lek.

Maciej Kiciński

Ortopeda

11 opinii +dodaj

Umów wizytę
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia medyczne rozpoczał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, by następnie kontynuować ostatnie 2 lata nauki w Paryżu (Paris V Descartes). Po uzyskaniu dyplomu zdał “Épreuves… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Rzeczowi i konkretny, w moim przypadku zrozumiale i obrazowo przedstawił mi opcje leczenia barku, bezpośredni i sympatyczny w czasie wizyty

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz bardzo sympatyczny. Odpowiedział na wszystkie zadane pytania. Na wizycie zostałam skierowana na artroskopie stawu łokciowego. Pan dr przedstawił mi jak wygląda operacja, jakie jest ryzyko niepowodzenia oraz jakie są szanse na odzyskanie ruchomości w stawie. Jestem zadowolona z wizyty.

 • Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjenta .Konsultacja przeprowadzona profesjonalnie.Ocena pacjenta znakomita prawidłowa diagnoza oraz pokierowanie na dalsze leczenie .Lekarz godny polecenia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta przebiegła rwelacyjnie!!! Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył, pokazał na zdjęciach, zrobił USG w gabinecie, nie spieszył się. Leczenie i rechabilitacja przebiega sprawnie pod nadzorem Doktora. Doktor cierpliwy dokładny i wnikliwy. Szczerze polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: USG

  Bardzo miła wizyta u dr Kicińskiego, super człowiek i świetne podejście do pacjenta. Mój problem nie był może skomplikowany, ale udało się szybko zdiagnozować go manualnie i za chwilę potwierdzić badaniem USG. Doktor dokładnie opisał problem, pokazał go obrazowo oraz podał zalecenia, co do dalszego postępowania. Cieszy mnie fakt, że jest to lekarz, który przede wszystkim w pierwszej kolejności zaleca ćwiczenia z rehabilitantem i zabieg traktuje jako ostateczność.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam zespół Ehlersa-Danlosa i spodziewałem się, że wymiana stawu barkowego na endoprotezę będzie bolesna i trudno gojąca. Tymczasem dzięki wielkim umiejętnościom dr Macieja Kicińskiego, zostałem świetnie przygotowany do operacji. Zmniejszył on traumę związaną z zabiegiem do minimum. Ostatnia konsultacja potwierdziła, że mogę spodziewać się dobrych wyników. Serdecznie dziękuję. Andrzej K.

 • N
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: Inny

  Pan doktor bardzo kompetentny, życzliwy, konkretnie opisał schorzenie i możliwe metody leczenia. Finalnie usunął mi zwapnienie barku, kilka dni po zabiegu nie czuje już bólu.
  Poza tym bardzo miły, ludzki, bardzo sympatyczny.

 • W

  Po prostu zdecydowanie polecam - od kontaktu z chorym, przez diagnozę, po szybkie i skuteczne leczenie, wszystko poszło tak jak trzeba. Zamiast artroskopii leczenie zwapnienia w barku autorską i mało inwazyjną metodą, która zaledwie po kilku dniach dała rezultaty. Jeszcze raz - zdecydowana ekstraklasa.

 • Jestem po konsultacji i USG u dr. Kicińskiego i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre podejście do pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania, wyjaśnia wszystko prostym językiem. Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny , dociekliwy przy badaniach . Byłam wcześniej u 3 ortopedów i dopiero dr. Kiciński postawił mi pełną diagnozę z wyjaśnieniem schorzeń oraz podał plan leczenia.
  Podejście do pacjenta wzorowe ; ciepły i uprzejmy .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne rozpoczał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, by następnie kontynuować ostatnie 2 lata nauki w Paryżu (Paris V Descartes). Po uzyskaniu dyplomu zdał “Épreuves Classantes Nationales“ (francuski odpowiednik polskiego Lekarskiego Egzaminu Państwowego) i przez kolejne 3 lata pracował jako młodszy asystent w szpitalach w Strasbourgu. W tym czasie w 2009 roku rozpoczął 2 letnie szkolenie w ramach studiów podyplomowych z zakresu USG (“Diplôme Inter-Universitaire, DIU)”) potwierdzając zdobytą wiedzę i umiejętności zdanymi egzaminami na Uniwersytecie Medycznym w Strasbougu.
  Aktualnie od 2011r pracuje w Klinice Ortopedii Szpitala Klinicznego CMKP im. A. Grucy w Otwocku. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, tkanek miękkich i kości, w szczególności zaś stawem barkowym, oraz diagnostyką obrazową USG narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu