Łukasz Lewczuk

Ginekolog

66 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Praktykujący ginekolog-położnik, ultrasonografista w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Tel kontaktowy więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Praktykujący ginekolog-położnik, ultrasonografista w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Tel kontaktowy

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz od Boga! Doktor Lewczuk podarował życie naszej córeczce. Dzięki jego kompetencji i decyzyjności nasze dziecko żyje,chociaż i urodziło się w 24tygodniu ciąży. Przesiewowe USG i pierwsze i drugiej były wykonane na najwyższym poziomie. Przy wykonaniu drugiego USG zaniepokoiło doktora to że nie móg wymieżyc rozmiar szyjki,po badaniu okazało się że kanał szyjki macicy całkiem otwarty,reakcyjej doktora bylo natychmiastowe skierowanie do szpitala.W szpitalu udało się przetrwać do tego 24 tygodnia,żebyś nie doktor Lewczuk-straciliśby my dziecko.Oprócz swojej kompetencji doktor Lewczuk ma indywidualną czułość do każdej pacjentki,czego nie mają mnóstwo innych lekarzy. Dziękujemy serdecznie za Oliwkę!!!! POLECAM!

 • neutralny

  Dr Lewczuk wykonał mi dwa USG ciążowe w przychodni Babka Medica. Pierwsze w 12 tygodniu zostało wykonane bardzo dokładnie i rzetelnie, przebiegało w miłej atmosferze. Dr opisywał bardzo dokładnie poszczególne narządy synka. Drugie USG połówkowe wykonywane w tym samym miejscu przebiegało w pośpiechu. Dało się odczuć zmęczenie i pośpiech Pana dr, co być może przyczyniło się do nieprawidłowego określenia płci dziecka. Dwie wizyty, dwie opinie. Ogólnie lekarz wydaje się sympatyczny i kompetentny.

 • bardzo dobry

  Fajny, ciepły człowiek. Miałam u niego pierwsze USG genetyczne. Badanie przeprowadzał w sposób delikatny, w skupieniu. Najpierw mierzył, potem omawiał co był w stanie stwierdzić i tak wyglądał każdy etap badania. O przebiegu badania też poinformował na wstępie, żebym się nie stresowała tym, że chwilami jest cicho i co to może oznaczać. Po samym badaniu był jeszcze czas na podsumowanie i serdeczny uścisk dłoni, co bardzo sobie cenię. Niestety na połówkowe nie udało mi się już do niego zapisać, ale niewykluczone, że przy następnym USG odwiedzę jego gabinet.

 • bardzo dobry

  Po wizycie na usg u Doktora pozostało bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalne, kulturalne podejście do pacjentki i przede wszystkim rzeczowe i konkretne omówienie przebiegu badania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego znam. Lekarz z powołania. Nie bał się wypisywać dodatkowych badań Dzięki niemu zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy do tego ciepły i ludzki. Odbierał telefony nawet wtedy gdy sam przebywał na zwolnieniu lekarskim. Serdecznie polecam

 • słaby

  USG połówkowe wykonywane przez Pana Doktora trwało dokładnie 6 minut. Lekarz ewidentnie spieszył sie, badał szybko, nie poświęcał dłużej niz kilka sekund na zbadanie np serca czy płci. Już w drzwiach zapraszając nas do gabinetu powiedział następnej pacjentce ze za chwilke ją przyjmie, a wchodziliśmy o czasie. Badanie to wykonywane było w Babka Medica, prywatnie, a zostaliśmy potraktowani jak w najgorszej przychodni NFZ. Byliśmy z mężem zniesmaczeni gdyż czekaliśmy na to badanie z niecierpliwością.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz z powołania. Ginekolog, a także psycholog. Lekarz-a przede wszystkim człowiek. Uprzejmy, kulturalny, wyrozumiały, empatyczny, delikatny.. Prowadziłam ciążę u Pana Doktora, wykonywał także wszystkie USG. Miałam okazję Go poznać przez te 9 miesięcy i z całego serca polecam. Kompleksowo zajmował się mną aż do rozwiązania, reagował na wszystkie moje wątpliwości i problemy. Był dla nas dostępny nie tylko w dniu wizyty. Uspokajał. Nie krytykował. Żałuję, że po tyłu latach dopiero teraz trafiłam na tak wspaniałego ginekologa. W kolejnej ciąży z pewnością wrócę do Pana Doktora i polecam wszystkim kobietom! :-)

 • bardzo dobry

  W trakcie mojej ciąży badania USG wykonywał mi doktor Lewczuk. Badania były zawsze dokładne, można było obejrzeć maluszka z każdej strony i Pan doktor starał się, aby zrobić jak najdokładniejsze i najładniejsze ujęcia. Wyczerpująco informował o tym, co widać na monitorze USG. Od początku wyrażał się o moim synku mały człowieczek, potem po imieniu, nigdy płód, co było bardzo miłe. Bezbłędnie przewidział płeć i termin porodu. Podejście Pana doktora do pacjentek to pełen profesjonalizm, w czasie wizyt czułam się bardzo komfortowo.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek. Dr Lewczuk był moim lekarzem przed ciążą i okazał się wspaniałym, skrupulatnym i PROFESJONALNYM specjalistą. Właśnie dlatego bez wahania zdecydowałam się prowadzić u niego ciążę. Cały ten okres wspominam wspaniale choć ciąża początkowo była z traumatycznymi przygodami. Staranne, dokładne i delikatne badania, pełne uwagi konsultacje spowodowały, że wszystko skończyło się dobrze. Jest to lekarz z powołaniem, serdeczny, otwarty i wrażliwy na potrzeby pacjentek. Doskonały specjalista od USG! Odnosi się wrażenie, że każdy przypadek traktuje indywidualnie i nie bagatelizuje wątpliwości, problemów. Nie dość powiedzieć, że o oddaniu Pana Doktora świadczy również to, że odbiera telefony od pacjentek,a gdy nie może oddzwania. Pierwszy raz spotkałam się z takim wspaniałym lekarzem (a znam wielu) i serdecznie polecam. To nie tylko profesjonalista z wiedzą i doświadczeniem, ale także po prostu dobry, kulturalny i otwarty na innych człowiek.Dziękujemy Panie Doktorze za całą opiekę, za przyjęcie porodu cesarskim cięciem, za całe wsparcie i podtrzymywaniu na duchu. Szczęśliwi rodzice Hani

 • bardzo dobry

  Panie Doktorze DZIĘKUJĘ ! Przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu, staranności i dokładności Pan dr Lewczuk prowadził moją ciążę. Mam teraz śliczną i zdrową córeczkę. Do Pana dr Lewczuka trafiłam 2 lata temu. Szukałam wówczas pomocy i dobrego specjalisty od USG. Pan doktor właściwie mnie zdiagnozował (polip i mięśniak macicy) i podjął leczenie, czego niestety nie zrobił lekarz do którego wcześniej chodziłam. Bez wahania również powierzyłam Panu doktorowi prowadzenie mojej ciąży. Pan dr Lewczuk to świetny lekarz, widać, że swoją pracę wykonuje z powołania. Jest przy tym życzliwy i zaangażowany. Każda wizyta prowadzona była bez pośpiechu, z poświęceniem pacjentce tyle czasu ile tego wymagała sytuacja. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Godny polecenia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online