Metalowców 13, 41-500 Chorzów
Zapraszam do gabinetu w Chorzowie, ul. Metalowców 13, Bud. A2, 2 piętro, pokój 217 (domofon).
Dowiedz się więcej16/05/2025
Metalowców 13, 41-500 Chorzów
Zapraszam do gabinetu w Chorzowie, ul. Metalowców 13, Bud. A2, 2 piętro, pokój 217 (domofon).
Dowiedz się więcej16/05/2025
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
20 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Już po pierwszej sesji wiedziałam, że trafiłam na odpowiednią osobę ze wspaniałym podejściem do pacjenta, która nie tylko rozumie doskonale uczucia i lęki, ale też potrafi spojrzeć na nie z różnych perspektyw, pomagając lepiej je zrozumieć. Pani Magda jest doskonałą słuchaczką, która nawet na chwile nie pozwala by pacjent poczuł się nieswojo, a zadawane przez nią pytania były dokładnie tym na co potrzebowałam odpowiedzieć. Pani Magda doskonale rozumie z czego wynikają pewne lęki, ale nie narzuca pacjentowi swojego punktu widzenia. Stopniowo naprowadza ona pacjenta do własnych wniosków, dając przestrzeń do samorefleksji. Atmosfera na sesjach jest niezwykle przyjazna i wspierająca. Pomoc Pani Magdy była dla mnie kluczowa podczas kryzysu w relacji i jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam akurat na nią. Szczególnie poleciłabym terapię u Pani Magdy osobom, które szukają ciepłej, ale jednocześnie konkretnej terapeutki skupiającej się na tym co rzeczywiście jest istotne dla pacjenta.
Szczerze polecam Panią Magdalenę. Pomogła mi w bardzo trudnym dla mnie okresie. Wizyta u Pani Magdy okazała się strzałem w dziesiątkę. Zaskoczyło mnie jak swobodnie mogę się otworzyć przed nieznaną mi wtedy osobą. Sposób wyjaśnień moich problemów i nastrojowy gabinet wprowadza w stan nadzieji, że naprawdę może być lepiej. Jeszcze raz naprawdę bardzo polecam
Jestem zachwycona terapią u pani Magdy. Trafiłam do Niej z nerwicą i zaburzeniem osobowości. Dzięki rozmowom z panią Magdą uczę się stawiać czoła swoim demonom. To bardzo ciepła i wspierająca osoba, która z niezwykłym wyczuciem potrafi dotrzeć do głęboko w podświadomości zakopanych traum i smutków. To pozwala mi funkcjonować w codzienności bez moich starych schematów. Mam do Niej całkowite zaufanie i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Ją, jako fantastyczną psychoterapeutkę. Gdyby wszyscy terapeuci byli Jej pokroju, to zdrowie psychiczne Polaków byłoby w dużo lepszej formie.
Do Pani psycholog trafiłem w związku z faktem, iż nie do końca potrafiłem poradzić sobie z moją sytuacją, czego powodem był rozpad mojej rodziny. Wiadomo, nie każdy lekarz/terapeuta i jego „sposób działania”, podejście do pacjenta i jego problemów itp., musi odpowiadać wszystkim. Tak też było w moim przypadku. Pani Magdalena była drugim psychoterapeutą, z którym próbowałem wyjść z „dołka”, i to był dla mnie właściwy wybór. Polecam z czystym sumieniem i oczywiście pozdrowienia dla Pani Magdaleny!
Dobra i kluczową zasadna bardzo byla tersciawa wykazała sie
Trafiłam do Pani Magdy w trakcie ciężkiego rozwodu, otrzymałam pomoc której oczekiwałam. Wielkim plusem była możliwość sesji "online".
Pani Magda jest profesjonalistką, skupiona na pacjencie, empatyczna a pytania które zadaje pozwalają na wgląd w siebie.
Do tego atmosfera zaufania i zrozumienia spowodowała, że czułam się swobodnie już od pierwszego spotkania.
Jeszcze trochę pracy przede mną jeśli chodzi o stawianie granic i większą pewność siebie, ale wiem że teraz sobie poradzę, jestem silniejsza, bardziej wierzę w siebie.
Po każdym spotkaniu czułam się lżej i spotkania z Panią Magdą były z pewnością jedną z najlepszych rzeczy jakie dla siebie zrobiłam.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za każdą sesję i czas jaki mi Pani poświęciła:)
Pani Magda to świetna specjalistka! Pomogła mi zrozumieć swoje zachowanie i nauczyła jak sobie radzić w trudnych sytuacjach.
Pani Magda to naprawdę wspaniały terapeuta. Po kilku nieudanych próbach podjęcia terapii w przeszłości i zwątpieniu w sens terapii umówiłam się na wizytę do Pani Magdy która naprawdę prowadzi terapię w sposób zgodny z moimi potrzebami.
Terapia zawsze przebiega w miłej atmosferze, Pani Magda pyta o naistotniejsze kwestie dla pacjenta. Czuję się zrozumiana, wysłuchana i widzę zaangażowanie Pani Magdy.
Serdecznie polecam :)
Serdecznie polecam Panią Magdalenę jako wyjątkową psychoterapeutkę. Jest osobą niezwykle życzliwą, pełną empatii i profesjonalizmu. Od pierwszej wizyty czuć, że zależy jej na dobru pacjenta, a atmosfera, którą tworzy, sprzyja otwartej i szczerej rozmowie.
Każda sesja przebiega w atmosferze pełnej akceptacji i wsparcia.
Brak krytyki, lecz konstruktywne tłumaczenie błędów – zamiast oceniania, cierpliwie pomaga zrozumieć i wyciągać wnioski.
Profesjonalizm i punktualność – zawsze przygotowana i szanująca czas pacjenta.
Potrafi słuchać i dostrzegać to, co najważniejsze, pomagając znaleźć rozwiązania.
Możliwość spotkań online – elastyczne podejście do terapii, dzięki czemu nawet w trudniejszych momentach można skorzystać ze wsparcia na odległość.
Podczas spotkań można czuć się wyluzowanym, co ułatwia otwartość i szczere rozmowy.
Dzięki terapii u Pani Magdaleny nauczyłem się lepiej rozumieć siebie i swoje emocje. To osoba, której można zaufać i która naprawdę potrafi pomóc :)
Z pełną odpowiedzialnością, polecam. Osoba przed którą potrafiłam się otworzyć w 100 %