Mgr

Magdalena Antczak verifiedCreated with Sketch.

Logopeda, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L
  Lokalizacja: Centrum Logopedyczno - Terapeutyczne LOGUŚ

  Bardzo dobre zajęcia na które chętnie uczęszcza nasza pociecha, postępy w terapii są bardzo duże. Najlepszą rekomendacją jest to,że do Pani Magdy chodzimy już z drugim dzieckiem. Dla wszystkich niezdecydowanych serdecznie polecam.

 • Szukasz logopedy? Pacjenci polecają:

  Beata Zachtej
  Beata Zachtej
  Logopeda, Terapeuta, Diagnostyk
  Pomorska 59 wejście od Szterlinga, Łódź
  Wybór logopedy dla naszego synka, który ma szczególne potrzeby rozwojowe nie był przypadkowy. Do współpracy z Panią… więcej

  Katarzyna Kowalewska
  Katarzyna Kowalewska
  Logopeda, Protetyk
  Narutowicza 42, Łódź

  Dorota Mesor
  Dorota Mesor
  Logopeda
  ul. Dowborczyków 30/34, Łódź

  Izabella Czarnecka
  Izabella Czarnecka
  Logopeda, Terapeuta, Diagnostyk
  Marysińska 42 m.1, Łódź
  Pani Iza to logopeda godny polecenia. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem oraz rodzicem. Na każdym etapie terapii… więcej

  Anna Karowicz
  Anna Karowicz
  Logopeda, Terapeuta
  ul. Wigury 14 lok. 1, Łódź
  Wspaniały logopeda z dobrym podejściem do dzieci. Kreatywna, z mnóstwem ciekawych pomocy. Dziecko nie chce wyjść… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem założycielką Centrum Logopedyczno – Terapeutycznego „Loguś”. Ukończyłam Studia Podyplomowe: Logopedia z emisją głosu na Wydziale Nauk O Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz: Kurs kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Ponadto jestem absolwentką Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Mazowieckiej Wyższej Szkole Humanistyczno – Pedagogicznej w Łowiczu.
   Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej Nr 142 im. Zawiszy Czarnego w Łodzi, logopedą pracującym z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, jąkaniem wczesnodziecięcym (kurs: Jąkanie wczesnodziecięce – profilaktyka, diagnoza i terapia), niepełnosprawnością intelektualną, zespołem Downa oraz terapeutą pracującym z dziećmi mającymi trudności w nauce czytania i pisania (m.in. kurs: Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej).
   Odbyłam praktykę logopedyczną dotyczącą terapii zaburzeń mowy i komunikacji u dzieci o różnym podłożu (m.in. niepełnosprawność intelektualna, zaburzenia komunikacji na tle autyzmu) w takich ośrodkach jak: gabinet logopedyczny przy Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi, Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 114 w Łodzi, Centrum słuchu i mowy „SURDUS” w Łodzi. Od dwóch lat współpracuję z Centrum Mowy w Skierniewicach, gdzie prowadzę terapię logopedyczną i pedagogiczną dzieci w przedziale wiekowym 3-6 lat, w tym z dziećmi ze spektrum autyzmu i zespołem Downa. Specjalizuję się w terapii opóźnionego i niezakończonego rozwoju mowy u dzieci oraz zaburzeń artykulacji dzieci i młodzieży. Ponadto w ramach terapii pedagogicznej przygotowuje 6,7-latki rozpoczynające naukę w klasie 1 do lepszego startu na I etapie edukacyjnym.

  Usługi

  Centrum Logopedyczno - Terapeutyczne LOGUŚ

  Jaracza 108, Śródmieście, 90-244 Łódź, łódzkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Magdalena Antczak
  Magdalena Antczak
  Logopeda, Terapeuta
  Łódź
  Witam, w takiej sytuacji może Pani w pierwszej kolejności skonsultować dziecko laryngologicznie. Wykluczyć przerośnięty migdał co czasami powoduje uchylanie buzi i wysuwanie języczka ponieważ… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L
   Lokalizacja: Centrum Logopedyczno - Terapeutyczne LOGUŚ

   Bardzo dobre zajęcia na które chętnie uczęszcza nasza pociecha, postępy w terapii są bardzo duże. Najlepszą rekomendacją jest to,że do Pani Magdy chodzimy już z drugim dzieckiem. Dla wszystkich niezdecydowanych serdecznie polecam.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: korekcja wad wymowy

   Witam. Z całego serca polecam Panią Magdalenę. Jest to osoba bardzo ciepła, przemiła, pełna radości oraz zaangażowana w swoją pracę. Syn miał problem z wymową. Uczęszczał na zajęcia z dużą radością. Zajęcia codziennie były różne, żeby syn się nie nudził. Dla mnie jako dla rodzica plusem było prowadzenia zeszytu z pracami oraz ćwiczeniami w domu. Nauka jest w formie zabawy, poprzez przeróżne gry, zabawy językiem. System nagradzania motywuje do działania i pracy. Zauważyłam szybką poprawą wymowy. Dzięki lekcją czytanie nie sprawia trudności, więc następny plus.Polecam wszystko na szóstkę.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Magda jest osobą niezwykle ciepłą i cierpliwą. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Potrafi dostosować metody i tempo pracy do osobowości dziecka, tak aby zajęcia były dla niego przyjemnością i zabawą. Lekcje przyniosły efekty w zadziwiająco szybkim czasie. Dodatkowo podczas ćwiczeń logopedycznych syn nauczył się poprawnie i płynnie czytać (jeszcze jako przedszkolak).
   Pani Magda, nauczając także w szkole, doskonale wie, jak zachęcać i motywować do nauki. Uczęszczając na liczne szkolenia jest na bieżąco z najnowszymi metodami nauczania.
   Wszystkim poszukującym dobrego logopedy szczerze polecam Panią Magdę. To profesjonalny i skuteczny nauczyciel.

   Magdalena Antczak2018-01-17

   Bardzo dziękuję za tak miłe słowa :-)

  • E
   Lokalizacja: Centrum Logopedyczno - Terapeutyczne LOGUŚ

   Z całego serca polecam zajęcia logopedyczne u Pani Magdy. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Moje dziecko uwielbia chodzić na zajecia logopedyczne do niej. Doceniam zarówno jej podejście do dzieci, ale także do rodziców. Zawsze rzetelnie prowadzi zajęcia i efekty jej pracy na prawdę widać. Zachęcam do wizyty u niej wszystkich rodziców z dziećmi.

  • P

   Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani Magdy. To bardzo dobry specjalista, którego szczerze mogę polecić. Po każdych zajęciach moja córka wychodzi z gabinetu uśmiechnięta i zadowolona. Chodziliśmy z nią już wcześniej do logopedy, jednak niechętnie pracowała na zajeciach i cały czas była markotna. Teraz już nie mamy tego problemu. Pani Magda jest terapeutą, który prowadzi każde zajęcia z pasją i zaangażowaniem. Bardzo ciężko znaleźć dobrego logopede, który ma tak świetne podejście zarówno do małych pacjentów, a także do rodziców. Pani Magda nie tylko świetnie i ciekawie prowadzi zajecia z dziećmi, ale także dba o to, aby rodzic zawsze został poinformowany o celu wykonywanych w trakcie zajęć ćwiczeń oraz postępach w terapii. Zawsze, po każdych zajęciach zostajemy poinformowani, jakie ćwiczenia wykonywać z dzieckiem w domu przed następnymi zajęciami.
   Dla mnie jako rodzica najważniejsze jest to, że widzę duże postępy w terapii mojego dziecka i to, ze za każdym razem widzę uśmiech na jego twarzy, jak wchodzi do gabinetu i po zakończonych zajęciach. Wszystkim rodzicom gorąco polecam wybranie tego miejsca, a przede wszystkim, właśnie Pani Magdy.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG