Informacje o placówce

Gabinety

Mikomed

Traktorowa 13, Polesie

94-238, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Terlecki

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

   Pan doktor operował moją mamę, operacja była bardzo trudna jednak doskonałe umiejętności pana doktora i pełny profesjonalizm pozwoliły mojej mamie na odzyskanie zdrowia, także dzięki bardzo dobrej opiece pooperacyjnej. Lekarz bardzo życzliwy, profesjonalny myślę że po prostu z powołania. Bardzo dziękujemy Panie doktorze za wszystko.

  • B
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital WeteranówUsługa: operacja strefy zaotrzewnowej

   Pan Dr Terlecki to wyjątkowy, wspaniały chirurg oraz człowiek! Już kilka razy ratował mi życie. Bardzo jestem wdzięczna. Dokonał czegoś czego nikt nie chciał się podjąć. Doskonały operator. Brak mi słów podziwu. Panie Doktorze Wszystkiego Najlepszego.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Morawski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: ból zwiazany z haluxem

   Pan doktor obejrzał stopę i wytłumaczył jakie są możliwości leczenia palucha koślawego. Zwrócił uwagę na konieczność operacji od razu dwóch palców lewej stopy. Uspokoił, że będzie to zabieg bezgipsowy i że szybciej będę mogla wrócić do formy. Fachowo, życzliwie

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Konsultacja po operacji haluksa była fachowa - dokładnie został sprawdzony stan stopy i zaordynowany lek wspierający poprawę krążenia. Otrzymalam wszelkie potrzebne informacje. Polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Robert Pietruszyński

  Kardiolog, Lekarz Sportowy, Internista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo pozytywne odczucia po wizycie u pan doktora. Było konkretnie i rzeczowo. Znalazłem odpowiedź na wszelkie wątpliwości.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscu

   bardzo dobry lekarz. profesjonalista. leczenie i obserwacja po zawale serca. pozostawiam bardzo zadowolony po wizycie.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Nikolina Roszczyk

  Kardiolog, Internista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo dobra Pani doktor kompetentna ,sympatyczna , fachowiec taki z jakim chciałoby się zawsze spotykać

  • K
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja kardiologiczna, echoserca

   pełen profesjonalizm,pani doktor wyczerpująco i cierpliwie objaśnia diagnostykę i leczenie. Szczerze polecam. Życzyłabym aby wszyscy lekarze tak właściwie podchodzili do pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marta Tomczyk

  Dietetyk, mgr

  • E

   Długo szukałam dietetyka, postanowiłam postawić na osobę młodą i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru :). Pani Marta pomogła mi osiągnąć cel, a ja przekonałam się, że skuteczna dieta może być naprawdę smaczna :). Zaangażowanie, profesjonalizm i przemiła atmosfera. Gorąco polecam tą poradnię dietetyczną.

  • E

   Trafiłam do Pani Marty całkiem przypadkowo. Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług dietetyka, a każda nowa dieta cud kończyła się fiaskiem. Jestem dopiero po drugiej wizycie i choć kg nie lecą jak po okrzykniętej diecie Dukana, to waga ustępuje, a ja czuję się bardzo dobrze i jestem pełna energii. Pani Marta jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Prawdziwa profesjonalistka! :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Sławomir Mikosiński

  Endokrynolog, Ginekolog, dr n. med.

  • Nie będę się wypowiadała na temat kompetencji Pana Doktora, ponieważ była to moja pierwsza i na pewno ostatnia wizyta. Chcę jedynie podzielić się opinią na temat aroganckiego wręcz chamskiego zachowania Pana Doktora w przychodni NFZ. Wizytę miałam wyznaczoną między godz. 8,00 a 12,00. Do poradni zgłosiłam się po godz. 10,00 , lekarza nie było w gabinecie. Czekałam na niego 1,5 godz. wraz z sześcioma innymi pacjentkami. Po czterokrotnej interwencji w rejestracji pojawił się Pan Doktor, krzycząc na pacjentki dlaczego przyszły o tej godzinie do przychodni i kolejno je rozliczając dlaczego nie pojawiły się u niego w gabinecie o godz. 8,00 rano. Następnie usłyszałam, że Pan Doktor jest w niedyspozycji i nie powinien pracować, bo ma chore biodro i jest po 27 godzinnym dyżurze i już nikogo nie przyjmie. Uprzejmie poprosiłam, że w tej sytuacji proszę o wyznaczenie innego terminu wizyty, bo na tę czekałam rok. Usłyszałam, że na kolejną mogę czekać również rok. Poinformowałam, że w takim razie na pewno złożę skargę, co spowodowało, że zostałam jednak przyjęta. W mojej ocenie jeśli lekarz jest wypalony zawodowo, a tak oceniłam jego podejście do pacjenta, to niestety ale powinien zmienić pracę. Może inne zajęcia i brak kontaktu z pacjentem dadzą Panu Doktorowi więcej zadowolenia i satysfakcji.
   Janina Bryszewska


 • Jacek Mikosiński

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Byłem z żoną u pana dr. ja 69 lat żona 64 ja owrzodzenie obu podudzi żona z żylakami bardzo miło wspominam tę wizytę pan dr.z uśmiechem spokojny bez pośpiechu zbadał nas postawił diagnozę zapisał leki /po których czuję się b.dobrze/.gabinet odpowiednio wyposażony.Dla mnie extra.

  • M

   Pan dr Jacek Mikosiński jest na prawdę bardzo dobrym lekarzem. Jako jedyny lekarz w całym województwie łódzkim pomógł mi, znalazł przyczynę moich dolegliwości. I dba o moje zdrowie do dziś. POLECAM w 100% jest miły i sympatyczny, wysłucha, pomoże, nie znam drugiego takiego fajnego lekarza jak Pan Jacek :)

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Leszek Kutwin

  Chirurg, dr n. med.

  • Pan Doktor przeprowadził bardzo udaną operację uchyłka przełyku u mojego taty Zbigniewa Stefaniaka w dniu 01.12.2015. Może teraz normalnie przełykać i szybko wrócił do zdrowia i do pracy. Jest teraz znów uśmiechnięty i wdzięczny Panu Doktorowi, ktory zawsze jest miły, pomocny i jest świetnym specjalistą. Polecam i Dziękujemy!

  • Bardzo dobry lekarz, bardzo zaangażowany , dobra opieka wobec pacjenta, rozumie problemy i potrzeby.Pacjent L>S>

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Falak-Wlaźlak

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Doskonała pani doktor, bardzo dokładnie i dociekliwie szuka przyczyny problemów. Nie boi się wypisywać skierowań do specjalistów. Gorąco polecam

  • M

   Doskonały, godny zaufania lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mirosław Wąsiewicz

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • Mój problem to niedrożność tętnicy udowej + przebyte 2 zawały serca oraz kilka dodatkowych schorzeń, które wielu innych lekarzy kwalifikujących moją osobę do leczenia chirurgicznego przyprawiają o "gęsią skórkę", Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie doktora Wąsiewicza sprawiły,że nadal przemierzam Świat na własnych nogach. Doktor Mirosław Wąsiewicz to człowiek obdarzony ogromną wiedzą , intuicją,oraz odwagą w działaniu. Nie rzuca słów " na wiatr". Lekarz z powołania. Serdecznie polecam wszystkim pacjentom.

  • I

   Ma wiedze i niemale doswiadczenie w usuwaniu zylakow.Operowal mi obydwie nogi.Zero problemow.Wspaniale podejscie do pacjenta.Polecam wszystkim,ktorzy maja problemy z zylakami nog i wachaja sie co z tym zrobic.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu