Adres

Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Śródmieście, Łódź
Orto-Vis (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
42 293.....

Konsultacja ortodontyczna dzieci • 100 zł

Rentgen zębów • od 30 zł

Konsultacja ortodontyczna dorosłych • 170 zł +12 więcej

Rentgen zębów pantomografia • 80 zł

Aparaty stałe

Aparaty ruchome

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do gabinetu Orto-Vis na najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług, dostępną na stronie in...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • diastema
 • wady zgryzu
 • wady zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zdjęcia


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
183 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis diastema > 8 mm

Mogę potwierdzić, że wszystkie pozytywne opinie które wcześniej przeczytałem na temat pani doktor potwierdziły się. Szczegółowo i konkretnie omawia wszystkie podejmowane działania. W bardzo komunikatywny sposób odpowiada na wszelkie pytania. Dba o komfort pacjentów zarówno w gabinecie jak i w poczekalni. Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie a ponadto jest bardzo miła i życzliwa.

Trafiłem do gabinetu Orto-Vis z powodu bardzo nieestetycznej diastemy, którą miałem od zawsze. W dzieciństwie wielu lekarzy próbowało usunąć tą wadę ale leczenie nie dawało żadnych widocznych rezultatów. Stosowano różne aparaty, płytki, wielokrotnie podcinano mi wędzidełko … Nic z tego nie wynikało.

Po licznych konsultacjach w prywatnych gabinetach, z czasem już jako 20 latek, trafiłem na fotele „naukowców”. Jeden z profesorów UM ostatecznie stwierdził, że kość pomiędzy jedynkami uniemożliwia zamknięcie szczerby i jedyną, ewentualną metodą jest operacja wycięcia tej kości. Ryzyko niepowodzenia takiej operacji oszacowano jednak dość wysoko w stosunku do ewentualnych korzyści.

Przez wiele lat myślałem, że jestem skazany na diastemę. Ale ta z czasem zaczęła powiększać się. Gdy miałem 41 lat przerwa między jedynkami wynosiła > 8 mm! Wtedy zdecydowałem się raz jeszcze zasięgnąć opinii ortodonty. Postanowiłem poszukać lekarza posiadającego wysokie notowania w niniejszym serwisie. W ten sposób dowiedziałem się o Orto-Vis. Pani Magda na pierwszej wizycie z całkowitym przekonaniem zapewniła, że zamknie moją diastemę i zajmie jej to około roku. Historia z kością między zębami chyba ją mocno zaskoczyła. Powiedziała żebym o tym zapomniał. Postanowiłem zaryzykować leczenie nie mając wiele do stracenia.

Efekt jest zaskakujący. Postępy były widoczne już po miesiącu. Po pół roku nie było śladu po problemie, który miałem przez 40 lat. Kolejne miesiące miały na celu ustabilizowanie nowego zgryzu.

Nie sądziłem że wyjdzie to aż tak dobrze, zdecydowanie polecam. Pani Magda rzeczy niemożliwe załatwia w kilka miesięcy, cuda w kilkanaście :-).


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis

Gdy po raz pierwszy przyszłam do Pani doktor Magdaleny Dudkiewicz, byłam, załamanym i zdemotywowanym człowiekiem, niestety moja wada była ogromna ,liczne chore zęby, w tym dwie nadprogramowe jedynki u góry (nie było do końca wiadome, które są do usunięcia) dwójki na podniebieniu i wiele innych niespodzianek ,z którymi tylko Pani doktor wiedziała jak się uporać! Miałam duży problem ze znalezieniem odpowiedniego lekarza, który nie potraktuje mnie jak "wyjątkowo dziwny przypadek"
Jednak nie poddałam się i znalazłam Panią doktor Dudkiewicz ,umówiłam się na wizytę i po raz pierwszy poczułam, że ktoś naprawdę chce pomóc uporać sie z moim kompleksem,który był powodem depresji i nawyku "chowania zębów przy mówieniu" co było chore. Trudno jest sobie wyobrazić człowieka, który nigdy się nie uśmiecha a ja właśnie takim człowiekiem byłam.
Konkretnie został przedstawiony plan leczenia ,miałam nosić aparat ortodontyczny 2 lata + -2 miesiące, jednakże wyjechałam za granicę i wizyty odbywały się nieregularnie. Mimo wszystko Pani doktor była bardzo cierpliwa .
Trzy miesiące temu zdjęłam aparat i jestem najszczesliwszym człowiekiem! Efekt jest nie do opisania! W życiu nawet nie śmiałam marzyć o takim uśmiechu! Dlatego każdemu polecam Panią doktor!
Zmieniła moje życie na lepsze dając mi piękny uśmiech a tym samym pewność siebie !
Każda wizyta przebiegała bezproblemowo, bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze.
Pełen profesjonalizm!
Będę zawsze dobrze wspominać moją przygodę z aparatem i wizytami w tym gabinecie!
Żadne słowa nie opiszą mojej wdzięczności!
Jeszcze raz z całego serca polecam Panią doktor Dudkiewicz!
Monika Rumińska


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis leczenie ortodontyczne

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani doktor. W gabinecie Orto-vis panuje przyjazna atmosfera, zawsze przyjmowano mnie ciepło i z uśmiechem. Co najważniejsze leczenie trwało krótko i bezproblemowo. Pracownicy gabinetu podchodzą bardzo profesjonalnie do pacjentów. Posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, można w pełni im zaufać w kwestii stomatologii i ortodoncji.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Orto-Vis konsultacje ortodontyczne

Bardzo konkretny, rzeczowy lekarz, bez zbędnego gadania - od razu do rzeczy. Jeśli ktoś lubi konkrety, to polecam Panią Magdalenę Dudkiewicz. Konsultacje przebiegły w miłej atmosferze. Na wszystkie swoje pytania uzyskałam odpowiedź, wszystko zostało mi wyjaśnione. Bardzo stresowałam się całą wizytą (chociaż to tylko konsultacje), ponieważ mój przypadek jest dość skomplikowany - jednak po wizycie wyszłam pełna nadziei, że może jednak nie wszystko stracone. Dużym plusem jest też gabinet - czysto, schludnie, przyjemnie. Cały personel bardzo sympatyczny. Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis

Wizyty u Pani doktor odbywały się zawsze punktualnie i w przyjaznej atmosferze. Na samym początku leczenia otrzymałem obszerne wyjaśnienia na temat jego przebiegu. Sam efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, serdecznie polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis leczenie ortodontyczne

Zjawiłam się w gabinecie Pani Doktor z problemem uzębienia. Mój uśmiech nie zadawalał mnie jednak po rozmowie z Panią Doktor zaczełam wierzyć, że może być inaczej. W jasny sposób została mi przedstawiona wizja leczenia i przewidywany czas. Po założenieu aparatu na dolną szczenkę i wizytach, które były przeprowadzane z profesjionalnym zaangażowaniem Pani Diktor mogę dzisiaj cieszyć się naprawdę prostymi zębami i światnym uśmiechem. Cały proces przebiegał w miłej atmosferze i byłam w pełni usatysfakcjionowana efektem końcowym


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Orto-Vis

Zdecydowałam się na leczenie u pani doktor po dobrych opiniach na portalu znanylekarz.pl. Jestem na początku mojego leczenia. Na pierwszej wizycie pani doktor powiedziała jak będzie wyglądać leczenie oraz jakie są jego koszty. Jednak na wizytach nie ma zbyt wiele czasu,wszystkie czynności wykonują asystentki, brak jakiejkolwiek rozmowy o przebiegu, kierunku leczenia, a tym bardziej wnikliwych odpowiedzi na zadawane pytania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis

Mam bardzo mieszane uczucia co do oceny. Sama pani doktor niewiele rzeczy robi osobiście, jedynie wydaje polecenia asystentkom i to te dziewczyny robią cała robotę i ratują gabinet, bo są bardzo miłe, delikatne i kompetentne. Pani doktor z pewnością jest konkretną i zdecydowaną osobą, choć bardzo mało jest jej w gabinecie, przez co brakuje poczucia jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem ze strony lekarza, co dla mnie jest dużym minesem. W moim przypadku leczenie trwało nieco dłużej niż planowano, nie jest to nic złego, o ile uważam, że niektóre rzeczy były zbyt rozwleczone w czasie. Był problem z górną jedynką, która niechciała się ustawić i kilka wizyt kontrolnych to było jedynie piaskowanie i stwierdzenie, że dalej nic nie ruszyło. Dopiero po pewnym czasie założono klin, który pomógł - w moim mniemaniu można to było zrobić wcześniej, nie tracąc czasu i moich pieniędzy na wizyty, które nic nie wynosiły. Dolne zęby podobnie były nieco pomijane, a skupiano się na problematycznych górnych jedynkach, które do tej pory przy dłuższym nie noszeniu retencji odchylają się do przodu. Efekt leczenia zrobił pozytywne wrażenie, jak chyba u każdego kto nosił aparat. Ponad to przed leczeniem ortodontycznym pominięto temat ósemek, który wówczas były w dziąśle, a tuż po zdjęciu aparatu zaczęły się wyżynać i obecnie walczę z ich usunięciem, by nie naciskały na dopiero co rozsunięte zęby, a może warto by było zalecić ich usunięcie przez założeniem aparatu. Ogólnie gabinet bardzo schludny, miły personel, dobry sprzęt. Mając drugi raz wybierać zastanowiłabym się i poszłabym na konsultacje do innych.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis Zwykła wizyta

Oto moja historia i maksymalnie obiektywna opinia po leczeniu:

Przewidziane na 2 lata leczenie rozpocząłem w październiku 2016 roku aparatem stałym metalowym na górną szczękę. Od tego czasu miałem comiesięczne wizyty. Zwykle pani dr doglądała jedynie postęp, a asystenci zajmowali się leczeniem, co według mnie już na starcie było minusem, ale ok. Zapłaciłem więc kontynuowałem wizyty. Generalnie zamierzeniem było przesunięcie zębów do tyłu (miałem przodozgryz) i wypełnienie luki między 5, a 7, jako że nie mam szóstek. Leczenie kontynuowałem 1 rok, podczas którego przesuwano te zęby, ustawiano, kombinowano i jak się okazało i tak "występowały komplikacje", a leczenie "się opóźniało".

Po roku leczenia musiałem wyjechać na kilka miesięcy zagranicę. O wyjeździe informowałem jeszcze na początku leczenia i wówczas pani dr. nie miała z tym żadnych problemów. Poinformowano mnie, żebym zagranicą utrzymywał zęby tak jak są. Mówiłem, że wrócę i będę kontynuował leczenie. Po powrocie odmówiono mi kontynuowania leczenia bez podania konkretnego powodu. Za kontynuowanie proponowano mi "inną metodę" za dodatkowe 2000 zł. Z tym, że za całe leczenie zdążyłem już wcześniej zapłacić dużo ponad 3000zł licząc wraz z wizytami! Miesiąc później poszedłem jeszcze na dodatkową wizytę kontrolną, i jeszcze raz porozmawiać, o tej "alternatywnej metodzie", którą mi proponowano, jako że na poprzedniej nie otrzymałem żadnej informacji. Pani dr. stwierdziła generalnie, że nie ma dla mnie czasu, ponieważ "ma innych pacjentów" i że otrzymałem już informacje na poprzedniej wizycie (yyy nie dostałem nawet marnej ulotki poprzednio, ale ok, na to też przymknę oko).

Leczenie z pozoru było dość proste, ale zostało przeprowadzone niechlujnie, a siódemki zostały wypchnięte do przodu w zasadzie niepotrzebnie. Leczenie powinno zostać od początku przeprowadzone inną metodą, co potwierdzili później kilkukrotnie różni ortodonci. Dodatkowy rok leczenia, o którym mówiła pani dr. zakończyłem u innego ortodonty w 6 miesięcy, ale przez to, że przez ten rok te siódemki były tak bardzo przesuwane do przodu, nadal mam przodozgryz.

Oprócz spapranego leczenia i niepotrzebnie zostawionych przeze mnie tam pieniędzy do minusów zaliczyłbym jeszcze:
- brak pani dr. przy wszystkich kontrolach
- dziwne i wręcz aroganckie nastawienie pani dr., co bardzo utrudnia komunikację w razie wystąpienia problemów
- bałagan w dokumentacji ortodontycznej (czekałem chyba z miesiąc na otrzymanie dokumentacji, a pani w recepcji nie wiedziała jeszcze jak ma mi przesłać zdjęcia ortodontyczne). Dokumentacji de facto nie otrzymałem (jedynie 1 zdjęcie rentgenowskie i parę normalnych)
- bardzo mały czas między wizytami (pani dr. jest wiecznie zajęta, pacjent wchodzi na kontrolę może na parę minut, i jak coś jest nie tak, to spieszą się jak tylko mogą bo już jest ktoś następny).

+ mały plusik żebym nie był stronniczy to wygląd wnętrza kliniki lol

Generalnie jak możecie to zalecam znaleźć innego doktora. Klinik jest dużo, i nie warto sugerować się tylko liczbą pozytywnych opinii.

Pozdrawiam

lek. dent. Magdalena Dudkiewicz

Panie Mateuszu , Pańskiej historii nie powstydziłby się sam Albert Einstein . Najbardziej urzekł mnie fragment o domniemanym wyleczeniu Pana przez innego ortodontę w ciągu 6 miesięcy . Otóż ostatnią wizytę korekcyjną w gabinecie Orto-Vis odbył Pan 19.04. 2018 , a opinia ukazała się 30.07.2018 co stanowi 102 dni , a pół roku to 182 dni. Czysta matematyka. Pozdrawiam. Dudkiewicz.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis

Super efekty po 2 letnim okresie noszenia aparatu. Pełen profesjonalizm. Najlepszy lekarz ortodonta w mieście!


Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Rentgen zębów

od 30 zł


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

od 30 zł

Orto-Vis


Badania stomatologiczne


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Aparaty stałe


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Aparaty ruchome


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Ortodoncja dzieci i dorosłych


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Korony pełnoceramiczne


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Licówki


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Mosty


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Wybielanie zębów


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Lakowanie zębów


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Fluoryzacja zębów


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Konsultacja


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Zdjęcia radiologiczne panoramiczne i wewnątrz-ustne


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

Brak informacji o cenie

Orto-Vis


Konsultacja ortodontyczna dzieci

100 zł


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

100 zł

Orto-Vis


Konsultacja ortodontyczna dorosłych

170 zł


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

170 zł

Orto-Vis


Rentgen zębów pantomografia

80 zł


Tadeusza Kościuszki 48 lok 1 U, Łódź

80 zł

Orto-Vis

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
183 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis diastema > 8 mm

Mogę potwierdzić, że wszystkie pozytywne opinie które wcześniej przeczytałem na temat pani doktor potwierdziły się. Szczegółowo i konkretnie omawia wszystkie podejmowane działania. W bardzo komunikatywny sposób odpowiada na wszelkie pytania. Dba o komfort pacjentów zarówno w gabinecie jak i w poczekalni. Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie a ponadto jest bardzo miła i życzliwa.

Trafiłem do gabinetu Orto-Vis z powodu bardzo nieestetycznej diastemy, którą miałem od zawsze. W dzieciństwie wielu lekarzy próbowało usunąć tą wadę ale leczenie nie dawało żadnych widocznych rezultatów. Stosowano różne aparaty, płytki, wielokrotnie podcinano mi wędzidełko … Nic z tego nie wynikało.

Po licznych konsultacjach w prywatnych gabinetach, z czasem już jako 20 latek, trafiłem na fotele „naukowców”. Jeden z profesorów UM ostatecznie stwierdził, że kość pomiędzy jedynkami uniemożliwia zamknięcie szczerby i jedyną, ewentualną metodą jest operacja wycięcia tej kości. Ryzyko niepowodzenia takiej operacji oszacowano jednak dość wysoko w stosunku do ewentualnych korzyści.

Przez wiele lat myślałem, że jestem skazany na diastemę. Ale ta z czasem zaczęła powiększać się. Gdy miałem 41 lat przerwa między jedynkami wynosiła > 8 mm! Wtedy zdecydowałem się raz jeszcze zasięgnąć opinii ortodonty. Postanowiłem poszukać lekarza posiadającego wysokie notowania w niniejszym serwisie. W ten sposób dowiedziałem się o Orto-Vis. Pani Magda na pierwszej wizycie z całkowitym przekonaniem zapewniła, że zamknie moją diastemę i zajmie jej to około roku. Historia z kością między zębami chyba ją mocno zaskoczyła. Powiedziała żebym o tym zapomniał. Postanowiłem zaryzykować leczenie nie mając wiele do stracenia.

Efekt jest zaskakujący. Postępy były widoczne już po miesiącu. Po pół roku nie było śladu po problemie, który miałem przez 40 lat. Kolejne miesiące miały na celu ustabilizowanie nowego zgryzu.

Nie sądziłem że wyjdzie to aż tak dobrze, zdecydowanie polecam. Pani Magda rzeczy niemożliwe załatwia w kilka miesięcy, cuda w kilkanaście :-).


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis

Gdy po raz pierwszy przyszłam do Pani doktor Magdaleny Dudkiewicz, byłam, załamanym i zdemotywowanym człowiekiem, niestety moja wada była ogromna ,liczne chore zęby, w tym dwie nadprogramowe jedynki u góry (nie było do końca wiadome, które są do usunięcia) dwójki na podniebieniu i wiele innych niespodzianek ,z którymi tylko Pani doktor wiedziała jak się uporać! Miałam duży problem ze znalezieniem odpowiedniego lekarza, który nie potraktuje mnie jak "wyjątkowo dziwny przypadek"
Jednak nie poddałam się i znalazłam Panią doktor Dudkiewicz ,umówiłam się na wizytę i po raz pierwszy poczułam, że ktoś naprawdę chce pomóc uporać sie z moim kompleksem,który był powodem depresji i nawyku "chowania zębów przy mówieniu" co było chore. Trudno jest sobie wyobrazić człowieka, który nigdy się nie uśmiecha a ja właśnie takim człowiekiem byłam.
Konkretnie został przedstawiony plan leczenia ,miałam nosić aparat ortodontyczny 2 lata + -2 miesiące, jednakże wyjechałam za granicę i wizyty odbywały się nieregularnie. Mimo wszystko Pani doktor była bardzo cierpliwa .
Trzy miesiące temu zdjęłam aparat i jestem najszczesliwszym człowiekiem! Efekt jest nie do opisania! W życiu nawet nie śmiałam marzyć o takim uśmiechu! Dlatego każdemu polecam Panią doktor!
Zmieniła moje życie na lepsze dając mi piękny uśmiech a tym samym pewność siebie !
Każda wizyta przebiegała bezproblemowo, bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze.
Pełen profesjonalizm!
Będę zawsze dobrze wspominać moją przygodę z aparatem i wizytami w tym gabinecie!
Żadne słowa nie opiszą mojej wdzięczności!
Jeszcze raz z całego serca polecam Panią doktor Dudkiewicz!
Monika Rumińska


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis leczenie ortodontyczne

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani doktor. W gabinecie Orto-vis panuje przyjazna atmosfera, zawsze przyjmowano mnie ciepło i z uśmiechem. Co najważniejsze leczenie trwało krótko i bezproblemowo. Pracownicy gabinetu podchodzą bardzo profesjonalnie do pacjentów. Posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, można w pełni im zaufać w kwestii stomatologii i ortodoncji.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Orto-Vis konsultacje ortodontyczne

Bardzo konkretny, rzeczowy lekarz, bez zbędnego gadania - od razu do rzeczy. Jeśli ktoś lubi konkrety, to polecam Panią Magdalenę Dudkiewicz. Konsultacje przebiegły w miłej atmosferze. Na wszystkie swoje pytania uzyskałam odpowiedź, wszystko zostało mi wyjaśnione. Bardzo stresowałam się całą wizytą (chociaż to tylko konsultacje), ponieważ mój przypadek jest dość skomplikowany - jednak po wizycie wyszłam pełna nadziei, że może jednak nie wszystko stracone. Dużym plusem jest też gabinet - czysto, schludnie, przyjemnie. Cały personel bardzo sympatyczny. Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis

Wizyty u Pani doktor odbywały się zawsze punktualnie i w przyjaznej atmosferze. Na samym początku leczenia otrzymałem obszerne wyjaśnienia na temat jego przebiegu. Sam efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, serdecznie polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis leczenie ortodontyczne

Zjawiłam się w gabinecie Pani Doktor z problemem uzębienia. Mój uśmiech nie zadawalał mnie jednak po rozmowie z Panią Doktor zaczełam wierzyć, że może być inaczej. W jasny sposób została mi przedstawiona wizja leczenia i przewidywany czas. Po założenieu aparatu na dolną szczenkę i wizytach, które były przeprowadzane z profesjionalnym zaangażowaniem Pani Diktor mogę dzisiaj cieszyć się naprawdę prostymi zębami i światnym uśmiechem. Cały proces przebiegał w miłej atmosferze i byłam w pełni usatysfakcjionowana efektem końcowym


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Orto-Vis

Zdecydowałam się na leczenie u pani doktor po dobrych opiniach na portalu znanylekarz.pl. Jestem na początku mojego leczenia. Na pierwszej wizycie pani doktor powiedziała jak będzie wyglądać leczenie oraz jakie są jego koszty. Jednak na wizytach nie ma zbyt wiele czasu,wszystkie czynności wykonują asystentki, brak jakiejkolwiek rozmowy o przebiegu, kierunku leczenia, a tym bardziej wnikliwych odpowiedzi na zadawane pytania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis

Mam bardzo mieszane uczucia co do oceny. Sama pani doktor niewiele rzeczy robi osobiście, jedynie wydaje polecenia asystentkom i to te dziewczyny robią cała robotę i ratują gabinet, bo są bardzo miłe, delikatne i kompetentne. Pani doktor z pewnością jest konkretną i zdecydowaną osobą, choć bardzo mało jest jej w gabinecie, przez co brakuje poczucia jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem ze strony lekarza, co dla mnie jest dużym minesem. W moim przypadku leczenie trwało nieco dłużej niż planowano, nie jest to nic złego, o ile uważam, że niektóre rzeczy były zbyt rozwleczone w czasie. Był problem z górną jedynką, która niechciała się ustawić i kilka wizyt kontrolnych to było jedynie piaskowanie i stwierdzenie, że dalej nic nie ruszyło. Dopiero po pewnym czasie założono klin, który pomógł - w moim mniemaniu można to było zrobić wcześniej, nie tracąc czasu i moich pieniędzy na wizyty, które nic nie wynosiły. Dolne zęby podobnie były nieco pomijane, a skupiano się na problematycznych górnych jedynkach, które do tej pory przy dłuższym nie noszeniu retencji odchylają się do przodu. Efekt leczenia zrobił pozytywne wrażenie, jak chyba u każdego kto nosił aparat. Ponad to przed leczeniem ortodontycznym pominięto temat ósemek, który wówczas były w dziąśle, a tuż po zdjęciu aparatu zaczęły się wyżynać i obecnie walczę z ich usunięciem, by nie naciskały na dopiero co rozsunięte zęby, a może warto by było zalecić ich usunięcie przez założeniem aparatu. Ogólnie gabinet bardzo schludny, miły personel, dobry sprzęt. Mając drugi raz wybierać zastanowiłabym się i poszłabym na konsultacje do innych.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis Zwykła wizyta

Oto moja historia i maksymalnie obiektywna opinia po leczeniu:

Przewidziane na 2 lata leczenie rozpocząłem w październiku 2016 roku aparatem stałym metalowym na górną szczękę. Od tego czasu miałem comiesięczne wizyty. Zwykle pani dr doglądała jedynie postęp, a asystenci zajmowali się leczeniem, co według mnie już na starcie było minusem, ale ok. Zapłaciłem więc kontynuowałem wizyty. Generalnie zamierzeniem było przesunięcie zębów do tyłu (miałem przodozgryz) i wypełnienie luki między 5, a 7, jako że nie mam szóstek. Leczenie kontynuowałem 1 rok, podczas którego przesuwano te zęby, ustawiano, kombinowano i jak się okazało i tak "występowały komplikacje", a leczenie "się opóźniało".

Po roku leczenia musiałem wyjechać na kilka miesięcy zagranicę. O wyjeździe informowałem jeszcze na początku leczenia i wówczas pani dr. nie miała z tym żadnych problemów. Poinformowano mnie, żebym zagranicą utrzymywał zęby tak jak są. Mówiłem, że wrócę i będę kontynuował leczenie. Po powrocie odmówiono mi kontynuowania leczenia bez podania konkretnego powodu. Za kontynuowanie proponowano mi "inną metodę" za dodatkowe 2000 zł. Z tym, że za całe leczenie zdążyłem już wcześniej zapłacić dużo ponad 3000zł licząc wraz z wizytami! Miesiąc później poszedłem jeszcze na dodatkową wizytę kontrolną, i jeszcze raz porozmawiać, o tej "alternatywnej metodzie", którą mi proponowano, jako że na poprzedniej nie otrzymałem żadnej informacji. Pani dr. stwierdziła generalnie, że nie ma dla mnie czasu, ponieważ "ma innych pacjentów" i że otrzymałem już informacje na poprzedniej wizycie (yyy nie dostałem nawet marnej ulotki poprzednio, ale ok, na to też przymknę oko).

Leczenie z pozoru było dość proste, ale zostało przeprowadzone niechlujnie, a siódemki zostały wypchnięte do przodu w zasadzie niepotrzebnie. Leczenie powinno zostać od początku przeprowadzone inną metodą, co potwierdzili później kilkukrotnie różni ortodonci. Dodatkowy rok leczenia, o którym mówiła pani dr. zakończyłem u innego ortodonty w 6 miesięcy, ale przez to, że przez ten rok te siódemki były tak bardzo przesuwane do przodu, nadal mam przodozgryz.

Oprócz spapranego leczenia i niepotrzebnie zostawionych przeze mnie tam pieniędzy do minusów zaliczyłbym jeszcze:
- brak pani dr. przy wszystkich kontrolach
- dziwne i wręcz aroganckie nastawienie pani dr., co bardzo utrudnia komunikację w razie wystąpienia problemów
- bałagan w dokumentacji ortodontycznej (czekałem chyba z miesiąc na otrzymanie dokumentacji, a pani w recepcji nie wiedziała jeszcze jak ma mi przesłać zdjęcia ortodontyczne). Dokumentacji de facto nie otrzymałem (jedynie 1 zdjęcie rentgenowskie i parę normalnych)
- bardzo mały czas między wizytami (pani dr. jest wiecznie zajęta, pacjent wchodzi na kontrolę może na parę minut, i jak coś jest nie tak, to spieszą się jak tylko mogą bo już jest ktoś następny).

+ mały plusik żebym nie był stronniczy to wygląd wnętrza kliniki lol

Generalnie jak możecie to zalecam znaleźć innego doktora. Klinik jest dużo, i nie warto sugerować się tylko liczbą pozytywnych opinii.

Pozdrawiam

lek. dent. Magdalena Dudkiewicz

Panie Mateuszu , Pańskiej historii nie powstydziłby się sam Albert Einstein . Najbardziej urzekł mnie fragment o domniemanym wyleczeniu Pana przez innego ortodontę w ciągu 6 miesięcy . Otóż ostatnią wizytę korekcyjną w gabinecie Orto-Vis odbył Pan 19.04. 2018 , a opinia ukazała się 30.07.2018 co stanowi 102 dni , a pół roku to 182 dni. Czysta matematyka. Pozdrawiam. Dudkiewicz.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orto-Vis

Super efekty po 2 letnim okresie noszenia aparatu. Pełen profesjonalizm. Najlepszy lekarz ortodonta w mieście!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do gabinetu Orto-Vis na najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług, dostępną na stronie in...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • diastema
 • wady zgryzu
 • wady zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortodoncja


Zdjęcia