Mgr

Łukasz Śliwa verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

 • Be healthy - Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczego

  Jana Zamoyskiego 104, Podgórze, 30-523 Kraków, małopolskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 6 lat

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Be healthy - Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczegoUsługa: rwa kulszowa

  Profesjonalne podejście do problemu pacjenta.
  Pan Łukasz podczas pierwszej wizyty zebrał dokładny wywiad i przeprowadził badanie. Przed wizytą w gabinecie ból był nie do wytrzymania, a już po pierwszej wizycie ból zmniejszył się na tyle że mogę normalnie funkcjonować.
  Pan Łukasz nie tylko poradził sobie z moją rwą kulszową, ale i dał mi zalecenia i ćwiczenia żeby zapobiegać nawrotom bólu kręgosłupa.
  Gorąco polecam!

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Szymon Szewczyk
  Szymon Szewczyk
  Fizjoterapeuta
  Kalwaryjska 33, Kraków
  Bardzo polecam, Pan Szymon ma jedyną w Krakowie, nowoczesną maszynę INDIBA Activ Therapy, która świetnie działa… więcej

  Bronisław Wójcik
  Bronisław Wójcik
  Reumatolog, Internista, Fizjoterapeuta
  ul. Jana Długosza 12, Kraków
  Profesjonalne podejście do pacjenta. Czas na wizytę został poświęcony mi tyle ile trzeba. Dużo się dowiedziałam… więcej

  Justyna Muras
  Justyna Muras
  Fizjoterapeuta
  ul. Puszkarska 7H bud. C, Kraków

  Maciej Łagódka
  Maciej Łagódka
  Fizjoterapeuta
  ul. Puszkarska 7H bud. C, Kraków

  Michał Caba
  Michał Caba
  Fizjoterapeuta
  ul. Dworska 1B/1, Kraków

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Jestem magistrem fizjoterapii, a swoje kwalifikacje zawodowe nabywałem na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Swoją wiedzę dodatkowo poszerzam poprzez kursy, szkolenia i konferencje.
  Kursy i szkolenia które mam ukończone:
  - PNF (Prorioceptive Neuromuscular Facilitation (torowanie nerwowo-mięśniowe))
  - Kinesiotaping
  - Funkcjonalna diagnostyka stawu biodrowego wg. koncepcji Kinetic Control. Terapia i testy różnicujące niestabilność/ impingement
  - Analiza i terapia chodu
  - Szkolenie w zakresie pomocy i postępowania z osobami poruszającymi się na wózku inwalidzkim - org. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

  Konferencje których byłem uczestnikiem:
  – CKR Konstancin „Kompleksowe leczenie zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego” oraz „Osteoporoza: profilaktyka, diagnostyka, leczenie” – 2012r
  – Poznań – „Zdrowe kości” 2013r
  – Kraków (Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) „Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii” – 2013r
  – Kraków „Międzynarodowa Konferencja Światowego Dnia Fizjoterapii” – 2013r
  – Kraków (org: Technomex) Analiza chodu i jej wykorzystanie w praktyce fizjoterapeutycznej – 2013r
  – Kraków (org: Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska) „Funkcjonalna diagnostyka stawu biodrowego wg. koncepcji Kinetic Control. Terapia i testy różnicujące niestabilność/ impingement – 2014r
  – CKR Konstancin: „Rehabilitacja w chorobach układu naczyniowego” pod patronatem naukowym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej – 2014r
  „Leczenie ogniskowych ubytków chrząstki stawowej – nowe metody” pod patronatem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej – 2014r
  - IX Sympozjum Naukowe CKR – Kierunki rozwoju wyznaczane różnorodnością problemów terapeutycznych - 2015r
  -"X Sympozjum Naukowe CKR – Metoda FED w leczeniu skolioz idiopatycznych. Badanie funkcjonalne w rehabilitacji." – CKR Konstancin - 2016 r.;
  -„Osiągnięcia współczesnej mało-inwazyjnej neurochirurgii w leczeniu przepukliny krążka międzykręgowego odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa", KCM Clinic, Jelenia Góra, 2017
  - I Kongres Krajowej Izby Fizjoterapeutów - "Fizjoterapia 2.0 Przekraczając próg nowych wyzwań" - Warszawa 2018r

  Dodatkowo jestem:
  - członkiem Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska

  Obecnie pracuję w gabinetach Be healthy: www.be-healthy.pl

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Be healthy - Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczego

  Jana Zamoyskiego 104, Podgórze, 30-523 Kraków, małopolskie

  Drenaż limfatyczny od 80 zł
  Terapia punktów spustowych od 80 zł
  Laser wysokoenergetyczny 60 zł
  Ultradźwięki 15 zł
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Be healthy - Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczegoUsługa: rwa kulszowa

   Profesjonalne podejście do problemu pacjenta.
   Pan Łukasz podczas pierwszej wizyty zebrał dokładny wywiad i przeprowadził badanie. Przed wizytą w gabinecie ból był nie do wytrzymania, a już po pierwszej wizycie ból zmniejszył się na tyle że mogę normalnie funkcjonować.
   Pan Łukasz nie tylko poradził sobie z moją rwą kulszową, ale i dał mi zalecenia i ćwiczenia żeby zapobiegać nawrotom bólu kręgosłupa.
   Gorąco polecam!

  • E
   Lokalizacja: Be healthy - Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczegoUsługa: bóle kolan, barku, kręgosłupa

   Wspaniały fizjoterapeuta , do p.Łukasza trafiłam z polecenia i wygląda na to, że lepiej trafić nie mogłam. Przed wizytą u p. Łukasza właściwie to chyba byłoby szybciej wyliczyć co mnie nie bolało niż bolało.
   Rehabilitacja objęła 11 spotkań i ważne, że efekty są , po masażach i innych zabiegach dziś czuję się o wiele lepiej ,a na ,,wynos,, dostałam konkretne zestawy ćwiczeń do realizacji w domu.
   Bardzo gorąco polecam p.Łukasza ,gdyż wg mojej opinii nie należy do osób , które pragną się jak najszybciej pozbyć się pacjenta ,ale pomóc.
   Elżbieta Panek

  • L

   Kompetentny, solidny, zaangażowany, nieustannie poszerzający swoją wiedzę fizjoterapeuta, którego polecam każdemu. Od wielu lat mam problemy z napięciem i bólem mięśni przykręgosłupowych. Do p. Łukasza trafiłam przypadkowo, w ciąży, gdy dolegliwości wyjątkowo się nasiliły i pilnie poszukiwałam kogoś kto pomógłby mi poradzić sobie z bólem. Pan Łukasz okazał się być najbardziej skuteczny ze wszystkich fizjoterapeutów i masażystów, z usług których korzystałam.

  • R

   Łukasza znam od jakiegoś czasu, najpierw trafiła do niego moja mama (problemy z kręgosłupem i mięśniami przy kręgosłupie) po trzech spotkaniach z Łukaszem mama wróciła do pełnej sprawności. Ja do Łukasza pierwszy raz trafiłem z cieśnią nadgarstka. Chirurg i inny fizjoterapeuta uznali, że najlepsze rozwiązanie to operacja. Natomiast Łukasz doskonale poradził sobie z problemem. Po 2 spotkaniach już było dużo lepiej po kolejnych dwóch nadgarstek i dłoń funkcjonują wzorowo. Kolejny raz korzystałem z usług Łukasza gdy miałem problem z kręgosłupem, i jak to miało miejsce w poprzednich przypadkach Łukasz spisał się doskonale w szybkim tempie stawiając mnie na nogi.
   Podsumowują: Specjalista najwyższej klasy, doskonale znający się na swoim fachu. Nie pozostaje nic innego jak tylko serdecznie polecić wszystkim usługi Łukasza.
   SERDECZNIE POLECAM

  • Do Pana Łukasza trafiliśmy po chorobie Mamy, kiedy to po długiej śpiączce farmakologicznej, trzeba było "postawić Mamę na nogi" pan Łukasz zrobił to w mistrzowski sposób i mama najpierw mały kroczkami wracała do sił, balkonik kule, kijki aż sama bez niczyjej pomocy zaczęła chodzić. Teraz można by powiedzieć, że Pan Łukasz jest naszym rehabilitantem rodzinnym:)
   Niestety od lat zmagam się z bólem pleców w odcinku lędźwiowym, już po pierwszej wizycie odczuwam znaczną poprawę. Pan Łukasz jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Obecnie synek też uczęszcza do Pana Łukasza, gdyż ma słabe kolana i koślawi nóżki, każdy ortopeda nam mówił, że to jest fizjologiczne i zaniknie...nie zanikło. Po spotkaniach u Pana Łukasza widać znaczną poprawę w tym jak synek chodzi. Gorąco polecamy !!

