Adres

Bolesława Chrobrego 6 1, Gdańsk
Prywatny Gabinet Lekarski. Choroby Tarczycy (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest niesamowitą kobietą,pełną energii i potrafiąca nią "zarazieć" pacjenta.Ja zawsze od niej wychodzę naładowana entuzjazmem.
Bardzo dobra lekarka,mnie została polecona przez znajomego,któremu niemal uratowała życie po tym jak trafił do szpitala z podejrzeniem problemów z sercem a okazało się, ze to tarczyca.
Ja u Pani Dr leczę się już od wielu lat i mając haschimoto jestem w stanie normalnie funkcjonować choć na początku nie było dobrze,doktor wyciągnęła mnie ze wszystkiego i teraz kontroluje tak,że wszystkie wyniki sa w normie.
Urodziłam również dwójke dzieci lecząc się u Pani dr Mizan.
Polecam każdemu,świetny lekarz :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Po chyba trzech latach leczenia Gravesa Basedowa i nieustannej chuśtawce hormonów lekarz uznał, że nie ma się co dalej łudzić i dostałem skierowanie na usunięcie tarczycy. Przez miesiąc jaki mi pozostał do operacji szukałem jeszcze ratunku - i znalazłem Panią doktor Mizan - Gross.
Po niespełna bodajże pół roku terapii, tym samym lekiem(metizol) co poprzednio ale jednak inaczej dawkowanym, wyniki wróciły do normy a operacja stała się zbędna. Ja i moja tarczyca odtąd żyjemy w zgodzie, nie przeszkadzamy sobie, nie potrzebujemy leków i tak to trwa od 15
lat. Daj Boże tak dalej, błogosław Pani doktor, wspaniałej lekarz naprawiającej to co natura i ludzie psują.
Piotr


J
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli miałabym postawić komuś pomnik, Pani Doktor jest na mojej Złotej Liście w pierwszej piątce.
To jest Geniusz, nie endokrynolog. Leczy holistycznie i nie ma mowy, aby pojawiły się efekty. Efekty spektakularne i długofalowe. Przy dobrej woli pacjenta - dożywotnie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z prawdziwego powołania. Długo choruję na nadczynność tarczycy i nigdy jeszcze nie byłam na tak niesamowitej wizycie lekarskiej. Pani doktor to naprawdę bardzo dobry specjalista i człowiek. Wyjaśniła mi wszystko, rozwijała wszelkie moje wątpliwości. Naprawdę nigdy dotychczas nie uzyskałam tak rzetelnej porady od jakiegokolwiek lekarza (a leczyłam się i w Trójmieście i w Warszawie). Bardzo żałuję, że tak późno znalazłam tak rewelacyjnego lekarza, gdybym trafiła do pani doktor wcześniej to istniałaby duża szansa, że byłabym zdrowa. Niestety czasu nie da się cofnąć, ale cieszę się bardzo, że będzie mnie dalej prowadziła. Wspaniały lekarz. Naprawdę polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjna, konkretna, sympatyczna i zna się na swoim fachu! Między innymi dzięki Niej cieszę się teraz swoją Córeczką. Podczas ciąży kontrolowała moją tarczycę cały czas, telefonicznie, dzięki temu nie musiałam za każdym razem jechać do gabinetu i płacić. Każdemu polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to wspaniały człowiek, bardzo konkretna i wyrozumiała. Poświęciła mi dużo czasu, wytłumaczyła wszystko, przeanalizowała wyniki i zapisała lekarstwa. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Bardzo się cieszę , że udało mi się zostać jej pacjentką. Jest lekarzem z powołania !!! Doktor Mizan-Gross to kochana osoba i godna polecenia :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Niewielu już można spotkać takich lekarzy!!! Zna się naprawdę na wszystkim. Większość tych pseudolekarzy, u których byłam wcześniej, nie potrafiło nawet dobrze zinterpretować wyników krwi. Prawdę mówiąc wszyscy powinni znać się dokładnie tak jak Pani Doktor, ale że realia w naszym kraju są takie jakie są, to wynosi to Panią Doktor Mizan-Gross zdecydowanie ponad przeciętną!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepsza! Zanim trafiłam do doktor usiłowałam leczyć tarczycę u kilku innych lekarzy. Nie chcę nikomu robić antyreklamy, ale były to znane nazwiska.... Kiedy udało mi się dostać do doktor Mizan, po miesiącu uregulowała mi hormony tarczcy tak, że wyniki miałam ksiązkowe. Dodam, że lecząc się wcześniej ponad trzy lata u innych endokrynologów miałam coraz gorsze parametry TSH, ft 4 i ft 3. Jest to osoba mego konkretna, profesjonalistka, wspaniały człowiek. Nie przyjmuje wszystkich z szacunku dla pacjenta - nie jest jak inni lekarze, którzy odwalają taśmówkę, po 3-5 minut na pacjenta. U doktor każdy ma wystarczającą ilość czasu, żeby porozmawiać o wszystkich swoich wątpliwościach. Pani doktor - DZIĘKUJĘ PANI!!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest rewelacyjna!!! Odkąd się u niej leczę- czuję, że żyję.Ustabilizowała moją tarczycę,dzięki niej zaszłam w ciążę i ciąża przebiegała bez problemów. Będąc w ciąży- jechałam do Pani doktor na wizytę i utknęłam w korku przez zimę, mimo dużego spóźnienia Pani doktor czekała na mnie- choć byłam już ostatnim pacjentem.!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Przez okres studiów mieszkałam w Warszawie i tam korzystałam z usług (za namową teściowej) Pani Profesor w dziedzinie endokrynologii. Jak wróciłam nad morze zaczęłam szukać tutaj dobrego lekarza. Byłam już u wielu endokrynologów, którzy próbowali mnie leczyć. Jeden nawet prawie pomógł mi się dostać na \"tamten świat\" :-) zapisując MERIDIĘ - lek na odchudzanie, po którym miałam puls 135... Cieszę się ogromnie, że trafiłam do Pani Doktor Mizan (tym bardziej, że Pani Doktor została polecona właśnie przez moją dawną Panią Profesor z Warszawy). Nie zamieniłabym Pani doktor Mizan na żadnego innego lekarza endokrynologa!!!!!!!!!!!!! Serdecznie dziękuję Pani Doktor:-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie