dr n. med.

Magdalena Klijer

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 1995 roku ukończyłam studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęłam pracę w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Szczeliny międzyzębowe

  Witam,
  W wyniku dwuletniego leczenia ortodontycznego pojawiły się luki między górnymi dwójkami a trójkami.
  Jako, że wielkimi krokami zbliża się wizyta, na której będzie zdejmowany aparat, ortodontka zaleciła wizytę u stomatologa w celu poszerzenia dwójek. ( posiadam wąskie dwójki )
  Moja… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Klijer

  Zapraszam na konsultację.Pozdrawiam.M.Klijer

 • koszt wypełnienia trzonowy

  Witam cchciałabym siw dowiedzieć od jakiej kwoty sie zaczyna się koszt wypełnienia zęba trzonowego ( 6 )?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Klijer

  Ceny wypełnień zaczynają sie od 100 pln. Pozdrwaiam. M.Klijer

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W 1995 roku ukończyłam studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęłam pracę w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, na stanowisku asystenta,a obecnie adiunkta.

  W 1998 roku uzyskałam I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej w Lublinie, a w 2001 roku II stopień specjalizacji z stomatologii zachowawczej w AM Lublinie. W 2001 uzyskałam także stopień doktora nauk medycznych, a moja praca uzyskała wyróżnienie. W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe "Kosmetologia dla lekarzy" na WSKiPZ w Warszawie.Jestem współautorem wielu prac naukowych zamieszczonych w polskich czasopismach stomatologicznych, tj. Magazyn Stomatologiczny, Czasopismo Stomatologiczne, Twój Przegląd Stomatologiczny. Brałam również czynny udział w wielu konferencjach i kongresach stomatologicznych prezentując prace naukowe Uczestniczyłam w kilkudziesięciu kursach doszkalających m.in. z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej, implantologii, endodoncji- leczenia kanałowego zębów.

  Pomimo dużego doświadczenia, w dalszym ciągu mam zamiar podnosić swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom wysoki poziom usług stomatologicznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • stomatologia Uniwersytet Madyczny w Lublinie
 • studia podyplomowe „Kosmetologia dla Lekarzy” na: WSZKiPZ w Warszawie

Publikacje

 • Long-term effects of reproductive period on mineralized tissues (bones and teeth) in peri- and postmenopausal women. [AUT.] DOMINIKA PIĄTEK, TERESA BACHANEK, MAGDALENA KLIJER, RENATA CHAŁAS*. Pol. J. Public Health 2016
 • Zastosowanie preparatu MTA w zamykaniu wierzchołka replantowanych zębów stałych z niezakończonym rozwojem korzeni : opis dwóch przypadków. (The use of MTA preparation in closure of apex of replanted permanent teeth with incomplete root development - description of two cases.)MagazynStomatologiczny
 • Resorpcja zewnętrzna korzeni zębów siecznych bocznych szczęki spowodowana leczeniem ortodontycznym. Opis przypadku. (External resorption of roots in lateral maxillary incisors caused by orthodontic treatment - case description.)MagazynStomatologiczny
 • Evaluation of CPITN and the loss of chewing surface in the women in their climacterium period in Lubelskie Province. Pol. J. Environ. Stud. 2009
 • Dentistry condition of women during climacterium in Lublin region. Pol. J. Environ. Stud. 2007
 • Możliwości zastosowania kamery wewnątrzustnej w diagnostyce stomatologicznej. (Possibility of using of intreoral camera in stomatological practise.). Porad. Stomatol. 2006
 • Stan uzębienia, przyzębia i wierzchniej warstwy nabłonka błony śluzowej jamy ustnej u kobiet w okresie okołomenopauzalnym : praca doktorska.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Opinia z dnia 24-08-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: badanie stomatologiczne

  Z czystym sercem polecam panią doktor! W gabinecie panuje niezwykle miła i sympatyczna atmosfera, sama pani doktor jest osobą bardzo kompetentną i niezwykle delikatną. Ząbki z powodzeniem można leczyć bez znieczulenia. Po kilku już odbytych wizytach na pewno umówię się na kolejne.

 • Lokalizacja: Dental Studio Bis

  Polecam Pania Magde z calego serca, bardzo sympatyczna i mila kobieta z fachowym podejsciem. Posiada swietne umiejetnosci manualne w odbudowie zebow jak i rowniez profesjonalnie leczy wszelkie skazy. Dodatkowo ma niskie ceny polecam raz jeszcze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: piaskowanie

  Jak zwykle wszystko sprawnie i profesjonalnie. Taka wizyta to przyjemność. Korzystam z pomocy Pani doktor od wielu lat. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: badanie stomatologiczne

  Gabinet bardzo czysty, miła asystentka, lekarz profesjonalny, bezboleśnie, ceny także w granicach rozsądku.
  a wiec wszedłem do gabinetu przywitała mnie asystentka, trafiłem tam bo mieszkam bardzo blisko i znam już Panią Doktor. Następnie zamieniliśmy kilka zdań i rozpoczęła się wizyta. Podczas wizyty nie poczułem bólu wszystko poszło sprawnie. Borowanie, płukanie jakaś lampka i po sprawie. Następnie wyszedłem z uśmiechem na twarzy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: leczenie kanałowe

  Trafiłam do gabinetu kierując się dobrymi opiniami i nie zawiodłam się. Przyszłam z martwym zębem oraz stanem zapalnym obejmującym większość korzenia i małą szansą, że ząb da się uratować. Pani doktor w kilka miesięcy odratowała moją dwójkę. Zdaję sobie sprawę, że istnieje ryzyko nawrotu problemu, ale minął już prawie miesiąc od wypełnienia kanału póki co wszystko jest w porządku. Niedawno miałam zdjęty aparat stały i mogę cieszyć się wszystkimi, swoimi, prostymi zębami. Jestem wdzięczna, polecam Panią Doktor!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u pani doktor taka jak zawsze - miła, profesjonalna i, co najważniejsze, ząb dobrze wyleczony. Polecam z czystym sercem

 • profesjonalne podejście do klienta to duży atut Pani Doktor, świetny gabinet i miła obsługa to kolejne atuty, zawsze bezboleśnie i przyjemnie, bardzo polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam dopiero na jednej wizycie i moje wrażenie jest takie, że Pani Doktor to przede wszystkim bardzo dobra i doświadczona profesjonalistka, a do tego bardzo sympatyczna osoba. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  100% profesjonalizm i bardzo dobre i sympatyczne podejście do pacjenta,co jest bardzo ważne dla osób nie przepadających za wizytami u dentysty.Polecam Panią dr Magdę każdemu,nawet najbardziej bojaźliwemu pacjentowi w jej gabinecie strach znika,nawet znieczulenie nie jest konieczne.