lek.

Maciej Krzysztof Sałamacha

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Chirurg

16 opinii +dodaj

Umów wizytę
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Klinika Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Centrum Onkologii w Warszawie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: Konsultacja na zlecenie onkologii z Bydgoszczy

  Wspaniały lekarz. Jestem oszołomiony stosunkiem do pacjenta a także ogromną wiedzą. Dziękuję bardzo za poradę, konsultacje i podjęte przez niego działania. Dają mi one nadzieję na dalsze życie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny lekarz. Rzeczowy, miły, dokładny, obejrzał i dokładnie zbadał całe ciało. Doradził i dał jasne wskazania jak postępować w dalszych etapach leczenia. Gorąco polecam!

 • L
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: czerniak

  Pan Doktor amputował mi palec zajęty chorobą. Już na drugi dzień po operacji zostałam wypisana ze szpitala wciąż wymiotując po morfinie i z ogromnym uczuleniem na które nikt nie zwrócił nawet uwagi. Nie dostałam żadnych zaleceń, nawet heparyny i antybiotyków nie mówiąc o lekach przeciwbólowych. Pierwsza wizyta po 3 tygodniach odbyła sie na korytarzu w tzw. przelocie bez żadnego zainteresowania pacjentem i obejrzenia ran przez lekarza prowadzącego. Nie zlecono mi żadnych badań i nie przekazano informacji jak postępować w przyszłości. Nie polecam takiego lekarza bo pozostawia chorego bez fachowej pomocy. Pacjentka Centrum Onkologii w Warszawie.

 • A
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: czerniak

  Trafiłam do Pana doktora po zdiagnozowaniu czerniaka, prowadził mnie przez wszystkie etapy. Teraz wracam do niego tylko na kontrolę. Miły, uśmiechnięty i bardzo kompetentny lekarz. Z czystym sumieniem polecam.

 • K
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: guz na obojczyku

  Polecam! Pan doktor jest osobą ciepłą i życzliwą. Sprawnie przeprowadził mnie przez badania diagnostyczne. Pamięta pacjenta i problem z jakim się do niego zgłasza.

 • E
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: czerniak

  Kompetentny, rzeczowy, życzliwy, ciepły i serdeczny. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Polecam Pana Doktora z całego serca. Weszłam sztywna ze strachu, wyszłam podniesiona na duchu.
  Podpisane: Niewyparzona Gęba.

 • J
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: profilaktyka czerniaka

  Każdemu pacjentowi w życzę takiego lekarza. Człowiek z ogromną wiedzą, misją i pasją, traktujący pacjenta z szacunkiem i życzliwością. Pan Doktor pomógł nam przezwyciężyć chorobę! Jestem bardzo wdzięczna! Dziękuję!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miły i życzliwy lekarz, znający się na swoim fachu. Do pacjenta odnosi się w sposób rzeczowy i konkretny. Podczas mojego pobytu w szpitalu zawsze pamietal co mi dolega (i jakie kroki sa przewidziane) bez spogladania w karte. Naprawde polecam.

 • Jakiś czas temu zacząłem leczyć łokieć, w pewnym momencie zrobiłem sobie USG (na skierowaniu uwidoczniony był mały guzek), mój ortopeda bardzo zaniepokojony tym co pokazało USG, od razu skierował mnie do Instytutu Onkologii w Warszawie, gdzie jak się potem okazało, trafiłem niestety na wizytę do dr Macieja Sałamachy. Gdy wszedłem na wizytę do dr Sałamachy, opisałem całą sprawę dot. moich bólów łokcia, pokazując USG . Pan doktor pierwsze co zrobił to wyjął wizytówkę Specjalistycznej Lecznicy w Warszawie, i powiedział bym się tam udał do lekarza, którego wymienił z nazwiska. Pan Dr Sałamacha zapewnił mnie, że tam lekarz szybko się mną zajmie, zrobi rezonans i biopsję guzka. Oczywiście wizyta miała się odbyć nie na NFZ!!! Poruszyłem ten temat i wyraziłem swoją opinię, że nie po to ponad połowę swojego życia płacę składki ZUS! Pan doktor nawet nie dotknął mi ręki! Nie dał żadnego skierowania, po prostu wysłał mnie do prywatnej kliniki!
  To jest niedopuszczalne! Jak można tak potraktować pacjenta przyjmując go w Państwowej instytucji za Państwowe pieniądze, za moje, nasze, składki ZUS!
  Nie polecam tego Pana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • A

  Bardzo miły, kompetentny lekarz, zdecydowany, wie co mówi i jak uspokoić pacjenta. Zdecydowanie polecam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Klinika Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Centrum Onkologii w Warszawie.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Choroby