Informacje o placówce

Gabinety

Mikomed

Traktorowa 13

94-238 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Krenc Inny

  Zupełne przeciwieństwo moich dotychczasowych doświadczeń z badaniami sportowymi. Aż wstyd się przyznać, że szedłem na te badania z negatywnym nastawieniem ;)
  Doktor odpowiedział szczegółowo na wszystkie pytania, omówił wyniki zrobionych badań i ewentualne kolejne działania. Zaoferował pomoc telefoniczną w razie dalszych pytań. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, dziękuję serdecznie.

  dr n. med. Zbigniew Krenc

  Bardzo dziękuję za tak miłą opinię i serdecznie pozdrawiam

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Mikosiński konsultacja chirurgiczna

  To prawda, że leczenie u dr Mikosińskiego nie należy do najtańszych, ale taka nasza polska rzeczywistość - brak refundacji na nowoczesną medycynę.
  Pan doktor jako jedyny podjął się leczenia owrzodzenia stopy cukrzycowej, którą wielu innych specjalistów spisało na straty planując natychmiastową amputację. Tylko dzięki niemu mój tata funkcjonuje nadal w jednym kawałku, a gojenie jest bliskie końca. Dzięki Doktorze!
  Od początku dobierał metodę leczenia indywidualnie i poszukiwał najlepszej dla nas opcji. Doświadczenie i znajomość nowoczesnych metod na najwyższym poziomie.
  Może nie jest zbyt wylewny i trzeba dopytywać o szczegóły leczenia, ale przynajmniej nie składa fałszywych obietnic, tylko działa... Jak widać skutecznie.
  My polecamy!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Cyl Inny

  Serdecznie polecam Pana doktora, który wszystko w bardzo jasny sposób wszystko wytłumaczy i zaplanuke leczenie. Leczenie bezbolesne i miłej atmosferze.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Cyl Inny

  Najlepszy gabinet w okolicy. Pan Maciej przemiły i profesjonalny. Dba o pacjenta na najwyższym poziomie.
  Polecam !

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Cyl Inny

  Korzystam z usług Pana Macieja od ponad 10 lat. Jestem zawsze zadowolona. Nigdy nie było problemów ze złym leczeniem moich zębów. Wszystko jest zawsze wykonane profesjonalnie, a sama wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Falak-Wlaźlak Inny

  Miałem okazję w swoim 42-letnim życiu spotkać różnych lekarzyn i tych którzy wykonywali swój zawód z powołania, ale też i takich którzy sprawiali wrażenie, że za karę wykonują ten zawód. Pani Doktor Anna w mojej subiektywnej ocenie jest lekarzem z powołania w pełnym tego znaczeniu. Nigdy nie spotkałem się z lekarzem, który w tak obrazowy i prosty dla pacjenta sposób umiałby wyjaśnić co i jak... Profesjonalizm w pełnej krasie a dodatkowo odczucie, że jest się traktowany z ogromna uwagą jest nieocenione. Pani Aniu, serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Klejszmit Inny

  bardzo dobry lekarz chirurg, przeprowadził u mnie operację metoda laparoskopową usunięcia woreczka żółciowego, serdecznie polecam każdemu takiego specjalistę.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Piskorz Inny

  Bardzo fachowo przeprowadzone badanie dopplera. Szczegółowe wyjaśniania, fachowa porada i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Mikosiński Zwykła wizyta

  Byłem z mama u lekarza na pierwszej wizycie. Mama od lat leczy się u naczyniowca z NFZ. Chciałyśmy zmienić lekarza sugerując się dobrymi ocenami doktora. Mama ma wiele chorób zakrzepica( kilka lat wcześniej przeszła zator płucny) cukrzyca,nadciśnienie, problemy z kręhosłupem(rwa kulszowa) problemy z poruszaniem. Na początku mama sama weszła do gabinetu później poproszono mnie. Lekarz zupełnie nie był zainteresowany historią choroby, zrobił badanie żył powierzchowne ma dodatkowe płatne dał skierowanie. Zupełnie nic nie powiedzial na temat problemu z którym przyszlysmy( silna opuchlizna stóp )za to cały czas krytykował mamę za nadwagę że nic z tym nie robi( mama przy ilości leków jakie bierze ciężko jej schudnąć, sama insulina zwiększa wagę- informacja od diabetolog) czulysmy sie jak u dietetyka nie lekarza naczyniowca. Na koniec wizyty lekarz wpisał kilka recept nie wyjaśniając zupełnie na co są te leki i czy nie kolidują z tymi co bierze mama) Mama wyszła z gabinetu przygnębiona i bez chęci na cokolwiek. Szczerze odradzam wizytę u tego lekarza

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Kordiak

  Jestem po zabiegu sympatektomii piersiowej prawostronnej. Podczas konsultacji Pan Doktor wszystko cierpliwie wyjaśnił i odpowiadał na wszelkie pytania. Dzięki rzeczowej rozmowie, nie obawiałam się już zabiegu gdyż zostały rozwiane moje wszelkie wątpliwości. Pomimo problemów z intubacją, operacja przebiegła bez jakichkolwiek powikłań. Dr. Kordiak jest świetnym specjalistą, poświęcającym uwagę swoim pacjentom. Jeżeli ktoś waha się co do zabiegu- bardzo polecam, ja z niecierpliwością czekam na sympatektomię lewej strony i jedyne czego mogę żałować to tego, że tak późno się na niego zdecydowałam, bo różnica jest diametralna! Ręka ma wreszcie ludzko ciepłą temperaturę i jest zupełnie sucha! Doktor Kordiak to świetny fachowiec ze wzorowym podejściem do pacjenta, oby więcej takich specjalistów, jestem dozgonnie wdzięczna za okazaną mi pomoc i jak najbardziej polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania