Lucyna Kałużna

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. traktuje pacjentów podmiotowo. Szczegółowo objaśni istotę dolegliwości. Nawet zabieg mniej boli!! Aż chce się u Niej leczyć...

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Bardzo sympatyczna Pani Doktor. traktuje pacjentów podmiotowo. Szczegółowo objaśni istotę dolegliwości. Nawet zabieg mniej boli!! Aż chce się u Niej leczyć...

  • N

   Byłam u Pani doktor jakiś czas temu z nadmiernym łupieżem, wypadaniem włosów i kilkoma innymi dolegliwościami. Pani doktor zapisała mi szampon Dermenę - totalna beznadzieja, 2 zużyte butelki i nic nie pomógł, pieniądze wyrzucone w błoto. Poza tym szamponem nie zapisała mi nic innego.Niestety w niczym mi nie pomogła, musiałam iść do innego dermatologa, który mi dopiero pomógł.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Wielkie ukłony dla pani doktor!!!! Bardzo dobry specjalista z cudownym podejsciem do pacjenta, mogę zawsze na panią doktor liczyć.

  • P

   Ta Pani przeprowadziła u mnie leczenie izotekiem, który powodował u mnie bardzo duże skutki uboczne. W trakcie terapii nie zleciła żadnych badań, aby sprawdzić poziom trójgliceydów, z którymi miałam później problemy. Nie poinformowała mnie o skutkach ubocznych. Oczywiście miałam ulotkę, ale Pani ta banalizowała wszystko. Nie takiego wsparcia się spodziewałam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • O

   Jak ma dobry humor, to jest super, do rany przyłóż. Bez kitu. Naprawdę. Do dzieci ma fantastyczne podejście. Ma też ogromną wiedzę i fajnie się z nią rozmawia. Człowiek nabywa do niej zaufania już po pierwszej wizycie.
   Ale kiedy źle się czuje, to lepiej umówić się na inny termin.

   Na początku byłem bardzo pozytywnie nastawiony, ale kiedy leczenie nie przynosiło żadnych efektów,
   każda wizyta stawała się coraz bardziej bezsensowna.

   Zmieniłem lekarza, który za każdym razem ogląda zmiany. Zlecił mi tonę badań, o czym pani doktor nawet nie pomyślała i walczę z chorobą dalej. Niestety przez leczenie farmakologiczne nabawiłem się nowej dolegliwości, bardzo możliwe, że permanentnej.
   Po dłuższym chodzeniu i nieskuteczności w leczeniu, dla tej pani zacząłem stanowić problem. Niestety w WPD zaleca się chodzenie do tego samego lekarza, ale mimo to czas na zmianę.

   Polecam ją natomiast jeśli chodzi o zabiegi. Ogólnie dobry to lekarz, ale lepiej do niej trafić, jak ma lepszy dzień.
   Jeśli masz naprawdę poważne problemy i nie zleci tobie żadnych badań, to przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia, idź do innego lekarza, może zleci ci dokładne badania i nie będziesz musiał narażać swojego zdrowia na powikłania lekowe. Na bardzo słabą ocenę absolutnie nie zasłużyła, neutralna oznaczałaby, że dla mnie było ok, ale jak już wspomniałem, nic mi leczenie nie pomogło, dlatego daję słabą.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • V

   Zgadzam się z przedmówcami, że sympatyczności i grzeczności Pani dr nie brakuje. Wiedza również ogromna. Leczyłam się u niej kilka dobrych lat; ostatecznie zostałam wyleczona z nieznośnej choroby, jednak niestety nabawiłam się po długim leczeniu farmakologicznym innych dolegliwości... dr Kałużna nie skierowała mnie na badanie krwi, mimo moich nalegań, a mogło to wcześniej zapobiec moim problemom, które nastąpiły później... Cóż, było- minęło... teraz już wszystko ok, lecz zastanowiłabym się kilka razy czy przy kolejnych chorobach skórnych zgłosiłabym się po poradę do Pani dr...

  • szukałam dobrego dermatologa w bydgoszczy i sugerując się opiniami zamieszczonymi tutaj wybrałam właśnie Panią doktor. nie żałuję decyzji. niesamowite podejście do człowieka, bezpośredni kontakt, a co najważniejsze Pani doktor dała mi nadzieję, której nie dawali mi inni dermatolodzy. zaproponowala rozwiązanie które po kilku dniach przyniosło widoczne efekty. poza tym Pani doktor przekazała mi wiedzę, której nie przekazał mi żaden wcześniejszy dermatolog. z czystym sumieniem- polecam.

  • E

   Nie mam pojęcia co sprawia,że ludzie wypisuję wspaniałe opinie tej Pani.Ja zasugerowałam się jej opiniami i czekałam na wizytę 2 miesiące.I co? Wielkie rozczarowanie!!! Zdiagnozowała łuszczycę i zapisała na start maści ze sterydami i dała poradnik dla chorujących na łuszczycę i do widzenia.Zero rozmowy, żadnej propozycji znalezienia przyczyny, zrobienia dodatkowych badań, propozycji leczenia fototerapią.DLA MNIE KOSZMAR!!! Przereklamowana Pani doktor.Szkoda czasu.Jeżeli tacy lekarze mają tak dobre opinie to ZGROZA trzeba samemu szukać rozwiązań.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Świetny lekarz ! Odpowie na każde pytanie i ma naprawdę ŚWIETNE podejście do pacjenta Leczyłam się u niej na trądzik i miałam wycinane kurzajki Jedno i drugie nie wróciło :D Później pojawiło się u mnie uczulenie na słońce - okazało się że to efekt jednego z popularnych leków ziołowych (m.in. dziurawiec w składzie) na uspokojenie, co pani doktor szybko zwietrzyła. Byłam u niej kilka razy i NIGDY nie przepisywała antybiotyku (oprócz maści deotrymycyny czy jakoś tak po zabiegu usuwania kurzajek) co u innych lekarzy jest normą Za poczucie humoru, podejście do pacjenta i ogólne wrażenia powinien być celujący. A i do tego ZA DARMO dostałam mnóstwo próbek fajnych kremów (m.in. z filtrem 50+) i żelów do twarzy (z różnych firm co by nie było że pani doktor promuje konkretną firmę) OPŁACA SIĘ CZEKAĆ NA WIZYTĘ chyba że ktoś ma naglący problem to prywatnie też polecam :)

  • P

   Bardzo dobra specjalistka....polecam...jak dobra znajoma...poprostu juz mało jest takich lekaży jak p.Lucyna...:)