lek. dent.

Konrad Rutkowski

Stomatolog, Chirurg szczękowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 93 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Witaj w moim gabinecie. Oferuję moim Pacjentom wiedzę i doświadczenie zdobyte na licznych kursach i w trakcie wieloletniej pracy w zakresie chirurgii stomatologicznej, protetyki s... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna "KONRAD"

  Kazimierza Jarochowskiego 38/3, Grunwald
  60-238 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Przegląd profilaktyczny 60 zł
  Stomatologia zachowawcza od 150 zł
  Usuwanie zębów 8 od 350 zł
  Usuwanie zębów zatrzymanych 400 zł
  Konsultacja 100 zł
  Chirurgiczne usuwanie zębów 200 zł
  Usuwanie 8 zatrzymanych 400 zł
  Kontrola 50 zł

  więcej

 • ząb, który nie wyszedł

  Witam. Mam zęba od zawsze pod pozostałymi który nie wyszedł. Przez ostatnie lata zrobiła się wokół niego torbiel i aż mi gulka wyszła przy brodzie. I zacząłem czuć to miejsce. Czy zajmuje się Pan takimi sprawami?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Konrad Rutkowski

  Tak.Proszę o RTG panoramiczne.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witaj w moim gabinecie.
  Oferuję moim Pacjentom wiedzę i doświadczenie zdobyte na licznych kursach i w trakcie wieloletniej pracy w zakresie chirurgii stomatologicznej, protetyki stomatologicznej i stomatologii zachowawczej. Współpracuję z Uniwersytetem Medycznym opiekując się początkującymi lekarzami stomatologii, koordynuję ich staż podyplomowy i prowadzę specjalizacje z zakresu chirurgii stomatologicznej co obliguje mnie do stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności.W codziennej pracy uczę swoich młodszych Kolegów i sam staram się być wierny słowom Hipokratesa:"Salus aegroti suprema lex." - "Dobro chorego najwyższym prawem."
  Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż zdrowy uśmiech.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Udałam się z wizytą w celu usunięcia zatrzymanej ósemki. Samo wyrywanie trwało 10min i obyło się bez stresu. Gojenie również przebiegło bardzo sprawnie. Znakomity lekarz. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna "KONRAD"Usługa: Usuwanie 8 zatrzymanych

  Dłutowanie zatrzymanej dolnej ósemki przebiegło bezproblemowo. Pan doktor ma cudowne podejście do pacjenta. Jest miły i potrafi uspokoić. Jeszcze przed zabiegiem poinformował mnie co należy robić po, jak dbać o ranę, jak stosować przepisane leki, umówił na zdjęcie szwów. Pan doktor po prostu wie co robi.

 • Polecam z całego serca pana doktora. Moja wizyta z wyrwanien dwóch piątek przebiegła profesjonalnie i bezproblemowo, a co najważniejsze bez bólu. Pan doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego miałam okazje do tej pory poznać.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  No to i na mnie trafiło, że musiałam udać się chirurga żeby usunąć nieszczesna 8ke, która się nie wybiła. Trzy lata temu byłam u innego chirurga i powiedział mi że ząb jest na nerwie i być może sparalizuje mi część twarzy, do tego trzeba wyciąć dziąsło i obciąć częściowo kość. Przeraził mnie nie na żarty, dlatego z wizyta u innego lekarza zwlekałam tyle czasu, ale gdy ząb zaczął boleć to z bólem wytrzymałam tylko tydzień. Trafiłam do pana doktora po opiniach na dobrylekarz i nie żałuję. Opinię innych o profesjonalizmie, próbie rozladowania napięcia potwierdzam w 100%. Lekarz wszystko wytłumaczył, poprosiłam żeby w trakcie zabiegu nie informowali mnie co robi bo już dość byłam przerażona i nie chciałam żeby wyobraźnia mi zbytnio zadziałała. Z druga 8ka na pewno też udam się do Pana doktora. Oby jak najwięcej takich lekarzy z takim podejściem do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna "KONRAD"Usługa: Usuwanie zębów 8

  W skali od 1 do 5, daję 6!
  Świetny lekarz, spokojny i rzeczowy. Przed zabiegiem dokładnie wytłumaczył co się będzie działo.
  Poczucie humoru sprawiło, że mój strach został za drzwiami :)

  Po podaniu znieczulenia, samo wyrywanie dolnej ósemki trwało może 30-40 sekund!
  Polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wczoraj odbyła się moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Wcześniej miałam już wyrywane 2 dolne 8. Każdy zabieg trwał ok godziny, kończył sie 7 szwami i opuchnieta twarza. Wczoraj samo wyrwanie trwalo dosłownie 2 minuty (mimo ze Pan Doktor stwierdzil, ze mam bardzo duze zęby), nie mam ani jednego szwa, a na mojej twarzy nie ma śladu po zabiegu. Jedynym minusem był fakt, że weszłam do gabinetu 1,5 h później niż planowana wizyta, ponieważ Pani przede mna miała nietypową sytuację. Mimo to warto było czekać. Dodam tylko, ze Pan Doktor jest bardzo miłym człowiekiem.
  Pozdrawiam
  Magda

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna "KONRAD"Usługa: Stomatologia zachowawcza

  Pojawiłam się w gabinecie z powodu uporczywej i powtarzającej się reakcji bólowej na słodkie. Niestety lekarz nie zdiagnozował przyczyny bólu - plomby w zębach, które wskazywałam jako prawdopodobne źródło dolegliwości, zostały ocenione jako niebudzące zastrzeżeń. Przyjęłam do wiadomości wyjaśnienie, że tego typu bóle mogą się pojawiać nawet w zdrowych zębach; oraz że nie ma sensu ryzykować i otwierać wszystkich 3 zębów pod rząd, w których wypełnienia sprawiają wrażenie prawidłowych/zdrowych, skoro konkretnie nie potrafię powiedzieć, który ząb mnie boli (fakt - nie wiedziałam na 100% czy to czwórka, piątka czy szóstka). Wizyta zakończyła się przeglądem za 50 pln i zaleceniem płukania jamy ustnej.
  Pomoc znalazłam u innego stomatologa, który bez problemu zdiagnozował przyczynę bólu - wypełnienie w "5", wymagające wymiany. Nowa plomba została założona, ból ustąpił jak ręką odjął.
  Ponadto nie mogę nie zwrócić uwagi, że zarówno gabinet jak i sam sprzęt/wyposażenie nie są "pierwszej świeżości".
  Reasumując: niestety mogę polecić tego gabinetu.

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna "KONRAD"Usługa: Chirurgiczne usuwanie zębów

  Po 5 latach traumy po innych dentystach, i bólu jaki przeżywałem trafiłem do Pana Konrada z bolacą 6, w dodatku niepełną. Pan Konrad bardzo dokładnie wytłumaczył jak zamierza ją wyrwać, podał znieczulenie z obu stron dziąsła, i bardzo sprawnie usunął źródło bólu. Nie mogłem uwierzyć ze po 20 minutach było po wszystkim nic nie czułem podczas zabiegu jak i po. Byłem w szoku że poradził sobie z zębem który nie wystawał za dziąsło bez cięcia . Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Konrada osobą, które tak jak ja miały obawy i traumę, po poprzednich doświadczeniach z dentystami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Konrad zdecydowanie zasługuje na miano fantastycznego specjalisty. Już od progu gabinetu rozbroił mój strach przed dentystą bardzo miłą atmosferą. Jako człowiek - bardzo ciepły i miły, pełen poczucia humoru :).
  Podczas zabiegu Pan doktor tłumaczył każdy ruch, sam zabieg minął prawie bezboleśnie.
  Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego podejścia do pacjenta! Trafiłam na swojego dentystę :)!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z wielką pasją, wspiera pacjenta ja jako 28 latka z trauma bojąca się ogromnie dentysty trafilam z bólem zęba Pan doktor od razu znalazl dla mnie miejsce, tłumaczy, rozmawia, że człowiekowi mija strach. Wychodząc od Pana doktora juz umawilam się na kolejne wizyty, jestem w szoku, że tak sympatyczni życzliwi i troskliwi lekarze istnieją! Jeśli boicie się tak jak ja ze myślałam, że zawał przed wizytą dostane nie bójcie się naprawdę warto!!!