dr n. med.

Magdalena Klijer

Stomatolog

55 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

W 1995 roku ukończyłam studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęłam pracę w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Opinia z dnia 05.05.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • K
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: badanie stomatologiczne

  Leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie.
  Pani doktor jak i Jej asystentki-Panie Moniczki troszczyły się o mnie najlepiej jak potrafiły.Personel bardzo miły i sympatyczny.Pani doktor jest marką samą w sobie.Prawdziwa profesjonalistka i perfekcjonistka.
  Atmosfera w gabinecie bardzo miła.
  Muzyczka leci w tle,piękne zdjęcia na monitorku ,który zamieszczony jest przed fotelem na którym siedzi pacjent.
  Może to dziwnie zabrzmi,ale w tym gabinecie można się naprawdę zrelaksować.
  Gabinet czyściutki,zadbany, estetyczny.
  Polecam z całą odpowiedzialnością.

 • A

  Z pomocy Pani dr korzystam od wielu lat. Zawsze byłam /i jestem? zadowolona. Pomoc kompetentna, na wysokim poziomie okraszona pięknym uśmiechem Pani dr. Obecnie jestem w trakcie laserowej terapii blizny. Dopiero połowa serii, a blizna jaśniejsza i mniej widoczna! Szczerze polecam!!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: leczenie próchnicy

  Bardzo miłe i wesołe Panie :) fachowa obsługa. Pani Magda ma ogromne doświadczenie dlatego czułam się bezpiecznie w jej rękach :-D polecam ;)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: badanie stomatologiczne

  Pani doktor Magdalena Klijer to doskonały lekarz. Jestem jej wieloletnią pacjentką i dzięki systematycznym wizytom w gabinecie pani doktor moje zęby są w dobrym stanie. Jeżeli poszukujecie dobrego dentysty, to z całego serca polecam panią doktor. W jej gabinecie spotkacie się nie tylko z profesjonalną opieką, ale również z głęboką empatią w stosunku do pacjenta.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: leczenie stomatologiczne, zabieg laserem

  Przedwczoraj byłem na laserowym leczeniu paradontozy u Pani Doktor Klijer. Śmiało mogę polecić ten zabieg, trwa około 40 minut, nie boli, a uczucie dyskomfortu po nim szybko przemija. Efekt jest rewelacyjny!!! Serdecznie dziękuję Pani Doktor Klijer za możliwość skorzystania z takiej terapii u nas w Lublinie, mam nadzieję, że problem z paradontozą u mnie jest zażegnany. Pozdrawiam Tomek

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: badanie stomatologiczne

  Profesjonalizm, staranność i wzorowe podejście do pacjenta. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług świadczonych przez Panią Doktor. Polecam wszystkim z całego serca :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: Przegląd, leczenie

  Moja pierwsza wizyta umówiona przez internet - przegląd, Pani dr rzeczowo wyjaśniła stan mojego uzębienia i sposób leczenia, i od razu wypełniła ubytek po plombie (wyk. przez innego stomatologa). Cena w normie. Ponadto dostałem skierowanie na prześwietlenie. Polecam - fachowo, miło i punktualnie.

 • K

  Byłam pierwszy raz u Pani doktor. Bardzo profesjonalna, sympatyczna obsługa. Pani Magdalena wszystko tłumaczy i jest przy tym bardzo delikatna. Lekarz godny polecenia.

 • M
  Lokalizacja: Dental Studio Bis

  Do gabinetu pani doktor trafiłam w kiepskim stanie-żaden stomatolog nie zdiagnozował u mnie zapalenia zęba, który rozwijał się dość długo i coraz bardziej utrudniał normalne funkcjonowanie. Bardzo podobało mi się dokładne, rzetelne opisywanie tego, co mnie czeka, jakie są rokowania i jakie kroki należy podjąć w dalszej kolejności. Pani doktor jest przy tym bardzo szczera, otwarta i cierpliwa, widać, że zależy jej na dobru pacjenta, jego komforcie i samopoczuciu. Każdy zabieg, wykonana czynność jest dokładnie rozpisywana na kartce i na tej podstawie wyliczana jest ostateczna kwota do zapłaty co jest dla mnie dużym plusem. Planuję podjąć dłuższą współpracę z panią doktor-wiem, że właściwie zadba o moje zęby.

Pytania pacjentów (8)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1995 roku ukończyłam studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęłam pracę w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, na stanowisku asystenta,a obecnie adiunkta.

  W 1998 roku uzyskałam I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej w Lublinie, a w 2001 roku II stopień specjalizacji z stomatologii zachowawczej w AM Lublinie. W 2001 uzyskałam także stopień doktora nauk medycznych, a moja praca uzyskała wyróżnienie. W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe "Kosmetologia dla lekarzy" na WSKiPZ w Warszawie.Jestem współautorem wielu prac naukowych zamieszczonych w polskich czasopismach stomatologicznych, tj. Magazyn Stomatologiczny, Czasopismo Stomatologiczne, Twój Przegląd Stomatologiczny. Brałam również czynny udział w wielu konferencjach i kongresach stomatologicznych prezentując prace naukowe Uczestniczyłam w kilkudziesięciu kursach doszkalających m.in. z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej, implantologii, endodoncji- leczenia kanałowego zębów.Jestem pasjonatką rozwoju techniki w stomatologii , stomatologii cyfrowej i laserowej.W swojej praktyce posiadam większość najnowszych urządzeń dostępnych na rynku co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie np, skanera cyfrowego i lasera stomatologicznego.

  Pomimo dużego doświadczenia, w dalszym ciągu mam zamiar podnosić swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom wysoki poziom usług stomatologicznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • stomatologia Uniwersytet Madyczny w Lublinie
 • studia podyplomowe „Kosmetologia dla Lekarzy” na: WSZKiPZ w Warszawie

Publikacje

 • Long-term effects of reproductive period on mineralized tissues (bones and teeth) in peri- and postmenopausal women. [AUT.] DOMINIKA PIĄTEK, TERESA BACHANEK, MAGDALENA KLIJER, RENATA CHAŁAS*. Pol. J. Public Health 2016
 • Zastosowanie preparatu MTA w zamykaniu wierzchołka replantowanych zębów stałych z niezakończonym rozwojem korzeni : opis dwóch przypadków. (The use of MTA preparation in closure of apex of replanted permanent teeth with incomplete root development - description of two cases.)MagazynStomatologiczny
 • Resorpcja zewnętrzna korzeni zębów siecznych bocznych szczęki spowodowana leczeniem ortodontycznym. Opis przypadku. (External resorption of roots in lateral maxillary incisors caused by orthodontic treatment - case description.)MagazynStomatologiczny
 • Evaluation of CPITN and the loss of chewing surface in the women in their climacterium period in Lubelskie Province. Pol. J. Environ. Stud. 2009
 • Dentistry condition of women during climacterium in Lublin region. Pol. J. Environ. Stud. 2007
 • Możliwości zastosowania kamery wewnątrzustnej w diagnostyce stomatologicznej. (Possibility of using of intreoral camera in stomatological practise.). Porad. Stomatol. 2006
 • Stan uzębienia, przyzębia i wierzchniej warstwy nabłonka błony śluzowej jamy ustnej u kobiet w okresie okołomenopauzalnym : praca doktorska.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia