Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej ARENA ZDROWIA - LEKARZE-SPECJALIŚCI-REHABILITACJA-USG zerwanie więzadła przedniego krzyżowego

Pan doktor bardzo dobrze mnie pokierował na pierwszej wizycie, gdzie wykonał USG i przeprowadził konsultację. W bardzo szybkim czasie udało się zapisać na rehabilitację. Obecnie czekam na rekonstrukcję więzadła, którą będzie wykonywał właśnie Pan doktor, ale dzięki fachowej poradzie i rehabilitacji mogę normalnie chodzić i funkcjonować. Życzę wszystkim konsultacji z tak dobrym fachowcem.

Małgorzata


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból kolana

Swietny lekarz, po prostu chciał pomóc. . Cierpię juz 2 lata, Mam wysuniętą łękotkę i skierowanie na operacje, której sie boję. Po raz pierwszy lekarz miał dla mnie czas-wypytał o wszystko cierpliwie , skierował na rentgen, rehabilitację i przepisał zastrzyki. Jestem Mu b. wdzięczna


T
Użytkownik zweryfikowany

Byłem pacjentem Dr. jestem po wizycie kontrolnej. Bardzo dobry kontakt, wizyta trwała 30 min. dr wszystko wytłumaczył. polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam, dzisiaj nadszedł czas zdjęcia gipsu po zwichnięciu stawu skokowego, niestety terminów dawno już nie było i pani z rejestracji powiedziała żeby pójść do lekarza powiedzieć o co chodzi i powinien przyjąć. Doktor mając około godzinę wolnego czasu po moim przedstawieniu sprawy zaśmiał mi się w twarz i powiedział "dla chcącego nic trudnego" po czym zamknął mi drzwi przed nosem, zaznaczam że na ten termin nie było miejsca w całej Warszawie, a jeżeli był to kazano mi iść tam gdzie zakładano gips. Doktor z poprzedniej zmiany śpieszący się na operację, zdążył poinstruować mnie, jak ćwiczyć nogę, czym smarować i skierował na ściągnięcie gipsu (zajęło mu to niecałe 5 minut)


A
Użytkownik zweryfikowany

Miałam problem od ponad roku z łękotką, dopóki nie trafiłam do Pana Doktora Sendrowskiego. Idealnie trafiona diagnoza, zdecydowane i natychmiastowe działanie. Rzetelny i bardzo miły lekarz. POLECAM!


N
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do doktora na Izbę Przyjęć w ubiegłym tygodniu z urazem kolana. Doktor zlecił rtg, który okazał się w porządku, nie był w stanie nic zdiagnozować, po czym odesłał mnie i kazał stawić się w poradni ortopedycznej za dwa tygodnie.

Nie zaproponował leków przeciwbólowych, nie powiedział nic na temat chłodzenia nogi (co w takich przypadkach jest bardzo ważne), słowem nie wspomniał nt. ortezy i kul- wyraźnie mu się spieszyło.

Niestety, przeszłam już rekonstrukcję więzadeł parę lat temu, więc spotkałam już sporo ortopedów i stwierdzam, że urazy kolana na pewno nie są specjalnością doktora.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu