Adres

Liburnia 5, Cieszyn
Park Medical

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja chirurgiczna • od 100 zł

Kosmetyczne usuwanie znamion skórnych • od 280 zł

Leczenie przewlekłych owrzodzeń i zesp. ""stopy cukrzycowej"" • od 100 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam specjalizację z chirurgii ogólnej i wieloletnie doświadczenie w ambulatoryjnym leczeniu schorzeń chirurgicznych. Na co dzień pracuję jako sta...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja chirurgiczna


Liburnia 5, Cieszyn

od 100 zł

Park Medical

Pozostałe usługi

Kosmetyczne usuwanie znamion skórnych


Liburnia 5, Cieszyn

od 280 zł

Park Medical


Leczenie przewlekłych owrzodzeń i zesp. ""stopy cukrzycowej""


Liburnia 5, Cieszyn

od 100 zł

Park Medical

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Do pacjenta podchodzi życzliwie, fachowo, z dozą humoru i po prostu po ludzku, czym potrafi rozładować stres. Dziękuję Bogu, że trafiłam właśnie na niego. Operował mój wyrostek robaczkowy. Gratuluję Panie Doktorze podejścia do swojego zawodu - jako pracownik Ochrony Zdrowia, wiem, co piszę. Życzę wielu sukcesów i pozdrawiam!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Park Medical zabieg chirurgiczny

Swietny lekarz, bardzo dobry specjalista.Konkretny, delikatny, potrafi zdjac strach z pacjenta, z ogromna wiedza I bardzo ludzki.Polecam .Takiego lekarza drugiego nie ma.Rowniez polecam wszystkim.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Park Medical konsultacja chirurgiczna

Na konsultację byłem umówiony o godzinie 17:45. Do gabinetu wszedłem dokładnie o tej samej porze. Lekarz uśmiechnięty, bardzo pomocny, a przede wszystkim - kompetentny. Wysłuchał, a później postawił diagnozę i omówił ją na tyle szczegółowo, że nie miałem żadnych dodatkowych pytań. Na koniec dodał, że za taką "drobną sprawę" nie muszę nic płacić! Dziękuję raz jeszcze. Będę polecał każdemu.


I
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz , otwarty na pacjenta , wyjaśni jak bedzie przegal zabieg i czy będziemy odczuwali jakiś dyskomfort . Bardzo miły , umiejący rozładować nasz niepokój i zmniejszyć strach przed niewiadomym . Życzę każdemu cierpiącemu spotkać na swojej drodze Takiego Pana Doktora .


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza jak Pan. Rzeczowy miły potrafiący słuchać pacjenta i za wszelką cenę stara się pomóc. W czasie choroby nowotworowej męża jako jedyny okazał szczere zainteresowanie. Dziękuję mimo, że się nie udało.


O
Użytkownik zweryfikowany

miałam robiony zabieg przez Pana Krzysztofa ,niesamowity fachowiec w tym co robi,miły ,sympatyczny i ludzki co rzadko się zdarza.gorąco polecam jest przyjacielem ludzi


P
Użytkownik zweryfikowany

Postawa w podejściu do pacjenta godna naśladowania. Rzeczowy, konkretny i kompetentny. Polecam kontakt z doktorem Krzysztofem.


N
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor zajmował się przypadkiem mojej 90-letniej babci. Usuwał podejrzane zmiany skórne. Zabieg wykonany profesjonalnie. Na podkreślenie zasługuje stosunek tego lekarza do pacjentów - przychylność, uśmiech, uprzejmość. Wyższa kultura :). Polecam z absolutnym przekonaniem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,przeprowadza zabiegi profesjonalnie.Polecam serdecznie.Miły,ma podejście do pacjenta.


K
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz, naprawdę można polecić bez zastanowienia ! Miły, uśmiechnięty z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Mimo bólu jaki Pan Laber mi zadał podczas zabiegu będę go wspominać ciepło ! ;)

Pozdrawiam Klaudia z ex-endometriozą :)))))


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od około roku mam około 4cm nad odbytem guzek, nie jest on widoczny, skóra nie jest zaczerwieniona, jest on jedynie wyczuwalny pod palcami, bolesny tylko wtedy gdy np. zmarznę. Od dwóch tygodni smaruje go maścią ichtiolową jednak nie zauważam różnicy. Wyniki krwi mam dobre, jestem zdrowa, nie przeszkadza mi to w chodzeniu, siedzeniu. Podejrzewam, że ten guzek ma związek ze skaleczeniem podczas depilacji. Czy konieczna jest interwencja chirurga czy jeśli mi to nie dokucza to nie jest to nic poważnego ? Podejrzewałam że to hemoroidy, jednak jest to zbyt duża odległość od odbytu lub ropień, jednak nie wygląda to jak na zdjęciach w internecie ponieważ w ogóle tego nie widać, a jedynie czuć pod palcami.

  Proszę udać się do poradni chirurgicznej, być może sprawa to banalna torbiel epidermalna, proszę nie stosować maści

  lek. Krzysztof Laber

 • U mojego narzeczonego wykryto jakieś guzy na płucach i trzustce. Od dłuższego czasu odczuwa ból w klatce piersiowej, węzłów i dolnej części brzucha. Czy takie guzy zawsze muszą oznaczać nowotwór czy może być inna przyczyna?Jakie badania byłoby najlepiej zrobić aby poznać przyczynę i wprowadzić jakieś leczenie?Czy do poznania właściwej diagnozy można by brać coś na ten ból ketonal nie pomaga, a ból najczęściej jest wieczorem i jak narzeczony leży, ogólnie pracuje fizycznie i nieraz dźwiga ciężkie przedmioty.

  Pilny, ale naprawdę pilny, kontakt ze szpitalem (sor np)

  lek. Krzysztof Laber

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam specjalizację z chirurgii ogólnej i wieloletnie doświadczenie w ambulatoryjnym leczeniu schorzeń chirurgicznych. Na co dzień pracuję jako sta...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna