Umów wizytę
135 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam na USG jamy brzusznej, ELASTOGRAFIĘ SWE wątroby, USG tarczycy, USG jelit. TESTY ODDECHOWE na nietolerancje laktozy, fruktozy i diagnostykę SIBO umawiać proszę indywidualnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Jabłoniowa 29a
  80-175 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg jelit 120 zł
  Elastografia wątroby 160 zł
  Test oddechowy na nietolerancje fruktozy 120 zł
  Porada specjalistyczna wraz z usg jamy brzusznej 220 zł
  Zwykła wizyta
  Usg jamy brzusznej z ocena naczyń brzusznych (doppler) 180 zł
  Usg jamy brzusznej i jelit 200 zł
  Test oddechowy na nietolerancje laktozy 120 zł
  Test oddechowy na nietolerancje sorbitolu 120 zł
  Usg jamy brzusznej z elastografia wątroby 240 zł
  Usg watroby z kontrastem ceus

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pan Doktor uważnie mnie wysłuchał, następnie udzielił mi szczegółowych wskazówek dotyczących złagodzenia moich dolegliwości oraz przepisał leki.

 • A
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: USG tarczycy

  Wszystko szybko sprawnie i na temat, jednak robić usg tarczycy i nawet nie wspomnieć o tym, że warto też zrobić badania hormonalne to gwiazdka w dół

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: USG jelit

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Rozmowa w miłej atmosferze. Dogłębny wywiad i skierowanie na badania, których nikt wcześniej mi nie zlecił, a są niezbędne do postawienia prawidłowej diagnozy. Bardzo dobry lekarz.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta odbyła się bardzo punktualnie. Lekarz uważnie śledził moją historię choroby, odpowiedział wyczerpująco na zadane pytania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: zapalenie refluksowe przełyku

  Bardzo przyjazny Pan doktor w stosunku do pacjenta, z dużą cierpliwością wysłucha wszystkich bolączek i zleci badania w celu wykrycia dolegliwości, u mnie trafione, leki przepisane i zaczynam leczenie, polecam jako specjalistę. AK

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: USG jamy brzusznej i jelit

  Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, po badaniu USG udzielił opinii i skierował do dalszych badań, by pomóc w zażegnaniu uporczywej dolegliwości.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta odbyła się punktualnie. Lekarz odpowiedział wyczerpująco na zadane pytania. Badanie przebiegło sprawnie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm, wizyta w milej atmosferze. Szczerze polecam Pana doktora. Lekarze u których byłam z moim problemem odsyłali mnie z niczym, Pan dr. przeprowadził badanie, co najważniejsze wytłumaczył wszystko, poradził co dalej robić z daną chorobą. Dziękuję, pozdrawiam ????

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pan doktor Maciej Tomtała bardzo miły, posiada podejście do pacjenta, wysłuchał uważnie i odpowiadał na każde pytanie i wątpliwości, po czym wytłumaczył spokojnie co trzeba dalej zrobić, konsultacja dotyczyła moich starszych wiekiem rodziców, byli bardzo zadowoloni i zdecydowanie polecają gabinet dr Tomtały.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GASTER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: długotrwały ból brzucha, zaparcia

  Do gabinetu Pana Doktora trafiłam z dolegliwością, którą miałam od długiego czasu (silne bóle brzucha, zaparcia od 14-tu lat...). Byłam u wielu lekarzy, którzy polecali mi wykonywać różne specjalistyczne badania. Wykonywane badania nie wskazywały przyczyny moich dolegliwości. Trafiałam do kolejnych lekarzy, którzy ponownie wysyłali mnie na badania, w tym kolejną kolonoskopię itd. Do Doktora Macieja trafiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie. Pan Doktor okazał się wyjątkowo kompetentną osobą, zaskoczył nie swoim podejściem do pacjenta oraz niezwykłą wiedzą. Wysłuchał mnie uważnie i jednoznacznie wskazał przyczynę moich dolegliwości. Ponadto wykonał badanie USG, które upewniło go w wystawionej diagnozie. Po około 4-rech dniach zażywania przypisanych leków dolegliwości brzuszne ustąpiły. Pan Maciej jest bardzo dobrym specjalistą, którego z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić. Elizabeth

Pytania pacjentów (74)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na USG jamy brzusznej, ELASTOGRAFIĘ SWE wątroby, USG tarczycy, USG jelit.
  TESTY ODDECHOWE na nietolerancje laktozy, fruktozy i diagnostykę SIBO umawiać proszę indywidualnie pod numerem znajdującym się na stronie internetowej: www.gastrologtomtala.pl

  Gabinet posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.  W 1998 roku ukonczylem Wojskowa Akademie Medyczna w Łodzi.
  Odbyłem roczny staż w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Następnie jako lekarz/oficer do 29.02.2004 odbywałem służbę na okrętach Marynarki Wojennej m.innymi na ORP „Lech”, ORP „Wodnik”, ORP „Pulaski” oraz ORP „Hydrograf”. Podczas mojej służby odbywałem staże specjalizacyjne w 7 Szpitalu MW w Gdańsku jak również w CSK WAM w Warszawie.
  W roku 2003 zdałem egzamin specjalizacyjny I-go stopnia z Chorób Wewnętrznych
  W marcu 2004 r wyjechałem do Niemiec i rozpocząłem prace w Hufeland Klinikum Mühlhausen/Bad Langensalza.
  W listopadzie 2007 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z Chorób Wewnętrznych a w Marcu 2013 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z Gastroenterologii. W listopadzie 2015 roku rozpocząłem prace na Oddziale Gastroenterologii w Helios Klinikum Erfurt. W międzyczasie ukończyłem 3-etapowy kurs Ultrasonografii, kurs ERCP jak również kurs Endosonografii (EUS) i USG z wykorzystaniem Kontrastu (CEUS). Zdobyte kwalifikacje wykorzystałem praktycznie w swojej pracy klinicznej pod okiem wysokiej klasy specjalistów.
  Podczas mojego pobytu w Niemczech brałem regularnie udział w licznych szkoleniach i konferencjach.
  Po powrocie do kraju podjąłem prace w Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku gdzie mogę swoje wcześniej zdobyte doświadczenie kliniczne wykorzystać w diagnozowaniu i leczeniu chorób wątroby i przewodu pokarmowego.”

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Lodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego