Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
71 773..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Łukasz Garbień i od ponad 20 lat leczę ludzi! Jestem doświadczonym Fizjoterapeutą, Terapeutą Manualnym, Osteopatą, który wierzy, że każdy ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból
 • Konflikt korzeniowo-dyskowy
 • Stany ostre bólu kręgosłupa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Flanders International College of Osteopathy
 • Dyplom Terapeuty Manualneg Terapii Holistycznej dr Andrzeja Rakowskiego
 • Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym - kurs Terapii Edukacyjnej w zakresie korygowania niekorzystnych wzorców reagowania na stres.
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Żernicka 196/4, Wrocław

170 zł

INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura

Pozostałe usługi


Żernicka 196/4, Wrocław

170 zł

INTEGRACJA – Ciało, Umysł, NaturaŻernicka 196/4, Wrocław

170 zł

INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura

Opinie

5

Ogólna ocena
209 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura terapia manualna

Rzetelna informacja. Już po pierwszej wizycie duża ulga w bólu i poprawa . Miła ,przyjazdna atmosfera.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura osteopatia

Wizyta u osteopata miała być dla mojej córki. Okazało się że jest za mała(5 miesięcy). Tylko od 4 lat.
Zdecydowałam że dowiem się o pochodzeniu dziwnych dźwięków, które wydaje moj staw biodrowy przy pewnych pozycjach nogi. Nie boli to, ale irytuje mi. Czuję się 100-letną babcią . Od 10 lat nikt nie mógł mi wytłumaczyć co z tą noga jest. Słyszałam od innych lekarzow tylko ze "no tak czasami bywa, ale Pani mogę popić witaminki jakieś. Może pomogę"
W końcu wtrafilam na lekarza który wytłumaczył co to jest i dla czego tak. Krótko oraz zrozumiało, bez trudnej zaawansowanej terminologji medycznej. Wszystkie manipulacji z noga byli bardzo delikatne. Od razu czuć fachowość.
Z góry przepraszam za plakające dziecko. Zawsze obserwuję albo cicho zasypja bez problemu, nie przedwidziałam tekiego niekomfortowego momentu


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura konsultacja fizjoterapeutyczna

Do Pana Łukasza trafiłam przez przypadek, wizyta miała na celu zniwelowanie problemów ze stawami skokowymi, ( opuchlizna w obrębie kostek, praktycznie kostka jest nie widoczna) które zostały uszkodzone w tańcu. Dokładna diagnoza Pana doktora wykazała, że obrzęki stawów nie są wynikiem skręcenia stawów, a nieprawidłowej pracy trzewi i ciśnienia wewnątrz brzusznego. Po pierwszej wizycie, czułam lepszą pracę narządów oraz ulgę. Po kolejnej wizycie mam więcej energii, czuję się ogólnie lżej , minęły mi także problemy z autoagresją, która była na pierwszej wizycie silnie odczuwana, manifestowała się zaciskaniem pięści i palców, stopy również zmieniły temperaturę , nie muszę już spać w skarpetach.Mam wrażenie, że przestałam się dusić. Przede wszystkim, świetne podejście do problemu i samego człowieka. Pozytywny i uśmiechnięty. Dobiera odpowiedni rodzaj terapii manualnej do schorzenia z jakim przychodzisz. Rozmowa z nim daje dużo do myślenia. Chyba mogę śmiało stwierdzić, że Pan doktor nadaje się również na psychoterapeutę. Na wizycie pytać i niczego nie ukrywać. Polecam Serdecznie


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura konsultacja fizjoterapeutyczna

Bardzo rzeczowy , konkretny osteopata, z dużym doświadczeniem i empatycznym podejściem do pacjenta . Bardzo polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura terapia manualna

Jestem od 10 lat pacjentką. Chodzę wyłącznie dzięki terapii pana Łukasza. Poddałam się osteopatii, igloterapii i terapii manualnej. Doskonały wybór metody w stosunku do schorzenia. Dodatkowo cierpiałam na uporczywe biegunki. Po 2 zabiegach zniknęły. W zeszłym roku uległam wypadkowi samochodowemu. Uszkodzony kr.szyjny. Marne szanse na naprawę. A jednak ,,ręce ,, terapeuty dokonały cudu. Jestem sama z wykształcenia medykiem. Polecam mgr. Garbienia. Wielka fachowość i skuteczność.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura konsultacja fizjoterapeutyczna

Dopiero pierwsza wizyta, wiec zbyt wczesnie żeby ocenić skuteczność, nie mniej jednak rzeczowe podejście i konkretna diagnoza.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura osteopatia

Rzeczowy kompetentny fachowiec . Skuteczny , zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze z niewątpliwa znajomością tematu . Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura

Z pewnością jest to Człowiek, który wie co robi, zna fizjologię ludzką, jego metody są skuteczne nawet w bardzo trudnych przypadkach. Takie leczenie oraz szeroki wachlaż metod jakie stosuje, wymagają czasu ale przynoszą ulgę i to jest najważniejsze. Trzeba być cierpliwym i nie rezygnować za szybko gdy w początkowej fazie może nie odrazu są efekty. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Wizyta mogła by być trochę dłuższa. Ale może też za wiele nie można. Nie ja się na tym znam tylko Pan Łukasz. Dlatego polecam wizyty u Pana Łukasza bo napewno pomoże. Doradzi, podpowie, postawi na nogi.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura

Podczas wizyty dostałam masę przydatnych wskazówek, kontaktów. Po opuszczeniu gabinetu widzę w swoim zasięgu więcej rozwiązań i czuję się jak ,,nowonarodzona” :). Świetna konsultacja i specjalista.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INTEGRACJA – Ciało, Umysł, Natura konsultacja fizjoterapeutyczna

Do pana Łukasza zgłosiłam się z dokuczliwym bólem rwy kulszowej z promieniującym do stopy/pięty po zastosowaniu odpowiedniej terapii+igłoterapii bardzo mi ulżyło/ mogę swobodnie chodzić .
Kiedyś korzystałam z pomocy przy bólu kręgosłupa szyjnego .
Serdecznie polecam, podejście profesjonalne z zaangażowaniem .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

37 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moje problemy zaczęły się ok. roku temu. Byłem osobą aktywną fizycznie, nie jestem osobą otyłą. Trenowałem koszykówkę, chodziłem na siłownię. Podczas jednego z treningów zacząłem się źle czuć. Złapały mnie duszności, a serce zaczęło mocniej i szybciej bić. Wszystko po chwili się uspokoiło ale po dwóch godzinach wróciło z dużo większą siłą. Od tego czasu mam skoki ciśnienia (które czasami ma wysokość 180/100/100), duszności, nie mogę złapać powietrza, zawroty głowy, ból żyły na szyi. Są dni kiedy czuję się dobrze ale po każdym wysiłku, nerwowej sytuacji, a czasami nawet bez powodu dopada mnie ten stan. Nie mogę wtedy zasnąć, zdarzało się, że nie przesypiałem całej nocy z tego powodu.
  Byłem u wielu lekarzy. Skierowano mnie nawet na tydzień do szpitala ale nic tam nie wykryto. Badanie tarczycy nic nie wykazało. Byłem u kilku bardzo dobrych kardiologów, którzy stwierdzili, że z sercem wszystko jak najbardziej w porządku. Byłem też u hematologa, który stwierdził, że wyniki krwi również w porządku. Odwiedziłem neurologa, który stwierdził, że może to być spowodowane podnoszeniem zbyt dużych ciężarów na siłowni i w wyniku tego kręgi szyjne mogą uciskać na nerwy. Zrobiłem zdjęcia rtg, pojechałem na kolejną wizytę na której pani neurolog poleciła mi iść do fizjoterapeuty w związku z tymi kręgami. Powiedziała też, że może to być refluks. Pojechałem więc na gastroskopię, która nic nie wykazała. Po wielu wizytach u fizjoterapeuty, który nie widział związku z moim stanem zdrowia a kręgami szyjnymi straciłem nadzieję. Wizyty nic nie pomagały.
  W ostatnich dniach pojawił się pomysł, że może to być przepona na którą naciska mostek, ponieważ mam lordozę. Myślałem także o nerkach ale nie wiem czy ma to coś wspólnego.
  Żaden lekarz nie wie co się ze mną dzieje, jak to leczyć.
  Bardzo proszę o pomoc, poradę. Gdzie się udać, w jakim kierunku się badać?

  Zapraszam na konsultację osteopatyczną integracja-cun.pl

  mgr Łukasz Garbień

 • Pytanie dotyczące bóle mięśni

  Dzień dobry . Od kilku miesięcy męczą mnie bóle nóg, dokładniej ten ból jest w obrębie kolan i łydek . Jest to dla mnie uciążliwe, ponieważ ciągle budzę się z bólem nóg i już dawno nie obudziłam się bez bólu . Byłam już u kilku ortopedów i kilku bez jakiejś wnikliwej rozmowy od razu stwierdzali że to chondromalacja rzepki ...lęki niestety nie pomagały. Zauważyłam też jak się pochylam kręgosłup mnie boli lędźwiowy przy pochylaniu czy dźwiganiu dzieci bo mam dwoje dzieci . Byłam też u fizjoterapeuty to tylko mi rozluźnił mi mięśnie łydek i mięśnie kolan i tylko odczułam ulgę bo te nogi zrobiły się lżejsze ale ból w nocy nadal był. Wyniki mam wszystkie w normie elektrolitu , TSH morfologia itd. Byłam u reumatologa , miała USG brzucha ,USG Dopplera. Chce dodać, miałam takie bóle nocne nóg i w dzień również gdy wróciłam do pracy po pierwszej ciąży i sobie tłumaczyłam sobie że to od stresu its . I to się ciąglo aż urodziłam drugie dziecko i te bóle na jakiś czas ustały bo zaczęłam brać magnes i wapno. Znów dostałam tych dolegliwości w czerwcu w ubiegłym roku bóle tak mi dokuczały że nawet odczuwałam ból podczas jazdy na rowerze czy na basenie . Nasilenie bólu było najgorsze latem bo dodatkowo mi puchły nogi i jeszcze jesienią i teraz zima są trochę lżejsze bo tylko odczuwam w nocy i rano jak rozchodzę to ten ból rozchodzi na łydki i mija. W obecnej sytuacji chodzę do fizjoterapeuty i on mi stwierdził po zdjęciu RTG odcinka lędźwiowego kręgosłupa że mam lekkie skrzywienie . Dodatkowo czekam teraz rezonans magnetyczny. Czy te bóle nocne nóg może być od tego skrzywienia kręgosłupa ? Powiem że już jestem już trochę zmęczona tymi nie przesłanymi nocami.Prosze o pomoc .

  Zapraszam na konsultację osteopatyczną.

  mgr Łukasz Garbień

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Łukasz Garbień i od ponad 20 lat leczę ludzi! Jestem doświadczonym Fizjoterapeutą, Terapeutą Manualnym, Osteopatą, który wierzy, że każdy ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból
 • Konflikt korzeniowo-dyskowy
 • Stany ostre bólu kręgosłupa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Flanders International College of Osteopathy
 • Dyplom Terapeuty Manualneg Terapii Holistycznej dr Andrzeja Rakowskiego
 • Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym - kurs Terapii Edukacyjnej w zakresie korygowania niekorzystnych wzorców reagowania na stres.
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej


Zdjęcia


Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Artykuły (2)

Powiązane wyszukiwania