Maciej Kondratowicz-Kucewicz

Onkolog, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Wspaniały człowiek, wspaniały specjalista, lekarz z powołania, który uratował życie mojej mamie!!!
  Profesjonalny, cierpliwy, wyrozumiały zapewniający pacjentowi spokój i bezpieczeństwo. Lekarz kochający swoich pacjentow.
  Serdecznie polecam!

 • Szukasz onkologa? Pacjenci polecają:

  Ryszard Adach
  Ryszard Adach
  Chirurg, Onkolog
  Radziwiłłowska 5, Lublin
  Rzeczowa interpretacja wyników badania . Zrozumiałe wytłumaczenie objawów choroby i informacja jak będzie przebiegał… więcej

  Ryszard Wierzbicki
  Ryszard Wierzbicki
  Chirurg, Onkolog
  Królewska 11, Lublin
  Była to kolejna wizyta kontrolna po bardzo trudnej operacji wykonanej przez Pana Doktora Wierzbickiego w styczniu… więcej

  Andrzej Semczuk
  Andrzej Semczuk
  Ginekolog, Onkolog
  Królewska 11, Lublin
  Jestem bardzo wdzięczna Panu Profesorowi za prowadzenie mojej ciąży wysokiego ryzyka (całkowita przegroda macicy),… więcej

  Jan Kotarski
  Jan Kotarski
  Ginekolog, Onkolog
  ul. Staszica 16, Lublin
  Kompetentny, rzeczowy i bardzo sympatyczny lekarz. Dokładnie wszystko tłumaczy. Poszłam z nastaniem na operację… więcej

  Dariusz Kieszko
  Dariusz Kieszko
  Onkolog
  ul. Dr K. Jaczewskiego 7, Lublin

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Wspaniały człowiek, wspaniały specjalista, lekarz z powołania, który uratował życie mojej mamie!!!
   Profesjonalny, cierpliwy, wyrozumiały zapewniający pacjentowi spokój i bezpieczeństwo. Lekarz kochający swoich pacjentow.
   Serdecznie polecam!

  • K
   Lokalizacja: Gabinety TerpaUsługa: usunięcie zmiany skórnej (kaszak)

   Pan Doktor jest wspaniały, wszystko wyjaśnia i opisuje a później "robi kawał dobrej roboty". Rozmowa z Doktorem to sama przyjemność, podczas zabiegu sprawiła, że nic nie było straszne, czas szybko zleciał, a ja miałam ochotę zostać i porozmawiać przy herbacie.

  • A

   Doktora poznałam kiedy zachorował mój mąż. Choroba rozwijała się bardzo szybko, z wszystkimi możliwymi komplikacjami. W COZL byłam codziennie od wczesnego rana do późnego wieczora, opiekując się swoim mężem. Pamiętam dzień (było to święto Bożego Ciała) kiedy o godz. 4.00 zadzwonił mój mąż do mnie informując mnie że bardzo źle się czuje.Pojechałam bardzo szybko- w szpitalu byłam o godz.4 z minutami. Na korytarzu spotkałam dr. Macieja (który robił obchód zaznaczam godz. 4 z min) jak mnie zobaczył to zdjął okulary, przetarł oczy- "zjawa"zażartował. Jakież było moje zdziwienie kiedy po jakimś niedługim czasie przyszedł do sali męża z herbatą dla mnie tłumacząc czym spowodowane jest złe samopoczucie. Wytłumaczył, uspokoił mnie,małżonka podał leki przecie bólowe. Cudowny człowiek, lekarz z powołania. Życzę każdemu dużo zdrowia , a jeśli już nie daj Bóg zachorują to takich WSPANIAŁYCH LEKARZY. Dziękuje P. Doktorze. Agata Sawoniuk

  • P

   Super człowiek, fachowiec. Dokładnie analizuje wyjaśnia. Wszystko wytłumaczy. Człowiek o dużej kulturze osobistej

  • K

   Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam go jeżeli zachodzi taka potrzeba u kogoś leczenia onlologicznego i od każdego słyszę same ciepłe słowa i podziękowania że skierowałam ich do takiego cudownego specjalisty :-) Przez dr leczone były w mojej rodzinie 4 osoby i jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam. Pozdrawiam :-)

  • D

   Serdecznie polecam Pana Doktora. Profesjonalny, cierpliwy, wyrozumiały i sympatyczny. :) Lekarz na szóstkę z plusem. :)

  • E

   Zgadzam się w stu procentach z niżej wpisanymi opiniami. Lekarz przeprowadzał u mnie dwa zabiegi , wszystko przebiegło bardzo sprawnie i niemal bezboleśnie. Ponadto bardzo miły i rzeczowy człowiek .
   Polecam ;)

  • P

   Potwierdzam wcześniejsze opinie. Pana Doktora cechuje niezwykły profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta, Doktor wysłucha, nie ma się poczucia pośpiechu. Miałam wykonywaną biopsję przez Pana Doktora, po której osobiście dzwonił w celu omówienia wyniku. Dziękuję i szczerze polecam!

  • B

   Pan doktor zupełnie bezinteresownie poświęcił mi tyle czasu. Wszystko dokładnie tłumaczył, jak małemu dziecku. Od postawienia diagnozy do operacji minęło bardzo mało czasu. Pan doktor dzwonił, przekonywał, rozwiewał moje wątpliwości. Wszystkim sam, bardzo szybko się zajął. Miałam pecha, że przytrafiła mi się choroba. Ale miałam szczęście, że zupełnie przypadkiem trafiłam na takiego lekarza. Dziękuję Panie doktorze :-)
   Beata R.

  • W

   Przede wszystkim wspaniały człowiek i lekarz z powołania. Słucha pacjenta, poświęca mu czas, opiekuje się nim. DZIĘKUJĘ Panie Doktorze!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG