Łukasz Lewczuk

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Praktykujący ginekolog-położnik, ultrasonografista w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Tel kontaktowy więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Praktykujący ginekolog-położnik, ultrasonografista w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Tel kontaktowy

Ocena pacjentów:

70 opinii

 • Mega lekarz, przesympatyczny który prowadzil Moja ciążę. Profesjonalista. Każde usg przeprowadza szczegółowo i dokładnie. Polecam Pana Doktora.
  Ps. Przy 2 dziecku w przyszłości również do doktora się wybiorę :)

 • Lekarz z polecenia, wart wszelkich pieniędzy, prowadzi moją ciążę, jestem już na końcówce. Bardzo kulturalny, dba o wszystkie wyniki, karta ciąży skrupulatnie prowadzona, opinie mówią same za siebie, nie wiem czy któryś z lekarzy ma tyle bardzo dobrych. Wybór tego lekarza to komfort psychiczny przez całą ciążę a do tego jest specjalistą od USG. Zawsze uśmiechnięty, przyjmuje prywatnie w Babka Medica, delikatny przy badaniach. Polecam serdecznie

 • Pan Doktor wykonywał mi wiele usg podczas ciąży. Każde w przemiłej atmosferze i bardzo dokładnie. polecam!!!

 • U dra Lewczuka wykonywałam USG pod koniec ciąży. Fachowy lekarz i bardzo miły człowiek. USG było na tyle dokładne, że nawet waga urodzeniowa naszego Synka, zgadzała się z tym zapowiedział dr Lewczuk. Co jeszcze ważniejsze dr Lewczuk był lekarzem, na którego dyżur trafiliśmy podczas porodu w Szpitalu św. Zofii. Poród był długi i trudny, na oksytocynie, z szalejącym tętnem Synka, bólem nie do zniesienia. Kiedy wydawało się, że uda się urodzić siłami natury, tętno Synka gwałtownie wzrosło i dr Lewczuk zdecydował o cesarskim cięciu. Będę do końca życia wdzięczna doktorowi za opanowanie, rozładowanie bardzo nerwowej atmosfery i uratowanie naszego Młodziana :) Sama operacja bardzo fachowa. Blizna niewielka i w ogóle nie dokuczała, nawet na początku. Praktycznie od "uruchomienia" mogłam stać, siedzieć, zginać się i jak tylko było to możliwe, zająć się Synkiem. Świetny lekarz! Szczerze polecam!

 • Fajny, ciepły człowiek. Miałam u niego pierwsze USG genetyczne. Badanie przeprowadzał w sposób delikatny, w skupieniu. Najpierw mierzył, potem omawiał co był w stanie stwierdzić i tak wyglądał każdy etap badania. O przebiegu badania też poinformował na wstępie, żebym się nie stresowała tym, że chwilami jest cicho i co to może oznaczać. Po samym badaniu był jeszcze czas na podsumowanie i serdeczny uścisk dłoni, co bardzo sobie cenię. Niestety na połówkowe nie udało mi się już do niego zapisać, ale niewykluczone, że przy następnym USG odwiedzę jego gabinet.

 • Po wizycie na usg u Doktora pozostało bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalne, kulturalne podejście do pacjentki i przede wszystkim rzeczowe i konkretne omówienie przebiegu badania. Polecam.

 • Najlepszy lekarz jakiego znam. Lekarz z powołania. Nie bał się wypisywać dodatkowych badań Dzięki niemu zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy do tego ciepły i ludzki. Odbierał telefony nawet wtedy gdy sam przebywał na zwolnieniu lekarskim. Serdecznie polecam

 • USG połówkowe wykonywane przez Pana Doktora trwało dokładnie 6 minut. Lekarz ewidentnie spieszył sie, badał szybko, nie poświęcał dłużej niz kilka sekund na zbadanie np serca czy płci. Już w drzwiach zapraszając nas do gabinetu powiedział następnej pacjentce ze za chwilke ją przyjmie, a wchodziliśmy o czasie. Badanie to wykonywane było w Babka Medica, prywatnie, a zostaliśmy potraktowani jak w najgorszej przychodni NFZ. Byliśmy z mężem zniesmaczeni gdyż czekaliśmy na to badanie z niecierpliwością.

 • Lekarz od Boga!
  Doktor Lewczuk podarował życie naszej córeczce. Dzięki jego kompetencji i decyzyjności nasze dziecko żyje,chociaż i urodziło się w 24tygodniu ciąży.
  Przesiewowe USG i pierwsze i drugiej były wykonane na najwyższym poziomie. Przy wykonaniu drugiego USG zaniepokoiło doktora to że nie móg wymieżyc rozmiar szyjki,po badaniu okazało się że kanał szyjki macicy całkiem otwarty,reakcyjej doktora bylo natychmiastowe skierowanie do szpitala.W szpitalu udało się przetrwać do tego 24 tygodnia,żebyś nie doktor Lewczuk-straciliśby my dziecko.Oprócz swojej kompetencji doktor Lewczuk ma indywidualną czułość do każdej pacjentki,czego nie mają mnóstwo innych lekarzy.
  Dziękujemy serdecznie za Oliwkę!!!!
  POLECAM!

 • Panie Doktorze DZIĘKUJĘ ! Przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu, staranności i dokładności Pan dr Lewczuk prowadził moją ciążę. Mam teraz śliczną i zdrową córeczkę. Do Pana dr Lewczuka trafiłam 2 lata temu. Szukałam wówczas pomocy i dobrego specjalisty od USG. Pan doktor właściwie mnie zdiagnozował (polip i mięśniak macicy) i podjął leczenie, czego niestety nie zrobił lekarz do którego wcześniej chodziłam. Bez wahania również powierzyłam Panu doktorowi prowadzenie mojej ciąży. Pan dr Lewczuk to świetny lekarz, widać, że swoją pracę wykonuje z powołania. Jest przy tym życzliwy i zaangażowany. Każda wizyta prowadzona była bez pośpiechu, z poświęceniem pacjentce tyle czasu ile tego wymagała sytuacja. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Godny polecenia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online