Dr hab. n. med.

Leszek Sagan

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: guz mózgu

  31.X.2017 miałam usunięty guz mózgu. Był bardzo duży 4,5x3,5x3,5 cm. Prof. Sagan usunął go w całości, bez żadnych powikłań. Cudotwórca! Dziękuję całemu zespołowi za uratowanie życia i powrót do normalnego życia.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  129 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: guz mózgu

   31.X.2017 miałam usunięty guz mózgu. Był bardzo duży 4,5x3,5x3,5 cm. Prof. Sagan usunął go w całości, bez żadnych powikłań. Cudotwórca! Dziękuję całemu zespołowi za uratowanie życia i powrót do normalnego życia.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa

   Serdecznie dziękuję profesorowi Leszkowi Sagan za przeprowadzenie operacji mojego kręgosłupa,przemiły lekarz miałam to szczęście dostać się w przychodni przyklinicznej,jeszcze raz bardzo dziękuję za opiekę i życzę panu profesorowi z okazjì zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dalszych sukcesów w pracy.Danuta Pastuszak

  • J

   Bardzo dziękuję profesorowi Leszkowi Saganowi za przeprowadzenie trudnej operacji mojego kręgosłupa dnia 11 września 2017 r. (stabilizacja obustronna i wstawienie implantów).Wspaniały człowiek i profesjonalista w swojej dziedzinie.
   Krzysztof Werra

  • L
   Lokalizacja: Gabinet

   Profesor Sagan jest fachowcem w każdym calu. Jest to niezwykle rzeczowy, miły i opanowany lekarz. Tłumaczy wszystko pacjentowi, posiada ogromna wiedzę. Nie stawia diagnozy np. z opisu rezonansu tylko sam interpretuje wynik i szczegółowo go analizuje. Zna się na tym co robi. Szczecin powinien być dumny z takiego lekarza.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja

   Nasz syn Jakub operowany był przez profesora Sagana oraz dr Madanego w dniu 26.07.2017r. Usunięty został w całości guz okolicy szyszynki. Syn czuje się doskonale. A Profesorowi Sagan i dr Madanemu będziemy wdzięczni do końca życia. E.T. Muszyńscy

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja mózgu

   Zawdzięczamy doktorowi życie naszej maleńkiej córeczki Zosi. Profesor usunął w całości guza mózgu brodawczaka splotu naczyniówkowego u naszej 5 miesięcznej córci. Dzięki sprawnym dłoniom i fachowemu podejściu usunięto guza bez uszkodzenia pozostałych zdrowych struktur mózgu. Dziękujemy bardzo. Katarzyna i Piotr Sokołowscy

  • M
   Lokalizacja: Gabinet

   Wielce Szanownemu Panu Profesorowi Leszkowi Saganowi
   Skladam serdeczne podziekowania za przeprowadzenie bardzo trudnej i odwaznej operacji, i troskliwą opiekę, wraz z podziwem dla bardzo sprawnej organizacji pracy w Klinice Neurochirurgii w Szczecinie, z życzliwym i pomocnym personelem.
   Z wyrazami szacunku Maria Strokowska

  • J
   Lokalizacja: Gabinet

   Smyk Jan Operowany byłem w dniu 22 kwietnia 2017 r.
   Wspaniały lekarz i specjalista. Bałem się operacji ale profesor Sagan bardzo szybko wzbudził we mnie zaufanie. Operowany mój kręgosłup {stabilizacja} został wykonany perfekcyjnie , za to jestem mu wdzięczny, polecam ludziom cierpiących.

  • (Joanna 47 lat)
   Ten cud stał się 8 kwietnia 2015 r .Po 5 latach cierpień l 2 operacjach przeprowadzonych w Warszawie niestety bez efektu dopiero Szczecin okazał się zbawienny.Pomimo bólu i ciężkiej rekonwalescencji warto było.Znowu wiem jak piękne jest życie bez bólu. To wszystko dzięki Panu Profesorowi.Ten skromny człowiek przywrócił mi wiarę w ludzi oraz w to że nie trzeba pomocy szukać za granicą wystarczy dobrze poszukać u nas.Panie Profesorze jeszcze raz dziękuje zawsze będę się modlić za Pana nigdy nie zapomnę
   \   było.Znowu wiem jak piękne jest życie i to dzięki Panu profesorowi.Ten skromny człowiek zmienił moje życie.jego ręce dokonały cudu, którego się nikt nie podejmował.Anioł,Anioł i jeszcze raz Anioł.Dziękuje Panie Profesorze zawsze będę się za Pana modlić i o Panu pamiętać

  • K

   Doktor Sagan jest bardzo Skromnym człowiekiem dla każdego pacjenta jest taki sam ,nie wyróżnia czy biedny czy bogaty dla niego liczy się tylko pacjent dlatego jest tak trudno dostać się na wizytę.

  Jesteś tym lekarzem?

  2586

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  480

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go