Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Bolesława Krzywoustego 9 -10 Szczecin, Szczecin
Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Rak jelita grubego
  • Rak odbytnicy
  • Rak żołądka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Doktor Kaseja to nie tylko wspaniały, wykształcony i empatyczny lekarz, ale przede wszystkim Wielki Człowiek, zaangażowania z jakim prowadził leczenie dziadka nie da się opisać słowami, troskliwy, z dbałością opiekuje się swoim pacjentem, osobiście dogląda go po operacji . Polecam wszystkim i dziękuję z całego serca za drugie życie w imieniu dziadka i całej rodziny. Dzięki zaufaniu jakim obdarzyliśmy doktora udało nam się tym pewniej stawiać czoła wszelkim przeciwnościom i walczyć o zdrowie dziadka. Dziś rzadko spotyka się takich lekarzy - lekarzy z powołaniem i misją.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Pragnę serdecznie podziękować Panu dr Krzysztofowi Kaseja za przeprowadzenie skomplikowanej operacji (rak złośliwy żołądka). Doktor ma dar rozmowy z pacjentem jest cierpliwy w tłumaczeniu i odpowiadaniu na pytania. Potrafi słowem, gestem uspokoić, dodać otuchy. Jestem szczęśliwy, że trafiłem na tak znakomitego chirurga i wspaniałego, empatycznego człowieka. Wszelkiego dobra i pomyślności.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Pan doktor Krzysztof Kaseja to człowiek wyjątkowy. Profesjonalista z niesamowitym podejściem do pacjenta. Mądry, miły, spokojny, cierpliwy i życzliwy.
Nie znajduję słów by wyrazić wdzięczność.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Myślę, że na lekarstwo jest w Polsce lekarzy, którzy mogliby dorównać dr Kasei, jeżeli chodzi o doświadczenie, wiedzę i podejście do pacjenta. By się o tym przekonać wystarczy z nim porozmawiać. Mam za sobą trzy operacje, zaawansowany rak jelita grubego, i dzięki doktorowi i drugiej wspaniałej lekarce prof. Sulżyc-Bielickej żyję i mam się świetnie. Nie ma słów, by opisać moje uznanie dla dr Kasei. Profesjonalista i wspaniały człowiek. Cóż więcej mogę napisać.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja czaszki

Miałam operację kilka lat temu, blizna minimalna, bólu nie ma. Dziękuję za podarowanie mi normalnego życia. Bardzo miły,ciepły i mądry człowiek. Zdrowia i niech Pan taki zostanie na zawsze. Pozdrawiam


T
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr. Krzysztof Kaseja to prawdziwy wzór do naśladowania dla wszystkich lekarzy. Prawdziwy profesjonalista ,wspaniały lekarz i cudowny człowiek . Życzliwy lekarz dla wszystkich pacjentów . Zawsze znajduje czas dla chorego . Potrafi przyjechać na oddział nawet w sobotę czy niedzielę .
Byłam całkowicie załamana ,żyć mi się nie chciało a Pan Doktor podarował mi nowe życie . CHCE MI SIE NA NOWO ŻYĆ !!!!!
Dziękuję Panie Doktorze ,!!!!!
Dziękuję również wszystkim pracownikom oddziału chirurgii ,który prowadzi Pan Doktor Krzysztof Kaseja .
Dziękuję bardzo Panie Doktorze ,znowu się uśmiecham i che mi się żyć .
DZIĘKUJĘ !!!!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Krzysztof Kaseja może stanowić wzór lekarza, ordynatora i człowieka. Niezwykle życzliwie traktuje pacjentów (wszystkich), szczerze interesuje się stanem ich zdrowia i w profesjonalny sposób stara się to zdrowie im przywracać. Mimo wielu obowiązków i ogromu pracy, znajduje czas, by osobiście porozmawiać z chorymi. Jestem niezwykle wdzięczna jemu (i kierowanemu przez niego zespołowi) za opiekę nad moim synem podczas pobytu na chirurgii szpitala w Zdunowie. DZIĘKUJĘ.


J
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity lekarz, profesjonalista w każdym calu, a przede wszystkim CZŁOWIEK. Operował i zajmował się po operacji moimojcem, dzięki niemu mógł spokojnie pożyć kilkanaście lat więcej. POLECAM w 100%


E
Użytkownik zweryfikowany

Dr Krzysztof Kaseja to wyjątkowy człowiek i wspaniały lekarz. Kompetentny fachowiec, który traktuje każdego pacjenta jak najważniejszą osobę na szpitalnym oddziale. Swoich pacjentów odwiedza nie tylko w godzinach urzędowania, ale bardzo często można Go spotkać na oddziale wieczorami. Będąc Jego pacjentką czułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor to bardzo dobry fachowiec i wyjątkowo serdeczny człowiek, czego doświadczyłam na własnym przykładzie oraz zasłyszanych opiniach pacjentek szpitala w Zdunowie. :)
Doktor dogląda pacjenta po operacji, nawet jak skończył już swój dyżur, przez co pacjent ma pełne poczucie bezpieczeństwa.
Dziękuję panu doktorowi za pomoc i opiekę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Rak jelita grubego
  • Rak odbytnicy
  • Rak żołądka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania