lek. dent.

Magdalena Dudkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonta

180 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zapraszam do gabinetu Orto-Vis na najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług, dostępną na stronie internetowej gabinetu. Przy zapisach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
180 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Bardzo konkretny, rzeczowy lekarz, bez zbędnego gadania - od razu do rzeczy. Jeśli ktoś lubi konkrety, to polecam Panią Magdalenę Dudkiewicz. Konsultacje przebiegły w miłej atmosferze. Na wszystkie swoje pytania uzyskałam odpowiedź, wszystko zostało mi wyjaśnione. Bardzo stresowałam się całą wizytą (chociaż to tylko konsultacje), ponieważ mój przypadek jest dość skomplikowany - jednak po wizycie wyszłam pełna nadziei, że może jednak nie wszystko stracone. Dużym plusem jest też gabinet - czysto, schludnie, przyjemnie. Cały personel bardzo sympatyczny. Polecam.

 • J
  Lokalizacja: Orto-Vis

  Wizyty u Pani doktor odbywały się zawsze punktualnie i w przyjaznej atmosferze. Na samym początku leczenia otrzymałem obszerne wyjaśnienia na temat jego przebiegu. Sam efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, serdecznie polecam!

 • N
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: leczenie ortodontyczne

  Zjawiłam się w gabinecie Pani Doktor z problemem uzębienia. Mój uśmiech nie zadawalał mnie jednak po rozmowie z Panią Doktor zaczełam wierzyć, że może być inaczej. W jasny sposób została mi przedstawiona wizja leczenia i przewidywany czas. Po założenieu aparatu na dolną szczenkę i wizytach, które były przeprowadzane z profesjionalnym zaangażowaniem Pani Diktor mogę dzisiaj cieszyć się naprawdę prostymi zębami i światnym uśmiechem. Cały proces przebiegał w miłej atmosferze i byłam w pełni usatysfakcjionowana efektem końcowym

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Orto-Vis

  Zdecydowałam się na leczenie u pani doktor po dobrych opiniach na portalu znanylekarz.pl. Jestem na początku mojego leczenia. Na pierwszej wizycie pani doktor powiedziała jak będzie wyglądać leczenie oraz jakie są jego koszty. Jednak na wizytach nie ma zbyt wiele czasu,wszystkie czynności wykonują asystentki, brak jakiejkolwiek rozmowy o przebiegu, kierunku leczenia, a tym bardziej wnikliwych odpowiedzi na zadawane pytania.

 • A
  Lokalizacja: Orto-Vis

  Mam bardzo mieszane uczucia co do oceny. Sama pani doktor niewiele rzeczy robi osobiście, jedynie wydaje polecenia asystentkom i to te dziewczyny robią cała robotę i ratują gabinet, bo są bardzo miłe, delikatne i kompetentne. Pani doktor z pewnością jest konkretną i zdecydowaną osobą, choć bardzo mało jest jej w gabinecie, przez co brakuje poczucia jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem ze strony lekarza, co dla mnie jest dużym minesem. W moim przypadku leczenie trwało nieco dłużej niż planowano, nie jest to nic złego, o ile uważam, że niektóre rzeczy były zbyt rozwleczone w czasie. Był problem z górną jedynką, która niechciała się ustawić i kilka wizyt kontrolnych to było jedynie piaskowanie i stwierdzenie, że dalej nic nie ruszyło. Dopiero po pewnym czasie założono klin, który pomógł - w moim mniemaniu można to było zrobić wcześniej, nie tracąc czasu i moich pieniędzy na wizyty, które nic nie wynosiły. Dolne zęby podobnie były nieco pomijane, a skupiano się na problematycznych górnych jedynkach, które do tej pory przy dłuższym nie noszeniu retencji odchylają się do przodu. Efekt leczenia zrobił pozytywne wrażenie, jak chyba u każdego kto nosił aparat. Ponad to przed leczeniem ortodontycznym pominięto temat ósemek, który wówczas były w dziąśle, a tuż po zdjęciu aparatu zaczęły się wyżynać i obecnie walczę z ich usunięciem, by nie naciskały na dopiero co rozsunięte zęby, a może warto by było zalecić ich usunięcie przez założeniem aparatu. Ogólnie gabinet bardzo schludny, miły personel, dobry sprzęt. Mając drugi raz wybierać zastanowiłabym się i poszłabym na konsultacje do innych.

 • Lokalizacja: Orto-VisUsługa: Zwykła wizyta

  Oto moja historia i maksymalnie obiektywna opinia po leczeniu:

  Przewidziane na 2 lata leczenie rozpocząłem w październiku 2016 roku aparatem stałym metalowym na górną szczękę. Od tego czasu miałem comiesięczne wizyty. Zwykle pani dr doglądała jedynie postęp, a asystenci zajmowali się leczeniem, co według mnie już na starcie było minusem, ale ok. Zapłaciłem więc kontynuowałem wizyty. Generalnie zamierzeniem było przesunięcie zębów do tyłu (miałem przodozgryz) i wypełnienie luki między 5, a 7, jako że nie mam szóstek. Leczenie kontynuowałem 1 rok, podczas którego przesuwano te zęby, ustawiano, kombinowano i jak się okazało i tak "występowały komplikacje", a leczenie "się opóźniało".

  Po roku leczenia musiałem wyjechać na kilka miesięcy zagranicę. O wyjeździe informowałem jeszcze na początku leczenia i wówczas pani dr. nie miała z tym żadnych problemów. Poinformowano mnie, żebym zagranicą utrzymywał zęby tak jak są. Mówiłem, że wrócę i będę kontynuował leczenie. Po powrocie odmówiono mi kontynuowania leczenia bez podania konkretnego powodu. Za kontynuowanie proponowano mi "inną metodę" za dodatkowe 2000 zł. Z tym, że za całe leczenie zdążyłem już wcześniej zapłacić dużo ponad 3000zł licząc wraz z wizytami! Miesiąc później poszedłem jeszcze na dodatkową wizytę kontrolną, i jeszcze raz porozmawiać, o tej "alternatywnej metodzie", którą mi proponowano, jako że na poprzedniej nie otrzymałem żadnej informacji. Pani dr. stwierdziła generalnie, że nie ma dla mnie czasu, ponieważ "ma innych pacjentów" i że otrzymałem już informacje na poprzedniej wizycie (yyy nie dostałem nawet marnej ulotki poprzednio, ale ok, na to też przymknę oko).

  Leczenie z pozoru było dość proste, ale zostało przeprowadzone niechlujnie, a siódemki zostały wypchnięte do przodu w zasadzie niepotrzebnie. Leczenie powinno zostać od początku przeprowadzone inną metodą, co potwierdzili później kilkukrotnie różni ortodonci. Dodatkowy rok leczenia, o którym mówiła pani dr. zakończyłem u innego ortodonty w 6 miesięcy, ale przez to, że przez ten rok te siódemki były tak bardzo przesuwane do przodu, nadal mam przodozgryz.

  Oprócz spapranego leczenia i niepotrzebnie zostawionych przeze mnie tam pieniędzy do minusów zaliczyłbym jeszcze:
  - brak pani dr. przy wszystkich kontrolach
  - dziwne i wręcz aroganckie nastawienie pani dr., co bardzo utrudnia komunikację w razie wystąpienia problemów
  - bałagan w dokumentacji ortodontycznej (czekałem chyba z miesiąc na otrzymanie dokumentacji, a pani w recepcji nie wiedziała jeszcze jak ma mi przesłać zdjęcia ortodontyczne). Dokumentacji de facto nie otrzymałem (jedynie 1 zdjęcie rentgenowskie i parę normalnych)
  - bardzo mały czas między wizytami (pani dr. jest wiecznie zajęta, pacjent wchodzi na kontrolę może na parę minut, i jak coś jest nie tak, to spieszą się jak tylko mogą bo już jest ktoś następny).

  + mały plusik żebym nie był stronniczy to wygląd wnętrza kliniki lol

  Generalnie jak możecie to zalecam znaleźć innego doktora. Klinik jest dużo, i nie warto sugerować się tylko liczbą pozytywnych opinii.

  Pozdrawiam

 • W
  Lokalizacja: Orto-Vis

  Super efekty po 2 letnim okresie noszenia aparatu. Pełen profesjonalizm. Najlepszy lekarz ortodonta w mieście!

 • E
  Lokalizacja: Orto-VisUsługa: aparaty stałe

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor! Górę nosiłam tylko 7 miesiący,dół 11,całość rewelacja! Wadę miałam serio dużą,dlatego zachwycił mnie taki efekt w tak krótkim czasie. Tanio nie jest,trzeba przyznać,ale szybko mam mój wymarzony uśmiech!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest profesjonalistką. Byłam na pierwszej wizycie, wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Mam dużą wadę, a leczenie ma potrwać do 2 lat. Myślę, że będzie to owocna współpraca. Jedyny minus to wysokie koszty leczenia

 • A
  Lokalizacja: Orto-Vis

  Pani doktor bardzo profesjonalna, w prosty i przystępny sposób tłumaczyła plan leczenia. Zdecydowanie zachęciła mnie do leczenia ortodontycznego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do gabinetu Orto-Vis na najwyższej jakości usługi stomatologiczne.
  Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług, dostępną na stronie internetowej gabinetu.
  Przy zapisach on-line uprzejmie proszę o informację jakiego typu będzie to wizyta (konsultacja itp), dziękuję!
  Jestem lek. dent. specjalista II° ortodoncji, ukończyłam
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  Gabinet jest przystosowany do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych
  Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci powyżej 12 roku życia oraz leczeniem dorosłych.
  Brak płatności kartą

Specjalizacje

 • Ortodoncja