Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
Traktorowa 13, Polesie , Łódź
Mikomed

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja chirurgiczna


Traktorowa 13, Łódź

Brak informacji o cenie

Mikomed

Pozostałe usługi

Zwykła wizyta


Traktorowa 13, Łódź

Brak informacji o cenie

Mikomed

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mikomed bóle brzucha

W moim przypadku,zabieg został wykonany prawidłowo,co przekłada się na brak jakichkolwiek powikłań lub dolegliwości.Polecam Pana doktora,gdyż jest to jeden z lepszych chirurgów ,z którymi miałem do czynienia w swoim życiu.Panu doktorowi,wystawiam bardzo pozytywną opinię,i polecam.Serdecznie pozdrawiam. Grzegorz Podlasek


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mikomed usuwanie wrastających paznokci

Krótka (pomijając czas kolejek do gabinetu, ale nie o tym tutaj mówimy), konkretna i zakończona sukcesem wizyta. Pan Maciej został mi polecony przez lekarza rodzinnego i się nie zawiodłem. Długo przed zabiegiem dostałem informację co należy robić by wszystko przebiegło bez problemu i dokładnie w taki sposób przebiegało usunięcie wrastającej części paznokcia. Pan Maciej nie przelał w dodatku na mnie irytacji po wizycie pewnej bardzo irytującej starszej pani chwilę przede mną, która mnie już dawno wyprowadziłaby z równowagi, co także się ceni (inną sprawą jest to, że do cierpliwych osób nie należę).


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mikomed Zdjęcie szwów

Cel mojej wizyty u lekarza to usunięcie szwów.Po wyjściu z gabinetu zauwarzyłem iż nie wszystkie zostały usunięte.Po powrocie do lekarza z wielką obrazą usuwa szew i stwierdza cytuje"gdyby pan jeszcze jakiś znalazł to prosze wrócić.Nie polecam z czystym sumieniem .Omijajcie tego pana z daleka


P
Użytkownik zweryfikowany

Świetne i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko jasno wytłumaczone, wizyta bardzo komfortowa, bezstresowa. Pan doktor jak najbardziej godny polecenia!


Użytkownik zweryfikowany

Na Pana doktora trafiłem całkiem przypadkowo. Został wyznaczony do usunięcia moich żylaków odbytu. Opinie jakie są zamieszczone w internecie w związku z tym zabiegiem i następnie z rekonwalescencją nie są dla pacjentów optymistyczne. Tymczasem, po trzech tygodniach od zabiegu, nie mogę się na nic skarżyć. Zabieg został wykonany wyjątkowo profesjonalnie, a tym samym dochodzenie do pełnej sprawności nastąpiło wyjątkowo szybko. Dziękuję Panie doktorze.


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie mam dobrej opinii o tym lekarzu. Zgłosiłem się do przychodni przy Szpitalu im. WAM w Łodzi w związku przepukliną brzuszną, pooperacyjną. Pan doktor nie wstając zza biurka obejrzał mój brzuch z odległości ca 4 metrów i zapytał ile ważę i ile mam wzrostu. Następnie wziął do ręki telefon i na wykresie odczytał, że mam nadwagę około 15 kg. Stwierdził ponadto, że „my tu nie zakładamy siatek, a jak pan chce mieć siatkę, to może pan pojechać do Bydgoszczy, gdzie siatki wszywają, albo niech pan jedzie tam gdzie panu sknocili zabieg, czyli do Centrum Onkologii w Warszawie”. W trakcie wizyty Pan doktor prowadził luźne rozmowy z pielęgniarką i praktykantką, głównie na tematy damsko-męskie, tak jak by mnie nie było w gabinecie. W rezultacie, po trzech miesiącach oczekiwania na wizytę oraz 2 godzinach oczekiwania przed gabinetem, zamiast skierowania do szpitala na zabieg, otrzymałem list do lekarza rodzinnego, aby skierował mnie do dietetyka.
Na szczęście inny chirurg wystawił mi skierowanie do szpitala i jestem już po zabiegu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Miły i sympatyczny lekarz chirurg.Kompetentny i rzeczowy.Nie stresuje pacjenta.Nawet jeżeli pojawią się komplikacje , spokojnie potrafi znaleźć wyjście.Dba o pacjenta przed i po zabiegu.Przekonałem się o tym w Mikomedzie , gdzie pracuje.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna