dr n. med.

Krzysztof Grettka

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A

  Pan Doktor wspaniały specjalista w swojej dziedzinie. Profesjonalne podejście i ogromna wiedza . Polecam gorąco. Bardzo się cieszę że jestem pod opieką tak dobrego lekarza .

 • K

  Byłam u dr w gyncentrum w Katowicach na monitoringu owulacji. Jestem po histeroskopi oraz hsg. Dr podważył wszystkie wyniki badań oraz diagnozę postawioną przez swojego kolegę z kliniki. Nie docierają do dr fakty, ma swoje racje, gdy próbowałam coś wyjaśnić to prawie się kłócił ze mną i wstawał żeby mnie wyprosić z gabinetu. Dr jest bardzo nie sympatyczny. Szczerze nie polecam.

 • Ja powiem krótko bardzo dziękuję za moje wspaniałe pociechy ....dzięki Panu doktorowi mam wspaniałe bliźniaki:) pozdrawiam Agnieszka

 • A

  Według mnie to dobry specjalista i z całą pewnością mogę polecić innym pacjentkom Pana Grettkę. Mimo mojego negatywnego nastawienia do problemu, bo przeszłam już przez kilku ginekologów na Śląsku ze swoim nietypowym problemem, Pan Doktor po kilku badaniach zorientował co może być przyczyną mojej dolegliwości i dobrał odpowiednie leczenie. Teraz po miesiącu po problemie nie został praktycznie żaden ślad. Polecam, Ada

 • D

  jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora, rzeczowo i profesjonalnie. Pan Doktor szybko mnie zdiagnozował, bez wielu badań, wskazał kierunek leczenia i już teraz mogę powiedzieć, pomimo, że leczenie się jeszcze nie skończyło, dr Grettka jest jedynym z najlepszych ginekologów z jakimi miałam do czynienia.

 • A

  Witam,
  Byliśmy z mężem u doktora wizyta była dla mnie traumatyczna!!! Podejście do pacjenta karygodne, w konsekwencji popłakałam się już w gabinecie. Pan Doktor nie był zbyt zainteresowany leczeniem nas, nie podał nam żadnego rozwiązania, nie spojrzał na całą masę badań(drogich badań), które zlecił nam urolog. Pan Grettka chciał mi robić powtórnie te same badania, które już miałam. I tak zrobił mi badanie na chlamydioze, pomimo iż miałam je robione 3 miesiące wcześniej. Za wizytę i 2 badania zapłaciliśmy 1000zł na koniec Pan doktor powiedział, że wynik spermogramu(jedyny który oglądnął) jest słaby i teoretyczne można by zrobić inseminację, ale po co zaproponował nam in vitro za jedyne 6000zł w promocji. Nic nie wytłumaczył, ja mam 27 lat. Mąż bierze profertil który zalecił mu urolog, dr. Grettka wzruszył ramionami nie wytłumaczył jak wyglądają te zabiegi NIC. Poczułam się jak cytryna którą trzeba wycisnąć... NIE polecam, za 500zł za wizytę nie dowiedzieliśmy się niczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiem wam, człowiek już jest zdołowany a po takim potraktowaniu i wydaniu połowy pensji na takiego lekarza to już naprawdę dobija!!!!!!!!!!!!

 • Bardzo dobry lekarz. Polecam go wszystkim, którzy mają problemy z zajściem w ciąże. Pan Doktor nigdy niczego nam nie obiecywał, ale zawsze był szczery i wskazywał różne możliwości. Przy pierwszej wizycie powiedział nam, że zrobimy dwie inseminacje (przy naszych wynikach nie było sensu próbować więcej, ja mam niedrożny jeden jajowód, a partner ma mało ruchliwych plemników) a później in vitro. Inseminacje się nie powiodły, natomiast pierwsze in vitro zakończyło się sukcesem :) Teraz jestem w 13 tygodniu ciąży. Nie obyło się bez problemów. Miałam dużego krwiaka i było bardzo duże ryzyko, że ciąża się nie utrzyma. Wtedy pan Doktor nie pocieszał mnie, ale uczciwie mówił, co może się stać, wiedziałam, że możemy stracić dziecko. Jak powiedział, że jest dobrze, to wiedziałam, że naprawdę jest dobrze i już nic nam nie grozi :) Nie mam wrażenia, że klinika idzie na ilość, a nie na jakość. Specjalizują się w in vitro, więc to robią. Jak zgłaszałam się do pana Doktora, to liczyłam się z tym, że w sposób naturalny nie zajdziemy w ciąże, próbowaliśmy dwa lata i nic to nie dało.
  Jest to lekarz godny zaufania, nam pomógł, zrobił to, czego oczekiwaliśmy. I efekt jest zadowalający :) Serdecznie polecam :)

 • Jestem bardzo wdzięczna że dr. się mną zaopiekował, 10 lat walczyłam o dzidziusia kiedyś w innej klinice, a jak zmieniłam klinikę i trafiłam do wspaniałego dr to mam najcudowniejszą córeczkę na świecie .Dziękuję panie dr. że pan jest i innym pomaga.

 • Dzięki doktorowi jestem mamą miesięcznego chłopca. Po pół roku leczenia udała nam się 5 inseminacja. Doktor Grettka może mało mówi, ale jest dobrym specjalistą.

 • Polecam dr. Grettkę. Dzięki niemu jestem dziś mamą 3,5-letniej córeczki. Udało się po roku leczenia w klinice. Na każde zadane przez siebie konkretne pytanie dostawałam rzeczową odpowiedź. Może jest mało kontaktowy i niezbyt wylewny, ale wiedzę ma olbrzymią, a to jest chyba najważniejsze.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Andrzej Kubat

ginekolog,  lekarz rodzinny,  seksuolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się