Adres

Legionowo, Siemiradzkiego 11, Legionowo
Neuromedyk Maciej Rzeski

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w rzadkiej dziedzinie - neurootologii, czyli nauce o zawrotach głowy. Ukończyłem stosowne szkolenia krajowe i zagraniczne, m.in. kilk...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Neuromedyk Maciej Rzeski zaburzenia widzenia i mroczki przed oczami

Witam, cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta ,analiza wyników, szczegółowe badanie, postawienie diagnozy, fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny, znający zagadnienia i bardzo miły. Polecam !!!!!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból łydki i kolana

Najlepszy lekarz do jakiego kiedykolwiek trafiłam. Nie dość, że bardzo profesjonalny to dodatkowo nie stawia muru między sobą a pacjentem.
Chodziłam od lekarza do lekarza, szkoda ze na Pana Rzeskiego trafiłam tak pozno.

Pozdrawiam Panie Doktorze,mam nadzieje ze dalej bedzie Pan biegal zeby czuc endorfiny :D

Pacjentka od ITBS :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Neuromedyk Maciej Rzeski Ból głowy

To czego oczekuje od lekarza to wytłumaczenie jaka jest przyczyna dolegliwości oraz poświęcenie czasu pacjentowi bez pośpiechu.
Od Pana Doktora dowiedziałam się naprawdę dużo, rozwial moje obawy ale przede wszystkim poświęcił na badanie naprawdę duuuzo czasu. Dokładny, dopytuje o wiele spraw i w dodatku naprawdę sympatyczny.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Neuromedyk Maciej Rzeski

Profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta, trafna diagnoza, skuteczne leczenie- nareszcie czuję że żyje! Bardzo dziękuję!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Neuromedyk Maciej Rzeski

Chciałabym wszystkim polecić Pana Doktora, jako bardzo dobrego a zarazem konkretnego i miłego w kontakcie z pacjentem neurologa. Pan Doktor uważnie mnie wysłuchał i właściwie bez analizy badań, które miałam ze sobą postawił trafną diagnozę. Dziękuję za profesjonalne podejście i wytłumaczenie co jest u mnie powodem zawrotów głowy. Uważam, że miałam ogromne szczęście spotkać Pana Doktora, dzięki temu uniknęłam wielu zbędnych badań, a przede wszystkim zamartwianiu się na zapas. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Pana Doktora. Barbara


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu migrena

Absolutne 10/10. Pierwszy neurolog który pomógł mi przy moich częstych i silnych migrenach. Wywiad był szczegółowy, otrzymałam również wiele nowych informacji.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Cudowny człowiek i świetny specjalista. Pan doktor przy każdej wizycie przeprowadza dokładny wywiad i badanie lekarskie a następnie przedstawia zalecenia. Pan doktor jest niezwykle sympatyczny ale przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Wzbudził moje zaufanie od pierwszej wizyty i słusznie, dzięki radom Pana doktora udało mi się rozwiązać mój "problem". Szczerze polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zawroty głowy, pogorszenie słuchu, szumy uszne

Potwierdzam wszystkie świetne opinie dot Pana dr. Macieja Rzeskiego. Przyszedłem z problemami dot. zawrotów głowy. Pan Doktor, pomimo iż są to problemy na tle otolaryngologicznym to wytłumaczył mi wszystko lepiej niż większość laryngologów, u których dotychczas byłem. Dodatkowo podczas rutynowych badań neurologicznych wykrył u mnie położeniowe zawroty głowy i wyleczył je już po drugiej wizycie (jeżeli kręci Wam się w głowie przy gwałtownym wstawaniu to wpiszcie sobie w google frazę BPPV i koniecznie odwiedźcie Pana dr Rzeskiego). Na koniec wizyty Dr skierował mnie do odpowiednich specjalistów audiologów, podpowiedział zalecenia żywieniowe i szczerze życzył powrotu do zdrowia. Czemu tak rzadko spotykamy takich świetnych lekarzy?


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, przyszłam do niego z zaburzeniami równowagi i bujaniem w głowie, wszyscy lekarze mówili że to stwardnienie rozsiane. Pan doktor Rzeski sprawdził wszystko dokładnie i postawił diagnozę która okazała się trafna. Z powodu notorycznych ataków migreny wystąpiły zaburzenia równowagi. Dostałam leki i wszystko wróciło do normy, a migrena pojawia się sporadycznie.


T
Użytkownik zweryfikowany

Przesympatyczny, kulturalny człowiek, który wyleczył mnie z migreny przewlekłej. Męczyłam się od lat, chodziłam do 2 innych neurologów - dr Rzeski doprowadził mnie do stanu, w którym ból głowy trafia mi się od czasu do czasu, zamiast kilka razy w tygodniu. To jest nieprawdopodobna ulga i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczna :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w rzadkiej dziedzinie - neurootologii, czyli nauce o zawrotach głowy. Ukończyłem stosowne szkolenia krajowe i zagraniczne, m.in. kilk...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Neurologia
  • Balneologia i medycyna fizykalna