lek.

Maciej Kiciński

Ortopeda

9 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia medyczne rozpoczał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, by następnie kontynuować ostatnie 2 lata nauki w Paryżu (Paris V Descartes). Po uzyskaniu dyplomu zdał “Épreuves… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjenta .Konsultacja przeprowadzona profesjonalnie.Ocena pacjenta znakomita prawidłowa diagnoza oraz pokierowanie na dalsze leczenie .Lekarz godny polecenia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta przebiegła rwelacyjnie!!! Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył, pokazał na zdjęciach, zrobił USG w gabinecie, nie spieszył się. Leczenie i rechabilitacja przebiega sprawnie pod nadzorem Doktora. Doktor cierpliwy dokładny i wnikliwy. Szczerze polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: USG

  Bardzo miła wizyta u dr Kicińskiego, super człowiek i świetne podejście do pacjenta. Mój problem nie był może skomplikowany, ale udało się szybko zdiagnozować go manualnie i za chwilę potwierdzić badaniem USG. Doktor dokładnie opisał problem, pokazał go obrazowo oraz podał zalecenia, co do dalszego postępowania. Cieszy mnie fakt, że jest to lekarz, który przede wszystkim w pierwszej kolejności zaleca ćwiczenia z rehabilitantem i zabieg traktuje jako ostateczność.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam zespół Ehlersa-Danlosa i spodziewałem się, że wymiana stawu barkowego na endoprotezę będzie bolesna i trudno gojąca. Tymczasem dzięki wielkim umiejętnościom dr Macieja Kicińskiego, zostałem świetnie przygotowany do operacji. Zmniejszył on traumę związaną z zabiegiem do minimum. Ostatnia konsultacja potwierdziła, że mogę spodziewać się dobrych wyników. Serdecznie dziękuję. Andrzej K.

 • N
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: Inny

  Pan doktor bardzo kompetentny, życzliwy, konkretnie opisał schorzenie i możliwe metody leczenia. Finalnie usunął mi zwapnienie barku, kilka dni po zabiegu nie czuje już bólu.
  Poza tym bardzo miły, ludzki, bardzo sympatyczny.

 • W

  Po prostu zdecydowanie polecam - od kontaktu z chorym, przez diagnozę, po szybkie i skuteczne leczenie, wszystko poszło tak jak trzeba. Zamiast artroskopii leczenie zwapnienia w barku autorską i mało inwazyjną metodą, która zaledwie po kilku dniach dała rezultaty. Jeszcze raz - zdecydowana ekstraklasa.

 • Jestem po konsultacji i USG u dr. Kicińskiego i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre podejście do pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania, wyjaśnia wszystko prostym językiem. Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny , dociekliwy przy badaniach . Byłam wcześniej u 3 ortopedów i dopiero dr. Kiciński postawił mi pełną diagnozę z wyjaśnieniem schorzeń oraz podał plan leczenia.
  Podejście do pacjenta wzorowe ; ciepły i uprzejmy .

 • Chciałbym pochwalić Macieja Kicińskiego za bezkompromisowe podejście do chorego. Jest bardzo dobrym lekarzem jak i człowiekiem, przy nim problemy zdrowotne przy których inni nie dawali szans na zreperowanie stały się tylko blizną po udanej operacji, a ja mogę żyć normalnie i cieszyć się z życia. Życzę by każdy chory trafiał na takiego specjalistę!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne rozpoczał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, by następnie kontynuować ostatnie 2 lata nauki w Paryżu (Paris V Descartes). Po uzyskaniu dyplomu zdał “Épreuves Classantes Nationales“ (francuski odpowiednik polskiego Lekarskiego Egzaminu Państwowego) i przez kolejne 3 lata pracował jako młodszy asystent w szpitalach w Strasbourgu. W tym czasie w 2009 roku rozpoczął 2 letnie szkolenie w ramach studiów podyplomowych z zakresu USG (“Diplôme Inter-Universitaire, DIU)”) potwierdzając zdobytą wiedzę i umiejętności zdanymi egzaminami na Uniwersytecie Medycznym w Strasbougu.
  Aktualnie od 2011r pracuje w Klinice Ortopedii Szpitala Klinicznego CMKP im. A. Grucy w Otwocku. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, tkanek miękkich i kości, w szczególności zaś stawem barkowym, oraz diagnostyką obrazową USG narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu