dr n. med.

Kornelia Tomaszewska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

193 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
215 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

NOWOCZESNE NIEINWAZYJNE, BEZBOLESNE BADANIE PIERSI - BRASTER - to urządzenie medyczne monitorujące rozkład temperatury w piersiach oraz rejestrujące obszary podwyższonej temperatury,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
193 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: POZNAŃ -GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: antykoncepcja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mega profesjonalizm, super atmosfera i dobre podejście do pacjenta

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: POZNAŃ -GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, niezwykle delikatna i w badaniu i w wywiadzie. Czułam się wysłuchana i bezpieczna. Bardzo polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: POZNAŃ -GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

  Od 10 lat chodzę do Pani doktor. Prowadziła dwie moje ciąże, szczegółowo tłumaczyła co z chłopcami. Sympatyczna, rzeczowa, kompetentna. Polecam.

 • Lokalizacja: POZNAŃ -GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: badanie ginekologiczne

  Pani Doktor była bardzo uprzejma, badanie odbyło się szybko i bezboleśnie. Na pewno wrócę do tego gabinetu. Polecam

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROKIETNICA - GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: USG płodu

  Wizyta przebiegła w miłej i pozytywnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona. Z przyjemnością wrócę na kolejną. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: POZNAŃ -GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Wizyta bardzo pozytywna, Pani doktor dokładnie omówiła wszystkie moje wyniki, zaleciła proste sposoby walki z dolegliwościami. Jestem bardzo zadowolona.

 • P
  Lokalizacja: POZNAŃ -GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

  Nie jestem zadowolona z wizyty. Lekarz, który ze stoickim spokojem i pół- uśmiechem na twarzy, z łatwością informuje o swoich hipotezach - nie mając na nie żadnego dowodu. Wizyta wzbudziła u mnie duży niepokój, obawy i stres. Usłyszałam dużo negatywnych przykładów dotyczących mojego "rozpoznania".
  Konsultacja u innego lekarza - nie potwierdziła hipotez Pani doktor oraz uspokoiła moje obawy.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: POZNAŃ -GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: Konsultacja

  Polecam. Pani Kornelia bardzo miła, sympatyczna osoba, która wysłucha pacjenta. Wszystko wytłumaczy. Kobieta z powołaniem.

 • Lokalizacja: ROKIETNICA - GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: Kontrolna wizyta

  Wizyta przebiegała bez pośpiechu z poszanowaniem intymności co już dało mi duży komfort. Lekarz , który umie rozmawiać z pacjentem, słucha i wyczerpująco odpowiada na pytania i wątpliwości. Empatyczny, konkretny, z szacunkiem dla pacjenta. Znalazłam swojego lekarza , dziekuję Pani doktor.

 • Z
  Lokalizacja: POZNAŃ -GABINETY-SALUS.PL SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZYUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam, Pani doktor miła, wszystko rzetelnie wytłumaczyła, podała rozwiązania. Ustaliliśmy wstępne plany leczenia. Polecam z czystym sumieniem.

Pytania pacjentów (61)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Czy zaproponowano Pani diagnostykę genetyczną płodu? Istnieje wysokie podejrzenie wady u płodu. Bez badań genetycznych nic nie mogę pomóc.

 • Pytanie dotyczące zaburzenia miesiączkowania

  Chciałabym się dowiedzieć, co może być przyczyną poniższych dolegliwości. Do tej pory od początku tego roku miałam regularne cykle (30 - 36 dni). Ostatni cykl jednak trwał tych dni 47. Obecny rozpoczął się właśnie opóźniony 17go listopada, krwawienie zakończyło się po 4 dniach (20.11). Pierwszego dnia po zakończeniu krwawienia (5 dzień cyklu) pojawiła się jednorazowo wyjątkowo duża ilość gęstego śluzu (dosłownie jakby białko z jajka). Miesiączki zawsze mam dość bolesne i obfite.Ostatni raz współżyłam 21, 25 i 27 listopada (Stosunek przerywany, chłopak nigdy nie kończy we mnie, nie potrzebuję pouczeń, jesteśmy świadomi tego, co robimy i brak zabezpieczenia był naszą decyzją). 27.11. pojawiło się krwawienie, bardzo ciemne (po oddawaniu moczu jasnoróżowe, zapewne przez mocz) i zdecydowanie bardziej skąpe niż przy miesiączce, trwało do 30.11. Towarzyszyły temu silne bóle podbrzusza, wydaje mi się, że bardziej skupione z prawej strony, wraz z bólami dolnego odcinka pleców. Nasilały się wieczorami, drugiego i trzeciego dnia przed spaniem były na tyle bolesne, że nie byłam w stanie się ruszyć w łóżku i nie mogłam spać. Towarzyszyło temu też osłabienie, pojawiły się krwawienia z nosa i w pracy o wiele szybciej się męczę, ogólna senność. Od zakończenia tego plamienia miałam uczucie "wilgotności" w pochwie, jednak śluzu nie było dużo, pojawił się dopiero wczoraj/dzisiaj (1/2.12.), mleczny, zbity. Palę papierosy (niestety), a od paru dni (gdzie wcześniej paliłam naprawdę dużo ) nie jestem w stanie spalić całego papierosa bo po prostu kręci mi się w głowie/robi mi się słabo, wieczorami mam jakieś nudności. Najbardziej mnie niepokoi to krwawienie 11 dnia cyklu. Wcześniej zawsze czułam owulację, ale to raczej maksymalnie kilka godzin i nie było krwawień. Czy to przez jakieś problemy hormonalne? Co może być przyczyną? Do ginekologa oczywiście się wybiorę, niestety u mojej pani dr na nfz nie ma już w tym roku terminów i muszę iść któregoś dnia prywatnie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  zapraszam na wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NOWOCZESNE NIEINWAZYJNE, BEZBOLESNE BADANIE PIERSI - BRASTER - to urządzenie medyczne monitorujące rozkład temperatury w piersiach oraz rejestrujące obszary podwyższonej temperatury, które mogą świadczyć o zmianach złośliwych. Braster to system czujności onkologicznej uzupełniający standardowe metody diagnostyczne i badania przesiewowe. Należy pamiętać, że łączenie różnych metod daje większą szansę na wychwycenie niepokojących zmian na wczesnym etapie, co może oznaczać mniej inwazyjne leczenie i zwiększenie prawdopodo- bieństwa całkowitego powrotu do zdrowia. UMÓW SIĘ NA BADANIE - odrębny grafik
  w terminarzu.

  Dr Kornelia Tomaszewska ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Otrzymała wyróżnienie SOWA [Studenckie Odznaczenie za Wiedzę i Aktywność]. Staż podyplomowy i specjalizację I stopnia z ginekologii i położnictwa odbyła w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu.Specjalizację II stopnia i doktorat uzyskała pracując w Klinice Onkologii. Jest autorem i współautorem wielu publikacji, najnowsza to LEK Last Minute Ginekologia i Położnictwo - podręcznik dla lekarzy przygotowujących się do Lekarskiego oraz Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. Tłumaczyła z angielskiego atlasy z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii. Posiada certyfikaty the Fetal Medicine Foundation z zakresu diagnostyki płodu. Obecnie uczestniczy w programie badań klinicznych z zakresu antykoncepcji hormonalnej. Dalsze informacje i certyfikaty the Fetal Medicine Foundation: gabinety-salus.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • LEPETYTORIUM GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO O. Lindert, K. Tomaszewska, J.P. Grabowski
 • tłumaczenie - ATLAS ULTRASONOGRAFII W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII P.M.Doubilet, C.B.Benson
 • tłumaczenie - ATLAS USG 3D/4D W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII A.Kurjak,D.Jackson
 • LEKlast minute. GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO. O. Lindert, J.P. Grabowski, K. Tomaszewska
 • GINELOLOGIA ONKOLOGICZNA pod red. J.Markowskiej
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl