lek.

Łukasz Dubielecki

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg

93 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
76 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. 6 letnie szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Ortopedii, SPSK im. A.Grucy w Otwocku. Przez 6 lat pracownik oddziału… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Rzeczowa diagnoza poprzedzona badaniem, wyjasniona mi w zrozumiały sposob. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓW

  Szukałam bardzo dobrego lekarza dla mojej mamy, bo po pierwsze bardzo nie lubi chodzić po lekarzach a po drugie była już u wielu ortopedów, którzy po prostu jej nie pomogli. Po wizycie u Pana Dubieleckiego wróciła bardzo zadowolona, powiedziała że jeszcze nigdy nie spotkała się z lekarzem, który tak dokładnie i sumiennie podszedł do tematu, przejrzał wszystkie materiały, prześwietlenia, znalazł problem i wytłumaczył oraz pokazał gdzie jest przyczyna bólu. Pan Dubielecki zastosował odpowiednią metodę leczenia, która przynosi ulgę mojej mamie. Bardzo polecam!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Widać, ze doktor to ekspert w swojej dziedzinie, dokładnie wytłumaczył na czym polega mój problem , zaproponował kilka sposobów działań, wyjaśnił, które wg niego jest najlepsze. Serdecznie polecam.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: blokady przeciwbólowe

  Pan Doktor bardzo kompetentny, posiada szeroką wiedzę, działa na dobro pacjenta, wybiera najlepsze opcje leczenia. Gabinet dobrze wyposażony w leki, sprzęt i pomoce ortopedyczne. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓW

  Rzeczowo, rzetelnie i bardzo przyjaźnie. Chociaż człowiek by sobie życzył jak najmniej wizyt u lekarzy to jednak doktora Dubieleckiego można polecić każdemu (kto szuka ortopedy).

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet reumatologiczno- internistycznyUsługa: USG ortopedyczne z wizytą ortopedyczną

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, miła atmosfera jest elementem dodatkowym ale przede wszystkim lekarz omawia co będzie robił, tłumaczy problem, chętnie odpowiada na pytania. Bez pośpiechu, badanie (usg) wykonane bardzo precyzyjnie żeby żaden błąd pomiarowy nie miał miejsca. Taki powinien być standard wizyty u specjalisty.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: USG bioder dzieci, konsultacja

  Bardzo miły, dokładny w badaniach lekarz. Wszystko wytłumaczył przed badaniem. Córka ma 8 tygodni i nawet nie płakała podczas badania. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: korekcja deformacji kończyn

  Konkretny. Rzeczowy. Bardzo pomocny w poleceniu dalszych miejsc do leczenia. Tłumaczy jasno i zrozumiale.

 • Lokalizacja: Gabinet reumatologiczno- internistyczny

  Gorąco polecam Pana Doktora, lekarz z powolania na każde pytanie zna odpowiedz przy czym do tego jest bardzo miły. Wysoka kultura osobista i wiedza utwierdza mnie w tym że z przyjemnością wrócę z moja mała córeczką jak będzie taka potrzeba

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: ból kolana po urazie

  Pierwsza wizyta bardzo profesjonalna i szczegółowa.Pan doktor wszystko wytłumaczył bez pośpiechu.Od ponad roku borykam się z bólem kolana po urazie.Mimo wielu wizyt u specjalistów z kolanem nie było poprawy.Po wizycie u pana doktora pojawiła się nadzieja na wyleczenie.Z całego serca polecam.Będe kontynuowała leczenie.

Pytania pacjentów (30)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. 6 letnie szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Ortopedii, SPSK im. A.Grucy w Otwocku. Przez 6 lat pracownik oddziału Uszkodzeń i Patologii Miednicy, który specjalizuje się w leczeniu obrażeń miednicy: złamań miednicy, panewki stawu biodrowego oraz kości krzyżowej. Od wielu lat współpracuje z przychodnią wielospecjalistyczną SPZOZ PIASTUN w Piastowie (Lidera ochrony zdrowia w Polsce w 2017 roku), gdzie wykonuje zabiegi operacyjne między innymi: zespołu cieśni nadgarstka, przykurczu Dupuytrena, palca zatrzaskującego, zespołu cieśni nerwu łokciowego, usunięcia ganglionów, ciał wolnych, uwolnienia ścięgien i więzadeł. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa 2009)

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. J. Bogdanowicza (Ortopedia dzieci i młodzieży 2015)
 • Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy (Torakochirurgia 2014)

Certyfikaty

Choroby

więcej