lek.

Krystyna Skłócka

Dermatolog

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Po zakończeniu stażu podyplomowego przez 2 lata pracowałam w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Następnie przez 12 lat w Szpitalu Dermatologicznym przy ul. Leszno 15.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Po zakończeniu stażu podyplomowego przez 2 lata pracowałam w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Następnie przez 12 lat w Szpitalu Dermatologicznym przy ul. Leszno 15. W tym samym okresie pracowałam w Instytucie Chorób Płuc przy ul. Płockiej, Szpital Wolski. Przez 7 lat pracowałam w klinikach LUX-MED, następnie przez 18 lat byłam konsultantem medycznym marki Vichy (Loreal). Obecnie prowadzę tylko własną działalność. W 2015 roku otrzymałam Certyfikat ,,Laur Pacjenta”.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMED

  Super lekarz, polecam. Moja pierwsza wizyta i Pani doktor wspaniale zdiagnozowała mój przypadek, nadmieniam że przyszłam z poważnym problemem.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMED

  Brak słów na profesjonalizm pani Doktór przyszedłem w innej sprawie choroby a pani Dr znalazła na samym wejściu zaległą chorobę o której nie wiedziałem a dokuczała mi strasznie Polecam każdemu kto ceni swoje zdrowie ****** dla mnie nie ma skali aby ocenić swoje zadowolenie i pomoc która została mi udzielona niby nic dla nas a ile dla nas samych i organizmu czuje poprawę po wizycie natychmiastową

 • R

  Polecam Panią doktor. Poszedłem tylko po receptę bo moje problemy są zdiagnozowane od prawie 30 lat i nic nowego na rynku leków nie ma. Po zapoznaniu się z moją historią choroby Pani doktor w zasadzie zgodziła się, że nie mamy żadnego pola manewru i przepisała mi wszystko o co poprosiłem. Takiej wizyty właśnie się spodziewałem. Dziękuję

 • B
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Szybka diagnoza postawiona przez p. doktor całkowicie mnie usatysfakcjonowała. W pełni profesjonalna osoba. Podejście do pacjenta ciut za bardzo "z góry".

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doświadczona przemiła doktor, z przekonaniem mogę stwierdzić że z każdym problemem udam sie właśnie do niej. Polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest miła, rzeczowa i wyczerpująco udziela informacji, czułam się zaopiekowana, jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przepisała mi preparat, który pomógł :)

 • M

  Polecam Panią doktor, szybko rzeczowo i profesjonalnie. Mam nadzieję, że niedługo będzie po problemie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalnie. Pani Doktor zasługuje na najwyższą ocenę. Rozpoczynam leczenie i pozbędę się problemów, które mam od 10 lat. Dziękuję.