Leszek Juszczyk

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  Pełen profesjonalizm. Dr. Juszczyk prowadził moją ciążę. Wykonał również cięcie cesarskie. Wiem, że będzie również prowadził moją drugą ciążę. Jest godzien zaufania.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  91 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Pełen profesjonalizm. Dr. Juszczyk prowadził moją ciążę. Wykonał również cięcie cesarskie. Wiem, że będzie również prowadził moją drugą ciążę. Jest godzien zaufania.

  • C

   Byłam pacjentką pana doktora J.przez okres trwania dwóch ciąży. Same ciąże przebiegały bez komplikacji. Przy pierwszym porodzie zostałam nacięta przez pana doktora, lecz już zszyta przez innego lekarza, gdyż doktor J.się bardzo spieszył. Krocze mi się rozeszło po jakimś czasie od porodu, szwy puściły, a macica była znacznie sie obnizyła. Przez to 'rozerwane krocze" zaczęła coraz bardziej mi wypadać, widać było po rozchyleniu nóg olbrzymia "gulę" między nogami. Kilkakrotnie zwracałam się do doktora J. z prośbą aby skierował mnie na zabieg plastyki pochwy. Najpierw mówił, że jestem zbyt młoda, że ewentualny drugi poród zniweluje efekt operacji. Wobec tego poczekałam 3 lata, urodziłam 2 dziecko, obniżenie znacznie sie pogłębiło. Udałam się do doktora z prośba o wykonanie plastyki w szpitalu, na co on mi powiedział, że plastykę robi się u starszych pań, które już potem nie współzyja, że nie może mi zrobić, gdyż nadal jestem zbyt młoda (37 lat). Zaproponował "cudowny" i kosztowny zabieg laserowego obkurczania pochwy - oczywiście odpłatny. Nie skorzystałam, ponieważ uznałam to za starte pieniędzy. Udalam się do innego ginekologa, który stwierdził, iż mam całkowicie zerwane więzadła krzyżowo-maciczne, zerwaną powieź pęcherza i oczywiście krocze do poprawy. W ciągu kilku tyg. zostałam skierowana na zabieg. Teraz nareszcie mogę się cieszyć zdrowiem. Mam olbrzymi żal do dr J, który bagatelizował mój problem przez kilka lat, twierdzą, iż "nie jest tak źle", a narządy rodne prawie mi wypadły z pochwy. Gdyby od razu mi powiedział, żeby iść do innego lekarza, nie cierpiałabym przez tyle lat.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Cudowny człowiek i wspaniały lekarz, ciepły i profesjonalny. Pomógł mi urodzić dwie dziewczynki a mojej bratowej uratował życie rozpoznając złosliwy nowotwór. Polecam każdej przyszłej mamie.

  • A

   ja byłam pacjentką pana dr. przez cała ciąże podchodził lekceważąco do mnie bez najmniejszego zainteresowania , w 8 mc okazało się , ze mam bakterie nic nie wyjaśnił czego mam się spodziewać jakie mogą być konsekwencje co grozi mojejmu dziecku . gdyby moje dziecko zostało zakażone przy porodzie. uf na szczęście nie odziedziczył. mam bardzo niemiłe wspomnienia z wizytami za które płaciłam nie mało . i nie miło wspominam poród na ujastku ;/ nie polecam

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Pan doktor to profesjonalista. Wykryl u mnie obustronne cysty(mimo ze tydzien wczesniej bylam na USG w innym miejscu na ktore skierowala mnie wczesniejsza lekarka i tam lekarz wykryl cyste jedno a nie dwustronna czego nawet nie potrafie skomentowac, bo jak tu skomentowac taki brak prosesjonalizmu ..) Dzieki Dr Juszczykowi podczas operacji za jednym razem zalatwi sie wszystko. Nie straszyl mnie operacja, tylko wsparl na duchu. Mam nadzieje ze jesli bede mogla miec dzieci to urodza sie pod opieka Dr Juszczyka. Dodam, ze podczas wizyt zauwazylam, jak swietnie Pani Kinga z recepcji prowadzi dokumentacje kobiet w ciazy.
   ZADOWOLONA PACJENTKA

  • M

   Doświadczony, konkretny, bardzo życzliwy lekarz! Blizna po cc praktycznie niewidoczna, żadnych powikłań, zrostów etc. Prowadzi teraz moja drugą ciążę, można na Nim polegać, był dostępny i pomocny w przypadku "awarii" (pobyt na patologii ciąży). Przy takim lekarzu naprawdę można czuć się bezpiecznie!

  • L

   Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami o tym panu. Także miałam wątpliwą przyjemność kwalifikacji do cesarskiego cięcia u tego ordynatora. Pan Juszczyk jest niezbyt grzeczny (nie raczył nawet odpowiedzieć na zwykłe „dzień dobry”), zachowywał się jakby łaskę robił że oddycha, traktował mnie jak zło konieczne i z wyższością, był odęty i mrukliwy, ucinał krótko jakąkolwiek próbę konwersacji. Niestety okazał się również bardzo kiepskim lekarzem: podczas badania USG nie zauważył 9-centymetrowego(!) mięśniaka macicy, który był przyczyną cc, a którego to mięśniaka przez całą ciążę widział i oglądał każdy z wielu badających mnie lekarzy, z młodymi stażystami włącznie. Musiałam mu pokazywać palcem gdzie się znajduje! Kompromitacja „pana doktora” na całego.
   Pan Juszczyk – co jest bardzo widoczne w jego pracy - dobre słowo i ewentualne ludzkie odruchy oszczędza dla prywatnych pacjentek własnych i swoich kolegów, reszta traktowana jest per noga. Niestety przykład idzie z góry i na Ujastku jest to praktyka większości lekarzy, stąd bardzo niemiło wspominam poród i pobyt w tej placówce.
   No cóż, chyba pora na emeryturę; skorzystają na tym tylko pacjentki i ich dzieci oraz wizerunek szpitala…

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   dr Juszczyk to zdecydowanie najlepszy ginekolog z jakim się spotkałam. Ciepły, miły, opanowany i niesamowicie serdeczny człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z powodu problemów ginekologicznych miałam już szanse spotkać się z wieloma specjalistami z tej dziedziny i żaden nie zdobył u mnie tak wielkiego zaufania. Prowadził moją zagrożoną ciąże i szczęśliwie doprowadził ją do końca, reagował gdy działo się coś niepokojącego, odpowiadał na wszystkie pytania, zlecał niezbędne badania, nie było problemu żeby się z nim skontaktować w razie problemów a przede wszystkim traktował mnie z wielkim szacunkiem, rozumiał moje objawy i dostosowywał się do preferencji. Mój maluszek przyszedł na świat dzięki CC które wykonał dr i mimo komplikacji, potrafił wytłumaczyć co poszło nie tak i szybko rozwiązał problem, Mimo że już wszystko jest dobrze kontroluje mój stan do teraz. To lekarz który nie ucieka i nie umywa rąk gdy coś pójdzie nie tak. Polecam z czystym sumieniem KAŻDEJ kobiecie! Pod jego opieką nie trzeba się bać ani o zdrowie mamy ani dziecka.

  • M

   Doktor Juszczyk to doskonały lekarz i chirurg. Moim zdaniem najlepszy. Dzięki niemu przez cesarskie cięcie przyszły na świat moje dwie córeczki. Pierwsza w marcu 2010 roku druga w 2013. Oba porody przeprowadzone przez Doktora niezwykle profesjonalnie sprawnie, szybko, a jednocześnie w całkowitym spokoju. Dodatkowo doktor jest bardzo ciepłym i miłym człowiekiem. Roztacza wokół siebie jakąś taką aurę spokoju, co jest bardzo potrzebne zestresowanej przed operacją przyszłej mamie. Byłam jego pacjentką jeszcze w ciąży i opiekował się mną bardzo starannie. Po operacjach bardzo szybko doszłam do siebie a blizna jest niemal niewidoczna. Na temat samego szpitala Ujastek i personelu pracującego dla Doktora mogłabym napisać tu pochwalny elaborat, jednak napisze krótko- polecam z całego serca! Opieka wspaniała od początku do końca. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę planowała maleństwo, lub czekać mnie będzie jakikolwiek zabieg ginekologiczny zawsze wybiorę Ujastek i opiekę Doktora Juszczyka, bo nie znam lekarza bardziej godnego zaufania, któremu mogę powierzyć siebie i mój najcenniejszy skarb-rodzące się dziecko.

  • K

   Polecam! Osobiście jestem zadowolona z prowadzenia ciąży , żadnych problemów i zawsze sympatycznie i na temat.