Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Swobodna 24, Białystok
Studio Rehabilitacji Funkcjonalnej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Swobodna 24, Białystok

120 zł

Studio Rehabilitacji Funkcjonalnej

Pozostałe usługi


Swobodna 24, Białystok

120 zł

Studio Rehabilitacji Funkcjonalnej

27 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Studio Rehabilitacji Funkcjonalnej Terapia manualna

Pan Łukasz to świetny specjalista. Jego zaangażowanie, bardzo szeroka wiedza oraz empatia stwarzają atmosferę, w której pacjent czuje się bezpiecznie. Pan Łukasz szczegółowo i cierpliwie odpowiada na wszystkie nurtujące pacjenta pytania. Cechuje go pełen profesjonalizm oraz rzeczowe, ale także pełne ciepła i humoru, podejście do pacjenta. Cieszę się, że trafiłam do tak dobrego specjalisty, który mi pomaga i którego mogłam obdarzyć pełnym zaufaniem. Szczerze polecam każdemu Pana Łukasza!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Studio Rehabilitacji Funkcjonalnej Inny

Pan Łukasz jest po prostu czarodziejem. To wspaniały, miły człowiek i świetny fachowiec. Bardzo mi pomógł i tylko dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Serdecznie wszystkim polecam!!! Panie Łukaszu wielkie dzięki!

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Studio Rehabilitacji Funkcjonalnej Inny

Pan Łukasz jest specjalistą "którego potrzebujemy, ale na niego nie zasługujemy" :-) Zna się na swojej pracy, trafia zawsze w "punkt" (mięsień lub inną przyczynę bólu) i po wizycie oraz przestrzeganiu przez pacjenta zaleceń co do ćwiczeń można zapomnieć o bólu. Oprócz ogromnej wiedzy, umiejętności, profesjonalizmu posiada również humor, jest miłym człowiekiem i polecam gorąco wszystkim pacjentom Pana Łukasza :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Studio Rehabilitacji Funkcjonalnej Inny

Łukasz jest najlepszy, po prostu. Jest prawdziwym fachowcem, pomógł mi w każdej z moich licznych dolegliwości i jest jedynym powodem dla którego normalnie funkcjonuję w pracy. Mam pełne zaufanie do jego metod pracy. A przy tym jest jednym z najfajniejszych ludzi jakich poznałam w życiu. W gabinecie zawsze jest dużo śmiechu i dobrej muzyki, co pozwala zapomnieć o bólu :) O poziomie jego usług może świadczyć to, że mimo wyprowadzki do innego miasta, nadal będziemy z narzeczonym przyjeżdżać na wizyty do Łukasza. Z całego serca polecam tego człowieka.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam tego człowieka. Zna się na swojej robocie. Sympatyczny i wesoły. Pomógł mi z bulem kręgosłupa, barku, zesztywniałą łopatką i częstym spięciem karku.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Artros Rehabilitacja fizjoterapia

Po wielu interwencjach chirurgicznych w obrębie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, z polecenia trafiłam właśnie do Łukasza. Dziś to ja serdecznie polecam, ogromny zasób wiedzy, ręce które leczą, nieustępliwość, określony plan działania i niewątpliwie sprzyjające poczucie humoru mają bezpośrednie przełożenie na efekty pracy fizjoterapeutycznej, które w moim przypadku były celem, a z doświadczenia wiem , że nie zawsze tak jest. Nadal jestem pacjentką Łukasza i nie wyobrażam sobie zmiany, bowiem w moim odczuciu niebywale istotne w całym procesie fizjoterautucznym jest zaufanie, którym to darzę Łukasza. Po wielu przejściach, wiem że jestem w dobrych rękach. Dzięki Łukaszu z stałego serca, do zobaczenia niebawem.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Artros Rehabilitacja Terapia manualna

Pan Łukasz to nie tylko świetny specjalista ale i wyjatkowy człowiek. Ematyczny, życzliwy i kontaktowy a także cierpliwy- odpowiada na każde, nawet najbardziej błahe pytanie ze szczegółowym wyjaśnieniem.
Rzetelny wywiad, ogromny zasób wiedzy i zaangażowanie w pracę sprawia, iż wizyty u Pana Łukasza przynoszą same pozytywne efekty.
Pan Łukasz nie sugeruje zbędnych wizyt, a wręcz przeciwnie - pokazuje wzorce ruchowe, ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu, tak aby efekt zabiegu nie kończył się za drzwiami gabinetu.
Polecam baaardzo!!!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Artros Rehabilitacja rehabilitacja

Rechabilitacja u Pana Lukasza postawiła mnie na nogi i pomogła wrócić do pracy. Kilka wizyt zniwelowało ból. Polecam w 100%

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Artros Rehabilitacja fizjoterapia

Do Pana Łukasza trafiłam kilka lat temu i nigdy bym nie poszła do kogoś innego. Ogromna wiedza zarówno teoretyczna jak i manualna, doświadczenie, empatia, życzliwość i ciepła osoba sprawia, że na wizytę chodzi się ze spokojną głową, z myślą, że wszystko będzie zrobione najlepiej jak się da. Polecam każdemu!

C
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Artros Rehabilitacja rehabilitacja

Serdecznie dziękuję za skuteczną, profesjonalną pomoc w wyleczeniu moich problemów z barkiem. Alternatywą był zabieg chirurgiczny (zdecydowanie mniej atrakcyjna perspektywa). Dziękuję także za cierpliwość i szczegółowe wyjaśnienia w zakresie przebiegu rehabilitacji.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz