Łukasz Lewczuk

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Praktykujący ginekolog-położnik, ultrasonografista w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Tel kontaktowy więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Praktykujący ginekolog-położnik, ultrasonografista w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Tel kontaktowy

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

  Lekarz,którego polecam w 100%. Nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego ginekologa, który wszystko omawia przy badaniu usg jak i ginekologicznym, jest przesympatyczny,pomocny, można się wszystkiego dowiedzieć,dopytać. Pod jego nadzorem czułam,że i ja dziecko jesteśmy w najlepszych rękach. Drugą ciążę będę u Doktora prowadzila nawet jak się przeprowadzi na drugi koniec świata;). Polecam w 100%

 • J
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Najlepszy.
  Dr Lewczuk prowadził dwie moje ciąże, wykonywał też wszystkie badania USG.
  Obie ciąże zakończone narodzinami dwóch zdrowych chłopców.
  Osobiście nie wyobrażam sobie innego lekarza, z którym mogłabym przejść przez ten wyjątkowy choć momentami wyczerpujący i stresujący czas i gdybym planowała kolejną ciążę wybór był by ten sam.
  Poza kompetencjami, rzeczowością i profesjonalizmem jest po prostu spokojnym, życzliwym i pogodnym człowiekiem i choć nie raz dało się wyczuć jego zmęczenie poświęcał potrzebną ilość czasu, traktując pacjentkę z odpowiednią empatią. W wątpliwych sytuacjach, jeśli tylko miał dyżur, w każdej chwili można było do niego podjechać. Jeśli nawet nie był dostępny, zawsze odpowiednio pokierował.
  Bycie pod opieką dr Lewczuka zapewnia przyszłej mamie poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania dla siebie i "brzuszka".
  Szczerze polecam każdej kobiecie, nie tylko w ciąży.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Lewczuk wykonywał mi usg w pierwszej i obecnej ciąży. Wszystkie badania w przemiłej i bardzo spokojnej atmosferze. Dużo mówi w trakcie badania, czym uspokaja pajetki. Jak jest potreba (złe ułożenie maluszka czy podejrzenie kłopotów z dzieckiem) umawia na dodatkowe wizyty w gabinecie czy w szpitalu. Dr jest uczynny, miły, delikatny i ciepły. Polecam serdecznie.

 • S
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

  Pan doktor nie prowadził mojej ciąży, ale wykonywał badania usg. Robił to niezwykle dokładnie. Gdy czegoś nie był pewien lub nie mógł zobaczyć że wzgledu na ułożenie płodu zapraszał na dodatkowe badanie bez umawialiśmy kolejnej wizyty i opłat. Bardzo szybko wykrył wady płodu i wskazał gdzie udać się na specjalistyczne badania. Sam szukał mi numeru telefonu do szpitala do którego powinnam się udać i krok po kroku wyjaśniał jak powinny wyglądać (zarówno od strony formalnej, zapisow i skierowań jak i już samych badań) kolejne procedury medyczne, które powinnam przejść. Nie dawał nadziei, ale też jej nie odbierał. A w sytuacji kryzysowej zachował się tak, jakby każda pacjentka o tym marzyła.
  Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Pan dr Lewczuk to obecnie jedyny lekarz, do którego mam 100% zaufania. Chodziliśmy do niego w ciąży na USG. Obecnie trzy lata po porodzie nadal USG wykonuję tylko u dr Lewczuka. Spokojny, życzliwy, bardzo kulturalny i niesamowicie dokładny specjalista. Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za dotychczasową opiekę. Obecnie dojeżdżam do Pana doktora 150 km, ale nie wyobrażam sobie, aby diagnozować się u kogokolwiek innego.
  W dniu porodu trafiłam na izbę przyjęć w 36 tc z powodu odejścia wód płodowych. Nie było akcji skurczowej. Dziecko było ułożone pośladkowy. Pan doktor pełnił wtedy dyżur i spokojnie przygotował mnie do cesarskiego cięcia.
  Każdej kobiecie życzę spotkania na swej drodze takiego lekarza.

 • Mega lekarz, przesympatyczny który prowadzil Moja ciążę. Profesjonalista. Każde usg przeprowadza szczegółowo i dokładnie. Polecam Pana Doktora.
  Ps. Przy 2 dziecku w przyszłości również do doktora się wybiorę :)

 • Lekarz z polecenia, wart wszelkich pieniędzy, prowadzi moją ciążę, jestem już na końcówce. Bardzo kulturalny, dba o wszystkie wyniki, karta ciąży skrupulatnie prowadzona, opinie mówią same za siebie, nie wiem czy któryś z lekarzy ma tyle bardzo dobrych. Wybór tego lekarza to komfort psychiczny przez całą ciążę a do tego jest specjalistą od USG. Zawsze uśmiechnięty, przyjmuje prywatnie w Babka Medica, delikatny przy badaniach. Polecam serdecznie

 • E

  U dra Lewczuka wykonywałam USG pod koniec ciąży. Fachowy lekarz i bardzo miły człowiek. USG było na tyle dokładne, że nawet waga urodzeniowa naszego Synka, zgadzała się z tym zapowiedział dr Lewczuk. Co jeszcze ważniejsze dr Lewczuk był lekarzem, na którego dyżur trafiliśmy podczas porodu w Szpitalu św. Zofii. Poród był długi i trudny, na oksytocynie, z szalejącym tętnem Synka, bólem nie do zniesienia. Kiedy wydawało się, że uda się urodzić siłami natury, tętno Synka gwałtownie wzrosło i dr Lewczuk zdecydował o cesarskim cięciu. Będę do końca życia wdzięczna doktorowi za opanowanie, rozładowanie bardzo nerwowej atmosfery i uratowanie naszego Młodziana :) Sama operacja bardzo fachowa. Blizna niewielka i w ogóle nie dokuczała, nawet na początku. Praktycznie od "uruchomienia" mogłam stać, siedzieć, zginać się i jak tylko było to możliwe, zająć się Synkiem. Świetny lekarz! Szczerze polecam!

 • E

  Fajny, ciepły człowiek. Miałam u niego pierwsze USG genetyczne. Badanie przeprowadzał w sposób delikatny, w skupieniu. Najpierw mierzył, potem omawiał co był w stanie stwierdzić i tak wyglądał każdy etap badania. O przebiegu badania też poinformował na wstępie, żebym się nie stresowała tym, że chwilami jest cicho i co to może oznaczać. Po samym badaniu był jeszcze czas na podsumowanie i serdeczny uścisk dłoni, co bardzo sobie cenię. Niestety na połówkowe nie udało mi się już do niego zapisać, ale niewykluczone, że przy następnym USG odwiedzę jego gabinet.

 • M

  Po wizycie na usg u Doktora pozostało bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalne, kulturalne podejście do pacjentki i przede wszystkim rzeczowe i konkretne omówienie przebiegu badania. Polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online