dr n. med.

Kornelia Tomaszewska

Ginekolog

121 opinii +dodaj

Umów wizytę 137 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Kornelia Tomaszewska ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Otrzymała wyróżnienie SOWA [Studenckie Odznaczenie za Wiedzę i Aktywność].… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
121 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pierwszy raz byłam u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Badania zostały przeprowadzone staranie, Pani Doktor wszystko wytłumaczyła i odpowiadała na wszystkie pytania.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

  Żadnego stresu, żadnego wstydu, pełen profesjonalizm. Jest to najlepsza Pani ginekolog u jakiej byłam i bardzo polecam :).
  Drzwi wejściowe zamykane na klucz wiec ogromny komfort, podczas badania doktor wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania, w łazience chusteczki nawilżane, tampony, bidet i wszystko co potrzebne.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna, rzetelna i przyjazna. Odpowiada szczegółowo i jasno na wszystkie pytania i wątpliwości. Gabinet wyposażony super. Całą wizytę oceniam pozytywnie w 100 procentach!!!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

  Pierwszy raz byłam u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie przeprowadzone badanie i bardzo dobrze i zrozumiale wszystko mi wytłumaczyła i odpowiedziała na pytania:) polecam w 100% :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: rutynowa kontrola

  Rzetelna, profesjonalna, konkretnaPani doktor. Zawsze odpowie na nurtujace pytania i doradzi. Serdecznie polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: badania okresowe

  Pani doktor super chodzę do niej od 9 lat i jestem mega zadowolona zawsze pomoże i doradzi nie ważne w jakiej kwestii. Przede wszystkim rzetelnie i z szacunkiem traktuje pacjentów ????

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

  Serdecznie polecam panią doktor, jest bardzo delikatna, odpowiada na wszystkie pytania, udzielna wyczerpujących informacji, sympatyczna i życzliwa.

 • D

  Wizyta przebiegła rewelacyjnie. Pani doktor jest bardzo rzeczową i sympatyczną osobą. Podczas badań USG otrzymałam bardzo szczegółowe informacje. W gabinecie czułam się bardzo komfortowo.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor jest osobą Sumpatyczną, nie tworzy dystansu, kompetentna, bardzo otwarta, pod jej opieką czuję się bezpieczna.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: badanie ginekologiczne

  Pani jest bardzo rzeczowa i miła. Do tego badanie było bardzo delikatne. Gorąco polecam Panią Doktor!!

Pytania pacjentów (61)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Czy zaproponowano Pani diagnostykę genetyczną płodu? Istnieje wysokie podejrzenie wady u płodu. Bez badań genetycznych nic nie mogę pomóc.

 • Pytanie dotyczące zaburzenia miesiączkowania

  Chciałabym się dowiedzieć, co może być przyczyną poniższych dolegliwości. Do tej pory od początku tego roku miałam regularne cykle (30 - 36 dni). Ostatni cykl jednak trwał tych dni 47. Obecny rozpoczął się właśnie opóźniony 17go listopada, krwawienie zakończyło się po 4 dniach (20.11). Pierwszego dnia po zakończeniu krwawienia (5 dzień cyklu) pojawiła się jednorazowo wyjątkowo duża ilość gęstego śluzu (dosłownie jakby białko z jajka). Miesiączki zawsze mam dość bolesne i obfite.Ostatni raz współżyłam 21, 25 i 27 listopada (Stosunek przerywany, chłopak nigdy nie kończy we mnie, nie potrzebuję pouczeń, jesteśmy świadomi tego, co robimy i brak zabezpieczenia był naszą decyzją). 27.11. pojawiło się krwawienie, bardzo ciemne (po oddawaniu moczu jasnoróżowe, zapewne przez mocz) i zdecydowanie bardziej skąpe niż przy miesiączce, trwało do 30.11. Towarzyszyły temu silne bóle podbrzusza, wydaje mi się, że bardziej skupione z prawej strony, wraz z bólami dolnego odcinka pleców. Nasilały się wieczorami, drugiego i trzeciego dnia przed spaniem były na tyle bolesne, że nie byłam w stanie się ruszyć w łóżku i nie mogłam spać. Towarzyszyło temu też osłabienie, pojawiły się krwawienia z nosa i w pracy o wiele szybciej się męczę, ogólna senność. Od zakończenia tego plamienia miałam uczucie "wilgotności" w pochwie, jednak śluzu nie było dużo, pojawił się dopiero wczoraj/dzisiaj (1/2.12.), mleczny, zbity. Palę papierosy (niestety), a od paru dni (gdzie wcześniej paliłam naprawdę dużo ) nie jestem w stanie spalić całego papierosa bo po prostu kręci mi się w głowie/robi mi się słabo, wieczorami mam jakieś nudności. Najbardziej mnie niepokoi to krwawienie 11 dnia cyklu. Wcześniej zawsze czułam owulację, ale to raczej maksymalnie kilka godzin i nie było krwawień. Czy to przez jakieś problemy hormonalne? Co może być przyczyną? Do ginekologa oczywiście się wybiorę, niestety u mojej pani dr na nfz nie ma już w tym roku terminów i muszę iść któregoś dnia prywatnie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  zapraszam na wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Kornelia Tomaszewska ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Otrzymała wyróżnienie SOWA [Studenckie Odznaczenie za Wiedzę i Aktywność]. Staż podyplomowy i specjalizację I stopnia z ginekologii i położnictwa odbyła w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu.Specjalizację II stopnia i doktorat uzyskała pracując w Klinice Onkologii. Jest autorem i współautorem wielu publikacji, najnowsza to LEK Last Minute Ginekologia i Położnictwo - podręcznik dla lekarzy przygotowujących się do Lekarskiego oraz Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. Tłumaczyła z angielskiego atlasy z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii. Posiada certyfikaty the Fetal Medicine Foundation z zakresu diagnostyki płodu. Obecnie uczestniczy w programie badań klinicznych z zakresu antykoncepcji hormonalnej. Dalsze informacje i certyfikaty the Fetal Medicine Foundation: gabinety-salus.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • LEPETYTORIUM GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO O. Lindert, K. Tomaszewska, J.P. Grabowski
 • tłumaczenie - ATLAS ULTRASONOGRAFII W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII P.M.Doubilet, C.B.Benson
 • tłumaczenie - ATLAS USG 3D/4D W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII A.Kurjak,D.Jackson
 • LEKlast minute. GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO. O. Lindert, J.P. Grabowski, K. Tomaszewska
 • GINELOLOGIA ONKOLOGICZNA pod red. J.Markowskiej
więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl