mgr

Magdalena Anna Skotnicka

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

22 opinie +dodaj

Jestem psychologiem i psychoterapeutą integracyjnym. Od 2012 pracuję w NZOZ Akson - w Poradni Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Dziennym oraz Rehabilitacji Psychosomatycznej. Jestem… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Umiejętność słuchania
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny BydgoszczUsługa: konsultacja psychologiczna 45min

  Dostałam od Pani wiele rad i metod które później wprowadziłam w swoje życie i faktycznie było mi lepiej. Dostałam pocieszenie i zrozumienie, możliwość późniejszego kontaktu także naprawdę super. Po wizycie było mi dużo lepiej, możliwe że jeszcze kiedyś ponownie odwiedzę ten gabinet.

 • A

  Pani Magdalena to najlepszy terapeuta w Olsztynie, a miałam okazję podejmować pracę (ze swoimi problemami) z wieloma specjalistami. Sam sposób prowadzenia terapii jest bardzo cenny i profesjonalny. Pani Magda daje swoim pacjentom akceptację, bardzo dobrze słucha i nie ocenia, bez względu na własne przekonania. Gdy zauważy jakieś niepokojące aspekty-zadaje pytania, które pracują w nas samych. Pacjent czuje się dobrze, wie, że zostanie wysłuchany, zrozumiany. Przyszłam do Pani Magdaleny w trudnym momencie, z problemami z akceptacją siebie, swoich relacji, z trudnymi nawykami itp. Po roku terapii czuję się znacznie lepiej. Każdego dnia pracuję nad sobą, przede wszystkim wychodząc od Pani Magdy z sesji mam możliwość "rozpracowywania" własnych problemów a dzięki pracy jaką wykonuję podczas terapii czuję się znacznie lepiej i dużo więcej widzę. Zdecydowanie polecam Panią Magdalenę, uważam, że jej pomoc jest nieoceniona. Podejście Pani Magdaleny do pacjenta, a zarazem jej szacunek i zrozumienie problemów, z jakimi przychodzimy, to zdecydowanie to, co jest dla mnie najważniejsze w całym procesie przechodzenia przez terapię.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny OlsztynUsługa: psychoterapia depresji

  Pani Magda to doskonały przykład człowieka, który NIE minął się z powołaniem Ciepła i empatyczna osoba. Kompetancja i trafność zadawanych pytań to cechy i umiejętności które sprawiają że efekt półrocznej terapii był niesamowity. Polecam szczególnie młodym osobom, podejmujemy trudne decyzje i stawiamy czoła ideałom które okazuja się być tylko ludzmi, selekcjonując ogrom informacji i bodźców, które docierają do nas z świata Instagrama i Facebooka dobrze jest mieć przewodnika, który podpowie jak w tym wszystkim nauczyć się byc sobą i pozostać wiernym swoim wartościom.

  Magdalena Anna Skotnicka2018-06-01

  Dziękuję za taką dobrą opinię. Życzę mnóstwa dobrych chwil w coraz doroślejszym życiu:) Serdecznie pozdrawiam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta, przebiegła w spokojnej atmosferze. Wizyta dotyczyła dorastającej córki. Wizyta dała dużo do przemyślenia, wspólnej pracy i wyciagnięcia wniosków . Z pewnością nie była to ostatnia wizyta. Serdecznie polecam!

  Magdalena Anna Skotnicka2018-06-01

  Dziękuje za opinię. Też jestem mamą i dobre wychowanie naszych Dzieci jest niezmiernie ważne. Życzę powodzenia! Serdecznie pozdrawiam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny BydgoszczUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo przyjemna i miła atmosfera. Pani Magda bardzo celnie porównuje i pomaga nazwać nienazwane. Czuć, że angażuje się w 100%.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny BydgoszczUsługa: konsultacje psychologiczne

  Godna polecenia pani psycholog, jest profesjonalistką w tym co robi. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i spokoju. Stawia pytania trafiające w sedno problemu. Była to moja pierwsza wizyta, ale zapewne nie ostatnia. Szczerze polecam.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To była pierwsza moja wizyta. Pani psycholog wzbudza ogromne poczucie zaufania i wizyta mija w sekundę.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście i kontakt od początku wizyty. Inspirująca i dopasowana do potrzeb pomoc. Dostałem wiele wskazówek i wiedzy. Polecam serdecznie każdemu

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Bardzo dziękuję Panu za taką opinię. Dobrze, że mogłam pomóc. Pozdrawiam, Magdalena Skotnicka

 • Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny BydgoszczUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Serdecznie polecam! Do Pani Magdy trafiłam przypadkiem i wszelkie obawy zostały rozwiane już na pierwszym spotkaniu. Również pierwszy raz korzystałam z usług Psychologa dlatego wizytę u Pani Magdy polecam szczególnie tym osobom, które wahają się z decyzją o podjęciu próby rozwiązania swoich problemów drogą psychoterapii czy też skorzystania z poradnictwa psychologicznego z powodu obawy przed trafieniem do nieodpowiedniego specjalisty. Atmosfera w gabinecie, podejście, wiedza, zaangażowanie oraz efekt końcowy, wszystko oceniam na 10/10.

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Cieszę się, że pierwsza wizyta okazała się dobrym doświadczeniem. Trzymam kciuki za wszystko co przed Panią. Serdecznie pozdrawiam

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Bydgoszcz

  Bardzo życzliwy i profesjonalnie podchodzący do tematu specjalista, któremu można zaufać. Wskazuje potencjalne błędy w rozumowaniu, sugeruje drogi postępowania i wspiera w podjętych decyzjach. Pani Magdalena autentycznie chce pomóc pacjentom, to bardzo ułatwia wspólną pracę i myślę, że podnosi jej jakość u obu stron. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i polecam tego Psychologa każdej osobie.

  Magdalena Anna Skotnicka2017-10-30

  Dziękuję za opinię i późniejszy kontakt. Także za zaufanie i podzielenie się trudnymi przeżyciami. Serdecznie pozdrawiam, Magdalena Skotnicka

Pytania pacjentów (29)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą integracyjnym. Od 2012 pracuję w NZOZ Akson - w Poradni Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Dziennym oraz Rehabilitacji Psychosomatycznej. Jestem magistrem psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz magistrem ekonomii i absolwentką studiów podyplomowych SGH i UMK. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Akademickim Centrum Psychoterapii SWPS w Warszawie oraz w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Posiadam odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy terapeutycznej zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi.Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Ukończyłam Szkołę Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia w Poznaniu. Obecnie doskonalę umiejętności w Szkole Psychoterapii przy Ośrodku Intra w Warszawie, w podejściu integracyjnym, którego osią jest psychoterapia humanistyczna. Ośrodek posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kuratorium Oświaty. Regularnie superwizuję swoją pracę. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. K1ntakt603523077

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • 4 letnia Szkoła Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie
 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Staże

 • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie
 • Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS Warszawa
 • Akson- Centrum Zdrowia Psychicznego Oddział Dzienny oraz NZOZ Akson Poradnia Zdrowia Psychicznego

Choroby

więcej

Zdjęcia