Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Niestety, wielcy ludzie przeważnie mają mało czasu, co powoduje u nich nerwowość. Opieka nad oddziałem, wykłady i zajęcia ze studentami, praca naukowa itd. to codzienność. Jednak jeśli ma się trochę cierpliwości i poczeka na swoją kolej, to profesor zajmie się wami jak żaden inny lekarz. Ja zawdzięczam mu życie....

 • Niby taki dobry lekarz....czlowiek bardzo nerwowy od samego rana...przychodzi na oddzial do nowych pacjentow i na dzien dobry pretensje, krytyka pacjenta....dziwie sie ze jeszcze pracuje jako ordynator oddzialu w szpitalu na koszarowej we Wroclawiu. Opinie wsrod personelu szpitala ma bardzo bardzo slaba...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Profesor Simon jest nie tylko świetnym lekarzem ale też życzliwym człowiekiem. Dziękuję za pomoc okazaną mojej mamie podczas jej choroby. Z wyrazami szacunku Elżbieta Adamiczka

 • Znam Profesora Simona od ponad 20 lat i nie waham się powiedzieć, że to jeden z najwybitniejszych lekarzy i ludzi jakiego kiedykolwiek poznałem. To jeden z niewielu lekarzy, który bardzo wiele wymaga od siebie i od swoich podwładnych. Profesor ma swój specyficzny sposób bycia, ale jeśli ktoś na prawdę chce zrozumieć to co Profesor mówi, na pewno na tym wygra. Jest jednym z trzech, może pięciu lekarzy, którym ufam bezgranicznie.

 • Do Profesora Krzysztofa Simona trafiłem w 1998 roku kiedy ujawniono, że zainfekowany zostałem wirusem HCV.
  Do dzisiaj utrzymuję z Nim kontakt i bywa, że odbywam telefoniczną konsultację lub radzę się na temat związany z przebytą chorobą. Żywię głębokie przekonanie, że tylko dzięki temu, że w pełni zaufałem jego wiedzy, doświadczeniu i zawodowym umiejętnościom udało mi się pozbyć groźnego wirusa i zminimalizować negatywne konsekwencje jego wieloletniej obecności w moim organizmie. Jest śmiertelnym wrogiem bylejakości, prowizorek medycznych, dyletanctwa i pozoranctwa naukowego w medycynie. Stąd wynika wniosek, że nie jest "pieszczochą" przełożonych ani pupilem konformistycznej większości. Zresztą nie dba o to ani szczególnie nie zabiega. Po prostu robi swoje bez względu na to czy przynosi mu to popularność i sławę czy też wprost przeciwnie niechęć i dystans otoczenia. Profesor Krzysztof Simon należy do najwyżej ocenianych przeze mnie indywidualności w medycynie jakich udało mi się poznać w ponad sześćdziesięcioletnim już życiu.

 • Jak najbardziej zgadzam się z opinią z 24 lutego 2012 r. Prof.Simon to znakomity specjalista i jak mało kto zna się na swojej pracy .Leczę się z u niego od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z opieki. Jak rzadko który lekarz podchodzi do pacjenta kompleksowo , przeprowadza bardzo staranny wywiad a przy okazji jest naprawdę przemiłym człowiekiem. Niektórym przeszkadza że poprawia ludzi którzy mówią do niego doktorze - w końcu jest profesorem i nie widzę nić złego że chce aby tak się do niego zwracano. Jeśli ktoś potrzebuje bardzo dobrego specjalisty, który nie będzie mydlił oczów jak jest źle tylko przedstawia sytuację faktyczną to polecam prof. Simona w 100%.

 • Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego juz 6 lat na pierwotną marskość żółciową wątroby. Jest to choroba której się nie wyleczy ale można ją spowolnic. I jemu sie udaje i.. ja ciągle żyję. Bardzo polecam Pana Profesora, choć przy pierwszych wizytach bardzo straszy tzn.mówi wszystko czego człowiek nie chciałby usłyszeć. Część ludzi ze strachu rezygnuje z dalszych wizyt i niepotrzebnie, bo później jest naprawdę ok.Co więcej nie naciąga człowieka na dalsze wizyty.Jeśli jest taka konieczność to trzeba chodzić co miesiac ale jeśli stan się polepsza proponuje wizyty za 3 , 4 lub 6 miesięcy.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • Świetny fachowiec! Miałem WZW typu A o bardzo ciężkim i długotrwałym przebiegu, ale dzięki opiece profesora Simona wszystko idzie ku dobremu. Polecam i dziękuję!

 • fantastyczny człowiek i wyjątkowy specjalista.Trafiłam do niego po rocznym błąkaniu się po tzw.profesorach.Bardzo mi pomógł,chociaż nie udało się mnie wyleczyć i tak jestem mu bardzo wdzięczna.

 • Konkretny z ogromną wiedzą, a przy tym ludzki. Bardzo mi pomógł każdemu go polecam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

324

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

170

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.