny. W pierwszym etapie terapeuta zaprasza na spotkanie całą rodzinę aby zapoznać się z problemem który ich dotyka. Następnie forma terapii określana jest w sposób bardzo indywidualny dla każdej rodziny. Seje mogą być przeprowadzane są w różnych konfiguracjach.
Sesja trwa 90 min.

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
H

HG.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska Inny

Serdecznie polecam panią Magdalenę. Wyrozumiałość, zaangażowanie, powaga sytuacji.
Nie spodziewałam się, iż tak szybko podejmę decyzję o współpracy i zobaczę efekty - dla mnie ważne!!!!
Polecam!!


A

Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska konsultacja psychoterapeutyczna

Pierwsza konsultacja przebiegła bardzo miło. Wszystkie pytania zostały szczegółowo wyjaśnione. Ciekawa jestem dalszego leczenia.


W

W.O.

Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo profesjonalne podejście, już pierwsza wizyta dała mi nadzieję na lepsze jutro, na pewno zamierzam kontynuować terapię :)


M

M.J.

Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska konsultacja psychoterapeutyczna

Po wizycie, poczułam spokój w myślach, dzięki temu nie stresowałam się że muszę się spieszyć ze wszystkim tylko podejść do tematu na spokojnie.


M

Marta M

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska poradnictwo dla rodziców

Polecam Panią Magdalenę. Podczas spotkań udało się rozwiązać kilka trudnych problemów z córką. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.


M

Marta

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska psychoterapia indywidualna

Panią Magdę polecam z pełną odpowiedzialnością! Jestem tu kilka tygodni i cenię ją za pełny profesjonalizm i umiejętność słuchania.Potrafi wskazć drogę i wesprzeć. Jest empatyczna ale z drugiej strony wymagająca i konsekwentna.Potrafi zachęcić do pracy jak i "przypomnieć" o ustalonych celach i zasadach terapii :)


A

A.M

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Częstochowa Magdalena Moszyńska psychoterapia indywidualna

Bardzo się cieszę, że trafiłem do Pani Magdy. Jest terapeutą zaangażowanym w pracę, czuć, że chce pomóc drugiemu człowiekowi.
Z całego serca polecam!

mgr Magdalena Moszyńska

Dziękuję! I zapraszam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Witam. Z wykształcenia jestem pedagogiem, absolwentką UJD w Częstochowie oraz psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym, w procesie certyf...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Myśli samobójcze
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • UJD Częstochowa
 • KCP Kraków

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania