Adres

Rakoniewicka 23 A, Grunwald , Poznań
Klinika Art-Medica (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
61 640.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Dr Krzysztof Plesiński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Przez wiele lat pracował w Szpitalu Klinicznym ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja internistyczna

150 zł


Rakoniewicka 23 A, Poznań

Klinika Art-Medica


Konsultacja lekarza medycyny pracy

120 zł


Rakoniewicka 23 A, Poznań

Klinika Art-Medica

Na wizytę pracownik dostarcza wynik badania morfologii krwi i badania ogólnego moczu. Jeśli wymagana jest książeczka sanitarno epidemiologiczna, pracownik przynosi ją na wizytę.

Badanie profilaktyczne pracownika przeprowadza lekarz medycyny pracy w oparciu o skierowanie od pracodawcy, zawierające dane pracownika, nazwę jego stanowiska pracy oraz wykaz czynników szkodliwych bądź uciążliwych, na które narażony jest pracownik na tym stanowisku, łącznie z aktualnymi wynikami badań środowiskowych.

Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych mają na celu wykluczenie (bądź wykrycie) schorzeń stanowiących przeciwwskazanie do pracy w kontakcie z żywnością (zwłaszcza choroby biegunkowe, nosicielstwo salmonellozy) lub schorzeń przenoszonych drogą kropelkową (zwłaszcza gruźlica) u osób, których charakter pracy wymaga stałego, lub częstego kontaktu z ludnością (np.: służba zdrowia, oświata, hotelarstwo, gastronomia). Pracownicy zatrudnieni na tych stanowiskach pracy muszą posiadać aktualne orzeczenie o braku przeciwwskazań do wykonywania takiej pracy, wpisane do książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych wskazane są dla następujących grup zawodowych : nauczycieli, pracowników branży spożywczej i gastronomicznej, medycznej, uczniów szkół oraz studentów szkół wyższych kształcących się w tożsamych branżach.
Przed zgłoszeniem się na wizytę do lekarza medycyny pracy należy zgłosić się do Stacji Snaitarno – Epidemiologicznej ul. Noskowskiego 23, 61-705 Poznań (61) 8544 – 800 (Infolinia)
Wynik badania jest wpisywany do książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych pracownika.
Z wypełnioną książeczką do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz ze skierowaniem od pracodawcy pracownik zgłasza się na badanie lekarskie i na jego podstawie oraz na podstawie wyników badań laboratoryjnych lekarz wydaje orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno - epidemiologicznych.

Nie wykonujemy badań kierowców i pracowników pracujących na wysokości.
W razie dodatkowyc pytań prosimy o bezpośredni kontakt, tel.503075095

Pozostałe usługi

Badanie internistyczne

150 zł


Rakoniewicka 23 A, Poznań

Klinika Art-Medica

Wizyta obejmuje badanie lekarskie, pomiar ciśnienia, analizę dostarczonej dokumentacji, postawienie diagnozy oraz zalecenie leczenia.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Art-Medica konsultacja lekarza medycyny pracy

Lekarz widział problem w wydaniu zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń. Inny lekarz medycyny pracy nie widział najmniejszego problemu, ten lekarz niestety tak. Lekarz nie zna procedur dotyczących wypisywania zaświadczeń na testy sprawnościowe do Policji. Żadne argumenty nie przemawiają do tego człowieka. Dobrze, ze tego samego dnia trafiłam na panią doktor, która nie miała problemu z wypisaniem zaświadczenia. Odradzam tego pana.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Art-Medica

Wizyta przebiegła prawidłowo. Bardzo sympatyczna obsługa. Krótki czas oczekiwania. Polecam usługi z zakresu medycyny pracy.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Art-Medica ból w klatce piersiowej

Bardzo celna diagnoza i po zapisaniu leków wróciło wszystko do normy. Wizyta bardzo ładnym gabinecie i w przyjaznej atmosferze.
Polecam Pana Doktora


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Twoje Zdrowie grypa

Pan doktor bardzo szybko mnie wyleczył, po przepisaniu odpowiednich leków. Wszystko w miłej atmosferze. Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Twoje Zdrowie

Dziękuję Panie Doktorze .Już chyba 3 trafna diagnoza , dobrze dobrany antybiotyk i już funkcjonuję . Jeszcze raz dziękuję za szybka pomoc i powrót do zdrowia pod Pana baczną kontrolą.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Twoje Zdrowie Inny

Doktor jest dobrym lekarzem. Niejednokrotnie potrafił wyratować mnie z chorobowych opresji, wtedy kiedy inni lekarze zawiedli. Szczerze polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Twoje Zdrowie

Rzetelny, godny polecenia fachowiec. Badał zarówno mnie, jak i moje dziecko- córka uniknęła dzięki Panu doktorowi interwencji chirurgicznej, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Moje badanie również przebiegło bez zastrzeżeń. Na pewno wrócę, choć mam nadzieję, że potrzeb ku temu nie będzie zbyt często ;).


A
Użytkownik zweryfikowany

Bezczelny. W przychodni p. Plesinskiego o wszystko trzeba się prosić i wielce uzasadniac swoje prośby, nawet jeśli się pacjentowi należy!.. Pan z wielkim wysiłkiem napisał mi skierowanie na badanie krwi poszerzone o THC - no taaak, bo to juz go kosztuje! W swojej placówce traktuje klientów jak zło konieczne. Odradzam. Całą rodziną wypisalismy się od tego Pana.


P
Użytkownik zweryfikowany

Niestety wszyscy z mojej rodziny wypisali się od pana doktora. Ma głupie odzywki, dziwne komentarze, jest niedokładny, odmawia wydania skierowania w sytuacjach, w których inni lekarze łapią się za głowę, jak to możliwe. Z drugiej strony za często wciska niepotrzebnie antybiotyki, a przecież częste stosowanie ich również nie jest dobre. Czasami antybiotyki okazują się być zupełnie źle dobrane (potwierdzone przez innych lekarzy). Długo leczył mnie na coś innego, niż mi było - a była to poważna choroba, którą pan doktor zbagatelizował. Zbagatelizował również przypadek osoby z mojej rodziny, która niestety zbyt późno trafiła do szpitala... Nigdy nie oddałabym już swojego zdrowia ani nikogo z bliskich w jego ręce... Schematyczne odwalanie roboty na wizycie, bez skupienia się, pomyślenia...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr Krzysztof Plesiński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Przez wiele lat pracował w Szpitalu Klinicznym ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Medycyna pracy

Profile społecznościowe