lek.

Lidia Bułacik

Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 52 umówione wizyty w ciągu 30 dni

UWAGA! Zmiana adresu przyjmowania na Żeromskiego 60/6a Wizyty w domu chorego - możliwe po uzgodnieniu telefonicznym. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UWAGA! Zmiana adresu przyjmowania na Żeromskiego 60/6a

  Wizyty w domu chorego - możliwe po uzgodnieniu telefonicznym.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Choroby

 • choroby wewnętrzne
 • opieka paliatywna w domu chorego
 • leczenie przewlekłych ran - owrzodzenia żylne, odleżyny
 • szczepienia ochronne

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Zdecydowanie polecam! Po raz pierwszy lekarz przeprowadzil u mnie tak dokladny i kompleksowy wywiad. Poza zdiagnozowaniem obecnych dolegliwosci Pani doktor poswiecila czas na analize historycznych badan diagnostycznych i zlecila nowe lub rozszerzone. Zdecydowanie nie jest to leczenie "na akord".

 • M
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Pani doktor to cudowna, ciepła osoba, a przedewszystkim profesjonalistka! Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pani doktor bardzo dokładnie i precyzyjnie przeprowadziła wywiad, który trał bardzo długo, przeanalizowała historie choroby, wyniki badań. To lekarz z ogromnym doświadczeniem , zaangażowaniem i pasją. Jest przesympatyczną osobą. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na penwo wrócę na kolejne spotkanie. polecam w 100%!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szerokie i kompleksowe podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad dotyczący zdrowia, konkretne i profesjonalne podejście do tematu, pomimo ceny za wizytę Pani Doktor zdobyła moje zaufanie i zdecydowanie będę u niej kontynuować leczenie.

 • Ł
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje internistyczne

  polecam, kompleksowe podejscie do pacjenta, wizyta trwala dobre 40 min mimo ze chodzilo "tylko" o typowe przeziebienie. Zazwyczaj inni lekarze zalatwiaja sprawe w 10 min, antybiotyk i nastepny. U tej Pani nie ma miejsca na taka fuszerke. Dobrze zainwestowane pieniadze

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo skrupulatnie podchodzi do problemu pacjenta. Przeanalizował historię chorób sprawdzając czy już wcześniej były podobne symptomy, przeprowadził szczegółowy wywiad, dokładnie zbadał i najprawdopodobniej trafił z diagnozą, bo już czuję się nieco lepiej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w bardzo miłej atmosferze, lekarz fachowiec z bardzo dużą wiedzą a jednocześnie bardzo życzliwie nastawiony do Pacjenta.Diagnoza trafna, leczenie bardzo skuteczne.Jestem bardzo usatysfakcjonowana, lekarz z prawdziwego zdarzenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Byłam u Pani Doktor pierwszy raz. Przed badaniem przeprowadziła bardzo dokładny wywiad. Sprawia wrażenie zaangażowanego lekarza, ma duże doświadczenie, przy tym jest przemiłą osobą. Polecam.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje internistyczne

  Do Pani dr. Bułacik dostałam kontakt od koleżanki kiedy kolejny rok walczyłam z bólem cewki moczowej. Pani doktor przeprowadziła ze mną długa rozmowę, o przebytych chorobach, o lekach itp. Wiedząc, że idę do tego typu lekarza miałam ze sobą różne wyniki badań i to bardzo przyśpieszyło leczenie. Została mi przepisana kuracja antybiotykowa, osłony i leki pomocnicze. Wszystko pomogło i w końcu mogłam spokojnie spać. Co również istotne, dr. Bułacik stara się zawsze znaleźć najtańsze rozwiązanie, jeśli czegoś nie wie to pod ręką ma najnowsze informacje o lekach i ich zamiennikach - ja to bardzo cenię. Pani doktor jest przesympatyczna osobą, jest dokładna, cierpliwa i skrupulatna. Widzi pacjenta jako całość a nie na wyrywki. Takich lekarzy spotyka się rzadko. Polecam wszystkim!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompleksowe podejście do pacjenta, zlecenie dodatkowych badań, zapisano doraźne leki, miła atmosfera.

 • A

  Bardzo dobry fachowiec oraz przemiła osobowość. Właściwe podejście do chorego, dokładne badanie i wywiad.