Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Fizjoterapeuta z 17-letnim doświadczeniem klinicznym. Specjalista rehabilitacji funkcjonalnej narządu ruchu. Wieloletnia praca na oddziałach ortopedycznych, neurologicznych i chirurgicznych… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta z 17-letnim doświadczeniem klinicznym. Specjalista rehabilitacji funkcjonalnej narządu ruchu. Wieloletnia praca na oddziałach ortopedycznych, neurologicznych i chirurgicznych m.in. CHZOZ.

  10 lat pracy zawodowej w CKR Konstancin: ambulatorium, oddział szpitalny - neurologia, ortopedia. Specjalista metod neurofizjologicznych, szczególnie specjalizujący się w metodzie PNF.

  Wieloletnia praktyka z pacjentami mającymi choroby i dysfunkcje kręgosłupa, stawów. Doświadczenie kliniczne w rehabilitacji pacjentów po operacjach kręgosłupa, w dysfunkcjach i chorobach przewlekłych. Specjalista rehabilitacji sportowej, pourazowej, rehabilitacji funkcjonalnej.

  Specjalizuje się w szczególności w :
  - terapii funkcjonalnej zespołów bólowych kręgosłupa
  - terapii i edukacji pacjenta z problemami przeciążeń statycznych
  - rehabilitacji pourazowej, pooperacyjnej, po urazach sportowych, funkcjonalna, w niestabilności narządu ruchu
  - rehabilitacji dysfunkcji przewlekłych

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Rehabilitacja prowadzona przez Pana Macieja Celińskiego dała mi więcej niż jakikolwiek trening na siłowni czy fitness. Dzięki jego pomocy udało mi się znacznie poprawić swoją sprawność. Doskonały specjalista - bardzo polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online