Umów wizytę 142 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zapraszam na wizyty ginekologiczne. Zapisów można dokonywać poprzez kalendarz wizyt oraz telefonicznie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINOMEDICA pietro I gab 3,4,5Usługa: badanie + usg

  polecam gorąco tego lekarza jest bardzo miły a przede wszystkim dla każdego pacjenta ma tyle czasu ile wymaga tego wizyta.Dla mnie to prawdziwy profesjonalista i nie ukrywam pierwszy raz byłam pod wrazeniem ,że nie kasa jest wazna tylko pacjent, jeszcze raz gorąco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINOMEDICA pietro I gab 3,4,5Usługa: badanie ginekologiczne

  Pierwszą wizytę mam za sobą. Jak sam o sobie mówi nadal uwielbia swoją pracę i przyznaję, jest to w pełni wyczuwalne. Zaangażowany, uśmiechnięty. Wizycie towarzyszyło opóźnienie w przyjmowaniu pacjentek, ale wynika to według mnie z fachowego podejścia. Doktor wszystko spokojnie tłumaczy. Po latach doświadczeń został moim ulubionym lekarzem :) Dał mi wiele porad, o których nigdy wcześniej nie słyszałam. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.Usługa: badanie, usg, cytologia

  Polecam jak najbardziej dr Gratkiewicza. Pan doktor uprzejmy, mily, poswueca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, odpowiada na każde pytanie, cierpliwy, badanie robi dokładnie. Polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak najbardziej polecam, lekarz z powołania. Wizyta przebiegła bez stresu w miłej atmosferze. Pan Doktor udziela odpowiedzi na wszystkie pytania w sposób rzeczowy i zrozumiały oraz poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Duży plus, że pamięta swoje pacjentki i nie trzeba wszystkiego tłumaczyć od początku. Profesjonalizm 100 %.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.Usługa: kontrola

  Nie polecam tego lekarza. Powodem mojej wizyty była kontrola z cytologia, której niestety nie udało się wykonać ponieważ lekarz nie mógł znaleźć potrzebnych narzędzi. Badanie na fotelu trwało 5 sekund. Usg niedokładne i na szybko. Lekarz nie był w stanie nic wyjaśnić czy odpowiedzieć na moje pytania. Generalnie zachowywał się jakby był w gabinecie po raz pierwszy przez co wizyta trwała dłużej niż powinna. Nie wspomnę nawet o zamieszaniu na recepcji bo pielegniarka nie wiedziała nic na temat mojej wizyty. Za 180zl spodziewałam się więcej profesjonalizmu i lepszego podejścia do pacjenta.

 • C
  Lokalizacja: GINOMEDICA pietro I gab 3,4,5Usługa: badanie + usg

  "Witam, Jestem jak najbardziej za :-). Wizyta przebiegła bardzo przyjemnie i bez stresu. Można normalnie porozmawiać na nurtujące tematy, odpowiedzi udzielane są w sposób rzeczowy i zrozumiały dla pacjenta, profesjonalne podejście, dokładne wykonanie badań. Tak powinny przebiegać wszystkie wizyty :-). Polecam"

 • M
  Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Jak najbardziej polecam Pana doktora. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Pan dr jest sympatyczny, rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania. Badanie jest dokładne i nie bolesne. Pan dr dba o swoje pacjentki i poświęca tyle czasu ile potrzeba.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINOMEDICA pietro I gab 3,4,5Usługa: badanie, usg

  Pan doktor bardzo miły, uprzejmy, wizyta przebiegła bezstresowo. Szczegółowe badanie, wyczerpujące informacje. Spore opóźnienia, ale wynika to z długich wizyt, bo pan doktor naprawdę odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie. Jak najbardziej polecam, ja pozostane przy tym lekarzu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.Usługa: badanie ginekologiczne

  Wybrałam sie do Pana Doktora aby skontrolować faze rozwojową pęcherzyka, zostałam szczegółowo zbadana , wszystko okazało się być w porządku a dzięki profesjonalizmowi i podejściu Pana Doktora nie czułam żadnego skrępowania podczas badań. Polecam wizytę u Pana Gratkiewicza.

 • E
  Lokalizacja: GINOMEDICA pietro I gab 3,4,5Usługa: diagnoza przypadku

  Szukając lekarza w Internecie sugerowałam się pozytywnymi opiniami. Gdy poszłam na wizytę zobaczyłam lekarza który prawie przyjmował moje pierwsze dziecko 8 lat temu. Juz wtedy pomyslałam żeby każdy lekarz był taki jak on. Życzliwy sympatyczny wrażliwy na uczucia pacjenta. Gorąco polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na wizyty ginekologiczne.
  Zapisów można dokonywać poprzez kalendarz wizyt oraz telefonicznie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • UM Lublin- wydzial Lekarski

Nagrody i wyróżnienia

 • Ceryfikat jakosci portalu Znany Lekarz

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki