Łukasz Lewczuk

Ginekolog

77 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: prowadzenie ciąży

  Polecam p. doktora. Delikatny, kulturalny, życzliwy, wszystko wyjaśnia, bardzo dokładnie analizuje wyniki badań, godny zaufania. Pan Doktor prowadzi moją 1wszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zleca szereg badań które potem omawia z pacjentką. Polecam!

 • Ginekolodzy w pobliżu miejscowości Warszawa

  Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Praktykujący ginekolog-położnik, ultrasonografista w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Tel kontaktowy

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  77 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam p. doktora. Delikatny, kulturalny, życzliwy, wszystko wyjaśnia, bardzo dokładnie analizuje wyniki badań, godny zaufania. Pan Doktor prowadzi moją 1wszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zleca szereg badań które potem omawia z pacjentką. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG ciąży - rozszerzone (4 D)

   U dr Lewczuka robiłam wszystkie usg w trakcie ciąży. Dr poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, dokładnie opisuje wszystko co widzi, jest bardzo miły i rzeczowy. Polecam, to świetny specjalista.

  • S
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Dr Lewczuk to człowiek o nienagannym sposobie bycia, kulturalny, szarmancki a przede wszystkim bardzo życzliwy. Badania odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, uspokaja, mówi co robi, tłumaczy. Ponadto pamięta pacjenta, ogóły dotyczące leczenia. Nie trzeba mu przypominać na każdej wizycie czy jest się w ciąży czy nie, opowiadać ważnych kwestii zdrowotnych czy upominać się o skierowania na badania. Niezawodna pamięć, jak na lekarza i taką ilość pacjentów. Ponadto dr Lewczuk wykazuje bardzo dużo empatii i zrozumienia, nie krytykuje, nie ocenia. Dla mnie w tej profesji jest to bardzo istotna cecha, która pozwala w pełni zaufać lekarzowi. Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze dr Łukasza Lewczuka i polecam wszystkim pacjentkom, w szczególności tym, mającym jakiekolwiek obiekcje dotyczące ginekologów - mężczyzn. Osobiście bardzo chętnie wracam do Pana doktora a wizyty są dla mnie teraz jedynie przyjemnością. Dziękuję Panie Doktorze.

  • G
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie

   Do Pana Doktora trafiłam na USG, szukałam lekarza, który zna się na endometriozie, jedno co przeżywałam, że to jest mężczyzna a nie kobieta... teraz muszę stwierdzić, że Pan Doktór jest przesympatycznym, kompetentnym lekarzem i jak jeszcze przyjdzie mi kiedyś robić USG to z pewnością pójdę do Pana Doktora. Panie Doktorze, dziękuję.

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG ginekologiczne

   Wszystkie ciążowe usg robilismy u doktora Lewczuka. Niezwykle spokojny, bardzo uważny i kompetentny lekarz. Nie spieszy się, mimo że przed gabinetem wiecznie jest kolejka. Wszystko dokładnie wyjaśnia i opisuje, odpowiada na pytania "zielonych" rodziców, którzy nie wiedzą czy to co pokazuje to ręką czy nerka :-) Serdecznie polecam doktora.

  • K
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Ciaza

   Najlepszy!
   Prowadzilam ciaze u Dr Lewczuka-lekarz z powolania.Bardzo dokładny, podczas usg szczegolowo omawia to co w danej chwili monitoruje. Fachowiec którego polecilabym kazdej przyszlej mamie. Po prostu wspanialy czlowiek:)

  • A
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

   Lekarz,którego polecam w 100%. Nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego ginekologa, który wszystko omawia przy badaniu usg jak i ginekologicznym, jest przesympatyczny,pomocny, można się wszystkiego dowiedzieć,dopytać. Pod jego nadzorem czułam,że i ja dziecko jesteśmy w najlepszych rękach. Drugą ciążę będę u Doktora prowadzila nawet jak się przeprowadzi na drugi koniec świata;). Polecam w 100%

  • J
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Najlepszy.
   Dr Lewczuk prowadził dwie moje ciąże, wykonywał też wszystkie badania USG.
   Obie ciąże zakończone narodzinami dwóch zdrowych chłopców.
   Osobiście nie wyobrażam sobie innego lekarza, z którym mogłabym przejść przez ten wyjątkowy choć momentami wyczerpujący i stresujący czas i gdybym planowała kolejną ciążę wybór był by ten sam.
   Poza kompetencjami, rzeczowością i profesjonalizmem jest po prostu spokojnym, życzliwym i pogodnym człowiekiem i choć nie raz dało się wyczuć jego zmęczenie poświęcał potrzebną ilość czasu, traktując pacjentkę z odpowiednią empatią. W wątpliwych sytuacjach, jeśli tylko miał dyżur, w każdej chwili można było do niego podjechać. Jeśli nawet nie był dostępny, zawsze odpowiednio pokierował.
   Bycie pod opieką dr Lewczuka zapewnia przyszłej mamie poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania dla siebie i "brzuszka".
   Szczerze polecam każdej kobiecie, nie tylko w ciąży.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Lewczuk wykonywał mi usg w pierwszej i obecnej ciąży. Wszystkie badania w przemiłej i bardzo spokojnej atmosferze. Dużo mówi w trakcie badania, czym uspokaja pajetki. Jak jest potreba (złe ułożenie maluszka czy podejrzenie kłopotów z dzieckiem) umawia na dodatkowe wizyty w gabinecie czy w szpitalu. Dr jest uczynny, miły, delikatny i ciepły. Polecam serdecznie.

  • S
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

   Pan doktor nie prowadził mojej ciąży, ale wykonywał badania usg. Robił to niezwykle dokładnie. Gdy czegoś nie był pewien lub nie mógł zobaczyć że wzgledu na ułożenie płodu zapraszał na dodatkowe badanie bez umawialiśmy kolejnej wizyty i opłat. Bardzo szybko wykrył wady płodu i wskazał gdzie udać się na specjalistyczne badania. Sam szukał mi numeru telefonu do szpitala do którego powinnam się udać i krok po kroku wyjaśniał jak powinny wyglądać (zarówno od strony formalnej, zapisow i skierowań jak i już samych badań) kolejne procedury medyczne, które powinnam przejść. Nie dawał nadziei, ale też jej nie odbierał. A w sytuacji kryzysowej zachował się tak, jakby każda pacjentka o tym marzyła.
   Polecam.