Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Jesteśmy firmą medyczną świadczącą szeroki zakres usług zdrowotnych. Baza zabiegowa, którą oddajemy do Państwa dyspozycji oraz doświadczony personel przychodni spełniają najwyższe standardy. Nasze Centrum stawia na innowacyjność i budowanie długotrwałych, wzajemnie korzystnych relacji z pacjentami.

Misją ośrodka zdrowia jest otoczenie naszych pacjentów podstawową i specjalistyczną opieką medyczną, oraz promowanie profilaktyki zdrowotnej.
Jesteśmy przekonani, że jeżeli wybierzecie nasz ośrodek zdrowia będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (39)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Bielecki konsultacja neurochirurgiczna

  Pan Doktor Mateusz Bielecki to wspaniały fachowiec, z dużą wrażliwością. Po przekroczeniu progu w gabinecie Doktora wiedziałam że jestem we właściwym miejscu. Szybka diagnoza, Doktor zastosował u mnie leczenie operacyjne endoskopowo dyscektomia z dostępu interlaminarnego na poziomie L5/S1 od strony prawej.
  Z pełnym zaangażowaniem troszczył się o mnie zarówno przed, w trakcie jak i po operacji. Brak słów by wyrazić podziw i uznanie dla Doktora Mateusza Bieleckiego. Z całego serca polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Bielecki konsultacja neurochirurgiczna

  Wspaniały lekarz!
  Bardzo kompetentny, zaangażowany, skuteczny, z doskonałym podejściem do pacjenta i jego rodziny.

  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno Inny

  Trafiliśmy do Doktor przez pozytywne opinie w okolicy. Niestety ja pozytywnej opinii nie mogę wyrazic ponieważ u dziecka w ciągu 6miesiecy kilkukrotnie zle zdiagnozowane/leczone infekcje . Pani Doktor nie slucha rodzica, nie bierze pod uwagę jego podejrzeń czy opinii. Dziecko przez nieprawidłowe diagnozowanie oraz leczenie musiało nazwiedzac specjalistów żeby wyciągnąć je na prosta.


  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Bujko konsultacja neurochirurgiczna

  Do Dr. Bujko trafiłam szukając fachowej pomocy dla Ojca (68 lat). Ze względu na dość poważne zmiany w odcinku lędźwiowym (kręgozmyk, stenoza k.k., dolegliwości: ból, chromanie neurogenne, drętwienie nóg, opadająca stopa) i epizod ostrego zapalenia rwy kulsz., które spotęgowały problemy z normalnym funkcjonowaniem (chromanie po przejściu dystansu 50 m) na podstawie MR Dr opowiedział się za operacją. Operacja metodą endoskopową odbyła się w czerwcu br. a jej korzystne efekty były widoczne i odczuwalne już po paru godzinach. Aktualnie Ojciec nie odczuwa chromania neurogennego i dyskomfortu przy chodzeniu, które było najbardziej dokuczliwe i wyłączyły go z normalnego funkcjonowania i aktywności zawodowej. Jesteśmy zadowoleni z rezultatów operacji, która w sposób znaczący poprawiła jakość życia. Polecamy Dr. i dziękujemy serdecznie za przeprowadzenie operacji. Wg mnie Lekarz z dużą wiedzą, doświadczeniem, nie bojący się wyzwań i pasjonat endoskopii. Profesjonalista w najlepszym wydaniu.


  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Bielecki konsultacja neurochirurgiczna

  Dziękuję panu doktorowi za wyszczególniony opis przebiegu mojej operacji kręgosłupa która się odbędzie,jestem pełen podziwu że tacy lekarze istnieją,profesjonalizm, podejście do pacjenta mega.Polecam z całym szacunkiem p.Mateusza Bieleckiego.Wozniak Tomasz,


  N
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno Inny

  Wizyta odbyła się punktualnie, lekarz zbadał, zlecił strep test, który potwierdził jego przypuszczenia ze mam anginę. Zapisał leki, wyjaśnił, sprawdził w której aptece będzie dostępny antybiotyk - na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr Rafał Górski Zwykła wizyta

  Ten lekarz operował moją mamę, operację wykonał poprawnie, ale według opinii innych lekarzy, neurochirurgów, stabilizację wykonał nad wyrost. Po kilku latach od operacji, mama umówiła się na prywatną wizytę, ponieważ po stabilizacji odcinka piersiowego, zaczęły się pojawiać przepukliny w odcinku lędźwiowym. Na wizycie mama się rozpłakała, a pan bardzo opryskliwy i zuchwały lekarz, do mamy z takim tekstem " nie beczy mi tu, bo pwinna leżeć, a jakoś chodzi".
  Nie polecam, 350 zł za 5 minut, niemiłej, opryskliwej rozmowy, bez żadnych konkretów. Daję 1 gwiazdkę, bo nie można dać 0, na lepszą opinie, ten lekarz nie zasługuje.


  D
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno Inny

  Cudowna lekarka. Bardzo troskliwa i empatyczna. Widać, że jest lekarzem z powołania. Mój syn ją uwielbia i jako jedyną kojarzy z Sorno. Polecam Panią Doktor bardzo serdecznie.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Bujko kwalifikacja do operacji

  Bardzo dobry specjalista. Kompetentny i życzliwy dla pacjenta. Pan Maciej Bujko przeprowadził u mnie operację usunięcia nerwiaka w kręgosłupie. Po innych wizytach u neurochirurgów to doktor najbardziej zaangażował się w leczenie i wykazał profesjonalizm.
  Polecam z całego serca.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Bujko Inny

  Dr Maciej Bujko przeprowadzał u mnie operację usunięcia gruczolaka mózgu. Przed operacją zostałem o wszystkim poinformowany, i został mi przestawiony cały proces leczenia. Dr Bujko był zaangażowany w cały proces pooperacyjny.
  Bardzo polecam konsultacje i operacje u tego specjalisty.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rynek 21, 05-082 Stare Babice Pokaż w Google Maps
Mościska, ul. Krucza 14, 05-825 Grodzisk Mazowiecki Pokaż w Google Maps
Wspólna 23, 05-822 Milanówek Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania