dr n. med.

Magdalena Klijer

Stomatolog

53 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 1995 roku ukończyłam studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęłam pracę w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (8)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1995 roku ukończyłam studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęłam pracę w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, na stanowisku asystenta,a obecnie adiunkta.

  W 1998 roku uzyskałam I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej w Lublinie, a w 2001 roku II stopień specjalizacji z stomatologii zachowawczej w AM Lublinie. W 2001 uzyskałam także stopień doktora nauk medycznych, a moja praca uzyskała wyróżnienie. W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe "Kosmetologia dla lekarzy" na WSKiPZ w Warszawie.Jestem współautorem wielu prac naukowych zamieszczonych w polskich czasopismach stomatologicznych, tj. Magazyn Stomatologiczny, Czasopismo Stomatologiczne, Twój Przegląd Stomatologiczny. Brałam również czynny udział w wielu konferencjach i kongresach stomatologicznych prezentując prace naukowe Uczestniczyłam w kilkudziesięciu kursach doszkalających m.in. z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej, implantologii, endodoncji- leczenia kanałowego zębów.Jestem pasjonatką rozwoju techniki w stomatologii , stomatologii cyfrowej i laserowej.W swojej praktyce posiadam większość najnowszych urządzeń dostępnych na rynku co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie np, skanera cyfrowego i lasera stomatologicznego.

  Pomimo dużego doświadczenia, w dalszym ciągu mam zamiar podnosić swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom wysoki poziom usług stomatologicznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • stomatologia Uniwersytet Madyczny w Lublinie
 • studia podyplomowe „Kosmetologia dla Lekarzy” na: WSZKiPZ w Warszawie

Publikacje

 • Long-term effects of reproductive period on mineralized tissues (bones and teeth) in peri- and postmenopausal women. [AUT.] DOMINIKA PIĄTEK, TERESA BACHANEK, MAGDALENA KLIJER, RENATA CHAŁAS*. Pol. J. Public Health 2016
 • Zastosowanie preparatu MTA w zamykaniu wierzchołka replantowanych zębów stałych z niezakończonym rozwojem korzeni : opis dwóch przypadków. (The use of MTA preparation in closure of apex of replanted permanent teeth with incomplete root development - description of two cases.)MagazynStomatologiczny
 • Resorpcja zewnętrzna korzeni zębów siecznych bocznych szczęki spowodowana leczeniem ortodontycznym. Opis przypadku. (External resorption of roots in lateral maxillary incisors caused by orthodontic treatment - case description.)MagazynStomatologiczny
 • Evaluation of CPITN and the loss of chewing surface in the women in their climacterium period in Lubelskie Province. Pol. J. Environ. Stud. 2009
 • Dentistry condition of women during climacterium in Lublin region. Pol. J. Environ. Stud. 2007
 • Możliwości zastosowania kamery wewnątrzustnej w diagnostyce stomatologicznej. (Possibility of using of intreoral camera in stomatological practise.). Porad. Stomatol. 2006
 • Stan uzębienia, przyzębia i wierzchniej warstwy nabłonka błony śluzowej jamy ustnej u kobiet w okresie okołomenopauzalnym : praca doktorska.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: leczenie próchnicy

  Bardzo miłe i wesołe Panie :) fachowa obsługa. Pani Magda ma ogromne doświadczenie dlatego czułam się bezpiecznie w jej rękach :-D polecam ;)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: badanie stomatologiczne

  Pani doktor Magdalena Klijer to doskonały lekarz. Jestem jej wieloletnią pacjentką i dzięki systematycznym wizytom w gabinecie pani doktor moje zęby są w dobrym stanie. Jeżeli poszukujecie dobrego dentysty, to z całego serca polecam panią doktor. W jej gabinecie spotkacie się nie tylko z profesjonalną opieką, ale również z głęboką empatią w stosunku do pacjenta.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: leczenie stomatologiczne, zabieg laserem

  Przedwczoraj byłem na laserowym leczeniu paradontozy u Pani Doktor Klijer. Śmiało mogę polecić ten zabieg, trwa około 40 minut, nie boli, a uczucie dyskomfortu po nim szybko przemija. Efekt jest rewelacyjny!!! Serdecznie dziękuję Pani Doktor Klijer za możliwość skorzystania z takiej terapii u nas w Lublinie, mam nadzieję, że problem z paradontozą u mnie jest zażegnany. Pozdrawiam Tomek

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: badanie stomatologiczne

  Profesjonalizm, staranność i wzorowe podejście do pacjenta. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług świadczonych przez Panią Doktor. Polecam wszystkim z całego serca :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Studio BisUsługa: Przegląd, leczenie

  Moja pierwsza wizyta umówiona przez internet - przegląd, Pani dr rzeczowo wyjaśniła stan mojego uzębienia i sposób leczenia, i od razu wypełniła ubytek po plombie (wyk. przez innego stomatologa). Cena w normie. Ponadto dostałem skierowanie na prześwietlenie. Polecam - fachowo, miło i punktualnie.

 • K

  Byłam pierwszy raz u Pani doktor. Bardzo profesjonalna, sympatyczna obsługa. Pani Magdalena wszystko tłumaczy i jest przy tym bardzo delikatna. Lekarz godny polecenia.

 • M
  Lokalizacja: Dental Studio Bis

  Do gabinetu pani doktor trafiłam w kiepskim stanie-żaden stomatolog nie zdiagnozował u mnie zapalenia zęba, który rozwijał się dość długo i coraz bardziej utrudniał normalne funkcjonowanie. Bardzo podobało mi się dokładne, rzetelne opisywanie tego, co mnie czeka, jakie są rokowania i jakie kroki należy podjąć w dalszej kolejności. Pani doktor jest przy tym bardzo szczera, otwarta i cierpliwa, widać, że zależy jej na dobru pacjenta, jego komforcie i samopoczuciu. Każdy zabieg, wykonana czynność jest dokładnie rozpisywana na kartce i na tej podstawie wyliczana jest ostateczna kwota do zapłaty co jest dla mnie dużym plusem. Planuję podjąć dłuższą współpracę z panią doktor-wiem, że właściwie zadba o moje zęby.

 • A

  Jestem pacjentem Pani dr od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Pełne profesjonalizmu podejście do pacjenta, stosowane są najnowsze technologie i materiały, przez co jakość oferowanych usług jest na światowym poziomie. Pani dr jest osobą bardzo miłą i dokładną dzięki czemu każdą wizytę miło się wspomina. Zdecydowanie polecam wszystkim!
  Arkadiusz Dryjański

 • M
  Lokalizacja: Dental Studio Bis

  Pierwszy raz trafilem do gabinetu Pani Doktor rok temu.Bylem pod ogromnym wrazeniem profesjonalizmu ,opieki nad pacjentem i panujacej atmosfery.Pani doktor jest przesympatyczna osoba o ogromnej wiedzy.Wnikliwie bada pacjenta i informuje o planowanym leczeniu.Zero strachu i zero stresu.Od roku jestem stalym i zadowolonym pacjentem. Goraco polecam

 • E
  Lokalizacja: Dental Studio Bis

  Po wielu wizytach przez ponad 2 lata nie polecam usług. Początki wskazywały na to, że znalazłam na stałe swojego lekarza, ale na koniec się zawiodłam. U Pani doktor musiałam leczyć kanałowo dwójkę, w której rok wcześniej sama wymieniała materiał ze względów kosmetycznych, bo była przebarwiona. Dr uznała, że musiał być jakiś uraz, ale nie było. To kanałowe leczenie poprawiałam u innego dobrego stomatologa co wiązało się z następnymi kosztami. Przy przeglądzie nie widziała żadnych ubytków, a za kilka miesięcy znalazła siedem do leczenia, a cały czas i systematycznie byłam pod opieką stomatologiczną. Byłam na przeglądach. Zęby trzonowe musiały być leczone powtórnie po dwóch latach. Przez półtora miesiąca po leczeniu nie mogłam jeść ani pić, tak bolały siódemka i szóstka; kiedy wróciłam z tym problemem dr sugerowała, że cyt. „chyba mi się wydaje i nie wiem może co to ból” oraz straszyła, że będzie musiała truć. Nie podobało się dr kiedy przyszłam z reklamacją, chociaż komentuje uwagi do krytyki na temat własnej pracy cyt. „a brakuje im odwagi by podpisać się osobiścieimieniem i nazwiskiem albo osobiście przyjść do lekarza z uwagami,każda usługa objęta jest gwarancją.” Ja byłam i zostałam niepoważnie i lekceważąco potraktowana. Jedynki górne u dr leczone kosmetycznie (wymiana wypełnień) kruszyły się kilka razy twierdząc, że je wygryzałam, to w końcu zostawiła jedną krzywo zeszlifowaną na dole i powiedziała, że nie widać i jak będzie mi to przeszkadzało, to poprawi. Po około półtora roku kiedy chciałam, żeby to poprawiła, bo już nie mogłam na to patrzeć skwitowała, że nie da się bo nie dobierze takiego koloru wypełnienia. Szkoda tylko, że nie uprzedziła ile mam na to czasu. Stomatolog, do którego teraz chodzę nie miał z tym problemu i poprawił mi to w pół godziny co Pani dr nie chciała. Nic mi się nie wygryza

  dr n. med. Magdalena Klijer2017-10-09

  Szanowna Pani Ewo
  Muszę przyznać, że po przeczytaniu Pani komentarza jestem zbulwersowana. Przykre jest ,że tak bardzo mija sie Pani z prawdą przekłamując fakty, liczby i zdarzenia.
  Skrupulatnie prowadzona przeze mnie dokumentacja lekarska i radiologiczna pozwalają mi na bardzo precyzyjne ustosunkowanie się do Pani zarzutów i przekłamań.
  Cyt:" Pani doktor doprowadziła do tego, że musiałam leczyć kanałowo dwójkę, w której rok wcześniej sama wymieniała materiał ze względów kosmetycznych."
  To nie ja doprowadziłam do tego, że ząb obumarł. Wymieniałam bardzo stare i głębokie wypełnienie dwa lata wcześniej. Do mnie zgłosiła się Pani po 2 latach z bólem. Każdy ząb może zacząć boleć w każdej chwili, a stan zapalny po leczeniu może rozwinąć sie w okresie do 3 miesięcy a nie po 2 latach. W międzyczasie nie zgłaszała sie Pani na wizyty kontrolne.
  Cyt.: "To kanałowe leczenie poprawiałam u innego dobrego stomatologa co wiązało się z następnymi kosztami." Ząb był przeleczony kanałowo prawidłowo- idealnie- na poparcie czego posiadam zdjęcie rtg w trakcie i po leczeniu. Pani zarzut jest nieprawdziwy i bezpodstawny .
  Cyt.: " Przy przeglądzie nie widziała żadnych ubytków, a za około cztery miesiące znalazła siedem do leczenia, a cały czas i systematycznie byłam pod opieką stomatologiczną."Wyleczyła Pani u mnie 16 zębów ale nie była cały czas ani systematycznie pod opieką stomatologiczną. Nie zgłaszała sie Pani systematycznie na wizyty kontrolne co pół roku. Według dokumentacji lekarskiej jedna z przerw wynosiła prawie 3 lata ,po której zgłosiła się Pani z bólem. Nigdy w trakcie leczenia nie było przerwy 4 miesiące. Mija sie Pani z prawdą. Po dłuższej przerwie w leczeniu prawie 3 lata w trakcie przeglądu pojawiło sie 5 nowych ubytków i dotyczyły one zębów wcześniej nieleczonych przeze mnie.
  Cyt.:" Zęby trzonowe musiały być leczone powtórnie po dwóch latach – sama po sobie Pani dr poprawiała (ponownie leczyła), leczenie oczywiście odpłatne." Tylko jeden z zębów trzonowych był leczony powtórnie po 3 latach nie dwóch a leczenie dotyczyło zupełnie innej powierzchni niż 3 lata wcześniej. Wcześniejsze wypełnienie nie było naruszone- czy można to nazwać powtórnym leczeniem?- to duże nadużycie z Pani strony. Warunki gwarancji na moje prace dostępne są na stronie internetowej Dental Studio bis- na wypełnienie jest rok gwarancji, pod warunkiem, że pacjent zgłasza się regularnie na wizyty kontrolne co pół roku.
  Cyt.:" Jedynki górne u dr leczone kosmetycznie (wymiana wypełnień) kruszyły się kilka razy" .To kolejne bardzo poważne nadużycie z Pani strony. Dokumentacja wskazuje ,że w ciągu kilku lat wyglądało to zupełnie inaczej. Jeden z siekaczy był powtórnie leczony, ale tylko raz, po kilku latach przerwy.
  Pragnę przeprosić za formę mojej odpowiedzi, ale chcąc rzetelnie odnieść się do treści Pani wpisu, zmuszona byłam odtworzyć przebieg Pani leczenia, które trwało około 5 lat.
  Ewentualną ocenę pozostawiam wszystkim czytającym. Przedstawione fakty ilustrują całość podejmowanych przeze mnie działań, opartych o posiadana wiedzę medyczną. Elementy wywiadu lekarskiego objęte klauzulą tajemnicy lekarskiej nie zostały w tym opisie ujęte.
  Z wyrazami szacunku. Magdalena Klijer