Dr n. med.

Maciej Ambroziak

Ortopeda, Chirurg

74 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  U mnie to już historia ...! Która przed laty zakończył sukcesem dr Maciej - na klinice po nieudanych trzech operacjach a tzw prowincji ... ; zerwany acl ! Likwidacja implantu złe zamocowanego w Wałbrzychu . Pozdrawiam z Wałbrzycha dr Ambroziaka i z czystym sumieniem polecam ( motory jeszcze w modzie doktorze ?...)

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, zabiegi naprawcze łąkotek i chrząstki stawowej) .

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Medycyna sportowa

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych

  ul. Komisji Edukacji Narodowej 98/U18, Ursynów, 02-777 Warszawa, mazowieckie

  Artroskopia od 4 200 zł
  Zwykła wizyta 200 zł
  Konsultacja chirurgiczna 200 zł
  Badanie układu ruchu 200 zł
  Zastrzyk z kwasu hialuronowego 700 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  74 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

   U mnie to już historia ...! Która przed laty zakończył sukcesem dr Maciej - na klinice po nieudanych trzech operacjach a tzw prowincji ... ; zerwany acl ! Likwidacja implantu złe zamocowanego w Wałbrzychu . Pozdrawiam z Wałbrzycha dr Ambroziaka i z czystym sumieniem polecam ( motory jeszcze w modzie doktorze ?...)

  • Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: rekonstrukcja więzadła

   To 3-ci lekarz, do którego trafiłem po zerwaniu ACL.
   Poprzednie doświadczenia były związane z namawianiem mnie na kolejne wizyty, zastrzyki, rehabilitacje oraz byłem przez rok skutecznie zniechęcany do rekonstrukcji. Komfort mojego życia znacząco się pogorszył i nie mogłem się z tym pogodzić.
   Dr Maciej już na pierwszej wizycie pokazał na modelu jak funkcjonuje staw kolanowy, zadał kilka ważnych pytań i zarekomendował rekonstrukcję.
   Jestem tydzień po rekonstrukcji dokonanej przez Dr Macieja. Nie mam żadnych sińców, opuchlizny, a ból pojawia się jedynie podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych.
   Po operacji jeszcze na stole Dr Maciej dotknął mojego ramienia i powiedział jedno zdanie - operacja się udała w czwartek pan wychodzi.
   Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego i konkretnego fachowca to gorąco polecam Dr Macieja Ambroziaka.
   Doktorze - Serdecznie dziękuję ! :)

  • Historia choroby moich stawów kolanowych jest dość długa, stąd też mogę się zdobyć na wyważoną i miarodajną opinię dotyczącą dr. Macieja Ambroziaka. 9 lutego br. przeszedłem operacyjną artroskopię prawego stawu kolanowego, wykonaną, po wcześniejszym zdiagnozowaniu, przez Doktora. Podobny zabieg, ale lewego kolana przeszedłem 2,5 roku temu w innym zakładzie i chociaż nie mogę powiedzieć nic złego, ani na warunki, ani na opiekę jaką zostałem tam otoczony, to jednak sposób przeprowadzenia zabiegu przez dr. M. Ambroziaka i stosunkowo łagodny przebieg rekonwalescencji (brak bólu, opuchlizny, drenów, sączko itp.) przekonał mnie, że usługi medyczne mogą być na znacznie, ale to znacznie wyższym poziomie niż nasze wyobrażenia. Rzeczowe podejście, wyczerpujące tłumaczenie postawionej diagnozy dają ten komfort, którego chorzy oczekują zawsze. Polecam wizyty i fachowość dr. Macieja Ambroziaka i w skali ocen maks. pięciu gwiazdek ze spokojnym sumieniem mogę przyznać sześć.
   PS. Po zabiegu sprzed 2,5 roku niemal natychmiast prowadzący lekarz zaproponował mi zabieg osteotomii, tłumacząc, że moje lewe kolano wytrzyma najwyżej 0,5 roku. Doktor Ambroziak skutecznie wybił mi ten pomysł z głowy stosując inne leczenie (skuteczna rehabilitacja - o co też nie jest łatwo, zastrzyki do kolana) i jak na razie moja lewa noga funkcjonuje, i za to jestem Doktorowi wdzięczny. Jeszcze raz, gorąco polecam.
   T. Zbigniew Chęć

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Byłem u Pana doktora, wizyta trwała krócej niż 5 minut.
   Na wizytę zdecydowałem się po urazie kolana. Pan doktor stwierdził że jest to jedynie nadwyrężenie kolana, stąd obrzęk. Przepisał mi maść do smarowania kolana i środki przeciwbólowe.
   Przez dłuższy czas odczuwałem ból i nie poprawiało się, więc zdecydowałem się na dodatkowe badania. Okazało się że noga jest poważnie złamana, obecnie czekam na operację.
   Nie polecam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz bardzo dobry , profesjonalista o wysokiej wiedzy fachowej oraz wysokiej kulturze osobistej. Ciepły kontaktowy i bardzo pomocny podczas wizyty pacjentom z bólem (wykonał zastrzyk przeciwbólowy bez dodatkowej opłaty). Dokładnie wyjaśnia mechanizmy urazów i udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Do lekarza trafiłam z polecenia pacjentów jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam innym potrzebującym dobrego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze. Irena B

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor obsługuje jedynie przypadki pozrywanych więzadeł. Jeśli tak masz to prawdopodobnie będzie w stanie ci pomóc. W przypadku jakiekolwiek innych problemów z kolanem, nawet jeśli kulejesz to mówi dziękuję i do widzenia. Nie jest w stanie doradzić jakichkolwiek innych metod poprawy stanu kolana. Wszystkie informacje trzeba wyciągać na siłę. Merytorycznie nie jest źle ale brakuje szczerego zainteresowania zdrowiem pacjenta.

  • Krótko: wykonał rekonstrukcję więzadła ACL kolana z pobranego allogenicznego przeszczepu (ścięgno achillesa od dawcy) które po 1,5 roku pękło i nie spełniało zadania.
   Dodatkowo wykonał nastepną artroskopie kolana z uwagę na przyparcie boczne rzepki któa _nie_była_potrzebna_; opinię tą potwierdziło co najmniej 3 innych lekarzy.

  • miałem bardzo ciężki wypadek w Niemczech zmiażdżony w ciężarówce , operacje w niemieckiej klinice Brandenburg po powrocie rehabilitacja w polskim szpitalu, przed rehabilitacją (otwarte złamanie kości pod kolanem połączone 2 blachami + 14 śrubami - chodziłem bez kul wiele kilometrów) w trakcie rehabilitacji ćwiczenia nogi na leżance na podwieszkach - bóle kolana i problemy następstwem skierowanie ortopedy szpitalnego na operację artroskopię kolana - ból cierpienie niewiadoma - po konsultacji z doktorem nadzieja tylko we właściwej profesjonalnej rehabilitacji kolana bez operacji, cierpienia czas okaże na dzień dzisiejszy wielki DZIĘKUJE za profesjonalizm

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz konkretny, rzeczowy i sprawia wrażenie, że wie , co mówi. Nie ma szukania po"omacku". Profesjonalizm i wiedza poparta doświadczeniem. Jasne i zwięzłe odpowiedzi na zadane przez pacjenta pytania. Uważam, że ta dobra opinia jest jak najbardziej uzasadniona.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo konkretny i zna się na rzeczy. Szybkie rozpoznanie i lecenie. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.