mgr

Magdalena Anna Skotnicka

Psychoterapeuta, Psycholog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 742 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i psychoterapeutą integracyjnym. Od 2012 pracuję w NZOZ Akson - w Poradni Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Dziennym oraz Rehabilitacji Psychosomatycznej. Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta, przebiegła w spokojnej atmosferze. Wizyta dotyczyła dorastającej córki. Wizyta dała dużo do przemyślenia, wspólnej pracy i wyciagnięcia wniosków . Z pewnością nie była to ostatnia wizyta. Serdecznie polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo przyjemna i miła atmosfera. Pani Magda bardzo celnie porównuje i pomaga nazwać nienazwane. Czuć, że angażuje się w 100%.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Godna polecenia pani psycholog, jest profesjonalistką w tym co robi. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i spokoju. Stawia pytania trafiające w sedno problemu. Była to moja pierwsza wizyta, ale zapewne nie ostatnia. Szczerze polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była pierwsza moja wizyta. Pani psycholog wzbudza ogromne poczucie zaufania i wizyta mija w sekundę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście i kontakt od początku wizyty. Inspirująca i dopasowana do potrzeb pomoc. Dostałem wiele wskazówek i wiedzy. Polecam serdecznie każdemu

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Bardzo dziękuję Panu za taką opinię. Dobrze, że mogłam pomóc. Pozdrawiam, Magdalena Skotnicka

 • Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Serdecznie polecam! Do Pani Magdy trafiłam przypadkiem i wszelkie obawy zostały rozwiane już na pierwszym spotkaniu. Również pierwszy raz korzystałam z usług Psychologa dlatego wizytę u Pani Magdy polecam szczególnie tym osobom, które wahają się z decyzją o podjęciu próby rozwiązania swoich problemów drogą psychoterapii czy też skorzystania z poradnictwa psychologicznego z powodu obawy przed trafieniem do nieodpowiedniego specjalisty. Atmosfera w gabinecie, podejście, wiedza, zaangażowanie oraz efekt końcowy, wszystko oceniam na 10/10.

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Cieszę się, że pierwsza wizyta okazała się dobrym doświadczeniem. Trzymam kciuki za wszystko co przed Panią. Serdecznie pozdrawiam

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Bardzo życzliwy i profesjonalnie podchodzący do tematu specjalista, któremu można zaufać. Wskazuje potencjalne błędy w rozumowaniu, sugeruje drogi postępowania i wspiera w podjętych decyzjach. Pani Magdalena autentycznie chce pomóc pacjentom, to bardzo ułatwia wspólną pracę i myślę, że podnosi jej jakość u obu stron. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i polecam tego Psychologa każdej osobie.

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Dziękuję za opinię i późniejszy kontakt. Także za zaufanie i podzielenie się trudnymi przeżyciami. Serdecznie pozdrawiam, Magdalena Skotnicka

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Zdecydowałam się na terapię u Pani Magdy po opiniach na portalu, dlatego wiem, jak ważne jest dla potencjalnych klientów danego lekarza wyrażenie swojego szczerego zdania.
  Pani Magda jest sympatyczną, zaangażowaną w swoją pracę osobą. Od pierwszej wizyty czułam się dobrze w gabinecie, a jej sposób bycia pomógł mi się otworzyć. Mimo że przede mną jeszcze długa droga, już teraz wydaje mi się, że wybrałam dobrze. Polecam.

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Dziękuję Pani Paulino za opinię. Cieszę się że atmosfera między nami pomogła Pani otworzyć się i trzymam kciuki za dalszą pracę terapeutyczną. Pozdrawiam serdecznie

 • E
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Sesja psychoterapeutyczna 50 min

  Do gabinetu Pani Magdaleny Skotnickiej trafiłam po traumatycznych przeżyciach zdrady małżeńskiej. Moje życie z dnia na dzień legło w gruzach.
  Systematycznie uczęszczam na terapię do Pani Magdaleny. Dzięki Pani Magdzie jestem tu gdzie jestem. Dała mi i daje w dalszym ciągu motywację do życia, do szczęścia. Pani Magda poprzez swoją terapię dotknęła i dotarła do mojego wnętrza. Dzięki terapii nauczyłam się i dalej się uczę wyciszenia, nie podejmować decyzji do dalszych działań, które wymagają dużo emocji. Moje całe życie było podporządkowane rodzinie, zapomniałam o sobie. Dzięki terapii zobaczyłam , że ja też jestem ważna.
  W dalszym ciągu uczęszczam na terapię do Pani Magdy Skotnickiej i na pewno będę dalej „brała garściami” jej lekcje życia . Zaczęłam cieszyć się ze swojego szczęścia, pokochałam siebie.
  Dla mnie Pani Magda moje życie zamieniła w kolorowe barwy, po totalnym załamaniu psychicznym.
  Dziękuję Pani Madziu. Widzimy się na kolejnej terapii, na które nie mogę się doczekać.

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Pani Ewo, dziękuję za opinię. Dziękuję też Pani za pracę którą włożyła Pani w swoją terapię. To niezmiernie miło towarzyszyć takiej osobie w poznawaniu siebie. Pozdrawiam serdecznie

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Konsultacja psychologiczna 50min

  Rok temu trudno byłoby znaleźć osobę nastawioną bardziej sceptycznie do ogólnie rzecz mówiąc psychologii ode mnie. No właśnie, do czasu aż pojawiło się pewne zdarzenie, pojawiły się problemy, pojawiła się bezradność i myśl że w pojedynkę to chyba nie za bardzo i nawet nie wiadomo jak. Stres, nerwy, natręctwa, dziwne zachowania nie spotykane wcześniej, coś pękło i za nic nie chciało się zrosnąć.
  Postanowiłem spróbować psychoterapii. Z pierwszą osobą coś nie zagrało i po 3 spotkaniach zrezygnowałem.
  Tragedia. Kolejne kilka miesięcy wycięte z życia i w końcu decyzja że warto spróbować jeszcze raz.
  Pani Magdalena była drugą osobą do której się zwróciłem. Pełen profesjonalizm, chęć całkowitego zrozumienia tematu, pomoc smsowa, prawdziwe oparcie. Zero tabletek, tylko rozmowa, znalezienie źródła problemu, dlaczego, jak się z tym czuję, jaki to ma mnie wpływ.
  Wydaje mi się że było około 10 spotkań - po piątym spotkaniu zacząłem dostrzegać lekkie zmiany w swoim zachowaniu, wracałem do tego co było rok temu, swojego dawnego, fajnego zachowania.
  Ostatnie, 10. spotkanie miało miejsce jakiś miesiąc temu. Czuję się świetnie, wiem jak radzić sobie ze swoimi zachowaniami, ze stresem w pracy, z problemami, z presją.

  Podsumowując, dzięki Pani Magdalenie wróciłem do życia, odbudowałem piękne relacje z narzeczoną, chce mi się żyć, i już nie tak sceptycznie podchodzę do psychologii jak kiedyś :)).

  Pani Magdaleno, dziękuję!

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Dziękuję Panie Januszu za opinię. Oczywiście pomogłam jak umiałam jednak proszę pamietać, że to Pana praca i zaangażowanie spowodowały zmianę. Pozdrawiam serdecznie

Pytania pacjentów (28)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą integracyjnym. Od 2012 pracuję w NZOZ Akson - w Poradni Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Dziennym oraz Rehabilitacji Psychosomatycznej. Jestem magistrem psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz magistrem ekonomii i absolwentką studiów podyplomowych SGH i UMK. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Akademickim Centrum Psychoterapii SWPS w Warszawie oraz w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Posiadam odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy terapeutycznej zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi.Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Ukończyłam Szkołę Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia w Poznaniu. Obecnie doskonalę umiejętności w Szkole Psychoterapii przy Ośrodku Intra w Warszawie, w podejściu integracyjnym, którego osią jest psychoterapia humanistyczna. Ośrodek posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kuratorium Oświaty. Regularnie superwizuję swoją pracę. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. K1ntakt603523077

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • 4 letnia Szkoła Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie
 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Staże

 • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie
 • Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS Warszawa
 • Akson- Centrum Zdrowia Psychicznego Oddział Dzienny oraz NZOZ Akson Poradnia Zdrowia Psychicznego

Choroby

więcej

Zdjęcia