Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Lublin, Lublin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Zamkowa 1, Biała Podlaska
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
58 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

MAm dziwne odczucia. Pierwsz wizyta z ciaża, w tempie ekspresowym. Nie załozył mi karty ciąży, zignorował moje złe samopoczucie. Zaproponował następna wizytę. i co znowu kolejna stówka za 5-minutowy seans?


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych w Białej Podlaskiej. Konkretny i rzeczowy, doradzi i pomoże w każdej sytuacji


A
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do tego lekarza kilka lat temu, do państwowej przychodni. Jedyny u którego wizyty nawet na fundusz były na odpowiednim poziomie (czego niestety nie można powiedzieć o przychodni na Lubartowskiej). Miły, delikatny, wszystko rzeczowo, spokojnie i dokładnie tłumaczył. Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam w Lublinie! Gdybym nadal tam mieszkała, byłabym jego stałą pacjentką.


G
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz !!!! Wspaniałe podejście do pacjenta - miły, uprzejmy, na pytania odpowiada jasno i rzeczowo. Tego lekarza poleciła mi koleżanka - prowadził jej bardzo trudną ciążę i dzięki niezwykłej wiedzy tego doktora, koleżanka donosiła ciążę (inni lekarze twierdzili że nie ma szans, że poroni !!!) i jest teraz szczęśliwą mamą. Ze słyszenia wiedziałam, że dr Łagód doskonale robi USG tzn. nic się przed nim nie ukryje (inni lekarze albo nie potrafią robić usg np. dr Wawrzycka, albo stawiają mylne diagnozy). Polecam z czystym sumieniem.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi do pacjentek, sympatyczny odpowiedzialny. Prowadził moje dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona. Godny polecenia.


P
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista. Miły, zainteresowany. Jestem pacjentką Pana Dr od ponad 4 lat. Prowadził moja ciążę, wykonał cesarskie cięcie. Pan Dr nie traktuje swoich pacjentek anonimowo, nie wyznaje zasady : "dziękuje, zapłać, następna", jak to u naszych lekarzy lubelskich bywa. Po wizycie wiem wszystko co powinnam, na każde pytanie otrzymam wyczerpującą odpowiedź. Na wizycie prywatnej w Profeminie na ul. Hempla zawsze oprócz badania na fotelu wykonywane jest usg wewnątrzpochwowe. Polecam z całego serca świetny człowiek i lekarz!


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja również dołączę do pacjentek zadowolonych z opieki Pana Doktora. Myślę, że nie ma takiej oceny, na którą zasłużył ten wyjątkowy lekarz! Rewelacyjny specjalista, a przede wszystkim wspaniały i dobry człowiek. Leczę się u Pana Doktora od bardzo dawna. Jako jedyny lekarz prawidłowo zdiagnozował moją chorobę (guz przysadki), uspokoił, wszystko wyjaśnił i rozpoczął leczenie. Odpowiada na każde, nawet najbardziej banalne pytanie, spokojnie, rzeczowo. Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Najważniejsze - zawsze pomocny. Zgadzam się, że Panu Doktorowi należy się złoty medal za poświęcenie i oddanie swoim pacjentkom. Polecam!!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

To spokojny, rzeczowy lekarz. Prowadził moje dwie ciąże - pierwsza w wieku 37, druga 39 lat. Wszyscy dookała tylko mnie straszyli, a on nie straszy, nie histeryzuje. Działa uspokajająco. W razie konieczności zawsze można zadzwonić i umówić się natychmiast.To prawda, że nie mówi dużo, ale bezbłędnie diagnozuje i przeprowadza wszystkie konieczne badania. Podczas obu porodów był ze mną cały czas (długo:), pomagał, uspokajał, "urodził" ze mną dwoje cudownych, zdrowiutkich dzieci. Podczas pobytu w szpitalu był u mnie codziennie i dowiadywał się o mnie i dzieci. Jestem szczęśliwa, że na niego trafiłam. Do końca życia będę mu wdzięczna. Polecam gorąco.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, która od praktycznie samego początku była zagrożona. Podczas częstych kontroli zawsze rzeczowo odpowiadał na pytania. Badania były bezbolesne. Zawsze spokojny i konkretny. Kiedy miałam jakieś niepokoje związane z ciążą mogłam liczyć, że odbierze telefon i powie, co robić. W chwili, kiedy pojawiły się skurcze skierował mnie do szpitala i tam bardzo obserwował stan dziecka. Z powodu niewydolności łożyska i zagrażającej zamartwicy płodu padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 30 tygodniu. Synek przyszedł na świat drogą cięcia cesarskiego, podczas którego Pan Doktor był na sali operacyjnej. Stan Dzieciątka oceniono jako dobry. Pan Doktor po operacji przychodził do mnie i pytał o samopoczucie. Wiem od pediatrów, że bardzo często pytał też o stan zdrowia dziecka. Dziś, po wielu tygodniach pobytu synka w szpitalu, jesteśmy już w domu. Razem z mężem ogromnie jesteśmy wdzięczni, że Doktor Łagód pilnował, by naszemu dziecku nie stało się nic złego, a kiedy zaistniała taka konieczność szybko zareagował i nasz synek żyje oraz nareszcie śpi w swoim łóżeczku, a nie w szpitalu. Nie wyobrażam sobie opieki innego lekarza. Dziękujemy, że Pan Doktor zrobił dla naszego dziecka wszystko, co było w jego mocy.


G
Użytkownik zweryfikowany

Dr. Leszek Łagód to bardzo dobry lekarz, specjalista, kompetentny, dokładny, opanowany miły. Zawsze odpowiada na pytania choćby były banalne. Pan doktor jest moim lekarzem prowadzącym już od dobrych kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Opiekuje się swoimi pajetkami nigdy nie jest obojętny. prowadził moje dwie ciąże w których miałam problemy i doprowadził do szczęśliwego zakończenia. Oboje z mężem serdecznie dziękujemy za tak wspaniała opiekę i zainteresowanie na trakcie jak i wczesnej na patologii ciąży.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania