dr n. med.

Krzysztof Artur Sabasiński

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

92 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
80 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Na miejscu znajduje się salon optyczny, gdzie możecie Państwo zrealizować receptę na zakup okularów, soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i innych akcesoriów. Jestem absolwentem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
92 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób OczuUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo miły dobrze znający choroby oczu lekarz.Dobrze przeprowadza wywiad oraz badanie jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczerze polecam .

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu

  Wizyta na czas w nowoczesnym gabinecie. Bardzo sympatyczna obsługa a Pan doktor rzeczowy i wnikliwy. Za 150zl przeszłam komplet badań z omówieniem i zaleceniami.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny i rzeczowy lekarz. Podczas wizyty przeprowadza szereg potrzebnych badań, z którymi wcześniej się nie spotkałam.Jest osobą bardzo sympatyczną i miłą. Na zadawane pytania lekarz udzielił wyczerpującej odpowiedzi.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób OczuUsługa: sprawdzenie wzroku

  Pan Krzysztof bardzo dobrze opowiedział na czym polega mój problem ze wzrokiem. Przeprowadził szereg badań takich jak sprawdzenie ciśnienia w oku oraz jego dna. Zaproponował również szereg leków, które mogłyby mi pomóc z moją alergią, która objawia się zaczerwieniem oczu.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu

  Rzeczowy, konkretny i kulturalny lekarz. Cierpliwie i ze spokojem wszystko objaśnia. Moje oczy zostały przebadane jak nigdy wcześniej, bardzo dobry sprzęt. Wszystkie badania 'komputerowe', bez bolesne, bezinwazyjne. Ze względu na podwyższone ciśnienie oczu, musiałam odbyć kilka wizyt (ponowny pomiar ciśnienia), podczas trzeciej wizyty ze względu na w/w skoki ciśnienia, lekarz wykonał dodatkowe badania pola widzenia oraz OCT. Oczywiście na wcześniejszej wizycie wszystko objaśnił i decyzja dodatkowy badań należała do mnie.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu

  wizyt są dość drogie ale warto polecam, wizyta przebiega dość szybko mimo sporej ilości badań, dodatkowo jeśli potrzebujemy szkieł korekcyjnych otrzymujemy zniżkę

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób OczuUsługa: stan zapalny

  Nasza 2,5 latka miała traumatyczne przeżycie w dsk myśleliśmy że już zawsze będziemy mieli problem z zabraniem jej do okulisty nic bardziej mylącego po wizycie u Pana doktora córeczka radosna śpiewała w drodze do domu o tym jak było fajnie. Pan doktor dzięki swojemu podejściu zmienił nastawienie naszego dziecka do okulisty ale także wszystko dokładnie wytłumaczył zalecił odpowiednie leczenie które przyniosło odpowiedni rezultat. Polecam i dla małych i dla dużych :)

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu

  Profesjonalna miła obsługa. Duża opieka, lekarz wzbudza zaufanie. Wizyta odbyła się punktualnie, spotkałam się z duża życzliwością i zrozumieniem.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób OczuUsługa: badania kontrolne w przebiegu jaskry z otwartym kątem przesączania (tonometria, refraktometria, pole widzenia, badanie w lampie szczelinowej, OCT

  Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii o Panu Doktorze, który u mnie zdiagnozował jaskrę. Bardzo się cieszę, że trafiłem pod opiękę wysoce kompetentnego lekarza, który dysponuje zarówno dużą wiedzą, jak również odpowiednim sprzętem diagnostycznym umożliwiającym wykrycie groźnych chorób oczy. Polecam doktora Krzysztofa Sabasińskiego każdemu, komu zależy na wiarygodnej diagnozie i prawidłowym leczeniu. Ponadto doktor jest bardzo sympatycznym i cierpliwym człowiekiem , który udzieli odpowiedzi na nurtujące pacjenta pytania. Jeszcze raz bardzo polecam!

 • Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób OczuUsługa: badanie wady wzroku

  Pan doktor dokładnie wytłumaczył, na czym polega moja wada wzroku. Wizyta trwała krótko, ale sprawnie, polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Na miejscu znajduje się salon optyczny, gdzie możecie Państwo zrealizować receptę na zakup okularów, soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i innych akcesoriów.

  Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku, którą ukończyłem w 1989 roku. Szlify niezbędne do wykonywania diagnostyki, laseroterapii i zabiegów chirurgicznych, zdobywałem w Klinice Okulistycznej w Białymstoku , gdzie do 2000r. pracowałem jako starszy asystent. Przez kilka lat byłem kierownikiem gabinetu laseroterapii. Od tego czasu prowadzę własną praktykę okulistyczną, korzystając z najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych.

Specjalizacje

 • Okulistyka

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl