dr n. med.

Maciej Ambroziak

Ortopeda, Chirurg

73 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstr... więcej

Adresy i cenniki

 • Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych

  ul. Komisji Edukacji Narodowej 98/U18, Ursynów
  02-777 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  604
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  9
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacja chirurgiczna 160 zł
  Zwykła wizyta 160 zł
  Badanie układu ruchu

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, zabiegi naprawcze łąkotek i chrząstki stawowej) .

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Krótko: wykonał rekonstrukcję więzadła ACL kolana z pobranego allogenicznego przeszczepu (ścięgno achillesa od dawcy) które po 1,5 roku pękło i nie spełniało zadania. Dodatkowo wykonał nastepną artroskopie kolana z uwagę na przyparcie boczne rzepki któa _nie_była_potrzebna_; opinię tą potwierdziło co najmniej 3 innych lekarzy.

 • bardzo dobry

  miałem bardzo ciężki wypadek w Niemczech zmiażdżony w ciężarówce , operacje w niemieckiej klinice Brandenburg po powrocie rehabilitacja w polskim szpitalu, przed rehabilitacją (otwarte złamanie kości pod kolanem połączone 2 blachami + 14 śrubami - chodziłem bez kul wiele kilometrów) w trakcie rehabilitacji ćwiczenia nogi na leżance na podwieszkach - bóle kolana i problemy następstwem skierowanie ortopedy szpitalnego na operację artroskopię kolana - ból cierpienie niewiadoma - po konsultacji z doktorem nadzieja tylko we właściwej profesjonalnej rehabilitacji kolana bez operacji, cierpienia czas okaże na dzień dzisiejszy wielki DZIĘKUJE za profesjonalizm

 • bardzo dobry

  Jestem wyjątkowo zadowolony z pierwszej wizyty u dr Ambroziaka, która przebiegała w bardzo miłej, a nawet serdecznej atmosferze. Dziękuję Panu dr Ambroziakowi za szybką i trafną diagnozę oraz podjęcie skutecznej kuracji bez potrzeby zabiegu chirurgicznego. W czasie wizyty Pan dr Ambroziak zapoznał się z wynikami badań, jakie posiadam, szczegółowo zbadał obydwa kolana, po czym postawił diagnozę: w obecnym stanie zmian zwyrodnieniowych obydwu kolan wyklucza potrzebę wstawiania endoprotez, czy wykonania artroskopii, zaleca leczenie farmakologiczne w postaci zastrzyków bezpośrednio do kolan. Obecnie jestem już 10 dni po zabiegu (zastrzykach) do obydwu kolan u dr Ambroziaka. Już po trzech dniach poczułem znaczną poprawę w ruchomości stawów. Każdego kolejnego dnia czuję postępującą poprawę i zaczynam już schodzić po schodach, co wcześniej nie było możliwe. Uprzednio leczyłem się w przyszpitalnej przychodni, gdzie ortopeda stwierdził, że w moim przypadku jedynym sposobem poprawy ruchomości kolan jest wstawienie endoprotez, przy czym bezpośrednio podkreślił, "że u mnie już nie ma kolan". Inny ortopeda ocenił konieczność wykonania artroskopii. W tej rozterce polecono mi, żeby skorzystać z możliwości konsultacji u dr Ambroziaka, który jest znanym i wspaniałym specjalistą. Skorzystałem z tej możliwości. Jestem wdzięczy za polecenie mi dr Ambroziaka i dziękuję Panu Doktorowi za wizytę w warunkach bardzo przyjaznej, ciepłej atmosfery. Tadeusz Kalinowski

 • bardzo słaby

  Byłem u Pana doktora, wizyta trwała krócej niż 5 minut. Na wizytę zdecydowałem się po urazie kolana. Pan doktor stwierdził że jest to jedynie nadwyrężenie kolana, stąd obrzęk. Przepisał mi maść do smarowania kolana i środki przeciwbólowe. Przez dłuższy czas odczuwałem ból i nie poprawiało się, więc zdecydowałem się na dodatkowe badania. Okazało się że noga jest poważnie złamana, obecnie czekam na operację. Nie polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo dobry , profesjonalista o wysokiej wiedzy fachowej oraz wysokiej kulturze osobistej. Ciepły kontaktowy i bardzo pomocny podczas wizyty pacjentom z bólem (wykonał zastrzyk przeciwbólowy bez dodatkowej opłaty). Dokładnie wyjaśnia mechanizmy urazów i udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Do lekarza trafiłam z polecenia pacjentów jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam innym potrzebującym dobrego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze. Irena B

 • słaby

  Pan doktor obsługuje jedynie przypadki pozrywanych więzadeł. Jeśli tak masz to prawdopodobnie będzie w stanie ci pomóc. W przypadku jakiekolwiek innych problemów z kolanem, nawet jeśli kulejesz to mówi dziękuję i do widzenia. Nie jest w stanie doradzić jakichkolwiek innych metod poprawy stanu kolana. Wszystkie informacje trzeba wyciągać na siłę. Merytorycznie nie jest źle ale brakuje szczerego zainteresowania zdrowiem pacjenta.

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny, rzeczowy i sprawia wrażenie, że wie , co mówi. Nie ma szukania po"omacku". Profesjonalizm i wiedza poparta doświadczeniem. Jasne i zwięzłe odpowiedzi na zadane przez pacjenta pytania. Uważam, że ta dobra opinia jest jak najbardziej uzasadniona.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i zna się na rzeczy. Szybkie rozpoznanie i lecenie. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Podczas pierwszej wizyty spodziewałem się tylko konsultacji. Okazało się, że jest potrzebny drobny zabieg ze znieczuleniem, na który nie musiałem się ponownie zapisywać: został przeprowadzony od razu w czasie rozmowy i bez dodatkowych opłat. Na pewno będę chciał dalej się leczyć u dr. Macieja Ambroziaka.

 • bardzo dobry

  Dr Ambroziak robil mi rekonstrukcje ACL w szpitalu przy Lindleya. Bardzo doświadczony lekarz, z tego co udalo mi sie dowiedziec zrobil juz kilkaset kolan i jest to jego specjalizacja. Podczas mojego tygodniowego pobytu w szpitalu robil mniej wiecej 2-3 kolana codziennie. 3 miesiace po operacji i rehabilitacji kolano jest stabilne i praktycznie nie liczac blizn w stanie jak z przed urazu. Bardzo polecam rehabilitacje szegolnie ta przed operacja w klinice doktora. Nie ma sie czego bac, sama operacja jest niegrozna, najgorsze sa 2-4 dni po operacji jak schodzi znieczulenie i kolano daje o sobie znac. Ale warto to zrobic i wrocic do pelni sprawnosci. POLECAM. Przemek Ursynow amatorska pilka :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Maciej Klich

ortopeda,  chirurg

Umów się