Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Źródlana 17/15, Stare Miasto, Poznań
WILMEDICA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam na stronę internetową po szczegółowe informacje. Jako pacjent jesteś dla mnie najważniejszy, traktuję Cię wyjątkowo, czuję się zobowiązany ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • bóle stawów
  • urazy
  • wady postawy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Źródlana 17/15, Poznań

100 zł

WILMEDICA


Źródlana 17/15, Poznań

WILMEDICA

Pozostałe usługi

Zwykła wizyta


Źródlana 17/15, Poznań

WILMEDICA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Witam serdecznie od dłuższego czasu mam problemy z bolącymi plecami co w konsekwencji powoduję że nie mogę spać w nocy, bóle powracają w ciągu dnia i dopiero po tabletkach, maściach czy masażach ból ustępuje. Jednak to wszystko pomagało z reguły na krótki czas. Potrzebowałem szybkiej pomocy bo miałem już dość nawracających bólów pleców. Wybrałem się więc do przychodni na placu kolegiackim gdzie gabinet ma również Pan Maciej. Już po pierwszej wizycie zauważyłem poprawę ból owszem pojawił się ale już znacznie mniejszy. Skrupulatnie stosowałem się również do ćwiczeń zalecanych przez Pana Macieja co spowodowało że bóle całkowicie ustąpiły i śpię w końcu spokojnie. Jestem niezmiernie wdzięczny Panu Maciejowi ca udzieloną mi pomoc i z największym przekonaniem polecam tego Fizjoterapeutę :D


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Macieja trafiłem po operacji rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych. Rehabilitacja przebiegła wzorowo, a po pół roku wróciłem do czynnego uprawiania sportu bez jakichkolwiek problemów ze stawem kolanowym. Kolejny raz Pan Maciej pomógł mi z bólem pleców w odcinku lędźwiowym, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Po dwóch wizytach i serii ćwiczeń wykonywanych samodzielnie ból ustąpił. Pan Maciej to prawdziwy fachowiec i specjalista. Polecam w 100%!!!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec z ogromną wiedzą, miły człowiek. Czynnie uprawiałem sport co doprowadziło do zwyrodnienia. Ortopedzi mówili, że nie wiedzą co począć. Trafiłem do Macieja. Jestem jego pacjentem od kilku dobrych miesięcy i muszę przyznać, że postępy, choć nie wielkie, są co bardzo mnie cieszy. W dodatku jest stosunkowo niedrogi. Szczerze polecam. :D


J
Użytkownik zweryfikowany

Świetny i niezwykle ambitny fachowiec. Czynnie uprawiam sport kontaktowy, a co za tym idzie często ląduje u Pana Macieja. Za każdym razem trafia z diagnozą i po kilku spotkaniach wracam na boisko. Wyprowadził moje kolano również po operacji rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, a poza tym jest niedrogi. Każdego klienta traktuje z szacunkiem i zawsze znajdzie dla niego czas. POLECAM!!!


Użytkownik zweryfikowany

Pan Maciej bardzo mi pomógł już na początku tego roku. Miałam problem z łokciem po upadku na desce snowboardowej i każdy ruch sprawiał mi okropny ból. Odbyłam dwie wizyty, zastosowałam sie do zaleconych ćwiczen/rehabilitacji i moje dolegliwości ustąpiły. W pełni kompetentny specjalista, przyjaznie nastawiony do pacjenta. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Człowiek pełen pasji i zaangażowania a co ważniejsze dla mnie, niezwykle skuteczny. Problemy z kręgosłupem minęły już kilka miesięcy temu i do dzisiaj mam spokój, polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany

Pan Maciej to specjalista w swojej dziedzinie. Od dłuższego czasu bolała mnie szyja i barki, wszyscy lekarze faszerowali mnie tabletkami które pomagały tylko na chwilę. Już po pierwszej wizycie odczułem znaczącą poprawę a po 3 kolejnych po bólu nie było śladu. Pan Maciej pokazał mi jakie ćwiczenia powinienem wykonywać, żeby utrzymać efekt zabiegu. Oprócz tego jest to po prostu normalny, przyjazny i sympatyczny człowiek :) ZDECYDOWANIE polecam.

Sławek


J
Użytkownik zweryfikowany

Dziękuję Panu Maciejowi za doprowadzenie mnie do formy po urazie barku. Przez ponad 2 lata męczył mnie ból ramienia a po 2 wizytach czułem już sporą poprawę. Polecam Pana Macieja z pełną odpowiedzialnością!

Kuba


L
Użytkownik zweryfikowany

Pana Macieja – fizjoterapeutę – poznałam w kwietniu 2011 roku. Poznałam go przypadkowo, bowiem zostałam przydzielona do niego na zabiegi w czasie tzw. dziennego pobytu szpitalnego na Oddziale Rehabilitacyjnym Szpitala Ortopedycznego im K. Degi w Poznaniu. Już przy pierwszym spotkaniu, w czasie badania, pan magister stwierdził, że oprócz zmian w kręgosłupie mam zwichniętą miednicę. Wtedy przypomniałam sobie, że rok wcześniej w styczniu jeżdżąc na podobne zabiegi rehabilitacyjne, bardzo poważnie upadłam na prawy bok. Na zajęciach przebadano mnie, ale nic nie wspomniano o przesunięciu miednicy, a ja tymczasem przez cały rok bardzo cierpiałam i upadałam nieznacznie na prawą nogę. Pan Wilkanowski oświadczył po badaniu, że to już odległy czas od upadku i może być problem z nastawieniem miednicy, ale będzie próbował. Obserwowałam w czasie ćwiczeń, z jakim skupieniem pracuje nad tym, aby przywrócić miednicy właściwe miejsce. Rzeczywiście po paru dniach osiągnął cel. Przestałam cierpieć i upadać z tego powodu. Doznając takiej ulgi byłam ogromnie wdzięczna za wyczyn, jakiego dokonał fizjoterapeuta. Nie tylko sprawa miednicy tu się liczyła, ale ogólna poprawa funkcjonowania kręgosłupa. Od tej pory, co pewien czas spotykałam się z panem Maciejem w celu konsultacji. Otrzymywałam cenne rady i propozycje ćwiczeń do samodzielnego zastosowania. Doceniam zaangażowanie i fachowość pana Macieja, czym zyskał sobie u mnie zaufanie. Tak się złożyło, że w grudniu 2012 roku doznałam poważnego uszczerbku zdrowotnego, spowodowanego upadkiem, czego rezultatem było złamanie guzka większego kości ramiennej lewej i zwichnięcie w stawie ramienno-łopatkowym. Po zdjęciu stabilizatora, tj. po pięciu tygodniach, należało natychmiast zastosować rehabilitację ręki. Ponieważ, jak wspomniałam, darzę pana magistra Wilkanowskiego pełnym zaufaniem, więc zwróciłam się do niego o pomoc. Pan Maciej z poświęceniem i fachowością rehabilituje mnie już trzeci miesiąc (zaznaczam, że kontuzja była bardzo poważna, a ja nie jestem osobą młodą) i pozytywne rezultaty zadziwiająco szybko przywracają mi rękę do normalności. Pragnę jeszcze wspomnieć, że pan Maciej oprócz kompetencji zachwycił mnie swoim odpowiedzialnym podejściem do pracy oraz bardzo miłym i kulturalnym stosunkiem do pacjenta.
Wdzięczna Lucyna G.


T
Użytkownik zweryfikowany

Uczęszczałem na terapie do Macieja po rekonstrukcji więzadeł w kolanie przez około pół roku. Zawodowo uprawiam koszykówkę, a klub bardzo szybko chciał abym wrócił na boisko. Rehabilitacja trwała 6 miesięcy a ja czuję się lepiej niż przed operacją, jestem za to bardzo wdzięczy. Facet ma wiedzę i widać że kocha to co robi, polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam na stronę internetową po szczegółowe informacje. Jako pacjent jesteś dla mnie najważniejszy, traktuję Cię wyjątkowo, czuję się zobowiązany ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • bóle stawów
  • urazy
  • wady postawy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Powiązane wyszukiwania