lek. dent.

Magdalena Dudkiewicz

Ortodonta

171 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam do gabinetu Orto-Vis na najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług, dostępną na stronie internetowej gabinetu. Przy zapisach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
171 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Orto-Vis

  Pani doktor bardzo profesjonalna, w prosty i przystępny sposób tłumaczyła plan leczenia. Zdecydowanie zachęciła mnie do leczenia ortodontycznego.

 • K
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Pani doktor Dudkiewicz to przemiła, ciepła, profesjonalna osoba. Leczenie przebiegło sprawnie, szybko, a efekt przerósł moje oczekiwania. Obsługa w gabinecie rewelacyjna, bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta personel. Pani doktor przewidziała, że aparat będę nosić ok 1, 5 roku a może nawet krócej i tak też się stało, zdjęto mi aparat po roku i 3 miesiącach z bardzo zadowalający efektem. Polecam z całego serca !

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: konsultacja

  Świetna Pani doktor. Byłam tylko raz, ale to w zupełności wystarczyło, żeby wystawić pozytywna opinie. W innej placówce mówili, że aparat trzeba nosić jeszcze jakiś czas a Pani doktor spojrzała i powiedziała,ze już wszystko jest dobrze i nie trzeba aparatu. Nie próbowała mi wcisnąc jak poprzednicy aparatu i płatnych wizyt . Polecam :)

 • S
  Lokalizacja: Orto-Vis

  Mam 34 lata i właśnie skończyłem leczenie u Pani doktor Magdaleny Dudkiewicz.
  Półtora roku temu nawet przez myśl by mi nie przeszło,
  że moje zęby mogą kiedyś wyglądać tak jak dziś!
  Miałem poważną wadę zgryzu, tak zwany “przodozgryz”.
  Będąc dzieckiem leczyłem się u “ortodonty”, który przez kilka błędnych decyzji sprawił, że mój zgryz w wieku dorosłym pozostawiał wiele do życzenia.
  Inny “specjalista” 2 lata temu powiedział, że jedynym ratunkiem jest dla mnie bolesna i ryzykowna operacja.
  Wtedy stał się cud!
  Trafiłem do kliniki “OrtoVis”, zaufałem Pani Doktor i teraz wiem że była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem w życiu.
  Dziś jestem posiadaczem pięknego i zdrowego uśmiechu, a przede wszystkim mam prawidłowy zgryz ( bez jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej ).
  Nie byłoby tego wszystkiego bez fachowej wiedzy Pani Doktor, która dokonała niemożliwego przy pomocy aparatu ☺

  Każdemu kto myśli że znalazł się w beznadziejnej sytuacji polecam zadzwonić i umówić się na konsultację do Pani Doktor Magdaleny Dudkiewicz.

 • M
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: aparaty stałe

  Najlepszy specjalista! Pani doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna. Aparat miałam nosić do półtora roku i tak też było. Widać ze Pani doktor ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Nie byłam zbyt łatwym przypadkiem, krzywe jedynki , brak jednego zęba w dolnej szczęce . Jedynki były kapryśne ale Pani doktor dała radę. Teraz noszę szynę na górę i na dół przez 12 h dziennie . Serdecznie polecam !

 • Lokalizacja: Orto-Vis

  Najlepsza Pani ortodontka! Jestem bardzo zadowolona z efektów. Miałam aparat nosić pół roku i tak też było. Uśmiech przepiękny mam! Ta Pani wybrnęła z tego tak, żebym nie wydała fortuny, a efekty powalające. Polecam każdemu kto się waha, udać się na leczenie właśnie do tej pani! Będzie zadowolony!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor od początku dokładnie wyjaśniła metody leczenia, koszt oraz częstotliwość spotkań. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia, moje zęby wyglądają teraz lepiej niż sam by to sobie był wyobraził. Po kilku latach, gdy chciałem zapytać się o dodatkową konsultacje w sprawie miejsca na 8-ki dokładnie wyjaśniła na czym polega ryzyko usunięcia i czy w ogóle warto to robić. Polecam z całego serca, najlepszy ortodonta ever!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Orto-Vis

  lek. dent. Magdalena Dudkiewicz jest specjalistą godnym polecenia. Moje leczenie ortodontyczne miało trwać 1,5 roku i tyle też trwało. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, cennik jest przedstawiony zanim jeszcze zacznie się leczenie. Wszystkie Panie są przesympatyczne, co tym bardziej przemawia za tymże gabinetem. Szczerze polecam!

 • K
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: aparaty stałe

  Właśnie zakończyłam leczenie ortodontyczne u pani doktor Magdaleny Dudkiewicz. Z tego też tytułu chciałam podzielić się moimi odczuciami i drogą jaką musiałam przejść by uzyskać efekt pięknych zębów, o których marzyłam, a pani doktor urzeczywistniła te marzenia!

  W Orto-Vis odbyłam moje drugie leczenie ortodontyczne. W wieku 27 lat stwierdziłam, że zęby wędrują swoją drogę i z biegiem czasu jest coraz gorzej. Dzięki dużemu wsparciu ze strony męża zaczęłam działać. Poszukiwania rozpoczęłam od krótkiego wywiadu środowiskowego oraz czytając opinie pacjentów na forach internetowych. W końcu wybrałam 3 gabinety. Po odbytych konsultacjach wiedziałam, że pani doktor Magdalena Dudkiewicz jest w stanie zagwarantować mi taki efekt, z którego będę zadowolona. Warunkiem było założenie aparatu na górę i dół bowiem dół również wymagał dosyć dużej korekty. Pani doktor uświadomiła mnie, że dół i góra muszą ze sobą współgrać - bo inaczej ponownie góra może zacząć się dopasowywać do dołu. Stwierdziłam, że jak nie teraz to już chyba w cale nie odważę się na ten krok. Ostatecznie zdecydowałam się na aparat góra i dół. Pamiętam, że początek leczenia był bardzo trudny bo musiałam ponownie nauczyć się żyć z aparatem i na górze i na dole. Zęby bolały, ale tylko jakieś pierwsze 4 dni - z resztą wiedziałam na co się piszę bo już to kiedyś przechodziłam.
  Leczenie trwało dokładnie rok i kilka dni. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Obyło się nawet bez usuwania zęba/zębów. Pani doktor zastosowała u mnie tylko striping - i kosztem uzyskanego miejsca przesuwała ząbki w odpowiednim kierunku.
  Cały Zespół pracujący w Orto-Vis zasługuje za słowa uznania.
  Aktualnie mam szynę, którą zakładam na górną szczękę na 12 h przez 2 miesiące, później na noc, a na dolnej szczęce mam przymocowany do ząbków drucik, który trzyma ząbki na swoim miejscu - tak, aby przyzwyczaiły się do nowego ustawienia.
  Jeżeli ktoś się jeszcze waha czy podjąć leczenie u pani doktor Magdaleny Dudkiewicz to mam nadzieję, że mój komentarz te wątpliwości szybo rozwieje. Pani doktor Magdalena Dudkiewicz to osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem w temacie ortodoncji. Dziękuję pani doktor, bo dzięki pani mogę teraz uśmiechać się szeroko ząbkami ! dało mi to dużą pewność siebie i poczucie ogromnej wartości. Ta droga do idealnego uśmiechu nie była łatwa i krótka, ale w końcu się udało! Gdyby ktoś zapytał mnie czy było warto i czy zrobiłabym to jeszcze raz - odpowiem z całą pewnością, że tak !!!

  ps. opinia mojego męża po zdjęciu aparatu była bezcenna: "Matko, jakie Ty masz teraz ładne zęby!! może się zamienimy" :D

  Kasia
  Pacjentka z Wrocławia ;)

 • J
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: leczenie ortodontyczne

  Niedawno skonczylam leczenie u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z efektu koncowego. Juz nie pamietam poprzedniego stanu moich zebow, teraz mam proste zeby i piekny usmiech. Pani doktor to kompetentna osoba, a w jej gabinecie panuje mila i sympatyczna atmosfera. Na prawdę polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do gabinetu Orto-Vis na najwyższej jakości usługi stomatologiczne.
  Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług, dostępną na stronie internetowej gabinetu.
  Przy zapisach on-line uprzejmie proszę o informację jakiego typu będzie to wizyta (konsultacja itp), dziękuję!
  Jestem lek. dent. specjalista II° ortodoncji, ukończyłam
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  Gabinet jest przystosowany do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych
  Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci powyżej 12 roku życia oraz leczeniem dorosłych.
  Brak płatności kartą

Specjalizacje

 • Ortodoncja