Magdalena Kowalewska

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwentka Dietetyki na Wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biotechnologii na wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiel... więcej

Adresy i cenniki usług

 • Poradnia Dietetyczna "Proporcja" Mogilany

  Rynek 4
  32-031 Mogilany, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Wizyta kontrolna 1 os. 40 zł
  Pierwsza wizyta 1 os. 80 zł
  Indywidualny 7-dniowy plan żywieniowy dla 1 osoby 100 zł
  Indywidualny 14-dniowy plan żywieniowy dla 2 osób 280 zł
  Wizyta kontrolna 2 os. 60 zł
  Pierwsza wizyta 2 os. 140 zł
  Indywidualny 7-dniowy plan żywieniowy dla 2 osób 170 zł
  Zakupy z dietetykiem (60min) 60 zł

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Dietetyki na Wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biotechnologii na wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów zdobyła kwalifikacje m.in. z zakresu dietoterapii otyłości, chorób dietozależnych i metabolicznych, a także z żywienia kobiet ciężarnych oraz karmiących. Aktywnie poszerza swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych poświęconych najnowszym trendom w dietetyce. Plan żywienia zawsze dostosowuje indywidualnie do potrzeb pacjenta, uwzględniając preferencje smakowe i tryb życia. W pracy, jak również w życiu osobistym, kieruje się zasadą proporcji i zdrowego rozsądku.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobra Pani dietetyk! Dzięki niej w końcu zrozumiałam, jakie błędy żywieniowe popełniam i znacznie poprawiłam nie tylko swój wygląd (-5kg) ale także sposób odżywiania. Pani Magda jest bardzo życzliwą i kontaktową osobą. Każdemu życzę, by znalazł specjalistę z takim podejściem do pacjenta, jak ona. Jestem bardzo zadowolona i polecam tą Panią znajomym. :)

 • Pani Magdalena jest pełną profesjonalistką. Od pierwszej wizyty w lipcu moja waga spadła już o 5,5kg, chociaż wcześniej żadnym sposobem nie udało mi się schudnąć. Do tego diety są bardzo urozmaicone i przede wszystkim bardzo proste w przygotowaniu. Polecam serdecznie!

 • M

  Specjalista godny polecenia. Plan żywieniowy został odpowiednio dobrany do moich problemów zdrowotnych. Przepisy były proste w wykonaniu jednocześnie bardzo smaczne. Jestem zadowolona z efektów diety.