lek. dent.

Konrad Rutkowski

Stomatolog, Chirurg szczękowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 86 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witaj w moim gabinecie. Oferuję moim Pacjentom wiedzę i doświadczenie zdobyte na licznych kursach i w trakcie wieloletniej pracy w zakresie chirurgii stomatologicznej, protetyki s... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna "KONRAD"

  Kazimierza Jarochowskiego 38/3, Grunwald
  60-238 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Przegląd profilaktyczny 60 zł
  Stomatologia zachowawcza 150 zł
  Usuwanie zębów 8 350 zł
  Usuwanie zębów zatrzymanych 400 zł
  Konsultacja 100 zł
  Chirurgiczne usuwanie zębów 200 zł
  Usuwanie 8 zatrzymanych 400 zł
  Kontrola 50 zł

  więcej

 • ząb, który nie wyszedł

  Witam. Mam zęba od zawsze pod pozostałymi który nie wyszedł. Przez ostatnie lata zrobiła się wokół niego torbiel i aż mi gulka wyszła przy brodzie. I zacząłem czuć to miejsce. Czy zajmuje się Pan takimi sprawami?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Konrad Rutkowski

  Tak.Proszę o RTG panoramiczne.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witaj w moim gabinecie.
  Oferuję moim Pacjentom wiedzę i doświadczenie zdobyte na licznych kursach i w trakcie wieloletniej pracy w zakresie chirurgii stomatologicznej, protetyki stomatologicznej i stomatologii zachowawczej. Współpracuję z Uniwersytetem Medycznym opiekując się początkującymi lekarzami stomatologii, koordynuję ich staż podyplomowy i prowadzę specjalizacje z zakresu chirurgii stomatologicznej co obliguje mnie do stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności.W codziennej pracy uczę swoich młodszych Kolegów i sam staram się być wierny słowom Hipokratesa:"Salus aegroti suprema lex." - "Dobro chorego najwyższym prawem."
  Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż zdrowy uśmiech.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Ukończone szkoły

 • UM Łódź i dawny WAM

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

128 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Krotko i na temat - bardzo dobry fachowiec. Zab wyrwany bardzo sprawnie, wyjasniono dalsze postepowanie.Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam. Byłem u Pana doktora 18.02.2017r . oczywiście przed wizytą strach w oczach. Cel wizyty usunięcie dolnej 6. Jakie wrażenia hmmm... to była raczej wizyta na kawę i pogaduchy niż wizyta i dentysty. Wszystko bez boleśnie, bardzo dobrze wytłumaczone co robić i jak robić po zabiegu. Pan doktor bardzo miły i nastawiony pozytywnie do życia.
  Także polecam każdemu kto ma stracha przed takimi wizytami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Usuwałam u P. Rutkowskiego 4 ósemki, gdybym miała ich więcej to także poszłabym z nimi do tego stomatologa, bo to niezwykle cierpliwy, serdeczny i przede wszystkim profesjonalny lekarz, z wyjątkowym podejściem do pacjenta. I z takim poczuciem humoru, ze nawet w trakcie ponad godzinnego usuwania zatrzymanej ósemki momentami było mi do śmiechu :) Naprawdę kochany lekarz, polecam!

 • Sprawnie i bez bólu wypełniony ubytek.Atmosfera w czasie zabiegu jak zawsze sympatyczna.Polecam
  wszystkim którzy nie lubią chodzić do stomatologa do dr.Rutkowskiego wracać będą na pewno.
  29.listopada 2016 R.Hyżak

 • Szczerze polecam Pana Doktora, duża wiedza i fachowe podejście do trudnego tematu jakim było wyrwanie kruchego zęba który miał dużą plombę. Cały zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji. Dodatkowo Pan Doktor wszystko na spokojnie objaśnia i tłumaczy.

 • LJ

  Byłam wczoraj na wizycie u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona. Usunięcie szóstki, która była w niezwykle opłakanym stanie, było nie lada wyczynem. Pan Doktor z ogromną cierpliwością wykonał zabieg. Jest to bardzo profesjonalny lekarz z poczuciem humoru. Bardzo sympatyczna i troskliwa osoba. Zdecydowanie polecam i na pewno przyjdę na kolejną wizytę :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lepszego stomatologa nie znajdziecie , więc nawet nie szukajcie :)bardzo się bałam, ale doktor rozluźnił atmosferę żartami i rozmową. Parę chwil i było po wszystkim.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest osobą bardzo zabawną, sympatyczną, a najważniejsze profesjonalną. Pomimo trudnego przypadku zatrzymanej ósemki, usunięcie jej było bezbolesne, a wszystko pięknie się zagoiło. Kolejną zatrzymaną ósemkę na pewno również usunę u doktora Rutkowskiego. Polecam! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kulturalnie, szybko, w miłej atmosferze. Nie sądziłam, że usunięcie zęba może odbywać się tak sprawnie i sympatycznie. Polecam - dobry specjalista.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to naprawdę przesympatyczny człowiek i profesjonalista, dzięki któremu wizyta przebiegła szybko i bezboleśnie. 20 minut i ząb był gotowy :) Polecam!