Krzysztof Kupisz

Laryngolog

45 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pan dr, Kupisz jest bardzo dobrym specjalistą 9 lat temu operował mnie-- polipy i okazało że zatoki. Operacja była bardzo poważna. Do chwili obecnej jestem pod jego opieką .Uratował mi życie. Regularnie chodzę na wizyty.które mi wyznacza. Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem .Jestem doktorowi bardzo bardzo wdzięczna. Maria R.. Lublin.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  45 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Mi nie pomógł w kwesti przegrody. Przez jakiś czas było dobrze, a po miesiącu gdzieś znów nie moge oddychac normalnie

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Pan dr, Kupisz jest bardzo dobrym specjalistą 9 lat temu operował mnie-- polipy i okazało że zatoki. Operacja była bardzo poważna. Do chwili obecnej jestem pod jego opieką .Uratował mi życie. Regularnie chodzę na wizyty.które mi wyznacza. Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem .Jestem doktorowi bardzo bardzo wdzięczna. Maria R.. Lublin.

  • Jestem bardzo, bardzo zawiedziona z kontaktu z doktorem Kupiszem. Pierwsze wrażenie bardzo dobre - bo to kontaktowy, przyjemny człowiek. Przedstawiłam badanie tomograficzne - określił przypadek jako , że cytuję nie każdy może przeprowadzić taką operację. Dodał, że nie można zostawić zatok w takim stanie , bo to jest niebezpieczne. Powiedział,że po operacji poprawi się stan i zachowanie serca. Zaufałam Mu. Obiecał osobiście przeprowadzenie operacji, a asystentką miała być konkretna o którą prosiłam lekarz także laryngolog.A teraz finał - po operacji cały czas ropna wydzielina - miesiąc, drugi, enty. Konsultacje i wizyty u Pana Doktora w gabinecie i w szpitalu - zaglądnięcie do dwóch dziurek w nosie. W końcu zrobiłam na własny rachunek dwie rzeczy tomografię zatok kilka mcy po operacji oraz wymaz z nosa.Tomografia wykazała całkowitą niedrożność jednej z zatok, wymaz - gronkowca złocistego.Nadmienię, że wymaz robiłam także przed operacją - gronkowca nie było. Czeka mnie kolejna operacja, a z dokumentów odebranych ze szpitala dowiedziałam się,że nie operował mnie dr Kupisz, a przy operacji asystowała pielęgniarka....Nota bene, przy tej ,,skomplikowanej, którą nie każdy potrafi przeprowadzić". Jest mi bardzo przykro nie tylko z powodu mojego stanu zdrowia, ale bardzo nadwyrężone zostało moje zaufanie do tak mocno dotychczas szanowanej służby zdrowia.

   Misia

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Dwa tygodnie temu miałem zabieg korekty skrzywionej przegrody nosowej, który wykonywał właśnie dr Krzysztof Kupisz w Klinice w Nałęczowie i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Praktycznie zero bólu, a nie jak ludzie wypisują na forach że okropnie boli itd. Panie Pielęgniarki miłe sympatyczne i na każdym kroku chcące udzieli pomocy, atmosfera w klinice jak w domu. Pan Anestezjolog konkretny i rzeczowy, udzielił nam wszelkich informacji na temat narkozy i odczuć ludzi bezpośrednio po zabiegach, powiedział jak się zachować po wybudzeniu co można robić a czego nie wolno. Nie ma lepszego laryngologa w Lublinie i okolicach (podejrzewam że nawet w Polsce) a niżeli dr Kupisz każdemu polecam tego lekarza ponieważ nie tylko jest prawdziwym pewnym siebie profesjonalistą, ale również miłym, uśmiechniętym i pełnym entuzjazmu człowiekiem.

  • Moje doświadczenia związane z dr Krzysztofem Kupiszem są DOSKONAŁE. Gdy chcąc wyrazić najwyższe uznanie dla tego co dokonał w sprawie mojej matki, nazwałem go cudotwórcą, on spokojnie odpowiedział, że nie jest cudotwórcą, lecz profesjonalistą. Tak, Pan dr Kupisz jest profesjonalistą, choć przypadek, z którym przyszło mu się zmierzyć do łatwych nie należał. Przy okazji chciałbym wyrazić swoje uznanie dla Pani anestezjolog Elżbiety Lachowskiej, lekarzy pracujących na stałe na oddziale oraz dla pań pielęgniarek i salowych, które są bardzo miłe, grzeczne i cierpliwe, i chętnie niosą pomoc swoim pacjentom. Naprawdę, wyjątkowi ludzie. Wszystkim im serdecznie dziękuję.

  • Dr Kupisz jest NAJLEPSZY! To prawda,ze jest bardzo zajetym czlowiekiem i czasem nie wyrabia i moze zaprosic w innym dniu,ale zaden nie przyjmie w szpitalu tym bardziej nie umowionych.Spokojnie powinien miec tytul profesora.Swietny specjalista od najtrudniejszych przypadkow i wlasnie po tym poznac profesjonaliste ,a nie jak wiekszosc wpisow od "lamania nosow"-to potrafi student!Pani,ktorej tata zmarl-zwyczajnie bylo za pozno na ratunekOperacja to tylko polowa sukcesu-nalezy jeszcze zazywac naturalne witaminy(duze ilosci) i mineraly-to czego kazdy zywy organizm potrzebuje.Kazdy kto chce wiecej szczegolow i co potrafia naturalne suplementy(astma,cukrzyca,nadcisnienie,choroby krazenia,nowotwory i inne oprocz schorzen genetycznych) wszystko to moze "zniknac".Znam mnostwo zdrowych obecnie osob.Wspolpracuje z WHO.Dr Kupisza znam od okolo 20 lat.Polecam kazdemu chociaz on nie potrzebuje reklamy.Pomaga znanym osobistosciom!apraszam po wiecej info na: chrisfx@o2.pl Tel:533060506 Nie trac czasu!Pokaze ci alternatywe na wyzdrowienie!
   Pozdrawiam wszystkich!
   Chris

  • W 2009 roku miałam bardzo skomplikowaną operację zatoki szczękowej, łącznie z usunięciem części kości. Nikt wcześniej nie potrafił nawet przeprowadzić diagnozy, nie mówiąc już o leczeniu. Doktor Kupisz od samego początku otoczył mnie swoją opieką. Na każdym etapie czułam, że jestem w dobrych rękach i chociaż wizyty, badania trwały krótko, dr zawsze był zdecydowany, wiedział co ma robić i szybko podejmował trafne decyzje w przeciwieństwie do innych otolaryngologów nawet z tytułem profesora.
   Odnośnie negatywnych opinii, że dr nie ma czasu itd. Ludzie zobaczcie jak on pracuje, ile osób przyjmuje bezinteresownie!! na oddziale (nigdy nie brał ode mnie pieniędzy za konsultacje na oddziale), tam przychodzą ludzie prosto z ulicy nie czekając w długich kolejkach w przychodniach prywatnych.
   Mój stan był tak poważny, że gdy trafiłam do szpitala w listopadzie, a dyrekcja zakazała jakichkolwiek przyjęć z powodu braku funduszy, doktor nie godził się na takie traktowanie chorych, czekających pacjentów i tak przyjmował ludzi na oddział narażając się dyrekcji. Wspaniały człowiek, świetny profesjonalista. Dzięki niemu żyję!!!!

  • Ja niestety mam niemiłe doświadczenia związane z dr Kupiszem. Owszem prawidłowo zdiagnozował chorobę mojego taty- nowotwór krtani, usunął. Przez kolejne pół roku wizyty kontrolne polegały na "pomacaniu" szyi, zajrzeniu w gardło a to wszystko na korytarzu w szpitalu po kilkugodzinnym oczekiwaniu. Nie zlecał żadnych badań dodatkowych, nie skierował do onkologa, cały czas mówił, że wszystko jest w porządku bo przecież- jego słowa- "usunął całe raczysko". Dopiero gdy nowotwór zajął wszystkie węzły i zaczął być widoczny gołym okiem Pan dr przyznał, że tata ma grubą szyję i on zmian po prostu wcześniej nie wymacał i stwierdził, że jednak trzeba było zaraz po operacji iść do onkologa. Niestety już było za późno- tata po kilku miesiącach zmarł. Moje zdanie- dr Kupisz jest zbyt pewny siebie, uważa że jest nieomylny, traktuje innych z góry.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • ja jestem po operacji zaledwie kilka dni przeprowadzał ją osobiście dr Kupisz w Nałęczowie . Klinkika jednego dnia bardzo polecam na drugi dzień w domu wiadomo niema nic bez bólu ale coś za coś dziś jestem po usunięciu setonów z nosa nieprzyjemne ale wytrzymałam więcej strachu. teraz za siedem dni usunięcie płytki mam nadzieje ze też zniose to dzielnie. miałam skrzywienie przegrody nosowej i deformacja nosa zewnętrznego. Operacja trwała godzinkę profesjonalna załoga medyczna miła i naprawdę polecam. efekt końcowy napisze ale wierze że będzie dobrze 4 dni po operacji czuje się dobrze.

  • Witam ja niestety nie jestem zadowolona z leczenia dr.Kupisza gdyż gdy dostałam skierowana na oddział na Kraśnicką tam zachowywał się jakby pacjenta nie znał wręcz unikał a przecież do niego chodziłam prywatnie a jeśli chodzi o operację to robią je lekarze z oddziału nie on choć zapewniał że on ją zrobi Jestem zdania że jeśli chodzę do doktora prywatnie i z nim omawiam wszystko to on powinien poprowadzić operację choćby dlatego że zna cały przebieg choroby i ogólnie Jeśli zaś chodzi o operację niestety czeka mnie kolejna więc proszę samemu wyciągnąć wnioski

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  332

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  720

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.