Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
137 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja mózgu

  Zawdzięczamy doktorowi życie naszej maleńkiej córeczki Zosi. Profesor usunął w całości guza mózgu brodawczaka splotu naczyniówkowego u naszej 5 miesięcznej córci. Dzięki sprawnym dłoniom i fachowemu podejściu usunięto guza bez uszkodzenia pozostałych zdrowych struktur mózgu. Dziękujemy bardzo. Katarzyna i Piotr Sokołowscy

 • M
  Lokalizacja: Gabinet

  Wielce Szanownemu Panu Profesorowi Leszkowi Saganowi
  Skladam serdeczne podziekowania za przeprowadzenie bardzo trudnej i odwaznej operacji, i troskliwą opiekę, wraz z podziwem dla bardzo sprawnej organizacji pracy w Klinice Neurochirurgii w Szczecinie, z życzliwym i pomocnym personelem.
  Z wyrazami szacunku Maria Strokowska

 • J
  Lokalizacja: Gabinet

  Smyk Jan Operowany byłem w dniu 22 kwietnia 2017 r.
  Wspaniały lekarz i specjalista. Bałem się operacji ale profesor Sagan bardzo szybko wzbudził we mnie zaufanie. Operowany mój kręgosłup {stabilizacja} został wykonany perfekcyjnie , za to jestem mu wdzięczny, polecam ludziom cierpiących.

 • (Joanna 47 lat)
  Ten cud stał się 8 kwietnia 2015 r .Po 5 latach cierpień l 2 operacjach przeprowadzonych w Warszawie niestety bez efektu dopiero Szczecin okazał się zbawienny.Pomimo bólu i ciężkiej rekonwalescencji warto było.Znowu wiem jak piękne jest życie bez bólu. To wszystko dzięki Panu Profesorowi.Ten skromny człowiek przywrócił mi wiarę w ludzi oraz w to że nie trzeba pomocy szukać za granicą wystarczy dobrze poszukać u nas.Panie Profesorze jeszcze raz dziękuje zawsze będę się modlić za Pana nigdy nie zapomnę
  \  było.Znowu wiem jak piękne jest życie i to dzięki Panu profesorowi.Ten skromny człowiek zmienił moje życie.jego ręce dokonały cudu, którego się nikt nie podejmował.Anioł,Anioł i jeszcze raz Anioł.Dziękuje Panie Profesorze zawsze będę się za Pana modlić i o Panu pamiętać

 • K

  Doktor Sagan jest bardzo Skromnym człowiekiem dla każdego pacjenta jest taki sam ,nie wyróżnia czy biedny czy bogaty dla niego liczy się tylko pacjent dlatego jest tak trudno dostać się na wizytę.

 • K

  We wrześniu 2015 r. prof. Leszek Sagan przeprowadził u mnie operację stabilizacji kręgosłupa oraz usunięcie dwóch zniszczonych dysków i zastąpił je tzw. implantami. Jest to człowiek o nieprzeciętnym talencie, o którym jest bardzo głośno już w całej Polsce, również w środowisku lekarzy. Poza niezwykłymi umiejętnościami posiada On wyjątkową osobowość oraz najwyższej klasy kulturę osobistą. On po prostu słucha ludzi, traktuje każdego z życzliwością i zrozumieniem. Poprzez opanowanie i spokój, jaki od niego wręcz bije, pacjenci darzą Go ogromnym szacunkiem i sympatią. Przyznam szczerze, że tak miłego człowieka jeszcze nie spotkałam, a w połączeniu z talentem i profesjonalizmem na skalę światową tworzy nieprzeciętną postać nie tylko wśród lekarzy, ale także w całym społeczeństwie. Nawet personel szpitala w Szczecinie darzy go szczerym uznaniem i serdecznością. Z powodu moich wieloletnich problemów zdrowotnych miałam do czynienia z wieloma lekarzami (również profesorami), ale żaden nie był choćby w części tak niezwykłą osobowością i dobrym człowiekiem. Niech całe dobro, którym Pan obdarza ludzi, wróci do Pana ze zdwojoną siłą.

 • Bylam operowana 6 maja, mialam guza mozgu (oponiaka ) operowano mnie 3 godz. na drugi dzien bylam na zwyklej sali i chodzilam i wszystko. Dr Sagan jest cudownym czlowiekiem , stworzonym z powolania lekarzem. Brak słow by opisac to co On potrafi :) Natalia

 • P

  Wspaniały Człowiek. Złote Ręce, Wielkie Serce, to chyba najlepsze słowa /cytuję za wpisem w księdze na oddziale/ podsumowujące osobę profesora Leszka Sagana Dziękujemy za uratowanie zdrowia naszego synka, Oliviera. Gratulacje za stworzenie świetnego oddziału-neurochirurgia Zdroje.
  Rodzice.

 • Luty 2015 operacja skoliozy 85%,czas trwania 5,5 godziny.W trzecim dniu po operacji moje dziecko wyszlo na spacer.Czy to nie cud?Pozdrawiam cala ekipe.

 • Nasza córka była operowana przez Pana Leszka Sagan. Podczas operacji został wycięty " nie operacyjny " od 14 lat guz mózgu za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom, doswiadczeniu przywrócił nam marzenia o dalszym, dorosłym życiu naszej Gabrysi.
  Dorota i Sławomir Sidor

Jesteś tym lekarzem?

2029

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

480

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go