Adres

ul. Sienna 83, Wola, Warszawa
MD Clinic (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Karta płatnicza
22 274.....

Zwykła wizyta

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach
Prosta 69, Wola, Warszawa
Rex Medica Sport (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Konsultacja neurochirurgiczna • 120 zł

Mikrodiscektomie • od 10 000 zł

Werebroplastyka cementowa +1 więcej

Moje doświadczenie

O mnie

Maciej Bujko ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, szkolenie specjalizacyjne z neurochirurgii odbył w Klinice Neurochirurgi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


ul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD Clinic


Konsultacja neurochirurgiczna

120 zł


Prosta 69, Warszawa

200 zł

Rex Medica Sport


Wiejska 19/21, Żyrardów

120 zł

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS


Kwalifikacja do operacji

200 zł


Prosta 69, Warszawa

200 zł

Rex Medica Sport


Badania diagnostyczne


Prosta 69, Warszawa

Brak informacji o cenie

Rex Medica Sport


Mikrodiscektomie

od 10 000 zł


Wiejska 19/21, Żyrardów

od 10 000 zł

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS


Werebroplastyka cementowa


Wiejska 19/21, Żyrardów

Brak informacji o cenie

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS


Ostrzykiwanie stawów i blokady epiduralne


Wiejska 19/21, Żyrardów

Brak informacji o cenie

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Super lekarz bardzo kontaktowy , pomocny, zaangażowany umiejący w sposób zrozumiały przekazać informację o chorobie i dalszym postępowaniu serdeczne polecam tego lekarza


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dr Maciej Bujko 07.03.2019r. w Szpitalu Powiatowym w Grodzisku Mazowieckim z powodzeniem przeprowadził u mnie operację usunięcia guza kąta mostowo-móżdżkowego. Precyzja z jaką wykonał operację jest mistrzowska. Dr jest wybitnym specjalistą, świetnym fachowcem, a przy tym życzliwym i wzbudzającym zaufanie człowiekiem. Przejmuje się losem pacjenta, to człowiek o wielkim sercu. Dziękuję Panu doktorowi za profesjonalną opiekę medyczną, okazaną troskę i zainteresowanie przed jak i po operacji. Przede wszystkim dziękuję za podjęcie się i przeprowadzenie trudnej, ale udanej operacji. W moim przypadku było to jedyne wyjście, szansa na normalne funkcjonowanie. Śmiało mogę napisać, że zawdzięczam Panu doktorowi życie. Obecnie wracam do zdrowia wśród najbliższych. Niech dobry Bóg Panu błogosławi! Krystyna z Sandomierza


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic konsultacja neurochirurgiczna

Wizyta przebiegała rzeczowo i merytorycznie z pełnym zaangażowaniem lekarza. Uzyskałam interesujące mnie wskazówki co do dalszego działania. Lekarz na " piątkę" !


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Dr M. Bujko jest kompetentnym , rzeczowym lekarzem a przy tym umiejącym słuchać człowiekiem. Wizyta u Pana Doktora była dla mnie czystą przyjemnością. Mam nadzieję, że zalecone leczenie( przede wszystkim rehabilitacja) odniesie oczekiwany skutek. Pan Doktor jest godnym polecenia fachowcem.
Krystyna


M
Użytkownik zweryfikowany

Operowana byłam przez tego lekarza. Nie było szans dla mnie bym wstała na nogi. Pęknięty trzon rdzenia kręgowego paraliż lewej strony ciała. Brak krążenia w lewej nodze. Dziś mija rok od operacji chodzę biegam cieszę się życiem. Podejście rewelacyjne. Człowiek który podchodzi do każdego indywidualnie z sercem . Służy pomocą w każdej minucie bytu na jego oddziale. Dziękuję mu za nowe życie bez bólu . Noga sprawna biodro na swoim miejscu wreszcie mogę robić to co chce.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dr Maciej Bujko przeprowadzał operację guza mózgu u mojego taty w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim. Przesympatyczny człowiek a przede wszystkim doskonały specjalista. Podchodzi do pacjenta "po ludzku", wszystko w zrozumiały sposób tłumaczy i nie zostawia pacjenta samemu sobie. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otoczył mojego tatę i jednocześnie wdzięczna za pomoc. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Jedyny lekarz,który bardzo zrozumiale i rzeczowo wytłumaczył na czym polega moje schorzenie i jak będzie przebiegała ewentualna operacja.Przesympatyczny,bardzo ciepły człowiek.


Użytkownik zweryfikowany

Dr Maciej Bujko przeprowadził u mnie operację usunięcia guza okolicy kąta mostowo-móżdżkowego i punkcję torbieli pajęczynówki w lipcu br. Miałam już wstępnie postawioną diagnozę u innego lekarza, ze skierowaniem do leczenia operacyjnego, ale chciałam jeszcze jednej konsultacji. Za pośrednictwem znajomych, trafiłam do dr Macieja Bujko i już po pierwszej wizycie wiedziałam, że chcę być operowana przez tego lekarza. Uzyskałam rzetelną informację o korzyściach i zagrożeniach, wynikających z ewentualnej operacji, a następnie zostało zaplanowane dalsze postępowanie. Wszystko konkretnie, jasno i na temat. A ja szukałam lekarza, któremu mogłabym zaufać, bo w przypadku operacji głowy decyzja o tym, czy się jej poddać, czy też nie jest tylko pozornie swobodna:). Obecnie jestem po operacji, pomyślnie przeprowadzonej operacji!!:). Wracam do zdrowia, ale myślę, że i tak nie do końca zdawałam sobie sprawę z ryzyka operacji i ewentualnych powikłań, z ogromu pracy i wysiłku, które trzeba było włożyć w to, żeby się udała. Doktorze – dziękuję!!!
I oczywiście polecam:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały lekarz. Już pierwsza rozmowa z Panem doktorem dała mi poczucie, że wreszcie znajduję się w dobrych rękach. Przez ponad pół roku leczona byłam przez innego lekarza w sposób niewłaściwy i przy całkowicie błędnej diagnozie.
W kontaktach Pan doktor jest bardzo konkretny, widać ogromną wiedzę i fachowość. Przy tym miły, bardzo życzliwy i zaangażowany. Wskazując konieczność przeprowadzenia operacji potrafi jednocześnie odpowiednio przygotować i uspokoić pacjenta. Dokładnie objaśnia sposoby leczenia, cierpliwie odpowiada na pytania, by rozwiać wszystkie obawy i wątpliwości. Ma czas dla pacjenta na każdym etapie leczenia. Obecnie jestem po przeprowadzonej operacji, szybko wracam do zdrowia i z całego serca polecam Pana doktora jako wysokiej klasy specjalistę i wspaniałego człowieka. Dziękuję Panu bardzo.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Doktora Macieja Bujko z czystym sumieniem. Świetny fachowiec, profesjonalista. Miły i ciepły człowiek. Przeprowadził u mnie skomplikowaną ośmiogodzinną operację usunięcia guza mózgu i zrobił to doskonale. Pan Doktor opiekuje się pacjentem przed i po zabiegu. Wszystko dokładnie tłumaczy i opisuje, ma przede wszystkim czas, podejście i życzliwość dla swoich pacjentów. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Dziękuję Panie Doktorze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy w wyniku rezonansu magnetycznego głowy stwierdzony poszerzony zachyłek nadszyszynkowy jest powodem do dalszej diagnostyki i wizyty u specjalisty?

  Witam, prawdopodobnie nie jest to patologia, nie mniej jednak wymaga to konsultacji neurochirurga. W razie potrzeby zapraszam na wizytę.

  lek. Maciej Bujko

 • Witam.
  Od 6 miesięcy boli mnie kręgosłup lędźwiowy który promieniuje do lewej nogi ( kręgosłup, lewy pośladek, udo po zewnętrznej stronie do kolana, czasami do kostki), zdrętwiała mi lewa stopa. Nie mogę stać, nie mogę leżeć na plecach, bo ból jest okropny. Podczas chodzenia ból nie ustępuje. Zrobiłam rezonans kręgosłupa lędźwiowego. Jakie może być leczenie, zachowawcze rehabilitacja, czy drastyczne operacja ?
  Oto wynik rezonansu.
  Wykonano obrazy T1, T2zal TIRM sag. Obrazy T2zal ax.
  Sekwencja bez podania środka kontrastowego.
  Lordoza lędźwiowa spłycona w części górnej; lewostronne skrzywienie boczne, bardziej poziome ustawienie kości krzyżowej.
  Wysokość trzonów zachowana; w przykrążkowych powierzchniach trzonów L4/L5 nasilone zmiany sygnału Modic I/II, poza tym sygnał kręgów niezmieniony.
  W blaszkach granicznych są guzki Schmorla.
  Nadmiernie rozbudowana tkanka tłuszczowa nadtwardówkowa w kanale kręgowym pogranicza L/S ( na poziomie L5/S1 do 11 mm grubości) z wąskim workiem oponowym - epidural lipomatosis.
  Cechy dehydratacji krążków L4/L5, L5/S1 z niewielkim obniżeniem ich wysokości.
  Poza tym krążki międzykręgowe mają zachowaną wysokość i nie wykazują cech dehydratacji - na poziomach L1/L2, L2/L3, L3/L4 nieznacznie uwypuklone poza zarysy trzonów pierścienie włókniste krążków delikatnie modelują worek oponowy twardej
  - na poziomie L4/L5 niewielka protruzja tylna z cechami uszkodzenia pierścienia włóknistego ( hiz ) nieznacznie uciska worek oponowy, uwypukla się i zwęża części dolne otworów m-kręgowych - bez cech ucisku struktur nerwowych
  - na poziomie L5/S1 protruzja tylna centralno- przyśrodkowa lewa wnika do nadmiernie rozbudowanej przestrzeni tłuszczowej nadtwardówkowej kanału kręgowego na głębokość ok. 9 mm- dotyka worka oponowego, uciska i przemieszcza lewy korzeń rdzeniowy S1; bocznie krążek wraz z zaostrzeniami krawędzi tylno-bocznych trzonów uwypukla w niewielkim stopniu do części dolnych otworów m-kręgowych - bez cech ucisku struktur nerwowych.
  Pozostałe krążki nie tworzą przepuklin/wypuklin.
  Rezerwa płynowa worka oponowego jest zachowana.
  Stożek rdzenia bez cech ucisku lub modelowania, bez zmian sygnały.
  Otwory międzykręgowe bez cech stenozy.

  Wnoski: wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowe i dyskopatyczne - większa dyskopatia L5/S1 z lewostronną dozachyłkową lateralizacją, z uciskiem lewego korzenia rdzeniowego S1 ; epidura lipomatosis pogranicza L/S.

  Witam, wymaga Pani konsultacji neurochirurgicznej.

  lek. Maciej Bujko

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Maciej Bujko ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, szkolenie specjalizacyjne z neurochirurgii odbył w Klinice Neurochirurgi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

Angielski