Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
22 330.....

Pierwsza konsultacja dietetyczna pary • 220 zł

Pierwsza konsultacja z pomiarem składu ciała • 150 zł

Ułożenie indywidualnego jadłospisu na 2 tygodnie • 200 zł +1 więcej

Wizyta kontrolna z pomiarem składu ciała • 100 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Dietetyk z 10-letnim doświadczeniem, który czerpie inspiracje od swoich pacjentów. Współzałożycielka poradni "Z kaloriami na pieńku". Staram się zrozu...

Zobacz pełen opis

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Pierwsza konsultacja dietetyczna pary

220 zł


Emilii Plater 25 m.4, Warszawa

Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku"


Pierwsza konsultacja z pomiarem składu ciała

150 zł


Emilii Plater 25 m.4, Warszawa

Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku"


Ułożenie indywidualnego jadłospisu na 2 tygodnie

200 zł


Emilii Plater 25 m.4, Warszawa

Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku"


Wizyta kontrolna z pomiarem składu ciała

100 zł


Emilii Plater 25 m.4, Warszawa

Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku"

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku"

Szalenie miła i kontaktowa Pani Doktor. Wczuwa się w potrzeby i dostosowuje zalecenia do możliwości pacjenta. Nastraja pozytywnie. Bardzo polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku" poradnictwo dietetyczne

Pani Magda jest kompetentną i skuteczną dietetyczką, która doradza mi już od czterech lat. Prowadziła mnie w czasie zagrożonej ciąży i dzięki jej poradom i przepisom moja waga była na przyzwoitym poziomie. Pani Magda umie słuchać, jest empatyczna i ustala realistyczne cele. Zadaje trafne pytania i poznaje stara się poznać pacjenta i jego nawyki żywieniowe oraz stan psychiczny. Uważam, że wspaniały psychodietetyk jakim jest pani Magda stawia trafną diagnozę i odnosi sukcesy razem z pacjentem, ponieważ świetnie przeprowadza wywiad i układa plan żywieniowy. Polecam z całego serca! Monika


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku"

Pani Magda odczarowuje dietę - dania przygotowywane na podstawie jej przepisów były pyszne, sycące i dostosowanie do mojego trybu życia i moich upodobań. Dodatkowo Pani Magda pomogła mi przetrwać ciężkie chwile: pobyt u rodziców na święta, wyjazdy, komunie w rodzinie - trochę tego było ???? Ale najważniejsze z tego wszystkiego jest to, że dieta rozpisana przez panią Magdę była skuteczna! Udało mi się osiągnąć wyznaczony cel (co nie udało się na diecie pudełkowej) i właśnie jestem na etapie wychodzenia z diety.
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi pani Magdy wszystkim którzy chcą schudnąć zdrowo i zmienić swoje nawyki żywieniowe.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku" pierwsza konsultacja z pomiarem składu ciała

Ocenę wystawiam na razie na podstawie pierwszej konsulatcji z Panią Magdą. Na konsultację trafiłam na podstawie bardzo pozytywnych opinii na temat pani Magdy, zdecydowałam się i absolutnie nie żałuję. Wyszłam z gabinetu zachycona, pełna siły do działania. Pani Magda jest niezwykle kontaktową osobą, z którą miałam chęć zostać i porozmawiać dłużej. Bardzo wnikliwie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jestem przekonana, że dieta dla mnie będzie dobrana indywidualnie, z niezwykłą starannością. Także czuje, że mam ogromne wsparcie ze strony Pani Magdy. Teraz najtrudniejsze przede mną ;)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku"

Do Pani Magdy trafiłam ponieważ chciałam pozbyć się nadprogramowych kilogramów, które pojawiły się w wyniku niedoczynności i autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Kiedy pół roku wyciskania z siebie siódmych potów na siłowni przynosiło marny skutek, faktycznie zdałam sobie sprawę z tego, że należy zmienić dietę. Bardzo długo powstrzymywałam się z tą decyzją, bo wszycsy wiemy... "trzeba się będzie głodzić, spędzać wieczory w kuchni i zrezygnować z życia towarzyskiego". Tymczasem okazało się, że nic z tych rzeczy - jem zdrowiej, smaczniej i spędzam mniej czasu w kuchni, a pieniądze wydaję mądrzej. Pani Magda ma potężną wiedzę, doskonale potrafi dobrać dietę do zapotrzebowania naszego organizmu, biorąc pod uwagę nasze choroby, bolączki i schorzenia, a co najważniejsze jej dewizą jest "wszystko jest dla ludzi". Spotkania z nią to sama przyjemność, tymbardziej, że efekty są widoczne za każdym razem!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia dietetyczna "Z kaloriami na pieńku" pierwsza konsultacja z pomiarem składu ciała

Dzięki diecie oraz pomocy Pani Magdaleny byłem w stanie znacznie zredukować swoją wagę. Nie dość, że wszystkie dania w diecie był pyszne, to jeszcze bardzo ładnie wyglądały. Bardzo pomocne było też omówienie ze mną tego, co powinienem jeść w pobliskich restauracjach na lunch. Dzięki Pani Magdzie zdałem sobie sprawę, że podczas diety można też jeść bardzo smaczne posiłki i nie chodzić głodny.

mgr Magdalena Czyrynda-Koleda

Bardzo dziękuję Panie Kubo za tak miłe słowa :) Nie spoczywamy jednak na laurach tylko działamy dalej ;)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magda prowadzi mnie już od kilku lat, i dlatego z pełną odpowiedzialnością i całkowitą pewnością mogę powiedzieć, że zawdzięczam Jej moje zdrowie - nie tylko w kontekście wagi i sylwetki, ale również wskaźników nie widocznych gołym okiem, jak np. świetnej morfologii.
Na pewno nie jestem łatwym pacjentem :) Wegetarianka, z nietolerancję glutenu i laktozy, do tego ze słabym przyswajaniem żelaza. Ułożenie diety dla takiej kombinacji na pewno jest wyzwaniem, natomiast dodatkowe dopasowanie diety w taki sposób, żeby była smaczna i odpowiadała stylowi życia - to już mistrzostwo!!!
Pani Magda nie tylko pokazała mi, jak komponować posiłki, jak zdrowo jeść i kiedy jeść - po czasie, który minął, kiedy jestem pod Jej opieką mogę stwierdzić, że zmieniła moje nawyki żywieniowe. Nie muszę już myśleć, kiedy i co jeść - mój organizm sam mi wysyła sygnały, taki jest uregulowany :)
Z czystym sumieniem polecam Panią Magdę - mam porównanie z innymi dietetykami i jeżeli chodzi o podejście do pacjenta, wiedzę i umiejętność dzielenia się nią, motywowania i planowania dalszych etapów leczenia - to absolutny top!

mgr Magdalena Czyrynda-Koleda

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam . Tacy Pacjenci to skarb :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zatwardzenia - złe odżywianie

Dieta zawsze kojarzyła mi się z czymś strasznym, czasochłonnym oraz długotrwałym.
Dzięki Pani Magdzie, pokochałam gotowanie, polubiłam zdrowy tryb życia oraz to , że jedzenie 5 posiłków dziennie nie znaczy, że człowiek będzie jeszcze grubszy, ale właśnie dzięki temu osiągnie swój upragniony cel!
Dodatkowo spotkania z Panią Magdą przebywały tak sympatycznej, przyjaznej atmosferze, iż nieraz zadawałam sobie pytanie czy ja na pewno jestem na spotkaniu z dietetykiem ? :)
Po każdej wizycie czułam się zmotywowana i zwiększa chęcią zabierałam się do kolejnych etapów diety.

Panią Magdę polecam z całego serca , sprawia że jedzenie staje się jeszcze bardziej atrakcyjniejsze niż było wcześniej ! :)

mgr Magdalena Czyrynda-Koleda

Bardzo dziękuję Pani Olu za tak miłe słowa. Ja po prostu mam niesamowitych Pacjentów :). Ściskam serdecznie


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłam do pani Magdy, ponieważ zmagam się od lat z problemem jelita drażliwego. Dostałam świetnie rozpisaną dietę wraz z przepisami ale co najważniejsze, pani Magda cały czas czuwała nad przebiegiem diety, pytała o samopoczucie i w razie potrzeby modyfikowała przepisy. Dzięki pani Magdzie moje samopoczucie, a co za tym idzie moje życie uległo diametralnej zmianie. Pani Magda dokonała czegoś, czego przez ostatnie kilkanaście lat nie udało się większości gastrologów-rutyniarzy.

mgr Magdalena Czyrynda-Koleda

Pani Magdo i dzięki takim Pacjentom jak Pani wiem, że dieta ma niesamowitą moc :). serdecznie pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu dieta w insulinooporności

Polecam współpracę z p. Magdą. To osoba, która ma 100% indywidualne podejście do pacjenta i której się naprawdę chce. Motywująca, wspierająca (ale i wymagająca) oraz zainteresowana postępami bądź powodami ich braku. Na swoich konsultacjach wychodzi poza jadłospis jako taki i próbuje zrozumieć indywidualne nawyki żywieniowe - co, kiedy, dlaczego i jak jemy. Dokładnie tłumaczy funkcję diety w schorzeniu, na jakie cierpi pacjent. Zdecydowanie polecam.

mgr Magdalena Czyrynda-Koleda

Dziękuję Agnieszko za tak miłe słowa i za samodyscyplinę :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy są jakieś badania w tym kierunku wykluczające taurynę, np w tabletkach, lecytynę z pożywienia matki karmiącej. Jak długo pozostaje on w ciele matki i jak długo może przeniknąć do mleka, jakie skutki uboczne może powodować?

  Dzień dobry,
  myślę, że najlepszej odpowiedzi w tej kwestii udzieli lekarz.
  Pytanie też brzmi, dlaczego Pani/Pan obawia się lecytyny w diecie matki karmiącej?
  Pozdrawiam

  mgr Magdalena Czyrynda-Koleda

 • Ciągle mam ochotę na surowe wołowe mięso i mleko. Prawdę mówiąc czasami jestem w stanie nie jeść nic innego przez tydzień. Nie czuję ochoty na słodycze, owoce, na produkty mleczne - poza mlekiem. Do tego nie czuję pragnienia. Prawie nie piję - nie tylko wody ale też herbaty, kawy, soków. Są dni kiedy wypijam rano kawę i dopiero pod wieczór herbatę. I nie czuję pragnienia.
  Dodam że mam niedoczynność tarczycy i lekką anemię, poza tym wyniki w normie, nawet niektórych witamin mam za dużo. Co to może oznaczać?

  Dzień dobry,
  niestety długotrwała dieta monotematyczne jednak może przyczynić się do niedoborów w organizmie. Do tego zbyt mała ilość płynów zwłaszcza latem doprowadzić może do odwodnienia i dodatkowo do zaburzonej pracy nerek. Myślę, że organizm przyzwyczaił się do zaistniałej dłużej panującej sytuacji. Należy jednak starać się te płyny uzupełniać.pomocne może okazać się włączenie w telefonie przypomnienia w odstępach 2h. Najlepiej wybierać wodę średniozmineralizowaną i herbaty bez cukru. W kwestii ochoty na mięso to domyślam się ze może to być związane z występującą anemią. Nie oznacza to jednak, że duża ilość mięsa jest wskazana. Oprócz żelaza ma też dużą ilość tłuszczów nasyconych, które w nadmiarze przyczyniają się do rozwoju chorób układu krążenia, otyłości czy zaburzeń hormonalnych. Jednak by powiedzieć coś więcej musiałabym przeprowadzić dokładny wywiad żywieniowy dlatego tez zapraszam na wizytę.

  mgr Magdalena Czyrynda-Koleda

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dietetyk z 10-letnim doświadczeniem, który czerpie inspiracje od swoich pacjentów. Współzałożycielka poradni "Z kaloriami na pieńku". Staram się zrozu...

Zobacz pełen opis

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)