  • Mój przypadek to bardzo trudny przypadek.
   W ciągu 6-ciu lat to 8 operacji ratujących nogę.
   Przeszedłem wiele ośrodków sanatoryjnych i rehabilitacyjnych lecz dopiero po wizytach u Pana Łukasza mogę powiedzieć ze trafiłem do najsumienniejszego i najbardziej profesjonalnego fizjoterapeuty.
   Z otwartymi ustami słuchałem diagnozy Pana Łukasza która równa była diagnozie najwybitniejszego ortopedy w Polsce.
   Nie wierzyłem że kiedykolwiek będę mógł chodzić bez kul.
   Obecnie jestem po 6-ciu wizytach i poruszam się samodzielnie.
   Serdecznie dziękuję za okazana pomoc i polecam.
   Pozdrawiam ,Artur

  • P

   W lipcu miałam dwie operacje. Ręka była osłabiona i przykurczona. Znajoma poleciła mi osobę Pana Łukasza, który szybko, w sposób profesjonalny doprowadził mą rękę do pełnej sprawności. Przy okazji zajął się również łokciem drugiej ręki, którą nadmiernie, w między czasie przeciążyłam. Reasumując: osoba bardzo profesjonalna, przyjazd do domu ze sprzętem rehabilitacyjnym nie stanowił, żadnego problemu, dobry kontakt telefoniczny. Szczerze polecam.

  • K

   Do Pana Łukasza trafiłam po operacji usunięcia piersi i węzła wartownika.
   Nie zwlekałam długo, bo już 2 tygodnie po operacji umówiłam się na wizytę. Byłam przerażona, ból ręki i obrzęki przeszkadzały mi w wykonywaniu podstawowych, codziennych czynności.
   Na 1 wizycie byłam bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalnym podejściem i wiedzą Pana Łukasza. Dokładnie wytłumaczył co robić, aby zmniejszyć obrzęk, jakie wykonywać ćwiczenia, żeby ręka wróciła do pełnej sprawności. Sumiennie wykonywał ze mną ćwiczenia, zastosował też kinesiotaping, aby zmniejszyć opuchliznę i krwiaka. Odpowiadał na każde nurtujące mnie pytanie. Dostałam zestaw ćwiczeń, które muszę wykonywać w domu, dodatkowo doradził jak dbać o bliznę, w jaki sposób wykonywać masaże.
   Wystarczyły 4 wizyty żeby wrócić do normalnego życia. Odzyskałam pełną sprawność w ręce, obrzęki powoli znikają, blizna bardzo ładnie się goi.
   Najważniejsze jest profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskanie jak największej ilości informacji i dostosowanie leczenia do konkretnego przypadku. Panu Łukaszowi bardzo zależy, żeby pacjent szybko wrócił do zdrowia. Szczerze polecam i bardzo dziękuję za pomoc.
   Kasia

  • P

   Na Łukasza trafiłem przypadkowo poprzez polecenie znajomej. Na początku byłem specyficznie nastawiony, gdyż każdy w przypadku fizjoterapeuty patrzy na wiek, a co za tym idzie doświadczenie, jednakże zdecydowałem się na spotkanie początkowo informacyjne celem omówienia ewentualnego przebiegu rehabilitacji (złamana kość udowa). Lekarze po zakończeniu wizyty szpitalnej zalecili mi tryb spoczynkowy, leżenie przez 6 tygodni, unikanie chodzenia, jakiejkolwiek aktywności związanej z wykorzystaniem nogi, co mocno mnie podłamało, ponieważ ile można leżeć .. Mimo wszystko zdecydowałem się na rozpoczęcie rehabilitacji wcześniej, po wcześniejszej konsultacji z Łukaszem. Jestem po 4 spotkaniu, kąt zginania kolana poprawił się o około 45 stopni, w wyniku rehabilitacji kolano przestało mnie boleć, a chodzenie przestaje być problemem i przymusem. Jestem mega pozytywnie zaskoczony wiedzą jak i doświadczeniem Łukasza mimo tak młodego wieku. Dodam również, że wszędzie ceny u fizjoterapeutów wahały się w okolicy 100zł + koszt dojazdu ( kwestia dojazdu, w większości wypadków także była problemem), cena u Łukasza jest o połowę niższa, a kwestia dojazdu z jego strony była tylko ustaleniem dnia i godziny. Podsumowując: Jeżeli szukasz kogoś kto szybko ma Cię postawić na nogi, nie sugeruj się wiekiem, ten człowiek na prawdę wie co robi i wie jak szybko postawić Cię na nogi :)
   Pozdrawiam, Piotrek

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional