Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy medycyny pracy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W naszej przychodni wykonujemy również badania psychologiczne.


Specjalizacje

  • Medycyna pracy

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
64 opinie

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AKAMED Anna Sabok-Rzepka, Krzysztof Rzepka Stomatologia Rodzinna i Medycyna Pracy ciąża

Dr Rzepka to wspaniały lekarz,człowiek i fachowiec. Urodziłam trójkę dzieci u dr wszystkie ciążę od początku były z wielkimi komplikacjami nadciśnienie, zatrucie ciążowe, niedowaga dzieci . Zawsze bardzo dbałam o swoje zdrowie zarówno przed ciąża jak i w czasie taka jest moja natura, że niestety cìaże problemowe. Pierwsze dziecko z wagą 1800, drugie z wagą1000 i tak naprawdę dzięki profesjonalnymu podejściu i fachowości dr moja córka dzisiaj moze cieszyć się życiem i normalnym dzieciństwem choć na początku walczyliśmy o życie. Wspaniały człowiek dziękuję za wszystko 3 dziecko waga 2890 dzięki dr od początku była prowadzona inaczej w związku z dwoma poprzednimi.
Dzięki dr Rzepce mogę powiedzieć że moje dzieci żyją.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek.Przyjmując mnie do szpitala wstał i przywitał się. Pierwszy szok. Potem badanie w przyjaznej atmosferze i omówienie przebiegu i zakresu operacji. Następnie wizyta zaraz po wybudzeniu
i pytanie o samopoczucie. Przez cały pobyt w szpitalu Pan doktor był do dyspozycji pacjenta.Rano obchód, przed zakończeniem pracy następny obchód no i wieczorem lekarza dyżurnego. W trakcie obchodu Pan doktor odpowiadał na wszystkie pytania i był bardzo empatyczny. Z całego serca polecam Pana doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, fachowiec, specjalista. A co najważniejsze - człowiek o dobrym sercu, miły, cudowne podejście do pacjentki. TO WZÓR LEKARZA!!! W sytuacjach ciężkich dla kobiety pootrafi pomóc, wesprzeć ją, dodać wiary. Ma przede wszystim serce dla innych. Wszpitalu interesuje się pacjentkami. Wysoki poziom inteligencji i kultury osobistej. Od niego bije ciepło. Niech inni uczą się od niego wiedzy, doświadczenia. My przeszliśmy ciężkie chwile - dziecko było objęte najlepszą opieką facowca. Dr kierował na różne badania i zawsze wnikliwie analizował wyniki. Z serca polecam tego lekarza - z nim ty i wasze dziecko będzie bezpieczne.


M

Przeglądałam komentarze i zaskakuje mnie najbardziej to, że niezadowolone są panie, które leczyły się prywatnie. Zastanawiam się, czy mając pieniądze niektórzy nie wymagają od innych rzeczy niemożliwych. Nie leczyłam się u dr Rzepki, natomiast moje dwa porody były na jego oddziale, to on mnie badał i decydował o przyjęciu gdyż nie należę pod szpital sulechowski. Zawsze był miły, grzeczny i uśmiechnięty. Nie zapłaciłam za nic ani grosza (poza pokojem dla męża, gdyż mieszkam dość daleko od Sulechowa).
Mam wrażenie, że niektóre panie z racji wizyt prywatnych liczą, że lekarz będzie na każde zawołanie. Tak ciężko zrozumieć, że nie jest się jedyną pacjentką? Moja lekarka prowadząca, gdy ja zapytałam czy jest możliwość aby była przy porodzie odpowiedziała:
"Jeśli będę mogła jak poród się rozpocznie to oczywiście, jednak jeśli to będą godziny przyjęć pacjentek to niestety nie. Nie mogę zostawić pacjentek w poczekalni i jechać do porodu."
Ja to rozumiem, bo gdyby tak zrobiła, a ja czekałabym w poczekalni kilka godzin ( jeśliby wystarczyło kilka godzin) to nie byłabym zadowolona. To samo dotyczy lekarzy ma dyżurze w szpitalu, chyba lepiej żeby lekarz prowadzący ciążę zszedł z dyżuru skoro go skończył, a jego miejsce zajął ktoś wypoczęty, niż był obecny przy porodzie nieprzytomny ze zmęczenia. Uważam, że personel szpitala w Sulechowie jest bardzo kompetentny, zarówno ordynator, jak i pozostali lekarze, pielęgniarki i położne. Nigdy nie pozostałam bez odpowiedzi na moje pytania i niepewności, bez względu na to kogo zapytałam. Wiem co mówię, bo mój pierwszy poród trwał bardzo długo i przewinęło się kilka dyżurów w tym czasie, więc miałam okazję poznać podejście do pacjentów wielu osób z personelu (wtorek ok 13 zostałam przyjęta z bólami, do wieczora rozwarcie robiło się bardzo wolno, ok 23 dostałam leki na wyciszenie bóli żebym mogła odpocząć, w środę ok 17 bóle dostałam ponownie, a dziecko się urodziło w czwartek o 16).
W nagrodę drugi poród trwał od rozpoczęcia bóli 30minut ;))
Dziękuję wszystkim za bardzo miłą opiekę i atmosferę panującą w tamtym szpitalu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Musze przyznać, że to prawdziwy fachowiec. 5 lat temu na świat w szpitalu w Sulechowie przyszła na świat moja córeczka, teraz spodziewm się drugiej pociechy i również wybieram się do tego szpitala.Wracając do doktora Rzepki, byłam u niego na wizycie prywatnej dwa razy, ponieważ moją pierwszą, jak i obecną ciążę prowadzi równie profesjonalny lekarz z Zielonej Góry, jednka doktor przyjął mnie do swojego szpitala jak bym była jego stałą pacjętką. Prawdemówiąc, gdyby nie dokto Rzepka nie przyjęto by mnie na oddział, ponieważ jak to określiła jedna z pilęgniarek nie ma rozwarcia, więc nie ma podstaw do przyjęcia mnie do szpitala-to okurat było żałosne.
Szpital super, fachowy personel, nawet Pani Basieńka, która jest mniej milutka niż wygląda, jest profesjonalistką.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Doktora trafiłam mając poważny problem ginekologiczny. Mimo to stanął na wysokości zadania. Od tego czasu chodzę tylko do niego notabene dojeżdżając 180km, bo w międzyczasie zmieniłam miejsce zamieszkania. Dojeżdżałam do Sulechowa przez całą ciążę, która miała rozwiązanie również w Sulechowie w szpitalu. Wspaniały człowiek i fachowiec nie tylko na wizytach prywatnych ale również w szpitalu. Gorąco polecam!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Rzepka to wspaniały lekarz. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Troszczy się o każdą z dużym zaangażowaniem. Chodziłam do różnych ginekologów, ale nie spotkałam jeszcze tak sympatycznego i ciepłego człowieka, który dba o samopoczucie swoich pacjenek. Z każdym problemem można do niego zadzwonić lub napisać maila a to duże udogodnienie tym bardziej, że niektóre pacjentki są spoza okolic Sulechowa. Polecam Pana Doktora bo to najlepszy specjalista jakiego można spotkać.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dostałam skierowanie na zabieg do Sulechowa. Trafiłam na dr.Rzepkę. Pierwsz wizyta, rzeczowa, w miłej atmosferze, wyznaczenie zabiegu. W dniu zabiegu ponowne badanie, zabieg, bardzo profesjonalna obsługa na sali operacyjnej. Po zabiegu wizyta dr.Rzepki. Z doktorem po raz pierwszy miałam doczynienia właśnie w Sulechowie, polecam. Pierwsz raz też przebywałam w szpitalu w Sulechowie i nie mam zastrzeżeń. Jeśli coś mi się przytrafi to będę sie starać aby leczył mnie właśnie ten lekarz.


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam:)
Ja także korzystałam z prywatnych wizyt u Pana Doktora i podczas ciąży oraz badań (za niemałe pieniądze) było wszystko dobrze. Cieszyłam się ogromnie, że mam takiego wspaniałego lekarza prowadzącego. Ale przyszedł czas porodu i tu zawiodłam się strasznie na Panu Doktorze. Rodziłam przez vacum, stan mojego Dziecka był poważnie zagrożony i gdyby nie wspaniała opieka Pani Doktor Barskiej(której początkowo się strasznie bałam) i Pana Doktora Korbelaka pewnie coś by poszło nie tak jak powinno.
Po porodzie zajął się również mną Dr Korbelak, pytał często o moje samopoczucie, dbał by transfuzja przebiegła szybko i bezproblemowo. Jestem mu za to ogromnie wdzięczna i uważam do dziś, iż jest on wspaniałym lekarzem.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


G

Jestem pacjętką Dr Rzepki od kilku lat. Prowadził moje dwie ciąże, szczęśliwie zakończone narodzinami wspaniałych, zdrowych chłopaków na Oddziale Położniczym w Sulechowie (polecam Oddział i personel). Obie ciąże otoczył wnikliwą opieką lekarską, chuchał na zimne i nigdy nie lekceważył moich niepokojów.Teraz odwiedzam gabinet na badania kontrolne i nadal jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor to bardzo kulturalny, rzeczowy, dyskretny i delikatny lekarz. Mogę się na ten temat wypowiadać, bo przed spotkaniem z Doktorem Rzepką odwiedziłam kilka innych gabinetów i szkoda gadać, lepiej szybko zapomnieć. Ale jest jeszcze coś o czym chcę napisać. Z zaciekawieniem obserwuję rozwój gabinetu Dr Rzepki. Zawsze było i jest to nadal miłe i czyste miejsce,gdzie myśli się o pacjentce i jej komforcie. Miła poczekalnia. Toaleta, gdzie niczego nie brakuje. Do badania przygotowuję się w osobnym pokoju, gdzie czekają na mnie bidet, higieniczny, jednorazowym fartuszek i paputki, nikt nie ogląda mojej bielizny.Cena badania normalna, a biorąc pod uwagę ilość nakładów poniesionych na gabinet o takim standardzie( nowoczesne USG ), to niska. Bywam czasem w gabinetach prywatnych, lekarzy innych specjalności, gdzie gabinet to zwykły pokój w tanim biurowcu. Sprzętu zero, dokumentacji medycznej się nie prowadzi ,śmieszna gra pozorów, a cena za wizytę nieuzasadniona. Gratuluję Dr Rzepce sukcesu, do którego doszedł przez lata i życzę mu dużo zdrowia. Szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W naszej przychodni wykonujemy również badania psychologiczne.


Specjalizacje

  • Medycyna pracy

Powiązane wyszukiwania