Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bema 10, Maków Podhalański
Lukdent

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lukdent ortodoncja dzieci i dorosłych

Zdecydowanie nie polecam. Po leczeniu ortodontycznym w tym gabinecie zęby są w gorszym stanie niż były na początku. Podczas comiesięcznych wizyt nie mówiono mi o ścierających się zębach, ani o odsłaniających się dziąsłach. W dodatku leczenie trwało zdecydowanie za długo.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lukdent aparaty stałe

Kompletny brak profesjonalizmu. Na umówionej (czas oczekiwania około 2 miesiące) wizycie na zakładanie aparatu okazuje się, że jednak nie zostanie założony, bo dodatkowo trzeba usunąć zęby (o czym dowiaduje się w dniu trzeciej wizyty, na po konsultacjach i odlewie, a wcześniej wszystko „było dobrze”). Oczywiście wcześniejsze wizyty płatne, czyli pieniądze wyrzucone w błoto. Kompletny brak poszanowania pacjenta i jego czasu. Nie polecam nikomu.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła pani doktor założyła mi tymczasowo górną dwójkę i umówiła na wizytę do dr.Rawskiego z ponad miesięcznym terminem, między czasie ząb nie wytrzymał jeszcze raz został założony i został potwierdzony wcześniej umówiony termin wizyty .Dr.Rawski nie pod ją się leczenia zęba argumentując słabym korzeniem zęba(nikt nie zrobił zdjęcia reng.) i wadą zgryzu. Ponad Miesiąc czekania i zostałem odprawiony z tymczasowym zębem który w każdej chwili może wypaść. Moim zdaniem gabinet Lukdent jest świetny w prostych usługach inne zadania są zbyt dużym wyzwaniem. Nie polecam


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry stomatolog i rewelacyjny ortodonta !!!! Polecam z pełna świadomością! Bardzo miła obsługa, sprawnie, szybko, bez bólu :)


P

inni dentyści nie poradzili sobie z moja zepsutą jedynka a pan doktor powiedział że niema rzeczy nie możliwych i zrobił mi z nią jestem zadowolona i polecam super fachowiec:)


B
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam leczenia dzieci w tym gabinecie. O ile Pani doktor tam pracująca wykazała się dużą cierpliwością, spokojem i opanowaniem w stosunku do mojego panicznie bojącego się dziecka, o tyle Pan Rawski zaprezentował cały swój pseudoprofesjonalizm krzykiem, straszeniem małego pacjenta i przykazem przeproszenia wszystkich dookoła za to że dziecko płacze ze strachu. Powinien umieścić tabliczkę przed gabinetem, że leczy tylko dorosłych i to z bardzo niskim poczuciem lęku. Nie polecam


G

Zdecydowanie najlepszy dentysta jakiego miałam okazję do tej pory spotkać.Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie