Łukasz Lewczuk

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGO

  Super lekarz - prowadził moją ciążę; bardzo profesjonalny, zawsze spokojny, rzeczowy,wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Praktykujący ginekolog-położnik, ultrasonografista w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Tel kontaktowy

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  79 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGO

   Super lekarz - prowadził moją ciążę; bardzo profesjonalny, zawsze spokojny, rzeczowy,wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam!

  • Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Pan Doktor wykonywał wszystkie badania usg oraz test pappa w pierwszej i drugiej ciąży. Podczas badania USG o wszystkim dokładnie opowiadał. Był również lekarzem prowadzącym w mojej drugiej ciąży. Z całego serca polecam Pana Doktora. Wspaniały specjalista oraz przemiły człowiek. Bada delikatnie i bardzo dokładnie. Jest wnikliwy, niczego nie bagatelizuje. Pamięta pacjentki. Odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Kiedy w ciąży przydarzyło mi się krwawienie( byłam przerażona ) mogłam zadzwonić do Pana doktora uspokoił mnie i pokierował gdzie mam się z tym udać dalej. Wspaniały człowiek i cudowny lekarz. Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć do prowadzenia ciąży :) Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Doktorowi. Dzięki Niemu mamy dwójkę wspaniałych,zdrowych dzieci.
   Dziękujemy Panie Doktorze !!!!
   Beata Hejno, mama 3 letniej Julii i rocznego Mieszka

  • L
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam p. doktora. Delikatny, kulturalny, życzliwy, wszystko wyjaśnia, bardzo dokładnie analizuje wyniki badań, godny zaufania. Pan Doktor prowadzi moją 1wszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zleca szereg badań które potem omawia z pacjentką. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG ciąży - rozszerzone (4 D)

   U dr Lewczuka robiłam wszystkie usg w trakcie ciąży. Dr poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, dokładnie opisuje wszystko co widzi, jest bardzo miły i rzeczowy. Polecam, to świetny specjalista.

  • S
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Dr Lewczuk to człowiek o nienagannym sposobie bycia, kulturalny, szarmancki a przede wszystkim bardzo życzliwy. Badania odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, uspokaja, mówi co robi, tłumaczy. Ponadto pamięta pacjenta, ogóły dotyczące leczenia. Nie trzeba mu przypominać na każdej wizycie czy jest się w ciąży czy nie, opowiadać ważnych kwestii zdrowotnych czy upominać się o skierowania na badania. Niezawodna pamięć, jak na lekarza i taką ilość pacjentów. Ponadto dr Lewczuk wykazuje bardzo dużo empatii i zrozumienia, nie krytykuje, nie ocenia. Dla mnie w tej profesji jest to bardzo istotna cecha, która pozwala w pełni zaufać lekarzowi. Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze dr Łukasza Lewczuka i polecam wszystkim pacjentkom, w szczególności tym, mającym jakiekolwiek obiekcje dotyczące ginekologów - mężczyzn. Osobiście bardzo chętnie wracam do Pana doktora a wizyty są dla mnie teraz jedynie przyjemnością. Dziękuję Panie Doktorze.

  • G
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie

   Do Pana Doktora trafiłam na USG, szukałam lekarza, który zna się na endometriozie, jedno co przeżywałam, że to jest mężczyzna a nie kobieta... teraz muszę stwierdzić, że Pan Doktór jest przesympatycznym, kompetentnym lekarzem i jak jeszcze przyjdzie mi kiedyś robić USG to z pewnością pójdę do Pana Doktora. Panie Doktorze, dziękuję.

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG ginekologiczne

   Wszystkie ciążowe usg robilismy u doktora Lewczuka. Niezwykle spokojny, bardzo uważny i kompetentny lekarz. Nie spieszy się, mimo że przed gabinetem wiecznie jest kolejka. Wszystko dokładnie wyjaśnia i opisuje, odpowiada na pytania "zielonych" rodziców, którzy nie wiedzą czy to co pokazuje to ręką czy nerka :-) Serdecznie polecam doktora.

  • K
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Ciaza

   Najlepszy!
   Prowadzilam ciaze u Dr Lewczuka-lekarz z powolania.Bardzo dokładny, podczas usg szczegolowo omawia to co w danej chwili monitoruje. Fachowiec którego polecilabym kazdej przyszlej mamie. Po prostu wspanialy czlowiek:)

  • A
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

   Lekarz,którego polecam w 100%. Nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego ginekologa, który wszystko omawia przy badaniu usg jak i ginekologicznym, jest przesympatyczny,pomocny, można się wszystkiego dowiedzieć,dopytać. Pod jego nadzorem czułam,że i ja dziecko jesteśmy w najlepszych rękach. Drugą ciążę będę u Doktora prowadzila nawet jak się przeprowadzi na drugi koniec świata;). Polecam w 100%

  • J
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Najlepszy.
   Dr Lewczuk prowadził dwie moje ciąże, wykonywał też wszystkie badania USG.
   Obie ciąże zakończone narodzinami dwóch zdrowych chłopców.
   Osobiście nie wyobrażam sobie innego lekarza, z którym mogłabym przejść przez ten wyjątkowy choć momentami wyczerpujący i stresujący czas i gdybym planowała kolejną ciążę wybór był by ten sam.
   Poza kompetencjami, rzeczowością i profesjonalizmem jest po prostu spokojnym, życzliwym i pogodnym człowiekiem i choć nie raz dało się wyczuć jego zmęczenie poświęcał potrzebną ilość czasu, traktując pacjentkę z odpowiednią empatią. W wątpliwych sytuacjach, jeśli tylko miał dyżur, w każdej chwili można było do niego podjechać. Jeśli nawet nie był dostępny, zawsze odpowiednio pokierował.
   Bycie pod opieką dr Lewczuka zapewnia przyszłej mamie poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania dla siebie i "brzuszka".
   Szczerze polecam każdej kobiecie, nie tylko w ciąży.